W roku 2012 możemy być świadkami kolejnego wielkiego zamachu terrorystycznego

Kategorie: 

Co raz częściej pojawiają się doniesienia, że wkrótce możemy być świadkami kolejnego wielkiego zamachu terrorystycznego. Jako możliwe cele terrorystów wymieniany jest Londyn w trakcie Olimpiady i Polska w trakcie turnieju piłkarskiego Euro 2012.

 

Brytyjczycy obawiają się powtórki zamachów z 7 lipca 2005. Te obawy są uzasadnione, docierają informacje jakoby rozważano trzy warianty zagrożenia. Konwencjonalne zamachy, zamachy z wykorzystaniem broni jądrowej lub tak zwanej brudnej bomby i zamachy z wykorzystaniem broni biologicznej.

 

Olimpiada spowoduje wielki napływ turystów do Londynu i sianie terroru w tym czasie może być postrzegane przez organizacje terrorystyczne, jako szczególnie „atrakcyjne”. Trudno się dziwić, że wczoraj odbyły się w Londynie rozległe ćwiczenia mające potwierdzić zdolność do radzenia sobie z zagrożeniami w metrze. Ćwiczono ewakuacje i sprawdzano procedury bezpieczeństwa przed Igrzyskami.

 

Warto przypomnieć, że w trakcie Olimpiad ostatnio dochodziło do gorszących scen jak zamach w Atlancie w 1996 czy wojna gruzińsko-rosyjska w 2008 w trakcie trwania Olimpiady w Pekinie. Zawsze w starożytności na czas Olimpiady wojny były zawieszane. Okazuje się, że współcześni mają więcej z spuścizny barbarzyńców niż starożytnych Greków. Niektórzy uważają, że tegoroczna Olimpiada może być miejscem operacji Fałszywej Flagi. Według twórców powyższego filmu miałaby to być sprawka Iluminatów tak jak poprzednie duże zdarzenia jak 11 września i 7 lipca.

[ibimage==12107==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Podobnie jak w przypadku tamtych ataków jest już ślad jaki może nas naprowadzać na scenariusz ataku. Mowa o filmie BBC o nazwie Code 9 przedstawiającym hipotetyczny zamach z wykorzystaniem broni nuklearnej do którego miałoby dojść na stadionie olimpijskim. W filmie szacuje się liczbę ofiar na 100 tysięcy. Pamiętajmy o tym, że oba ataki, 9/11 i 7/7, wydarzyły się w ten sam dzień w którym trwały ćwiczenia antyterrorystyczne. To potęgowało zamieszanie, ale w trakcie Olimpiady jest go wystarczajaco dużo w związku z samą imprezą.

 

Każdy, kto był w Londynie wie jak trudne zadanie stoi przed brytyjską Policją. Bardzo wielu mieszkańców stolicy Wielkiej Brytanii to osoby pochodzenia arabskiego, często są to ludzie urodzeni na ziemi brytyjskiej, ale bardziej identyfikujący się z tym, co mówią fundamentalni duchowni islamscy niż ze standardami nowoczesnych społeczeństw zachodnich.

 

Dużo łatwiejszą pracę mają policjanci w Polsce. Wielka impreza sportowa będzie w naszym kraju po raz pierwszy. Miejmy jednak nadzieje, że nie dojdzie do żadnych niebezpiecznych sytuacji, ryzykownie może być na drogach gdzie w naszą dziurawą dżunglę wjadą kierowcy z cywilizowanych krajów posiadających sieć drogową. Na pewno jednak w dużo mniejszym stopniu musimy się obawiać działalności islamistów, ale nie jest to całkowicie wykluczone.

 

Polska jest na celowniku ze względu na nasze zaangażowanie w Iraku i Afganistanie. Zapowiedziane właśnie wspólne ćwiczenia polskich lotników z Izraelem z pewnością zostały zauważone w świecie islamistów. Dokonanie ataku w kraju uważanym za potulnego giermka Ameryki nie jest niestety całkowicie wykluczone.

 

Z pewnością skuteczność w przeprowadzeniu ataków w Polsce może zapewnić współdziałanie ewentualnych terrorystów islamskich z jakąś mafią działającą na terenie naszego kraju. Mało prawdopodobne jest operowanie samotnych islamskich terrorystów, bo widok Arabów w Polsce jest nadal na tyle nietypowy, że wzbudzaliby powszechne zainteresowanie, co ograniczałoby prawdopodobieństwo skutecznego przeprowadzenia ataku.

 

Oczywiście na koniec należy wyrazić życzenie, aby żadne z tych niepokojących potencjalnie prawdopodobnych zdarzeń nie zaszło w rzeczywistości.

