W okolicach Dniepropietrowska mężczyzna znalazł w studni „chupakabrę”

Kategorie: 

We wsi Putilowka, niedaleko Dniepropietrowska, znaleziono zwłoki nieznanego zwierzęcia, donosi gazeta Gorod Nikopol (ГОРОД Никополь).

 

Mężczyzna usłyszał szczekanie psów na podwórku, ale nie przywiązywał specjalnej wagi do ich zachowania.

[ibimage==21152==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: http://nikopol.dp.ua/3281-zhitel-sela-putilovka-nashel-v-kolodce-chupoka...

 

Kilka godzin później okazało się, że czworonogi wykazywały agresję w stosunku do intruza, który, być może ze strachu, dokonał żywota w studni. Martwy stwór wygląda, jak pies. Prawie w ogóle nie ma sierści i posiada długi, jak u szczura, ogon. Znalezisko jest na tyle dziwne, że wywołało poruszenie wśród mieszkańców regionu Dniepropietrowska.

 

 

 
 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

jeżeli faktycznie życie na

jeżeli faktycznie życie na ziemi, wyszło na ląd z wody...to sprawa jest poważna...jako że czupakabra postanowiła zrobić dokładnie odwrotnie i z lądu wlazła do wody...kolejny raz jednak ewolucja nawaliła i biedna czupakabra poległa bo nie zdążyła się dostosować do warunków panujących w wodzie...ale nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszło, a mianowicie przyszła pora żeby się pogodzić z faktem,że tak samo człowiek naturalnie nigdy nie bedzie latać...jak i czupakabra pływać Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony