W Rosji uczeń drugiej klasy przyciąga metalowe przedmioty

Kategorie: 

Siedmioletni Kolia odkrył w sobie niesamowite zdolności. Po tym, jak poraził go prąd, chłopak nie musi chwytać metalowych przedmiotów - one same lgną do niego, jak magnes. Chłopiec mieszka w miejscowości Wodjaninsk (ros. Водянинск) w rejonie isilkulskim.

 

Młodzieniec stał sie lokalną atrakcją i zaczęli przyjeżdzać do niego rozmaici dziennikarze, którzy postanowili opisac jego niezwykły przypadek. Wszystkim im opowiada tę samą historię.

„Lgną do mnie metalowe przedmioty, nawet, gdy tego nie chcę” – tłumaczy Kolia.

W szkole Kolia jest najbardziej popularnym uczniem. Nastolatek często i chętnie prezentuje swoje umiejetności. „Magnetyczne dziecko” ma opinię chłopca bardzo koleżeńskiego i towarzyskiego.

„Jeśli widzi, że ktoś potrzebuje pomocy, nigdy nie odmówi. Jest bardzo odpowiedzialny i wszystkim pomaga” – powiedziała jedna z nauczycielek.

Na świecie istnieje wiele przypadków, gdzie ludzie przyciągają łyżki, ale także żelazka i świeczniki. Ostatnio taki przypadek stwierdzono także w Polsce. Obszernie kilka dni temu pisała o tym Gazeta Wrocławska (czyt. więcej). Pani Dorota z Głuszycy, kobieta – magnes, z łatwością przyciąga metalowe przedmioty tj. sztućce i monety.

Naukowcy tłumaczą zjawisko niesamowitymi właściwościami skóry lub wytwarzaniem specjalnego biopola. Kolia rzekomo potrafi nawet przyciągnąć chochlę do nosa. Młodzieniec widzi swoja przyszłość w jasnych barwach. Chciałby pracować w Hollywoodzie przy epizodach z efektami specjalnymi. Na razie swoimi umiejętnościami dostarcza wielu atrakcji swoim szkolnym rówieśnikom.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika g-lo

kobieta – magnez magnes nie

kobieta – magnez Smile magnes nie magnez, magnez to pierwiastek, metal niemagnetyczny wykorzystywany między innymi w lampach błyskowych w początkach fotografii jako że spala się intensywnym jasnym światłem Smile
 

Portret użytkownika baca

chłopak przyciąga

chłopak przyciąga przedmoty?
chłopak?
no to niespodzianka, bo jak zobaczylem film to najpierw pomyślałem że to grube z otworem gębowym to było powiększone 100 tysięcy razy roztocze...

Portret użytkownika barra barra

pacanie jasnoidzu, jak zwykle

pacanie jasnoidzu, jak zwykle byłbyś chory, gdybyś nie zrobiłb sobie wyrachowanej uczty z naśmiewania się z innych. Znowu te wycieczki personalne do osób, których nie znasz i nic o nich nie wiesz.
Jakiż ty pacanie jasnowidzu jesteś ograniczony i pozbawiony elementarnych wartości towrzyszącym mądrym, prawym, dobrym ludziom. Ten świat, na zawsze będzie tylko twym snem i nigdy go nie poznasz, nie będziesz miał okazji w tym króciutkim, zasraniutkim żywocie poczuć prawdziwego życia. Jakież twe życie jest smutne, ciemne, szare i pozbawione sensu i kreatywnego oddechu. Jakież to musi straszne, być pacanem zamkniętym nie tylko we własnym pokoiku ale i wyalienowanym ze społeczeństwa, z mózgiem i założonym na nim sim lockiem przez zwyrodnialców, którzy wykreowali twoją obecność na tej planecie.
Masakra jaki twój świat jest denny, chory i bez kolorów. Od dzieciństwa do starości pływasz we własnym szambie. syf, syf, syf i nic nięcej. szok. aaa, no i żubr, hehehe
 

Portret użytkownika baca

ehe.... że niby ty jesteś

ehe.... że niby ty jesteś tym: "prawym, dobrym ludziem"?
skoro tak piszesz...
jednakże barabarbaro mając w awatarze komicznie nadętą do niewyobrażalnych rozmiarów tęczową prezerwatywę ... nie rozumiem dlaczego interesuje cie mój szary swiat który jest denny i pozbawiony kolorów...?
ciesz się swoim tęczowo-kolorowym światem i nie wsadzaj innym nosa w dupę....

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony