We Włoszech powstały zaskakująco złożone kręgi w zbożu

Kategorie: 

Nowe kręgi zbożowe odkryto w Poirino w północnych Włoszech. Znalezisko zostało po raz pierwszy zaobserwowane 20 czerwca 2011.

 

Formacja przypomina duży kwiat o siedmiu płatkach i siedem gwiazda w środku.  Promieniujące z pomiędzy każdej pary płatków linie pochodzą z ośmiu okręgów. Według cropcircleconnector.com, każda linia kół stanowi ciąg zer i jedynek, które kodują alfabetycznie listę zgodnie z systemem ASCII (American Standard Code Informacji Interchange).

 

 

 Idąc z ruchem wskazówek zegara formacji, da się podobno odczytać zakodowane litery "Enki Ea" , co jest nazwą sumeryjskiego boga.

 

Poirino jest miejscem wielu manifestacji fenomenu kręgów zbożowych, które zostały odkryte w ostatnich latach. Jak podają włoskie media jest to największy krąg zbożowy jaki kiedykolwiek znaleziono we Włoszech.

 

 

Powyższe wideo pokazuje krąg z punktu widzenia osoby znajdującej się na poziomie gruntu. Czy jest to kolejna fałszywka wykonana ręką człowieka czy też faktyczna manifestacja jakiejś siły której nie rozumiemy? 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen