W okolicach Lwowa 26 dzieci zasłabło podczas modlitwy o pokój

Kategorie: 

Co najmniej 26 dzieci straciło przytomność podczas modlitwy o pokój na Ukrainie w gimnazjum w miejscowości Ożidow (ukr. Ожидов)w okolicy Lwowa, podaje gazeta Wiesti.

 

Ikona Matki Bożej peregrynuje w okolicach Lwowa od dziewięciu miesięcy. Ludzie w ciszy i spokoju modlą się o pokój. Tym razem wierni zgromadzili się w małej sali – w sumie 120 osób, głównie uczniowie i ich rodzice. Podczas modlitwy, dzieci nagle zaczęły mdleć.

„Wszyscy skarżyli się na nudności i zawroty głowy, a także ból brzucha. U niektórych gwałtownie wzrosło ciśnienie” – powiedziała Maria Kolesnik, sanitariuszka pogotowia ratunkowego.

Dzieci, które mdlały, wynoszone były na zewnątrz. Sześcioro z nich przewieziono do szpitala. Według Kolesnik, ludzie czuli dyskomfort z powodu braku powietrza w małym pomieszczeniu, ale zdaniem innych świadków, niektóre dzieci skarżyły się na nieprzyjemny zapach, który rzekomo pochodził z ikony.

„Nasze dzieci są w złym w stanie zdrowia po katastrofie z 2007 roku. W Ożidowie miała wówczas miejsce jedna z większych katastrof kolejowych. Wykoleiło się piętnaście wagonów z trującym fosforem. Po tym zdarzeniu dzieci rodziły się z wadami wrodzonymi. Wiele z nich dręczą migreny i ma problemy z wysokim ciśnieniem krwi” - powiedziała Anna Golubkowskaja, szefowa lokalnych służb medycznych.

Incydent wydarzył się podczas wspólnej modlitwy, a to, zdaniem niektórych Ukraińców, zły znak, ponieważ wojna będzie toczyć się nadal…

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

hmmm...a niby skąd 

hmmm...a niby skąd  "niektórzy ukraińcy" wiedzą, że jak podczas modlitwy mdleją dzieci, to znaczy że wojna bedzie trwała nadal??? czyli że jak???...jak się już wojna skończy, to dzieci przestaną mdleć w małych, dusznych, zatłoczonych pomieszczeniach przy dziwnie pachnących ikonach ?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

Poprostu problem 30letnich

Poprostu problem 30letnich futer z mysich piz..ek  przesiaknietych naftaliną nie tyczy sie tylko polskich kosciolow przepelnionych w pasterke. Na Ukrainie dochodzi pewnie brak higieny i strach przed czupakabra.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika Cabaj

Pewnie ma pare-set lat.W ilu

Pewnie ma pare-set lat.W ilu to łapach było?W łapach co nie widziały papieru toaletowego...w łapach spoconych...śmierdzących...w łapach co chwile przed....były w obcych majtach...itp..itd.Zapyziała zgnita decha-a potem sie dziwią że dzieci zesłabiło ze smrodu i niewiadomo czego jeszcze tam z tego sie wydobywało.Modlić sie do zgnitej dechy?Brak słów....
 

Portret użytkownika Babilon500

Weź pod uwagę, że niektóre z

Weź pod uwagę, że niektóre z tych biednych dzieci, to są Polacy albo płynie w nich część polskiej krwi po przodkach. Reszta Twojej wypowiedzi jeśli pozwolisz, pozostanie dla mnie dość kiepskiej jakości żartem.

Portret użytkownika Q...

"I mamy naukowo i medycznie

"I mamy naukowo i medycznie potwierdzoną szkodliwość modlitw i religii".  Należy ci się więc nagroda "Ig-Nobla".   Ta "hipoteza" jest tyle warta co "dowód" że po wyrwaniu nóg pchła, przestając reagować na bodźce dźwiękowe  traci słuch.
 

Strony