W Rosji duch dziewczyny przestraszył turystów

Kategorie: 

W małej rosyjskiej wsi Pszada (ros. Пшада) w okolicach Krasnodaru dużo szumu wywołało nagranie, przedstawiające ducha dziewczyny. Na materiale filmowym widać przezroczystą sylwetkę niewiasty, chadzającej po polach i zaroślach.

 

W okolicach Pszada krąży legenda o dziewczynie, która żyła tam rzekomo dwieście lat temu. Na trzy dni przed ślubem porzuciła narzeczonego, bo nie mogła znieść jego zdrady i rzuciła się do rzeki, donosi NTV.

 

Miejscowi dowodzą, że przezroczysta sylwetka kobiety objawia im się dość często. Mówią na nią „Pszadowska Dziewczyna” od nawy wsi, gdzie przeżyła zawód miłosny. Ludzie mówią, że można ją zobaczyć zarówno w dzień, jak i w noc. Jest przyjazna dla tubylców, ale nie lubi obcych.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Arcanum

O ku..... co ja pacze? Jaka

O ku..... co ja pacze? Jaka ordynarna przeróbka w paincie, bo raczej to nie był After effect.
Tallin jak się nudzisz na obczyźnie, to dam ci bardziej konkretne zajęcie niż zaśmiecanie internetu i umysłów czytelników.

Portret użytkownika MASAKRA

Bo w Rosji wszystko jest

Bo w Rosji wszystko jest mozliwe Smile
Bo Rosja, to Taka wlasnia kraina :)).......
Tylko przeczytalem tytul...i juz wiedzialem, ze Tallinn to napisal Lol

Hm... czy ja jestem jakims Prorokiem czy co ????
Dziwne to wszystko... Lol
Nawet wiedzialem, ze wlasnie DZISIAJ przeczytam na INNEMEDIUM o duchach.... naprawde dziwne.. Strach sie bac Smile

Portret użytkownika napalony spocony grubas

ostatnio piałem że ta strona

ostatnio piałem że ta strona to już śmietnik z publikacjami dla samej publikacji. mógłbym klikać "ctrl + w" pod większością tych bzdur. no cuż... właściwie wolę po prostu już nie odwiedzać tej strony. pozdrawiam Smile

Portret użytkownika El Koto

Ty. Ty se nie zdajesz sprawy

Ty. Ty se nie zdajesz sprawy jakie skarby można znaleźć na śmieciach.
Jeśli chodzi o śmieci to sam zobacz tu jest przykład jakie skarby krążą po forach:
 ''Tak naprawdę to mogę wam powiedzieć bez ogródek co was czeka. Polacy to naród niewolników jak sama nazwa wskazuje slave a my jesteśmy rasą stworzoną do rządzenia wami i dlatego tylko my jesteśmy w waszym rządzie chyba że znacie na Wiejskiej jakiś polskich autochtonów to powiedzcie mi bo jestem bardzo ciekawa. Macie naturę niewolników i część z was pozostanie ale jako personel do pracy w fabrykach. Moi rodacy wolą polskich roboli od palestyńskich bo tamci są leniwi i wybuchają. Poczytajcie sobie o nas waszych panach Chazarach, my wrócimy do siebie, jakieś 3 miliony na początek ciekawe jak nas zatrzymacie przecież nie macie już nawet armii a w naszym kraju każdy był szkolony w wojsku, nawet kobiety. Nie jesteście na bieżąco, Komorowski już dawno podpisał ustawę, że wszyscy ci co mieszkali przed wojną mają automatycznie obywatelstwo i ich rodziny. Zamkniemy wam granice, będzie jak za Jaruzelskiego. Wypuszczać będziemy tylko tych niezdatnych do pracy, reszta będzie tyrać i spłacać kredyty. W tym roku nasze władze ustaliły, że tylko osoby które zadeklarują się spłacić swoją część długu publicznego to będą mogły opuścić ten kraj. Mówię o długach zaciągniętych przez Tuska bo te inne nas nie interesują. Jak będziecie wchodzić do lasu to też za pieniądze Korwin nawet mówił że na początek będziecie mogli wchodzić do naszych lasów za przysłowiowe 5 złotych. Korwin chce sprywatyzować wasze lasy, KGHM, LOTOS i grupę Azoty. Słowem dokończyć dzieła poprzedników z PO, następnie zlikwiduje ZUS i wasi rodzice i dziadkowie albo będą na waszym garnuszku, albo zdechną z głodu bo złomu na śmietniku nie starczy dla wszystkich. Gra skończona. Waszej Polski już niedługo nie będzie na mapie póki co jeszcze istniejecie ale to tylko formalnie. Wasze jest tylko zadłużenie które będziecie spłacać i wy i następne 10 waszych pokoleń. Tak mi kiedyś powiedział mój dziadek. Kasiu my jesteśmy u siebie a oni żeby dla nas pracować. Pani prezydent Warszawy to samo mi mówiła przed referendum, że was nie ma, Polska po połączeniu z naszą Białorusią i Ukrainą zmieni nazwę na Królestwo Chazarii.''
 

Portret użytkownika kluska

Slowianin to nie od

Slowianin to nie od angielskiego "slave" ale od "slawa" czyli ktos kto jest slawny.
Napisal bym Ci to w jidysz zebys lepiej zrozumiala ale nie potrafie.
Na religi uczyli o zydach ale nie po zydowsku.

Portret użytkownika ben

kto tak ciebie skrzywdzil?

kto tak ciebie skrzywdzil? Jakie "slawa" slowo Słowianin powstała nie prędzej niż w 5-6 wieku naszej ery, prędzej wszystkie plemiona zamieszkujące tereny "słowian" były podzielone i nosiły rózne nazwy jak choćby: Wendowie, Sklabenoi, Polanie, Serbowie, Wandale, Wiślanie, Goplanie, Ariowie, Hindusi, Czesi itd.... ale nie było nazwy Słowianie, nie istniał taki lud jako jedność
A samo to słowo ma kilka różnych nie wykluczających sie początków: od rolnika ziemianina, poprzez słowo, swoi, błędnie rozszerzony pogląd Rzymian odnoszący sie do podbitych bałkańczyków jako sclavus -niewolnik, itp poprzez hiinduskie najstarsze zapiski łączące w jednośc wiele grup i podające tą samą nazwę sovan.

Portret użytkownika baca

oj Maj-trik - ewidentny i

oj Maj-trik - ewidentny i oburzający brak zgrabnego cyca kojarzy ci sie zaraz z brakiem wychowania...
no tylko nie mów że "rozmowy" ze zwłokami na cmentarzach to jest zajęcie kulturalne...
wyluzuj, załóż gacie na głowę, albo znajdź żywą dziewczynę i opanuj wreszcie jakiś tego... trik z majtkami Smile