Według kanadyjskiego polityka przedstawiciele obcych cywilizacji pracują dla rządu Stanów Zjednoczonych

Kategorie: 

Kanadyjski polityk, Paul Hellyer nie przestaje zadziwiać swoimi rewelacjami na temat obecności przedstawicieli ras pozaziemskich na Ziemi. Hellyer to były minister obrony Kanady, więc nie jest to osoba niewiarygodna. Tym bardziej dziwi to, co mówi a zwłaszcza brak reakcji na jego słowa ze strony innych polityków.

 

Paul Hellyer otwarcie mówi o UFO, jako czymś realnym tak samo jak samoloty latające nad naszymi głowami. Wspomina też liczne raporty na temat niezidentyfikowanych obiektów latających, które widywali piloci kanadyjscy.

 

Podczas konferencji na temat UFO, która odbywała się w dniach 29 kwietnia - 3 maja 2013 w Waszyngtonie słynny kanadyjski polityk-ufolog wygłosił długie przemówienie, w którym wielokrotnie odnosił się do fenomenu UFO oraz obcych cywilizacji. Stwierdził między innymi, że USA przygotowuje broń, która może być użyta w ewentualnej wojnie z pozaziemskimi cywilizacjami. Wskazywał przy tym, że niektórzy obcy współpracują z rządem USA zapewniając im transfer technologii i wsparcie w zakresie adaptacji przechwyconych technologii.

 

Przeciwnicy Hellyera komentując jego rewelacje wskazując jego naiwność i łatwowierność. Niektóre z przekazów, na które powoływał się wiekowy już polityk, rzeczywiście pochodzą ze skompromitowanych źródeł. Inni jego adwersarze stwierdzają wprost, że jego sensacje na temat UFO to chęć zwrócenia na siebie uwagi za wszelką cenę. Trudno jednak uwierzyć, że 90 letni Kanadyjczyk próbuje wykorzystać kontrowersyjne tematy do powrotu na scenę polityczną.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Zenek

A propo UFO, niedawno w

A propo UFO, niedawno w Kanadzie bodajrze była organizowana wielka tygodniowa konferencja ufologiczna z udziałem wszelkiego rodzaju polityków. Zna ktos jej wyniki, te setki ton Top SECRET materiałów jakie zostały na niej ujawnione a co zapowiadano przed?
 
Jakieś zdjęcia ufonautów, resztki ich pojazdów, cokolwiek poza klasycznym biciem ufo-piany?

Portret użytkownika kacper

Jest taki historyk Paweł

Jest taki historyk Paweł Szydłowski ma konto na YouTube i w filmiku 31 przedstawia dowód na coś co się wydażyło w roku 325ne.
Myślę że jego interpretacja sytuacji nie koniecznie odpowiada prawdzie, bo prawda może być taka że ktoś realizuje podróże w czasie stąd do takiej siły jest mało startu żeby się z nią mierzyć bo z góry wie o co jej chodzi i co może być. Małym haczykiem jest to że zbytnia ingerenja tu i teraz  moze zniszczyćpodstawy swojej egzystencji gdzieś w czasie przyszłym stąd można mówić  że Ufo jest z innego wymiaru ale nie koniecznie z innych planet z tylko z innego czasu. Tak iż oni nie są zainteresowani żadnym kontaktem bo maja to w nosie
A cały problem sprowadza się do tego aby sprawy rozgrywały się według ich scenarjusza.
Władza i pieniądze lubią jak się o nie dba i nie ma takiej sytuacji że coś może się samo srobić bez delikatnego prowadzenia tego.
Najbliżej takiej wiedzy są ci którzy usiłują wygrać w Totka tylko oni są przy nadzieji że kiedyś im się uda.
Człowiek bardziej zdrowy na umyśle buduje maszynę do podróży w czasie i leci sobie soprawdzić jaki numery padną w następnym tygodniu a jak mu sie znudzi bo ile razy totka można trafiać i ile by nie trafił to zawsze jest za mało  to cofa się w czasie i zakłada Watykan.
 
