Watykan obawia się konsekwencji ujawnienia istnienia obcych

Kategorie: 

Niewiele osób zauważyło, że Watykan coraz częściej interesuje się tematyką związaną z istnieniem UFO czy obcych cywilizacji. Stolica Apostolska od kilku dekad zdecydowanie zmieniła podejście do tych spraw i nie tylko współfinansuje budowę zaawansowanych teleskopów, ale nawet organizuje specjalne konferencje naukowe poświęcone możliwości istnienia życia pozaziemskiego.

 

Niewątpliwie nagłe ujawnienie istnienia innych kosmicznych ras byłoby dogmatycznym problemem Kościoła. Trzeba by było wyjaśnić wiernym, kto stworzył te inne istoty i czy też jak w naszym przypadku zrobił to Bóg. Według dostępnych informacji zarówno Jan Paweł II jak i Benedykt XVI rozmawiali na temat obcych z amerykańskimi prezydentami. Być może to od nich dowiedzieli się o ich istnieniu.

Rzeczywiście coś w pojmowaniu tych spraw się zmieniło i Kościół nagle zaczął zauważać tę problematykę. Jak niesie wieść w tajnych spotkaniach na temat obcych, które organizowano w ONZ brał też udział stały obserwator Watykanu przy tej organizacji, Arcybiskup Celestino Migliore. Omawiano szczególnie implikacje, jakie niosłaby za sobą wizyta obcych na naszej planecie.

Spektakularnym dowodem na to, że Stolica Apostolska zmieniła podejście do tych kwestii była też konferencja na temat Astrobiologii, która została zorganizowana w Watykanie w listopadzie 2009 roku. Trwałą ona ponad tydzień i chodzą słuchy, że konferencja, w której na temat możliwości istnienia obcych form życia dyskutowało kilkudziesięciu astronomów, biologów, geologów i innych naukowców, została powołana, jako konsekwencja tych rozmów z ONZ.

Gdy przeanalizuje się takie wydarzenia można dojść do wniosku, że Watykan wie o rzeczach, które nie są wyjawiane szerszej publiczności. Legendarna zawartość watykańskich archiwów rozpala umysły do dzisiaj. Panuje opinia, że Kościół Katolicki od dawna wie o istnieniu obcych i już jakiś czas temu zorientowano się, że wiele opisów rzekomych demonów może być w istocie opisami innych ras, które odwiedzał nas w przeszłości na świecie.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

Oto link do dzisiejszego

Oto link do dzisiejszego nowego filmu, na temat obcego, - mówi gość z którym się ten pan (dowódca) kontaktował. Jest o Robercie Kennedy, rabinie z Izraela, cenzurze zwojów z Qumran, Fundacji Rockefelera. Mówi o sile modlitwy do Boga Ojca oraz o tym, że są sprawy, których nie ma w Biblii. http://youtu.be/d6ZjqbiYlrs

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Watykan zaczyna mówic o jakiś

Watykan zaczyna mówic o jakiś cywilizacjach tylko dla tego by dołączyć do tej dezinformacyjnej chucpy mającej ślepców odwieść od zauważenia, że obcy byli i są wśród nas wysługując się tym całym żydowskim zdemoralizowanym plemieniem i większością watykańskich przebierańców. Ludzie zaczynają zauważać, że To wśród żydostwa ta obca zaraza się chowa, ich rekami doprowadza świat do zniewolenia ekonomicznego podłóg dawno rozpisanego planu. 
Nie dziwi, że zaczynają kierować uwagę ludzi na absurdalne tory.

Portret użytkownika kimbur

Należy odróżnić Boga-Stwórcę

Należy odróżnić Boga-Stwórcę Wszechrzeczy od Bogów-Twórców czyli Kosmitów, którzy stworzyli człowieka ziemskiego i są opisywani w Illiadzie czy Biblii. Niestety, określenie "bóg" jest wieloznaczne, a takie wieloznaczności są nam znane i na niższym poziomie, bo choćby słowo "komórka" znalazło kolejne znaczenie (ja w komórce trzymam rowery i ziemniaki, a Wy - młodzi i przerobieni - macie w niej adresy, numery, zdjęcia itp.

Portret użytkownika Robaczkowa

Tak masz rację! Ale należy

Tak masz rację! Ale należy też zdawać sobie sprawę, ze Bóg Stwórca Wszechrzeczy może się posługiwać w swoim tworzeniu działaniami ,,bogów kosmitów". Tak jak należy zdawać sobie sprawe, ze Najwyższa Istota może się w swoim tworzeniu posługiwać procesem ewolucji. My ludzie mamy tendencję do ograniczania możliwości tej Najwyższej Istoty.

Portret użytkownika zŁo

Bóg kreuje zycie nie tylko na

Bóg kreuje zycie nie tylko na ziemii ale w wielu miejscach w kosmosie
pomysleliscie kiedys co by biedne niesmiertelne duszyczki (ktore uniknely piekla) zrobily kiedy zycie na ziemii okaze sie nie mozliwe? To chyba oczywiste że Bóg szykuje juz kolejny świat (planete) aby rozwinelo sie na nim zycie.
Jesli chodzi o Boga i kosmitow to ja nie widze podstaw aby sie wykluczaly wrecz przeciwnie ON stworzyl nas tak samo jak ich
w biblii mozna wyczytac ze siodmego dnia Bóg odpoczywa - ten dzień  jeszcze nie nadszedł, ludzie sie rodza, dzisiaj trwa dzien w ktorym Bóg stworzyl czlowieka i dalej to robi
nie dajcie sobie weprzec ze jakas inna rasa żyjątek jest waszym bogiem

Portret użytkownika argus

Hipotetyczna rozmowa Obcych i

Hipotetyczna rozmowa Obcych i ludzi na temat religii, a w szczególności dogmatów i zawiłości wiary jest z Ich perspektywy całkowicie pozbawiona sensu. Przywodzi mi na myśl taką oto scenkę.
Ojciec rozmawia ze swoim synem.
- synu dopiero co zdałeś maturę. Co zamierzasz studiować?
- tato zdecydowałem się na botanikę.
- dlaczego wybrałeś akurat taki kierunek
- będąc dzieckiem lubiłem oglądać ,,Gumisie" Disneya
-?! 
Syn zupełnie poważnie i zdecydowanym głosem wyjaśnia dalej.
- gumisie miały taki niezwykły sok -sok z gumijagód.
Ojciec zaczyna się mocno pocić ale słucha dalej.
- zamierzam produkować i sprzedawać taki sok, opatentuję recepturę i zarobię na nim krocie. Ale, aby to zrobić, muszę wiedzieć gdzie rosną i jak wyglądają krzewy gumijagód, z których ten sok się wytwarza, jak wygląda ich biotop, i jak je uprawiać.
przezażony ojciec nie wie co powiedzieć. Zastanawia się - wszystkie dzieci oglądają ,,Gumisie". Może syn zwariował. Przecież nie jest głupi. Problem go przerasta, decyduje się pójść z synem do psychiatry.
Wracając do tematu - dyskurs między nami a Nimi jest jeszcze większy. 
Wyobraźcie sobie rekcę ojca dowiadującego się, że psychiatra, którego wybrał na skonsultowanie przypadku syna, wybrał swój zawód, ponieważ od dziecka fascynowało go, dlaczego Książe Iktorn tak nienawidzi Gumisie i dlaczego w tak sadystyczny sposób traktuja Tołdiego.
 Rozumiecie aluzję. O czym mogą z nami rozmawiać. Niby dirośli, a rozumujemy jak sześciolatki. Religia, wiara czyni czuba. 
A Wy, przyznajcie sie, WIERZYCIE W GUMISIE ?

Portret użytkownika mlodyrob

panowie i panie od Boga

panowie i panie od Boga dostalismy tylko 10 przykazan i to wystarczy zeby kierowac sie tymi zasadami w życiu i nie podpasc:) reszta to wymysły ludzi zakazy nakazy dziwne ideologie. Sądze ze szkoda tak wielkiego wszechswiata zeby sie marnował dla tak destrukcyjnego gatunku jak nasz....

Portret użytkownika Polak

Watykan ma swoje obserwatoria

Watykan ma swoje obserwatoria oddawiendawna. Szczegolnie obserwuja biala plazme docierajaca do kuli ziemskiej, jest to powiazane z objawieniami Fatimskimi, jest to cos co porusza sie jak mgla porusza sie w konkretnym kierunku.
obserwowano to juz wczesniej nieraz w histori ludzkosci.
dobrze wiedza ze nieistniejemy od wczoraj ze Slowianin nie zszedł Z drzewa.
jezeli tak to dlaczego ok 1000 roku na ziemiach Polskich podawano date 5400?
od kiedy albo do kiedy?
Publikacja z Czemna gdzie miescily sie grody czerwinskie.

