Wielki niezidentyfikowany obiekt uniknął trafienia po rosyjskim ataku rakietowym

Kategorie: 

Po obserwacji UFO w okręgu Chabarowskim w Rosji doszło do uruchomienia procedur w wyniku, których armia rosyjska wykonała nieskuteczny atak rakietowy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że zdarzenie miało miejsce 16 maja 2011. Z oficjalnych informacji Rządu Rosyjskiego wynika, że obserwowany przez wiele osób fenomen był mirażem. 

 

Według rosyjskiej telewizji UFO miało około 200 metrów średnicy i było większe niż samoloty handlowe. Zaobserwowano je 16 maja 2011 powyżej Chabarowska, drugiego najważniejszego miasta na wschodnim krańcu Rosji.

 

UFO zidentyfikowano, jako zagrożenie i zostało zaatakowane przez wojsko. Ludzie z Chabarowska powiedzieli, że to było przerażające zobaczyć ogromny statek, który obracając się zstąpił z nieba na ich miasto.

 

Wojskowych uznali jego obecność na niebie za wrogą i natychmiast zdecydowali się strzelać pociskami artylerii przeciwlotniczej i rakietami. Część z nich dotarła do UFO, ale nagle zmienił ono kierunek, oddaliło się w przestrzeń i zniknęło.

 

Świadkowie próbowali nagrać tą manifestację UFO, która w sumie trwała ponad 2 godziny, ale w niewytłumaczalny sposób obiekt nie został zarejestrowany.

 

 

Źródło: http://scottcwaring.blogspot.com/

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika pasjonat

jak wygląda samolot handlowy

jak wygląda samolot handlowy ? ROFL
jestem ciekaw jak rakieta może widzieć miraż który nie jest materialny.
wiazka radaru odbita od obiektu, kieruje laser, który z kolei kieruje ogniem "markując obiekt" od mirażu nic sie nie odbije.
film usuniety ..ciekawe

Myślę, więc jestem...