Taki punkt widzenia jest zapewne najbliższy prawdy.
Wiara w Boga ma sens ale wiara w Chrystusa jest tak źle skonstruowana że widać iż służy ograniczeniu drogi do tego tego co kościół były móg nazwać Bogiem ojcem, czyli rozumienia czegoś więcej to że człowiek to brzmi dumnie i to musi być najbardziej rozwinięta inteligencja w Uniwersum.
Czyli całość żeruje na pysze zarozumialstwie i głupocie wyznawców.
Obiecano im gruszki na wierzbie  czy obiecanka się ziści jest mało weryfikowalne
wszyscy wolą na wszelki wypadek stawiać Bogu swieczkę i w ramach ubezpieczenia diabłu ogarek.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Nie tak dawno bo chyba w

Nie tak dawno bo chyba w listopadzie, lub w grudniu 2012 r,, pisałem o wojnie w kosmosie Ziemskich Sił Kosmicznych z "obcymi" w obronie "Szaraków" i przez nich uzbrojonych... Ludzkość  jest najliczniejszą populacją w Kosmosie.."mięso" Ziemian jest nie do "przejedzenia"...
Czyżbym intuicyjnie odgadł co się dzieje?

Portret użytkownika ???

Ciekawe bo kilka włąśnie

Ciekawe bo kilka włąśnie czytałęm twoje wypowiedzi w których negujesz istnienia życia poza Ziemią. Zastanów się co piszesz? Na ZnZ nie istnieją kosmici a na IM już tak? Niesamowity jesteś w swoich kłamstwach, sam się już gubisz.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Sądząc po znakach zapytania

Sądząc po znakach zapytania pytasz o wszystko jak 3-letnie dziecko a nie rozumiesz odpowiedzi... Ja pisałem, że wszelkie życie w kosmosie pochodzi z Ziemii. A to oznacza, że wszelkie światy w kosmosie zostały przez nie zasiedlone. Wszechwiat jest martwy a wojny w kosmosie mają jeden cel...  powrót na Ziemię, bo tam  w jego głębi życie w sztucznych warunkach jest nie do wytrzymania... Smile

Portret użytkownika NEUTRINO

 nie ma szans by dobra lub

 nie ma szans by dobra lub zła obca cywilizacja współdziałała z jakimkolwiek rządem. Będąc inteligętniejszą cywilizacją pewnie są świadomi że władza jest w rekach ludzi pozbawionych empati, rządnych władzy absolutnej. Dając takim osobnikom technologie obcy narazili by wszechświat na megaszabrunek i samych siebie na bitke z agresywnymi i podstępnymi elitami politycznymi planety Ziemia. To że na Ziemi żyje sporo dobrych ludzi i to że jesteśmy no choćby min. poprzez twórczość muzyczną orginalni , unikatowi we wszechświecie, to może nas ratować przed likwidacją. Tylko pytanie co dalej. Czy dane nam będzie ośągnąć super technologie. Mamy ciekawą sytuację, brak hiperaktywności słońca, słabe pole magnetyczne Ziemi i niewiele ozonu. Hmmm

Portret użytkownika bogusia

Jest taki jeden David Icke. I

Jest taki jeden David Icke. I choć go nie popieram, bo on myśli o New Age, to zgadzam się z jego powiedzonkiem: problem- reakcja - rozwiązanie. Czy aby przybycie tych kosmitów kryształowych jest na pewno rozwiązaniem? A może to pozory?

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki Budda

Piszę komentarz i chcę

Piszę komentarz i chcę wysłać. Doświadczam drugi raz w ciągu tygodnia dejvi- ale numer jak Matrix.

Myślałem światłem i wykasowało się.
Nie ładnie się zachowujecie brzydkie Gady.
Przylecą istoty światła i wam pupę skopią.
Pozdrawiam fioletowym światłem.

Portret użytkownika Alena

Miliardy gwiazd ,miliardy

Miliardy gwiazd ,miliardy galaktyk a ludziom dalej sie tlumacy albo tez  wciska na sile ,ze jestesmy taka ciekawostka biologiczna  na na miare Wszechswiata - czykli sami i jedyni w Multiversie Smile

Portret użytkownika TiqsiW.

No dokładnie,o tym mowie:]

No dokładnie,o tym mowie:] jedni chcą cos wiedziec ponad zwykły świat jaki nas otacza,a jedni zaprzeczaja to całkowicie i nie chca nic slyszecna ten temat.Wydaje mi sie,ze niektorzy maja jakis gen od przodkow i czuja ze nie sa calkowicie z Ziemi.

Portret użytkownika bogusia

Jeśli takie istoty z ryjami

Jeśli takie istoty z ryjami istnieją, to pamiętajmy, że Pan Jezus nie ma z nimi nic wspólnego, bo jest przeciwieństwem zła. Nie jest On kosmitą. Oczywiście, moja myśl dotyczy tylko zdrowo w Niego wierzących.

Portret użytkownika Asiek

Ten Jezus to wcale taką

Ten Jezus to wcale taką przyjazną istotą nie był, jako przykład jego słowa (jego przekleństwo funkcjionujące do dziś):


  • Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien.

    • Źródło: Ewangelia św. Mateusza 10, 34–37.

