Wielkie UFO lub dziwna chmura nad Meksykiem

Kategorie: 

Do ciekawej obserwacji doszło w okolicy San Luis Potosi w Meksyku. Kierowca poruszający się lokalną drogą zauważył dziwny dyskoidalny kształt na horyzoncie. Dzięki temu możemy ocenić do czego tam doszło.

 

Możliwości są dwie. Po pierwsze może to być tak zwana chmura soczewkowa. Dziwny wygląd może być efektem koloru chmury. Obiekt wydaje się być stacjonarny, co przekonuje do hipotezy z chmurą.

 

Z drugiej strony niektórzy twierdza, że obiekt ten to UFO w zawisie. Rzeczywiście wygląda to dosyć podobnie do tego, czego oczekiwalibyśmy od latającego spodka. Szkoda, że nie dysponujemy dłuższym nagraniem, bo tylko bezpośrednia obserwacja toru lotu tego obiektu może pozwolić na ostateczne stwierdzenie, z czym mamy w tym przypadku do czynienia.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

Dziękuję Ci bardzo. Oglądałam

Dziękuję Ci bardzo. Oglądałam parę filmików na YouTube podziwiając różne powstające cudne wzory z cymatics. Oglądając te filmiki oraz inne o fraktalnej budowie przyrody i jeszcze o ciągu Fibonacciego w budowie przyrody..... każdy może pochylić czoło nad cudem powstania wszystkiego. Szkoda tylko, że o tych sprawach prawie wcale się nie mówi. Może dlatego, że "maxi inteligentny projekt" aż bije po oczach. Myślę, że mnie rozumiesz. I mam dlatego teorię o przypadkowości powstania życia tam, gdzie słońce nie dochodzi. Bardzo Ci dziękuję. Przemawia do mnie Twoje wyjaśnienie w prosty sposób, że częstotliwość drgań zależy od długości i naprężenia strun. Bardzo lubię muzykę Chopina, oby to, co pokazujesz w internecie miało jak najwięcej widzów. 

Portret użytkownika hejho_wake_up

Komentarz będzie ciutkę

Komentarz będzie ciutkę offtop, ale nie do końca Smile

Ile można żyć wojnami, spiskami, manipulacją na niespotykaną skalę? Niedługo, bo człowiek zeświruje, zatem zapraszam na mój nowo otwarty kanał na YouTube, na którym zamieszczam swoje utwory grane na pianinie.

Kanał musi się rozkręcić by wejść na pierwsze strony wyszukiwań, dlatego namawiam wszystkich do wchodzenia, lajkowania, komentowania, subskrybcji, podawania dalej wiadomości o nim.

Dodam także, że moje pianino jest dostrojone do "boskiej", naturalnej częstotliwości 432 Hz, która jest bardzo zdrowa dla organizmu ludzkiego. Zmianę na 440 Hz wprowadziła fundacja Rockefellera i naziści.

Gorąco zapraszam: Kanał "Pryderyka Copina": http://www.youtube.com/channel/UCpyZJT3fud4BpNqT8eHn8gw

Portret użytkownika Fanka1

Z uwagi na to, że opisu

Z uwagi na to, że opisu technicznego dostrojenia i tak pewnie bym nie zrozumiała, częściowo wycofuję moją prośbę, ale prosiłabym Cię o opinię na temat tych sygnałów o częstotliwości 528 Hz. Natomiast dudnień różnicowych na słuchawki nie słucham, bo mam co do tego wewnętrzne obawy.

Portret użytkownika hejho_wake_up

A nie, nie - nie wolno tak

A nie, nie - nie wolno tak myśleć, że czegoś nie zrozumiesz Smile
To nie jest trudne.
Na przykładzie pianina. W pewnym uproszczeniu pianino to struny o różnej długości. Każda struna (również trochę upraszczając) wytwarza inną częstotliwość w zależności od długości i jej naprężenia. Żeby pianino "dobrze" brzmiało trzeba ustalić pewną długość i naprężenie (inaczej ich częstotliwość drgań) strun. Pitagorejczycy odkryli, że szczególnie ładne podziały strun to kwinta (czyli przytrzymanie struny w 1/3 długości), kwarta (w 1/4) czy oktawa (w 1/2). Żeby stworzyć pianino to (znowu w pewnym uproszczeniu) trzeba ustalić pewien pierwszy dźwięk (z jego częstotliwością - I TO BĘDZIE WAŻNE), a następnie od niego tworzymy inne dźwięki idąc oktawami, kwintami w górę (wyższy dźwięk i częstotliwość) oraz w dół (niższy dźwięk i częstotliwość). I tak powstaje pianino Smile
 
Ale najważniejszy jest ten pierwszy dźwięk, który jest odniesieniem dla innych. Ten dźwięk to "a" i Fundacja Rockefellera oraz Goebbels uznali, że to będzie właśnie częstotliwość, której będą słuchać wszyscy ludzie na świecie.
Ale (i teraz zaczyna się ciekawe) ustalając a=440 Hz poszczególne oktawy mają "brzydkie" częstotliwości - np. niższe C=261.62 Hz, a nie jak przy strojeniu 432 Hz - niższe C=256 Hz, itd. To po pierwsze. Po drugie: jest takie urządzenie do wizualizacji fal dźwiękowych - nazywa się "Cymatics". Okazuje się, że wizualizując falę 432 Hz zawsze występował w niej trójkąt. Toteż ciekawym jest, że jak się zmieni strojenie na 432 Hz to inne dźwięki też się zmienią i np. D staje się 576 Hz, a w innych oktawach 9 Hz, 18, 36, 72, 144, 288, 1152. E staje się 324 Hz i w innych oktawach 81 Hz, 162, 648, 1296. Wszystkie te częstotliwości podzielne są przez 3…
 
Ponadto wielcy mistrzowie muzyki tacy jak np. Verdi optowali za tym strojeniem. Ludzki głos śpiewając w 432 Hz mniej się męczy i ma większą skalę. Są całe komitety powrotu do strojenia 432 Hz - wielu muzyków tego pragnie. Np. Instytut Schillera się tym zajmuje. Leszek Możdżer też jest za 432 Hz. I tak dalej - jest to bardzo głęboki temat, który warto zgłębić samemu. Odsyłam do wartościowych źródeł:
1.http://attunedvibrations.com/432hz/
2.http://en.wikipedia.org/wiki/Scientific_pitch
3.http://www.solfeggiotones.com/432-hz/
4.http://omega432.com/432-music/the-importance-of-432hz-music
5.http://muzyka.onet.pl/jazz/leszek-mozdzer-dzwiek-obracajacej-sie-ziemi/0krw2
6.http://www.schillerinstitute.org/music/rev_verdituning.html
7.http://humansarefree.com/2011/05/432-hz-vs-440-hz-documentary.html
8.http://humansarefree.com/2011/03/does-conspiracy-extend-to-musical-scale.html
 
Pozdrawiam.

Portret użytkownika Fanka1

Czy takiemu laikowi jak ja,

Czy takiemu laikowi jak ja, który lubi muzykę klasyczną jesteś może w stanie jakoś wytłumaczyć o ci chodzi z tym dostrojeniem? Czytałam o tym 420 i 432 Hz ale nie bardzi to rozumiem. A co powiesz jako fachowiec o tych utworach lub samych sygnałach na YouTube na 528 Jz, które mają ponoć leczyć DNA?  Mnie pomagały bardzo na rozluźnienie i uwilnienie od bezsenności. Bardzo byłabym wdzięczna za Twopją opinię. Pozdrawiam.

Portret użytkownika antyislam

Ta strona schodzi na psy co

Ta strona schodzi na psy co sie dzieje?! z wami zero powaznych artykulow nic sie nie dzieje ,po za tym zawazylem ze przed grudniem 2012 tak tu straszyliscie tak omamailiscie spolecznestwo co sie nie wydarzy ze wciagu dnia bylo 20 artykulow teraz dno dno dno to juz lepiej strony facty.pl wyglada choc tam tez sie nic nie dzieje .

Strony