Portret użytkownika Isabella

prawdziwy kalendarz  dadaj do

prawdziwy kalendarz 
dadaj do 5507/ 5508 lat+2013= 7520/ 7521 rok Slowianski.
Rosjanie twierdza, ze nalezy dodac nie 5507/8 lat a 20.000.
Piastowie mieli ksiegi pisane etruskimi runami, takimi samymi jakie byly w Rzymie.

Portret użytkownika argus

Nie przyszło Wam wszystkim do

Nie przyszło Wam wszystkim do głowy, że to religia -wiara w Boga, bogów, demony itp.- o zjawiskach przyrody nie wspomnę, jest wyznacznikiem stopnia rozwoju naszej rasy. Oczywiście rozwój techniki także go określa, ale nie stanowi jedynego wyznacznika. Musimy dojrzeć emocjonalnie, mentalnie. Dopóki niedorozwinięty gatunek ludzki będzie potrzebował religii, Oni nie będą widzieć w nas jakichkolwiek partnerów do rozmowy. Komunikacja z idiotami jest bardzo, bardzo trudna. Mogłaby okazać się ponad Ich siły. 

Portret użytkownika taurus

Ej ludzie a dlaczego nie może

Ej ludzie a dlaczego nie może być jeden Bóg dla wszystkich istot? Przecież zwykły człowiek potrafi wytwarzać tysiące różnych rzeczy a co dopiero wszechmocnna duchowa istota...dla mnie to się nie kłuci...a to że prości ludzie brali istoty z innych światów za bogów to oczywiste...np. gdyby teraźniejszy człowiek ze swoimi gadrzetami pojawił się w średniowieczu to zostałby uznany za demona i spalony.....na bank a jakby pojawił się np w starozytnym Egipcie....byłby bogiem...:)))

Portret użytkownika Waldzin

U św. Pawła moce niebieskie

U św. Pawła moce niebieskie zwykle wydają się wrogo usposobione do człowieka. Do istoty chrześcijaństwa należy oczywiście nauka, że Bóg kocha człowieka i dla niego stał się człowiekiem i umarł. Ale nie wynika z tego, że człowiek jest wyłącznym celem natury. W przypowieści pasterz poszedł na poszukiwanie jednej zagubionej owcy (Mt 18,12; Łk 15,4.): nie była to jedyna owca w stadzie i nic nam nie wiadomo o tym, żeby była najbardziej wartościowa - wyjąwszy to, że najbardziej potrzebujący pomocy ma tak długo, jak długo jest w po trzebie, szczególną wartość w oczach Miłości. Nauka o Wcie leniu byłaby w sprzeczności z tym, co wiemy o tym ogrom nym wszechświecie, jedynie wtedy, gdybyśmy wiedzieli, że egzystują w nim inne gatunki rozumne, które tak samo jak my upadły i które potrzebują odkupienia w ten sam sposób, a którego nie doświadczyły. Nic nam jednak na ten temat nie wiadomo. Wszechświat może być pełen życia, które nie wymaga odkupienia. Może być pełen życia, które zostało odkupione. Może być pełen rzeczy zupełnie innych niż życie, które zadowalają Boską Mądrość w sposób, jakiego nie można sobie wyobrazić. Nie w naszej mocy leży szkicowanie map Bożej psychologii i określanie granic Jego zainteresowań. Nie robilibyśmy tego nawet w stosunku do kogoś, o kim wiemy, że jest od nas ważniejszy. Nauka mówiąca, że Bóg jest Miłością i że znalazł On upodobanie w ludziach, jest nauką pozytywną, nie ograniczającą. Bóg nie jest poniżej tego. Czym może On być ponad to, tego nie wiemy; wiemy tylko, że On musi być ponad to, co sobie możemy wyobrazić. Należy się spodziewać, że świat, jaki On stworzył, może na ogół być dla nas niezrozumiały.
Chrześcijanie sami ponoszą dużą część winy za nieporozu mienia w tych sprawach. Mają oni zły zwyczaj mówienia
o Objawieniu tak, jakby jego przyczyną było zaspokojenie ciekawości przez wyjaśnienie całego stworzenia w taki sposób, żeby stało się ono samowytłumaczalne, a wszystkie pytania znalazły odpowiedź. Dla mnie natomiast Objawienie wydaje się czymś czysto praktycznym, adresowanym do szczególnego stworzenia, do Upadłego Człowieka, po to, by pomóc mu w jego nie cierpiącej zwłoki potrzebie - nie ma zaś na względzie ducha dociekliwości ludzkiej, nie kwapi się za spokoić nie skrępowanej niczym w człowieku ciekawości. Wiemy, że Bóg nawiedził i odkupił swój lud, a to mówi nam tyle samo o ogólnym charakterze stworzenia, co lekarstwo dane jednej chorej kurze w jakimś dużym gospodarstwie,
mówi nam o ogólnym charakterze gospodarowania w Anglii. Wiemy, co mamy robić, jaką drogą podążać do źródła życia, nikt, kto poważnie stosował się do wskazówek, nie skarży się, że został oszukany. Czy istnieją natomiast inne stworzenia podobne do nas i jak są traktowane; czy nieożywiona materia jest tylko po to, by służyć istotom żyjącym, czy też istnieje dla jakichś innych przyczyn; czy ogrom przestrzeni jest środkiem do jakiegoś celu, czy iluzją, czy po prostu naturalnym sposobem, w jaki nieskończona energia przypusz czalnie tworzy - we wszystkich tych punktach, sądzę, jesteśmy zdani na nasze własne domysły.
Nie, to nie chrześcijaństwo musi obawiać się gigantycznego wszechświata. Muszą go bać się te systemy, które cały sens istnienia umiejscawiają w biologicznej czy społecznej ewolucji naszej planety. To wyznawca twórczego ewolucjonizmu, bergsonista, wielbiciel Bernarda Shawa, czy komunista powinien drżeć, kiedy spogląda nocą na niebo, bo on rzeczywiście znalazł się na tonącym statku; on rzeczywiście próbuje zignorować odkrytą naturę zjawisk, tak jakby koncentrując się na ruchu być może występującym na pojedynczej planecie mógł spowodować, że zapomni o nie uniknionym ruchu zstępującym we wszechświecie jako cało ści, o tendencji do obniżania się temperatur i nieodwołalnej dezorganizacji. Entropia jest bowiem rzeczywistą falą roz lewającą się na cały kosmos, ewolucja zaś tylko chwilową ziemską zmarszczką na tej fali.

Portret użytkownika argus

Nie przyszło Wam wszystkim do

Nie przyszło Wam wszystkim do głowy, że to religia -wiara w Boga, bogów, demony itp.- o zjawiskach przyrody nie wspomnę, jest wyznacznikiem stopnia rozwoju naszej rasy. Oczywiście rozwój techniki także go określa, ale nie stanowi jedynego wyznacznika. Musimy dojrzeć emocjonalnie, mentalnie. Dopóki niedorozwinięty gatunek ludzki będzie potrzebował religii, Oni nie będą widzieć w nas jakichkolwiek partnerów do rozmowy. Komunikacja z idiotami jest bardzo, bardzo trudna. Mogłaby okazać się ponad Ich siły. 

Portret użytkownika Robaczkowa

Na pewnym etapie rozwoju

Na pewnym etapie rozwoju nauki, techniki i przy powszechnym wykorzystywaniu telepatii (może wspomaganej technicznymi zabawkami) wiara może być zastąpiona udokumentowaną wiedzą o naturze  bytu. Różne cywilizacje na podobnym poziomie rozwoju mogą niezależnie od siebie dochodzić do podobnych wniosków.

Portret użytkownika Mojeimię44

Przecież to bzdura z tym że

Przecież to bzdura z tym że niby teraz watykan zainteresował sie życiem poza ziemią. Watykan to skarbnica informacji i to co oni wiedzą pewnie wielu z nas się nie śniło. Od zawsze mieli dostęp do najlepszej technologi a wiedze ludzi wykorzystywali dla podniesienia swojego statutu przy czym ludzi co wiedzieli coś więcej czy posiadali jakieś aretefakty z przeszłości palono na stosie lub torturowano do puki nie wyzionęli ducha. Więc co to za bzdury? Widzę tylko jedną możliwość takiego zachowania watykanu. Ludzie (społeczeństwo) coraz więcej wiedzą więc muszą powoli odkrywac karty, które trzymane są w sekretnych magazynach watykanu!

Portret użytkownika NoNieMoge

Nie dziele zdania autora tego

Nie dziele zdania autora tego artykolu ze wzgledow nizej opisanych.
1. W Ksiegach Enocha jest opisane jak to Bog wzial Enocha na 300lat ze soba by mu pokazac inne swiaty ktore stworzyl. Tam rownierz Aniol tlumaszy Enochowi czarne dziury i portale pomiedzy Sloncem a Ziemia ktore urzywaja do podrorzy stelarnych ot te Portale ktore NASA dopiero teraz odkryla:
https://www.youtube.com/watch?v=p4-rlmqJ24o
Tak wiec mamy tu Przedpotopowy opis innych swiatow i cywilizacji bo Enoch byl dziadkiem Noego.
2. Chrzescijanskie wyznanie zostalo uznane Religia panstwowa Rzymu, a nie tylko Sekta religijna, po tym jak rzymskiemu Cesarzowi Ukazaly sie 3 Latajace Tarcze ze znakiem Krzyrza na niebie w przeddzien bitwy i on nakazujac swym legionistom przyozdobic tarcze w ow znak Krzyza na znak Przymierza wygral te bitwe.
 
3. Naczelny astronom Vatykanu oznajmnil kilka lat temu ze istnienie innych rozumnych istot na innych Planetach nie neguje istnienia Boga i kosciul sie cieszy na nawiazanie kontaktu. Oj jak dobrze ze wielka Inkwizycja sie skonczyla Wink
http://www.dailymail.co.uk/news/article-566580/Heavens-God-created-life-planets-says-Vatican.html
 
4. Stwierdzanie ze Wielki Architekta stwarzajac caly wszechswiat zaludnil tylko jedna Planete robi z niego Impotenta a nie Omnipotenta i jest w moim uznaniu Blasfemia!
 
5. Jak juz wspominalem to u mnie UFO czesto lata i jest dobrze widzialne bo obserwacja jest mozliwa w odleglosciach od 100-2000m. I jak po 3 obserwacji przy ktorej byl Ladownik w stylu oka opacznosci (piramida z pulsujacym w srodku niebieskim okiem) w eskorcie pomaranczowych Orbow, poinformowalem o tym swego Ksiedza, to ten sie bardzo ucieszyl i zainteresowal i w wolnych chwilach i pogodzie wpada do mnie na wspulna obserwacje nieba. Tak wiec zadnej Klerykalnej UFO fobi nie zaznalem.
 
Inymi slowami nie ma w nowoczesnej doktrynie kosciola ani nie bylo w jego zaraniu czy tez reformacji judaizmu na chrzescijanstwo zadnej UFO paranoi, wrecz przeciwnie jest to jego sednem.
Tak wiec mowiac z punktu widzenia Kosciola: Oczekujmy i cieszmy sie na powitanie swych braci z dziela reki naszego wspolnego Wielkiego Architekty.
 
Tak, nie wszedzie wstawilem linki ale kto chce wiedzy to sam ja odnalezc musi. Inaczej jest i bedzie Debilem Biggrin
P.S. Nie wierzcie Paranoi Nazistow takich jak Baca i jego Brazowi Kamaradzi. Nazizm to SZAMBO ktore smierdzi bo jest zgnilizna umyslowa nawet jak sie ja w przenosnym kibelku ToiToi na niebiesko zafarboje!

Portret użytkownika ben

Dziwią mnie ludzie ich

Dziwią mnie ludzie ich zachowania wierzą lub nie  czym kim jest Bog .W dobie zmian na swiecie dostepie  do wiadomości  przez internet wielu z nas odrzuca Boga dlaczego, za bogów mamy naukowcow którzy często zmieniaja zdanie a jednak wierzymy im mamy pieniadze sami uwarzamy się za bogow możemy mieć wszystko ,no prawie wszystko--Bo wystarczy jeden moment jedna zła wiadomość choroba zgon kogo szukamy czego naukowca nie .Boga .Dlaczego właśnie odpowiedzmy sobie sami taki maly rachunek sumienia.Dla potomnych nie jestem nawiedzony ale wiara dla jednych jest czymś wielkim wyniosłym dla innych nic nieznaczącym elementem tego świata i może tak ma być .Watykan jest instytucją opartą na kłamstwie na przelanej ludzkiej krwi na zawiści chciwości czy tam jest Bóg NIE .