Co by nie powiedzieć to przekleństwo sprawdza się co do jednego słowa. Obecnie ciągle gdzieś trwa jakaś wojna na której w większości giną cywile (mniej żołnierzy), wszystkie rodziny wyglądają dokładnie tak jak sobie tego życzył. "będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy" - bez komentarza to się po prostu dzieje tu i teraz. A z tą miłością to już przegięcie na maxa.
Wszystkie jego słowa są zaprzeczające. w jednym zdaniu twierdzi tak a w następnym dokładnie odwrotnie. Wynurza się z tego dość pokraczny obraz. Pytanie dlaczego nie zostawił po sobie słowa pisanego? Najpierw biega (boso) i gromadzi "uczniów" i zwolenników a nic po sobie pisanego dla nich nie zostawił? No to jest nauczycielem i przewodnikiem duchowym czy nie? Większość ewangelii została spisana przez osoby które nigdy na oczy nie widziały Jezusa ani nie brały udziału w wydarzeniach które opisywały, co to takiego jest ta ewangelia, o czym i o kim tak na prawdę mówi? Chrześcijaństwo to religia oparta przede wszystkim na sentymentalnych bzdurach i dziwacznych, obrzydliwych gusłach. Księga, która jest ponoć podstawą istnienia tej religii jest pełna nonsensów, bzdur i ludzkiej krwii lejącej się strumieniami.  

Portret użytkownika bogusia

Wiesz, jak to jest w

Wiesz, jak to jest w rodzinie. Przymyka się oko na to, co inni robią dla tzw. świętej zgody i udaje się, że nie było zła i wszystko jest ok. Myślę, że to właśnie Pan Jezus miał na myśli, namawiając ludzi, by wyżej stawiali zasady moralne ustalone przez Boga niż tą świętą zgodę. Popatrz dziś na to, co się dzieje z księdzem Wojciechem Lemańskim. Kler, to przecież też jakby rodzina. Nie wolno zwrócić innym uwagi ( że przypadki pedofilii wśród księży biskupi "chowają pod dywan"), bo zaraz ma się nieprzyjaciół i idzie się na emeryturę.

Portret użytkownika Asiek

Nie można dokonywać tzw.

Nie można dokonywać tzw. interpretacji "słowa objawionego", jeżeli mi nie wierzysz to porozmawiaj z księżmi oni też znają tą zasadę. Każde tłumaczenie pt. "co miał na myśli mówiąc" to zwykła manipulacja tekstem "słowa objawionego".
 
Święte księgi czyta się literalnie, czyli tak ja zostały napisane. Dokonywanie osobistej interpretacji jest zwykłą manipulacją.
 

Portret użytkownika simon

wszystkie piramidy na świecie

wszystkie piramidy na świecie sa ustawione względem Oriona. wojna między światłem a ciemnością jest odwieczna, ja wole plejady niż jaszczurze ryje ale jak bym wam dali technologie to byście padli im do stóp. mamy hajs, mamy władzem mamy wszystko dostaniesz procent władzy który zawładnie twoim ego, jedyne co musisz zrobić to paść na kolana i oddać mi pokłon nic więcej !

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki Budda

Witaj serdecznie

Witaj serdecznie czerstwy.
Potwierdzam czystość przekazu, gdyż jestem na poziomie czystej świadomości. Z małą różnicą, iż boga urojonego nie ma, gdyż on zrodził się z rozumu. Ten chłopiec wie.
Dałeś mi czerstwy informacje, czyli ostatni klucz.
Zawsze od dziecka czułem,iż nie pasuje do ludzi i tej planety. Pora na duży skok kwantowy.
Najlepiej, jak sobie kupisz symbol Om i będziesz go nosił i inni też jeśli w sercu i wnętrzu czujecie się inni, niż reszta ignorantów (dot.szczególnie Zenka).
Piszę może kodem,ale przekaż taki ma być-szczególny, wyjątkowy podświadomy-mentalny ale bardzo istotny.
Bądźcie sobą, niż kimś innym.
Symbol Om bije z wszystkich moich czakr,szczególnie z mojego serca. Gdyby coś miało się wydarzyć ten symbol was zabezpieczy i ochroni a w szczególności wzniesie.
Unikajcie symboli okrucieństwa, a także cierpienia.
Pozdrawiam światłem czakry serca.

Portret użytkownika mały chłopiec,czyli malutki budda

Do admina. Proszę o

Do admina.
Proszę o umieszczenie mojego wpisu.
Nie chce aby mnie Zenek źle zrozumiał.
(napisałem dot. szczególnie Zenka)
Zenek chodziło mi abyś nabył symbol OM )
Dałeś mi szczególny prezent.
Pozdrawiam światłem serca.

Portret użytkownika Zenek

Jeśli TO jest odlot to co

Jeśli TO jest odlot to co powiesz o uczestnikach seansu czarnej magii jaki się odbył w ostatnią sobote na Narodowym gdzie uczestnicy mdleli od uskutecznianych na nich pod szyldem katolicyzmu czarów VooDoo, a??

Portret użytkownika TiqsiW.

Coś jest i nie ma co

Coś jest i nie ma co zaprzeczać kto zaprzecza to nie jego wina tylko jego organizm to odżuca;]
Po prostu jedna grupa ludzi która bardziej otwiera swoją świadomość a druga grupa ludzi całkowicie odżuca i jest zamknięty jak w takiej małej puszce i to jest ciekawe własnie.Ale wydaje mi się,że coraz więcej ludzi ma otwart umys,moze jak 80% ludzi sie przebudzi to sie ujawnią.Nie sadze,żeby nasza cywilizacja była tylko po to żeby sie uzbroić i rozwalić to bezsensu:)

Portret użytkownika Kazek12

A ja myślę, że tkie

A ja myślę, że tkie minformacje maja nas przyzwyczaić i przekonać nas, że obcy sa zagrożeniem dla ludzi na Ziemi i , że rządy światowe uchronią nas przed tym zagrożeniem . To o to chodzi najprawdopodobniej przez publikcję o tym na róznych forach i przez rózne instytucje międzynarodowe.

Portret użytkownika Pankracy

Przecież ludzkość jest

Przecież ludzkość jest sterowana od samego początku i nie ma co do tego wątpliwości. Tu mieści się doskonałe laboratorium i ogród zoologiczny w jednym. Jesteśmy zapewne krzyżówką różnych ras, powstałą w wyniku konkretnych eksperymentów. Zatem niejako "należymy" do swoich stwórców i stanowimy materiał ich badań i eksperymentów. Oczywiście nie należy zapominać że wszystko to ma miejsce w rzeczywistości fizycznej, w świecie form, w aktualnym matrixie. Oprócz tego, na wyższej platformie istnienia jesteśmy przecież JEDNIĄ.
Zatem nasze rozważanie nad tym dlaczego jest tu tak a nie inaczej, jest całkowicie bezpwocne i niepotrzebne. Nie mając pełnego punktu widzenia, nie możemy określić wypadkowej pewnych zjawisk. To tak jakby rybka w akwarium zastanawiała się, dlaczego woda jest za ciepła i co za tym stoi. Czy jakość wody, czy coś dziwnego w akwarium. Bo już nie zdaje sobie sprawy z faktu, że być może akwarysta miał ochotę i zainstalował nową, mocniejszą grzałkę. Zatem całe nasze doświadczenie na tym polu to wróżenie z fusów i bładzenie po omacku. Lepiej skoncentrować się na przeżywaniu życia w TU i TERAZ i spróbować dostrzec jedność między tym co zachodzi a naszym życiem. I zaakceptować te sytuacje, bo od nich zależy nasz rozwój i doświadczenie w głębszej formie bytu (a nie powierzchownej, jak na codzień odbieramy).

Portret użytkownika kolo21

UFO a się nie

UFO a się nie ujawniają,troszkę to podejrzane jest.Może faktycznie to robota diabła.Człowiek już nie wie co myśleć.Wiadomo że coś się kroi,ale co?Armagedon.

kolo21

Portret użytkownika Nihil Novi

On nie pracuje dla swojej

On nie pracuje dla swojej kariery tylko dla rządu w celu tworzenia dezinformacji.To samo zrobił Miedwiediew.Co to za cele? Diabli wiedzą....Posunięcia ich są planowane wiele kroków do przodu.Niektóre ruchy mogą wyglądać szalenie.To walka agencji wywiadowczych.

Portret użytkownika bogusia

Może to nie są żadne

Może to nie są żadne upolitycznione demony. Mogą przecież to być diabły z piekła, które udają kosmitów.
Zmieniły formę, bo dziś w takiego z rogami i ogonem ludzie mogliby nie wierzyć.