 

Źródłohttp://www.dailymail.co.uk/news/article-2104822/London-2012-Olympics-tube-terror-attack-drill-staged-emergency-services.html

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika adept48

właśnie David W. podaje ,że

właśnie David W. podaje ,że : . UPDATE piątek 2/24 - można to zrobić z Twojej strony! jestem tutaj na Hawajach i mam zamiar zacząć się 16-godzinny wykład weekend konwergencji - mój najbardziej ambitny kiedykolwiek, z 1175 slajdów w całości, czyli muszę zrobić 73 slajdy godziny na pobyt na czas. Jestem bardzo podekscytowana - nie ma dużo do opowiedzenia! Internet eksploduje z list głównych dyrektorów finansowych, którzy są w branży rezygnacji, najczęściej tylko w ciągu ostatniego miesiąca. Cisza od głównego nurtu mediów na ten temat jest ogłuszający. Słyszałem, że jest 10 różnych przypadków w USA, na bardzo wysokim poziomie, a oni już uciekli do Brazylii i Paragwaju. To NIE są na listach krążących w Internecie - przynajmniej jeszcze nie. To tylko dodaje kolejny dowód na poparcie idei, że "Something Big ma się wydarzyć." - czyli masowych aresztowaniach spiskowców tak wiele słyszałem przecieki od wewnątrz, że "Następny 9/11" jest planowane na 26 lutego. Negatywne elity mają nadzieję doprowadzić Amerykę na kolana robiąc coś, co będzie wyłączyć zasilanie, więc nigdy nie może przyjść ponownie. uważam za bardzo mało prawdopodobne, że plany te udadzą, ze względu na niezwykłą liczbę "Boskich interwencji" które zostały dzieje ostatnio zrzucić sobie żadnych prób, aby rozpocząć trzecią wojnę światową. Wierzę ET / Angelic ludzie są prawdziwe i pozornie zasady zmieniły się radykalnie. Jan Kettler niedawno wyszedł naprzód i daje niesamowite świadectwo, że potwierdzają to, co Byłem śledzenie przez ostatnie  półtora roku na tej stronie z "Surprise Chin października" historii. Niedawnym wywiadzie Kerry Cassidy z nim jest fascynująca. Ponad 40 różnych prób, aby rozpocząć III wojnę światową zostały udaremnione w ciągu ostatnich 2 miesięcy "niemożliwe" sposób. Na przykład: trzy różne czasy Izraelczycy i Palestyńczycy próbowali mają obecnie wszystkie strzelanie wojnę, ale ich broń zablokował na polu bitwy. Potem, kiedy zajęli je z powrotem do zakresu artyleryjskie, pracowali dobrze. Dlaczego faceci myślą będziesz mógł zniszczyć siatkę Stany stanami zasilania w dniu 26 lutego z wszystkich znaków innych, że to jest game over? Anyway, mam nadzieję, wam wszystkim miłego weekendu. Medytuj na pozytywne i pozostanie spokojny i skoncentrowany, aby pomóc zrównoważyć jakąkolwiek możliwość, że ten nikczemny plan będzie sukces. I bardzo wątpię, że ma nawet najmniejszych szans na cokolwiek. można byrzec,że Próby są .... ale mamy wsparcie  a strona Davia to -divinecosmos.compozdrawiam  z wiedzą ,że nic już stać się nie może . 

Portret użytkownika Iwan

Wiadomo przecież że Al-kaida

Wiadomo przecież że Al-kaida to twór amerykańców a żadne inne ugrupowanie terrorystyczne z baza w jaskini nie jest w stanie przeprowadzić takich ataków, popieram głosy za tym że to bedzie kolejne 9/11

Portret użytkownika Margotka

"...Olimpiada spowoduje

"...Olimpiada spowoduje wielki napływ turystów do Londynu i sianie terroru w tym czasie może być postrzegane przez organizacje terrorystyczne, jako szczególnie „atrakcyjne”... A jakie są największe organizacje terrorystyczne ?  Ja znam kilka, np. nato, Iluminaci, syjoniści, pracownicy obsługujący harp czy blue beam....Może najlepiej po prostu nie zaszczycać swoją obecnością stadionów na EURO 2012 ?Co Wy na to drodzy kibice ???   

Portret użytkownika baca

Czy ktos zauważył przedziwną

Czy ktos zauważył przedziwną zbieżność zjawisk1. kraje najbardziej "zasłużone" do pogromów żydów (wszystkie w historii) były zawsze niemal od ręki "adekwatnie" karane? chodzi mi o broń biologiczną, czyli zarazki dżumy które dziwnym zbiegiem okoliczności dziesiątkowały epidemiami wyłącznie europę zachodnią. Poska w sredniowieczu dawala im schronienie i wszelkie zarazy nas omijaly. dziwne, prawda?w naszych zas czasach "zainstalowani" są muzułmanie i to nie tylko tam gdzie obywatele kolaborowali z hitlerowcami - rowniez "adekwatnie" czyli na przyklad w holandii ktora wystawila 3 dywizje ss jest dzis 30% muzulmanow. szwecja i anglia wcale nie przyjmowaly uchodźcow z rzeszy wiec ten proces muzulmanizacji jest tam szczegolnie nasilony. moim zdaniem to tez jest "kara" ktora tylko czeka na "odpalenie"2. podział niemiec na wschodnie i zachodnie co sie przedziwnie pokrywa z niemcami ewangelickimi i protestantami - jak to wytlumaczyć? akurat sie tak ulozyla linia frontu? oczywiscie ze nie bo obie wojny swiatowe to były tylko czy moze aż zwykle ustawki.3 trzecia tez jest ustawiona i tez sie odbedzie - to nie ulega najmniejszej watpliwosciaby jej zapobiec trzeba by (TYLKO Smile ujawnic natychmiast cala swiatowa masonerie, caly watykanski teatrzyk, rozgonic na wszystkie strony wszystkie tajne organizacje, no i rzecz jasna odizolowac dozywotnio wszystkich żydów na planecie na przyklad w jakims getcie - i co myślicie?że to REALNE?