Portret użytkownika dąb

co ma piernik do wiatraka .

co ma piernik do wiatraka . jeżeli Watykan oficjalnie jako pierwsze i dotąd jedyne państwo oficjalnie przyznało , że mogą we wszechwiecie istnieć inne wyższe cywilizacje to raczej reszta państw obawia się ogłoszenia tej prawdy. To reszta świata chce coś ukryć i trzymać ludzi w nieświadomości najlepiej w filozofii gender. Zacznijcie prawidłowo wyciągać wnioski , a co do wiary w Boga to ograniczać się do tego że ludzie mają swojego a inni swojego Boga to już jest żenujące .  Jest jedna wyższa inteligancja ( dla nas ówczesnych to jak twórca gry) , która stworzyła cały wszechświat , który do końca nigdy nie będzie poznany przez nas gołodupców pospolitych .   Dywagujecie na poziomie czy ziemia jest płaska czy okrągła - a ten , który mówi że okrągła to jest dla was durnym bo płaskowcy nie potrafią sobie nic innego wyobrazić co jest poza horyzontem , a argumenty też nie są zrozumiałe bo nie macie szóstego zmysłu do odczuwania świata duchowego. 

Portret użytkownika ksmamona

Niby młodzi  ,światli ludzie

Niby młodzi  ,światli ludzie a pokładają nadzieje w tym skorumpowanym ,totalitarnym państwie jakim jest Watykan. Historia to dziedzina ,która oddaje pełny obraz poczynań tego tworu i wystarczy z nią się zapoznać a wszelkie animozje i niedopowiedzenia będą rozwiane. Nie wiąże się z rzadną religią i staram się zachować zdrowy rozsądek więc proszę nie wiązać z innymi grupami religijnymi lub ugrupowaniami polityczmi.

Portret użytkownika Robaczkowa

Pewno mają podobny do nas

Pewno mają podobny do nas system wierzeń, bo wszystkie te najstarsze główne monoteistyczne  religie mają bardzio podobne przykazania - zalecenia. Należy się też liczyć z tym, że nasze wierzenia i zwyczaje  zostały nam choć częściowo zaszczepione przez obce kultury.

Portret użytkownika Immanuel

"tajne spotkanie" neptki bja

"tajne spotkanie" neptki bja się, bo Pleyadanie wkrótce się tu zjawią i to w ogromnej ilości dlatego zaczynają się bać... Przybędzie podsumowanie ich przestępczej działalności już wkrótce.

Portret użytkownika Isabella

W jezyklu Theo Bog ma imie

W jezyklu Theo Bog ma imie ELI.
cytat..."Gabriel nie przyniosl Marii dobra nowine a Jezusa !..."
Wszyscy ziemscy potomkowie Jezusa maja grupe krwi 0 rh-, czyli taka z ktora cieko sie rozmnazac.
Nawet dzisiaj te osoby nie maja wiecej niz 2 dzieci.
Stare wersje Biblii nie przezyly ksiezy, ktorzy je zniszczyli .
Nic mi nie wiadomo o Emanuelu i Plejadanach oprocz tego
,ze ich tzw. ziemscy wyslannicy robia na nich kase.
A przeciez jezeli Emanuel to nasz przodek to najpierw skontaktowalby sie z nami.
Poczytaj ksiazke
''Polscy Potomkowie Jezusa'' Barbary Turlińskiej.

Portret użytkownika Robaczkowa

To absolutna bzdura ponieważ

To absolutna bzdura ponieważ to się kłóci z podstawami wiedzy o dziedziczeniu grup krwi. Nawet gdyby jakiś mężczyzna miałby krew grupy O i nie posiadał czynnika Rh+ (czyli jego krew byłaby określana jako ) O Rh- to jego dzieci miałyby dowolną grupę krwi i mogłyby posiadać lub nieposiadać czynnika Rh-.  Jeżeli autorka zna się na historii tak samo jak na biologii i dziedziczeniu to jej ksiażka jest dla mnie bezwartościowa. My tu możemy pisać co nam się tylko podoba ale gdy się coś pisze i to publikuje wydając książkę i jeszcze pewno na tym zarabia to powinno się sprawdzić najważniejsze szczegóły i założenia. Ja nie wiem jaką grupę krwi miał Jezus ale jeżeli był człowiekiem to była to najprawdopodobniej grupa B. Wiekszość Żydów ma taką grupę.  Co ciekawe pozostałości Całunu Turyńskiego i różne (potwierdzone a niewyjaśnione) materializacje krwi i tkanek w kiekichu podczas mszy świetych zawsze (choć wśród obecnych Europejczyków grupa B nie jest zbyt popularna) wykazywały obecność krwi grupy B.
 

Portret użytkownika NoNieMoge

Ty Immanuel, ja bym sie tak

Ty Immanuel, ja bym sie tak nie wychylal, bo na podrorze zostal twoj Guru Billy Maier wziety przez Semyaza czyli jak wszyscy wiemy, Upadlego Aniola. Wiec co tu oczekiwac za informacje od samego szatana?
Oprucz tego to jak wiemy od Wernera von Braun i inych Nazioli to Pleiadianie im pomagali w rozwoju Wunderwaffen jak V1/V2, Vrill i Haunebu, a ty wiesz ze Aryjczycy maja Polanow i Slowian za bydlo ktorych za morde trzeba i do chomonto, nie?
No, ale ja wiem, sa tam i tacy co lubili i LUBIA (PFUJ BACA) Tylki naziolom lizac, bo ich odchody za slodycze uwarzali/ja.

Portret użytkownika Immanuel

Czekam na ten moment, kiedy

Czekam na ten moment, kiedy ten kolos na glinianych nogach wreszcie się zawali!!! Już tylko za GIORDANA BRUNO spuściłabym na ten przybytek kłamstw, oszust i porażającej manipulacji bombę atomową!

Portret użytkownika b@ron

sam fakt że "religijna"

sam fakt że "religijna" jednostka ,jaką jest Watykan od dawna...dawna...a może nawet wcześniej ,posiada zaawansowane obserwatorium astronomiczne ,daje do myślenia , jako że skoro go mają to znaczy że musi być im potrzebny ,prawdę mają zakopaną głęboko w archiwach i nie sądzę by to kiedyś stamtąd wyciekło bo to by był koniec Watykanu.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika TiqsiW.

Zawsze sie nad tym

Zawsze sie nad tym zastanawiałem w kosciele jak mialem 5-10 lat,do kogo sie wszyscy modlą?do tego człowieka na krzyzu?zwanym Jezus czy do Boga?:P a moze on byl pochodzenia pozaziemskiego i dlatego go okrzyknięto Bogiem!:)dziwna ta religia ale przekaz jest prosty i zrozumiały: jest ktoś wyżej od nas!i wyraznie kazda religia daje to do zrozumienia.

Portret użytkownika Fanka1

Nie wierzę, że był kosmitą bo

Nie wierzę, że był kosmitą bo miał moc pokonać śmierć a także dokonał wniebowstąpienia. Było dużo świadków. Ale na pewno część ludzi sądzi, że Pan Jezus był kosmitą z innej rasy o wyższym od nas poziomie, ale oni nie są chrześcijanami.

Portret użytkownika Robaczkowa

Nie wiem kim był, bo sam tego

Nie wiem kim był, bo sam tego wyraźnie nie mówil. Nie wskazywał jednak na swoją boskość. Każdy może mówić o Bogu jako o swoim Ojcu. A przywrócić człowieka do życia po śmierci (nawet po kilku godzinach) umie już nawet nasza medycyna. Myślę, że niektóre pozaziemskie rasy podobne do człowieka posiadają zdolność syntezowania w organiźmie witaminy C, co może im zapewnić wielokrotnie dłuższe od naszego życie, przez dawnych ludzi oceniane jako wieczne. Pierwsi ludzie też mogli mieć geny pozwalające na taką syntezę bo żyli bardzo dłygo. To po potopie długość życia się drastycznie skróciła. Ale czym tu się dziwić? Przetrwało bardzo mało ludzi. Pula genowa była już bardzo ograniczona. W tak skromnej puli genowej każda mutacja może okazać się bardzo niebezpieczna dla przyszłych pokoleń. Witamina C jako silny antyoksydant niszczy wolne rodniki i przedłuża życie komórek, pośredno przedłużając nasze życie i zmniejszajac prawdopodobieństwo takich chorób jak rak, miażdżyca, zaćma i wiele innych. Może wtedy utraciliśmy zdolność syntezy witaminy C i życia przez kilka wieków czyli ,,życia wiecznego" już na tym świecie. Nam w Piśmie Świętym pozostawiono tylko kilka ewangelii ale i inne ewangelie są nadal dostępne. Bardzo ciekawa jest jedna z ewangelii opisująca dzieciństwo Jezusa. Gdy ją się czyta samo nasuwa się pytanie czy był człowiekiem czy międzygatunkową hybrydą. A czy to jest tak naprawdę ważne? Może ważniejszy od puli genowej Jezusa jest jego przekaz, który pozostawił po sobie? Gdy poczyta się wschodnie stare ksiegi to okazuje się, że czczeni w Indiach bogowie przychodzili często na świat podobnie jak Jezus czyli rodzili się z kobiety drogą nienaturalnego zapłodnienia. Na jednej ze starych hinduskich rycin zachowała się scena przedstawiająca medyczne sztuczne zapłodnienie którego wynikiem było pojawienie się jednego z hinduskich bóstw. Co ciekawe gdyby zebrać wskazania do wypełniania przez ludzi do których przestrzegania namawiały wyżej opisane Istoty to one wszystkie przypominają nasze 10 przykazań. Różnice zwykle wynikają jedynie z różnorodności językowej. Wszystkie te istoty zachęcały do czynienia dobra i do przestrzegania ,,zdrowych" norm społecznych i to jest najważniejsze. Gdyby ludzie na całej Ziemi przestrzegali tych swoich najważniejszych religijnych przykazań to życie byłoby lepsze. Mówię o najstarszych Ziemskich religiach, nie tych nowszych jak np. Islam. Nie mówię też o tym czym przez wieki narosło chrześcijaństwo. Wszelkie dodatki i dogmaty to dla mnie absolutna abstrakcja. Co dziwne na wschodzie uważa sie, że wszystkie te istoty pokazały swoim życiem i postepowaniem różne oblicza tego samego Jedynego Boga, a Jezusa też się w wielu miejscach czci jako jednego z tych Oświeconych przynoszących Ziemi światło, dobro, wiedzę. Chyba nie pojmiemy tego wszystkiego jeżeli nie podejdziemy do sprawy całościowo. A Bóg ? Nie ma Boga ludzi, Boga mrówek i Boga kosmitów. Mówimy o jednej Najwyższej Istocie. Inne cywilizacje kosmiczne musiały niewątpliwie wywrzeć wpływ na nasze wierzenia i czyniły to pewno w dwojaki sposób. Przekazywały nam swoje własne wierzenia i prawa  ale i dzięki wyższej technice ich przedstawiciele byli przez ludzi sami odbierani jako bogowie lub z Bogiem łączeni.   

Portret użytkownika Fanka1

Pozwolisz, że jako katoliczka

Pozwolisz, że jako katoliczka ustosunkuję się do pierwszego zdania. Pan Jezus powiedział m.in. coś takiego "ja jestem drogą i prawdą i życiem, nikt nie trafia do Ojca jak tylko przeze mnie". Wierzę, że mówił prawdę. I tego się trzymam. Nie wiem nic o takich możliwościach kosmitów, by mogli kogoś wskrzesić lub siebie. Co do reszty tekstu nie podejmę dyskusji, bo zdanie masz i tak jednoznacznie wyrobione. Dowiemy się pewnie po śmierci jak jest. Pozdrawiam.

Portret użytkownika ktosław

Problemem nie są kosmici a

Problemem nie są kosmici a wszechogarniająca głupota. Ufo i kosmici istnieją i jest ich zapewne więcej niż jedna rasa. Tylko, że są to nephilim od upadłych aniołów. Updałe anioły odwiedzały ziemię współżyjąc z ziemskimi kobietami, bo sami nie mogły sie rozmnażać. Zrobili swoje i polecieli. Eksperymentują z DNA tworząc hybrydy (szaraki). A wszystko tylko po to aby wyrównać szansę w bitwie armagedon z uwagi, że 1/3 aniołów została strącona. Trzeba uzupełnić braki i to właśnie czynią.
To nie są żadni przyjaciele i trzeba mieć się na baczności jak przylecą. A przylecą, przylecą.

Portret użytkownika Fanka1

Moim zdaniem, nawet gdyby

Moim zdaniem, nawet gdyby stwierdzili, że a ST nie wszystko jest napisane pod natchnieniem Ducha Świętego - te księgi były pisane przez wielu Żydów na przestrzeni bardzo długiego okresu... to chrześcijaństwu nic poważniejszego nie grozi. Gorzej z judaizmem.

Portret użytkownika 85r

Watykan to jest organizacja

Watykan to jest organizacja która ma zapiski najstarszych ksiąg na tym świecie, oraz dostęp do najstarszych wykopalisk archeologicznych. Wiec według mnie oni wiedzą o obcych więcej niż same nasa. Ale tą wiedzą nigdy raczej z nami się nie podzielą z prostego powodu, bo by utracili wiernych.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika olek

jestem fanem portalu ale

jestem fanem portalu ale smiech na sali dawac filmy bez napisow PL minus dla admina !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps lepiej nie dodawaj takich filmow bo to bardziej wkur...

Strony