Portret użytkownika taurus

  Bogusiu nie bój się demonów

 
Bogusiu nie bój się demonów nawet z piekła,,,bo ten kto się boi przyciąga siły które żywią się jego strachem i bólem.... i pasorzytyją na nas jako "wampiry" energetyczne...Ja Bogusiu postanowiłem patrzeć na ludzi z punktu miłości bliźniego i powiem Ci szczerze iż praktycznie wszelkie strachy i uprzedzenia mnie opuściły bo miłość wypiera wszelkie zło...miłość to światłość......
b
 

Portret użytkownika conew

Jak już SS Mann W. von Braun

Jak już SS Mann W. von Braun przyznał: mieliśmy pomoc od braci z innych światów. A teraz coraz wiecej faktów dowodzi ze też faszystowskie USA otrzymuje pomoc pozaziemską, na PIENIĄDZU piszą ze w Boga ufają a i tak sami NIM chcą być i kontrolować cały świat i jego ludność za pomocą nadzoru że SS, Gestapo, Stasi, KGB, UB, etc. by z zazdrości zbladła i na kolana padła a pomarańczowe sfery mi już co tydzień nad morzem przed domem latają, to chyba jest czas sie zastanowić czy ci koledzy/koleżanki z ekipy Yahwe czasem nie mają racji ze UFO to demony?!? Ja przynajmniej stwierdziłem ze jeśli mi regularnie nad głową latają a nie mają manier by wylądować i się przedstawić to nic dobrego w zamiarach nie mogą mieć! Tekst który regularnie swej partnerce walę, że ja w lesie z mrówkami nie gadam, też kiedyś traci swą wartość w obliczu tego co sie w koło nas dzieje. Wojnę już mamy Ameryka i ich dupolizy anty ludzkość - jak narazie dostajemy w dupę.

Portret użytkownika Robaczkowa

 I to jest bardzo ciekawe w

 I to jest bardzo ciekawe w jakim kierunku obcy dawniej i dziś wpływali na przebieg naszej historii. Komu sprzyjali. Kiedyś za pomocą ,,przekazów " pewnej znanej pani Joanny (spalonej potem na stosie) starali się pomagać Francuzom kosztem Anglików. Pomagali faszystom w Niemczech. W naszych współczesnych czasach prawdopodobnie starają się o zaszczepienie religii katolickiej w Rosji, o ekspansję tej religii na wschód. Wszystkie najnowsze objawienia maryjne, które mają wiele wspólnego z czynnikiem pozaziemskim, mają na celu (po głębszej analizie) ekspansję religii na wschód. Może ekspansję europejskich wartości na wschód. W objawieniach straszono, że jak papież nie poświęci Rosji, nie przejmie jej pod swoje skrzydła to dojdzie do wielu bardzo złych rzeczy, wojen itd. Jan Paweł II bardzo poważnie traktował te przekazy i przepowiednie co było widoczne w jego działaniach.  A może  już wcześniej starali się zniszczyć potegę Egiptu. Jak można rozumieć rozstepowanie się morza, plagi itd.itp. Po tym komu się pomaga łatwo odkryć własne cele pomocnika. Tylko czy na Ziemi działa tylko jedna grupa obcych, czy jak to można odczytać w starych pismach aż dwie zwalczajace się, walczace o wpływy na tej planecie grupy? To wiele by zmieniało! Wybaczcie mi takie trochę wyrwane z kontekstu rozważania!

Portret użytkownika b@ron

taka sytuacja bogusia, raczej

taka sytuacja bogusia, raczej nie miałaby sensu ,jako że wiara w istnienie kosmitów nie zagrozi wierze w istnienie boga (żadnego) jako że godząc się na teorię stworzenia ,kosmici też byliby dziełem boga...bóg i diabeł (jak również istoty pośrednie) to wymysł ludzki aby odróżnić dobro od zła...kosmici ...wierzę że istnieją jednak ci o których piszemy z dużym prawdopodobieństwem żyją tu z nami

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika eloziombazaspoko

Ja natomiast uważam że na

Ja natomiast uważam że na naszej planecie codzień przewijają się przelotem czy nie tysiące statków dziesiątek różnych ras w setkach różnych celów - od ciekawości po badania i mniej i bardziej zaawansowanych, ograniczanie zjawiska UFO do jednego czynnika to nonsens. Plus jeszcze nasza technologia która prawdopodobnie dzisiaj jest podobnie zaawansowana jak ta pozaziemska
Bóg ze starego testamentu nie jest wymysłem - ale nie jest tym czym 99,9% wierzących myśłi że jest...

Portret użytkownika b@ron

niewybredna...hę ???...a to

niewybredna...hę ???...a to niby dlaczego???...wiesz co to znaczy neutralność w temacie?...to znaczy że mogę brać pod uwagę istnienie boga ,jak również w niego nie wierzyć ale zasadniczo...to jeśli mam się opowiedzieć za którąś wersją to jednak wybiorę....projektanta...tak do końca ateistą nie jestem...czegoś jeszcze nie rozumiesz?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony