W Rosji znowu mówi się o pojmaniu rzekomej chupakabry

Kategorie: 

Mieszkańcy wsi Afanasewo okręgu lipieckiego twierdzą, że udało im się złapać chupakabrę. Nieznany drapieżnik zaczął atakować zwierzęta domowe w ubiegłym miesiącu. Według zapewnień wieśniaków, zwierzę z ogromnymi kłami i czerwonymi oczami, podobne zarówno do psa, jak i lisa, zabijało kury i kaczki. Sprawę nagłośniła lokalna telewizja TV ELEC.

 

Pierwszy wzmianki o chupakabrze pojawiły się w 1950 roku, kiedy w Portoryko znaleziono kilka martwych kóz. Nieznany drapieżnik wyssał z nich krew.

Chupakabra to istota nieznana nauce. Krążą o niej legendy rozpowszechniane głównie w Ameryce Południowej (z hiszpańskiego termin chupakabra można tłumaczyć, jako kozi wampir). Powszechnie uważa się, że ta bestia atakuje inne zwierzęta i wysysa z nich krew. Od czasu do czasu pojawiały się informacje, że komuś udało się zabić chupakabrę.

W ostatnich latach opowieści o chupakabrze trafiają na podatny grunt w Rosji i dawnych republikach radzieckich.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Endor

Czupakabra to dzieło

Czupakabra to dzieło diabelskiego ufo bo to musi być stwór genetyczny, dlatego tak eażne by chodzić na msze święte i trzymać się od sekt ufologicznych z dala bo zrobią z was króliki doświadczalne.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Homo sapiens

Może te czupakabry to wynik

Może te czupakabry to wynik jakiejś dzialalności ufo genetyków. Rosja jako jedyna ma możliwości i siłę przeciwdziałać hybrydyzacji społeczeństwa, widać to na przykładzie z zachamowaniem homoseksualizmu w Rosji czy zastopowaniu  GMO. Wydaje się, że społeczeństwa zachodnie są najbardziej shybrydyzowanymi ze wszystkich, objaiwa się to przez wszechobecny homoseksualizm, odrazę do chrześcijaństwa jako siły zdolnej obronić się przed demonicznym ufo, społeczeństwa zachodnie są zniszczone kulturalnie i moralnie co jest właśnie objawem działania demonicznego ufo oraz organizacji demnicznych rządzących w tamtych państwach. Rosja i Putin to w tej chwili obrońcy chrześcijaństwa jako formy ostoi kulturalnej i obyczajowej !

[...Co jeszcze pani widziała? - zapytał Harder.
- Szklane skrzynki.
- Stały pod ścianą i wyglądały, jakby wypełniał je kolorowy płyn. Nie miałam przy sobie okularów, więc nie widziałam tego wyraźnie. Było tam jasno. Proszę pozwolić mi zejść.
Przypuszczalnie chodziło jej o to, aby pozwolono jej zejść ze stołu, na którym została umieszczona wewnątrz pojazdu.
Opowiedziała następnie jak została wytarto jakąś szmatą i zwrócono ubranie. Nikt nie próbował jej pomóc. Potem istoty chwyciły ją za ramiona i "przeniosły z powrotem do domu". Będąc nadal w transie zaczęła w tym momencie płakać i głośno wyrażać swój niepokój o dzieci. Po chwili samoczynnie wyszła z transu, mimo że nie otrzymała takiego polecenia. Już w stanie świadomości przypomniała sobie fakt, do którego nie potrafiła wcześniej dotrzeć, że miała wbitą w brzuch igłę, lecz nie odczuwała żadnego bólu.
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
Zaraz potem z transu wyszła Betty i opisała to, co zapamiętała. Stała wewnątrz pojazdu w pobliżu ściany i przyglądała się obcym istotom zgromadzonym wokół stołu, który nie mając nóg czy innych podpór, zdawał się wisieć nieruchomo w powietrzu. Na nim leżała jej matka. Z pewnymi oporami oznajmiła Harderowi i Randle’owi, że była naga. Nie widziała dokładnie, co z nią robiono, gdyż była mocno przestraszona.[...]

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika ~pejsonat

...z kronik Bilda 1940

...z kronik Bilda Smile
1940 chupacabra napada na Adolfa i wysysa z niego cale zlo, wojna sie konczy
 
rok 2017 - przeludnienie
- zibi zostal TWARZĄ 2016 magazynu "zwidy"
 
 

Strony