Wielki cylindryczny obiekt obok Słońca

Kategorie: 

Dwa dni temu, 28 stycznia 2012, jeden z internautów przeglądających materiał zdjęciowy z satelity badawczego SOHO odkrył dziwną anomalię. Od razu zaczęły się spekulacje na temat tego, co to jest.

 

NASA jeszcze się nie wypowiedziała, ale raczej nie należy sie spodziewać wyjaśnienia innego niż dziwna optyczna iluzja czy też artefakty obrazu. Jednak ten "artefakt" zdaje się odbijać światło słoneczne.

Wygląda na to, że obiekt może być znacznie większy od Ziemi. To traktowane jest też, jako dowód na to, że nie ma tam nic niezwykłego. Sceptycy po prostu stwierdzają, że jest za duży, aby mógł być sztuczny. Jednak nie precyzują, dlaczego cywilizacja starsza od naszej być może o miliony lat nie mogłaby budować statków światów.  Przy takim poziomie informacji hipoteza, że takie budowle są możliwe jest taka samo prawdopodobna jak ta, że nie są.

Istnieją też hipotezy, że duża aktywność Ufo wokół Słońca to nie przypadek a obiekty, które obserwujemy mogą stanowić jakiś system ochronny mający ustrzec Ziemię od niebezpieczeństw słonecznych. To ciekawa teoria idąca w parze z tymi stwierdzającymi, że jesteśmy tu na naszej planecie w swoistym ZOO, którym ktoś się opiekuje, aby minimalizować zagrożenia na skalę kosmiczną.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika AnkaA

Witam,  Zadziwia mnie zawsze

Witam, Zadziwia mnie zawsze stwierdzenie, że cywilizacje pozaziemskie, jako wysoko rozwinięte i "uduchowione" , są nam przyjazne. Istnieją odwieczne prawa naturalne tzw. Naturalne Prawa Natury. Jedno z nich głosi, że "Jako na górze, tak i na dole".  Możemy założyc, że jezeli nasza cywilizacja ziemska jest tak destrukcyjna i zabójcza dla życia wszelakiego, to z powodu tego, że jest odbiciem innej w myśl prawa. Niewykluczone, że to jest zasada ogólna dla całego wszechświata, który zresztą zmierza do swojej zagłady i następnie do kolejnego odrodzenia. Światy materialne mają to do siebie, że żywią się zawsze inną materią. Mamy wyjątkowe szczęście, że nie spotkaliśmy się dotąd z agresorami z kosmosu. Legendy o repitlach i innych szarakch odłóżmy ad acta :). Są to twory bujnej wyobraźni, istot samotnych w kosmosie, które nie potrafią zwalczyć swoich drapieżnych skłonności i odnoszą te skłonności  "bezpiecznie" na inne cywilizacje. Starajmy się budować dobro i chronić Ziemię. Odwdzięczy się i na pewno w przyszłości, gdy pojawią się "bracia" (oby nie) uratuje nas przed nimi.

Portret użytkownika Ampa Vatis

  Ciekawe podejście do

 Ciekawe podejście do tematu, ale wydaje mi się że nie do tego który dzieje się rzeczywiście. Obce cywilizacje są tak samo prawdziwe, jak Twój post i to, że w nie nie uwierzysz nie sprawi że znikną. Byli tu przed nami i całkiem możliwe, że będą tu po nas. Nie jedna cywilizacja na ziemi, została zniszczona przez własną arogancję i chciwość oraz brak pohamowania. Obyś my nie podzielili losów poprzednich. 

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika ARTUR5

@ Maras.Wyobrażam sobie że

@ Maras.Wyobrażam sobie że można zbudować nawet drugą ziemię gdyby siły i materiały które idą na zbrojenia były do tego użyte .Zapowiedzi Ciołkowskiego nie powinny być wyśmiane a wtedy nie byłoby II wojny a byłaby II Ziemia .

Portret użytkownika Meu

jeżeli kolejny raz na skutek

jeżeli kolejny raz na skutek oszustw posrańcy reptilki wezmą Ziemię w "ochronę", te statki wokół słońca spowodują powstanie ze słońca supernowej i spalenie reptilstwa na Ziemi wraz z ZiemiąNa POHYBELGADZINOM

Strony