W Stanach Zjednoczonych zapłakała biała statua Matki Bożej

Kategorie: 

Setki wiernych przybywa do kościoła katolickiego w Griffith (Indiana), mając nadzieję ujrzeć łzy na posągu Matki Boskiej, podaje stacja Fox 32.

 

Mieszkańcy Griffith od dawna przyzwyczajeni są do 1,2 -metrowego posągu Matki Boskiej , która znajduje się na dziedzińcu kościoła katolickiego. Ostatnio jednak, stary pomnik stał się miejscem pielgrzymek setek wiernych, którzy usłyszeli wiadomość o śladach łez na twarzy statuy.

Pierwsi cud ujrzeli studenci, którzy wracali z kościoła po spowiedzi. Studenci opuścili świątynię i zatrzymali się w pobliżu posągu, aby się wspólnie pomodlić. Jeden z nich zauważył ślady kropli na brodzie, które wypływały z prawego oka figury.

To, co zobaczyli, wprawiło w ich w zdumienie. Przez dwadzieścia lat, odkąd rzeźba stoi przy świątyni, nikt nic podobnego nie zaobserwował. Młodzi ludzie z entuzjazmem rozpowiadają wiadomość o cudzie, ale niektórzy mieszkańcy są sceptyczni. Sugerują, aby nie wyciągać pochopnych wniosków i spróbować rozważyć logicznie wyjaśnienie tego, co się stało.

Wśród sceptyków jest proboszcz – ksiądz Theodore Man.

„Jak to wyjaśnić. Było zimno, stopniał śnieg, czyli może chodzić o zjawisko zachodzące pod wpływem działania praw natury. Kiedy widzimy coś nadprzyrodzonego, pierwszą rzeczą, jaka powinniśmy zrobić, to rozważyć przyczyny naturalne".

Ksiądz nie odrzuca jednak wersji boskiego znaku.

„Nie mam zamiaru kwestionować słowa wierzących , mówiąc, że incydent jest przejawem miłości Boga za pośrednictwem Maryi. Jeśli pomnik łączy ludzi i zbliża ich do Boga , to fajnie"- powiedział duchowny.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

    Kolejny posąg płącze, na

 
 
Kolejny posąg płącze, na horyzoncie 4 "czerwone" zaćmienia Księzyca a co robią wierni"?
 
 
Uuk, Uuk, Uuk, cieszą się i podskakują  wokoło pomnika jak małpy z bananem.
 
A posąg płącze bo wkrótce te małpy WYGINĄ skoro nie mają zamiaru się nawrócić i porzucić ten zydowski satanizm zwany judaizmem, katodwulicyzmem, protestantyzmem i tak dalej...
 
Posąg nawołuje was BARANY DO NAWRÓCENIA a nie podkakiwania jak ..... 
 
 

Portret użytkownika satanus_humanus

Łzy sry ty ty ty że tak

Łzy sry ty ty ty że tak powiem, kult bałwanów, każdemu chrześcijaninowi polecam biblii ichniej świętej przeczytanie ze zrozumieniem, przejdą wam pierdoły w stylu krwawiących, płaczących i innych całunów turyńskich... BZDURA

Portret użytkownika Sajgoniarz

Gdyby każdemu się chciało

Gdyby każdemu się chciało czytać Biblię, to rola księdza sprowadziłaby się do udzielania sakramentów :3 bo nikt nie potrzebowałby kogoś do robienia w mózgu sieczki. I tak wyrosło Chrzescijanstwo w ktorym idziesz do Kościoła "bo mama kazała", a nie bo tego chcesz i jesteś świadomy. Stada Mocherowych beretów modlących się, bo trzeba klepac zdrowaśki, zeby w piekle nie wylądować, a ile z nich jest świadoma mocy jaką niesie modlitwa. Skoro Chrzescijanstwo jest taką dobrą religią,czemu co niedzielę jestem otoczony przez ponurych,zdolowanych ludzi, w ktorych modlitwie nie ma ani ziarnka wiary, a jej wyznanie mówią żeby odklepac, a nie żeby pokazać wszystkim siłę i zaparcie w wierze? Najbardziej jednak boli mnie w kosciele widok dzieci,targanych na siłę,klepiacych co trzeba i żegnających sie jak karabin maszynowy. Zostanie tak nauczone, a po bierzmowaniu odejdzie od Kościoła mowiac "nic mi religia nie dała" Fool

Portret użytkownika Homo sapiens

Na infrze poawił się

Na infrze poawił się interesujący tekst, jednak autor jest ostrożny z wysnuciem wniosków bardziej ostatecznych, jest nim były Jezuita. Były bo zbytnio popadl w ideologię New Age.  Sprawa istot demonicznych jest o wiele bardziej tajemnicza i złożona. część badaczy osadzona twardo w realizmie naukowym nie chce się pogodzić z możliwością istnienia inteligencji (kosmicznej-innowymiarowej) która nas wykorzystuje, lub co gorsza ZAZDROŚCI nszego statusu istot zdolnych do ZBAWIENIA ! Na czym miało by polegać zbawienie  Otóż jest to jedna z najbardziej szokujących i niesamowitych rzeczy w tym wymiarze-kosmosie ! O tym na jakiej zasazie funkcjonuje termin "zbawienie" opowiada Steve Quayle w audycji do ktrej podaem link, jest to opowiedziane od 150 minuty:
 
Aby zrozumieć pewne zagadnienia nie tylko trzeba znać wiele przypadków porwań ufo ale mieć całkiem inne podejście do czegoś co się zwie "duchowością" oraz kierunkiem w jakim powinno się podążać...
 
Cytat z Infry:
"...Sądząc po ogromnej dewastacji środowiska, a także społecznym, umysłowym oraz duchowym stanie planety, nie można dojść do wniosku innego niż taki, iż doprowadzi to do wielkiej globalnej katastrofy. Wydaje się, że ideologie, zwyczaje, technologie, rozrywki i system ekonomiczny to w zasadzie samobójstwo dla ludzkości. Światowi przywódcy, w większości skorumpowani i nieszczerzy, uzależnieni od władzy, pozostają ślepi na prawdziwe problemy stojące przed ludzkością i bezwolnie podtrzymują system, który chce zniewolić albo zniszczyć ludzkość.

Większość ufologów jest zaniepokojona tym, że władze światowych mocarstw nie przyznają, że te istoty istnieją między nami, podczas gdy inni wierzą, że czas ujawnienia tego faktu zbliża się nieuchronnie. Zastanawiam się jednak, kiedy nam o tym powiedzą i czy będzie to cała prawda? I co stanie się, gdy wreszcie się dowiemy? Może wreszcie wtedy zaczniemy martwić się o to, jakie są intencje tych istot?

Jeśli one są między nami i są bardziej inteligentne od nas, a także dobrze nas znają, wydaje się logiczne, że jakoś nami manipulują, tak samo jak bardziej rozwinięte kultury manipulowały w historii tymi prymitywniejszymi. Dlatego zastanawiam się, czy rozpatrywanie intencji tych inteligencji nie jest czasem ważniejsze od ciągłego prezentowania nowych przypadków. Gdy ludzkość ostatecznie uświadomi sobie stopień manipulacji, trzeba będzie porzucić wszystkie przyjęte czy nawet święte wartości (podział na rasy, religie, narody), które w głębi rzeczy inicjują jedynie konflikty, niesprawiedliwość i podziały.

Czy owe świętości nie zostały czasem zaszczepione umyślnie przez te inteligencje, które chcą wprowadzać między nami podziały tylko dlatego, abyśmy nie uświadomili sobie swojego statusu?

Zatem jaki jest ostateczny cel tych nieludzkich inteligencji? Ustalenie tego powinno stać się nadrzędnym zadaniem ufologii. Być może jest to rodzaj inwazji, której my nie jesteśmy świadomi...."
http://www.infra.org.pl/fenomen-ufo/wywiady-z-ufologami/1437-ufo-wg-salvadora-freixedo
 
Jeżeli kiedykolwiek prosiłem państwa o wysłuchanie audycji mającej duże znaczenie, to polecam tą, jest ona naszpikowana bardzo ważnymi informacjami, osobiście oceniam, że ważnej informacji jest tam około 95% , audycja trudna momentami, jednak jeżeli znajomość angielskiego nie przeszkadza to jest ona szczególnie aktualna i ważna dla zrozumienia tego co się dzieje obecnie z nami i co będzie się dziać już niedługo
"Alien Savior" Antichrist and Return of the Nephilim
 
https://www.youtube.com/watch?v=zq5mU9omG08
sprawy przeszłości i zbawienia ludzi są poruszone w powyższym linku, zwłaszcza od 150 minuty (2 godz. i 30 min.) rzeczy powinny wszystkich chrześcijan zainteresować czy wręcz zadziwić, mają one wielkie znaczenie dla zrozumienia terminu "zbawienie", jest to jedna z bardziej niezwykłych informacji o położeniu ludzkości jako gatunku istot humanoidalnych zamieszkujących ten obszar rzeczywistości.
Możliwe, że jakieś istoty nie tylko coś od nas pobieraą (sperme i kobiece jaja) lecz chcą się podłączyć....

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

jeśli "wśród sceptyków jest

jeśli "wśród sceptyków jest ksiądz proboszcz" no to kto w to w końcu jeszcze wierzy?
w sumie to byłby dobry moment aby wahające się dusze przyciągnąć do Kościoła Guru Bacologicznego - szkoda że mnie nie ma w Ameryce... ale i tak chyba podniosę liczbę żon do czterech i wtedy...

Portret użytkownika Sajgoniarz

Dla tych 13 minosow tłumacze

Dla tych 13 minosow tłumacze przekaz Bacy : uważa On że Kociół bez wiary to nic innego, tylko biznes. W swiecie bez wartości ta wiara, ktora ma najleosze warunki, bedzie miec najwiecej pieniędzy... Znaczy się wiernych Smile

Portret użytkownika Nieważny

  '' Życie to igraszka Bogów

  '' Życie to igraszka Bogów i próżno szukac sprawiedliwości, trzeba nauczyc się śmiac, powiedział mi kiedyś
     [Merlin], bo inaczej można zapłakac się na śmierc.
           Bernard Cornwell   Zimowy monarcha

Portret użytkownika Homo sapiens

Jakiś czas temu rozmawiałem z

Jakiś czas temu rozmawiałem z hindusem wyznania "Sikh", odmiana hinduistycznej wiary. Najciekawsze były jego opisy rytuału świętej wody. Osobiście jestem pewny że święcona woda chrześcijan ma niezwykłe właściwości lecz niestety nie wszyscy doceniają ją jako środek oczyszczający ze złych wpływów. Pamiętam że chyba tallin przedstawił tu na łamch ciekawe badania rosyjskich naukowców odnośnie modlitwy oraz święconej wody. A ten posąg Matki Boskiej jest przekaźnikiem informacji z innego wymiaru, czyli duchowego Nieba. Przekazuje informacje o stanie ludzokości. Jedną z mało znanych spraw związanych z innymi wymiarami jest sprawa otwierania drogi z i do innych wymiarów czy Tartaru, część badaczy starożytności wskazuje, że zabijanie noworodków oraz małych dzieci służyła starożytnym rytuałom demonicznym do otwierania niewidocznych bram czeluści. Najgorsze jest to że dzisiejsze elity ukrywają ten cel pod pozorem tzw. aborcji dzieci poczętych co ma znaczenie gdy interpretujemy na przykład Apokalipse Św. Jana i jego opisy czeluści z których wychodzą straszliwe istoty, a co słychać czasami w postaci dziwnych dzwięków ostrzegawczych na całym świecie. Oczywiście sprawa tych dzwięków może mieć inne wyjaśnienie jednak sam mord rytualny milionów dzieci jest dobrze ukrywanym aspektem elit. Coraz częstrze pojawianie się innowymiarowych ufo może mieć także związek z bramami innowymiarowymi. Badacze ufo podkreślają że globalny licznik wizyt ufo pokazuje znaczny wzrost ich obserwacji.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika oli

TO TAKI MORAŁ Z TEGO MOŻNA

TO TAKI MORAŁ Z TEGO MOŻNA WYSNUĆ , ŻE PUTIN MA WIĘKSZĄ WŁADZE NA ZIEMI JAK MATKA BOSKA. PUTIN ROBI CO MU SIE ZYWNIE PODOBA  I SIE ŚMIEJE A MATKA BOSKA ZAMIAST SIE MU PRZECIWSTAWIAĆ I GO UKARAĆ TO PŁACZE JAK MAŁE DZIECKO.  TE WSZYSTKIE BZDURY SĄ  ŚMIECHU WARTE.//////

Portret użytkownika Endor

W czasach gdy na tronie

W czasach gdy na tronie kościelnym w Konstantynopolu zasiadał Menas (...) w mieście był zwyczaj, że gdy po
Komunii pozostawała duża liczba konsekrowanych cząstek, przyprowadzano chłopców ze szkoły, by je spożyli.
Zdarzyło się raz, że wśród chłopców znajdował się syn wytwórcy szkła, który był Żydem. Gdy rodzice
zapytali chłopca, dlaczego tak późno wrócił ze szkoły, ten opowiedział, co spożył razem z innymi kolegami.
Ojciec chłopca wpadł w szał i pchnął syna do rozpalonego pieca w którym wytapiał szkło. Matka, oszalała z bólu,
biegała po ulicach rozdrapując własne ciało i wołając imię syna. Po jakimś czasie z wnętrza pieca doszedł
matkę jego głos; podbiegła bliżej i ujrzała ona syna stojącego wśród płomieni bez jakiejkolwiek szkody. Gdy
pytano chłopca, w jaki sposób przeżył w płomieniach, odpowiedział on, że jakaś Pani odziana w purpurę pojawiała
się często, gasząc węgle dokoła i dając mu pić; także gdy odczuł głód, przyniosła mu pożywienie. Gdy cesarz
Justynian usłyszał o tym wydarzeniu, przekazał matkę i syna (którzy przyjęli wodę chrztu świętego) pod
opiekę Kościoła, a ojca, odmawiającego uznania cudu, kazał ukrzyżować jako mordercę swego dziecka.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Fanka1

Racja. A najbardziej

Racja. A najbardziej przerażające rytuały z dziećmi jako ofiarami dla jakiegoś boga z nieba stosowali Aztekowie, plemię będące jednym z prawdopodobnych indiańskich spadkobierców szatańskiej cywilizacji z Atlantydy. Opisywać nie będę bo zbyt drastyczne, a dla dociekliwych szczegóły są dostępne u wujka Google.

Portret użytkownika chronos

Bzdury bzdury bzdury

Bzdury bzdury bzdury pierdoly. To proba ratowania upadajacego kosciola katolickiego. Wszystkie sekty nabijaja sobie kabzy pieniedzmi wiernych. Nauka tak. Kosmos tak inne wymiary i istoty tam zyjace tak. Bog nie religia nie. Religia to opium dla mas. Glupota i ciemnota.