Wielokolorowe światła zaobserwowane nad stanem Illinois

Kategorie: 

Do zdumiewających wydarzeń doszło wczoraj w stanie Illinois. Policja potwierdziła, że obserwowano wielokolorowe światła na niebie i nie jest znane ich pochodzenie.

 

Według informacji z Monroe County niezidentyfikowany obiekt pojawił się około 7 wieczorem w czwartek. Oficer policji twierdzi, że obiekt był stacjonarny i świecił wieloma kolorami w tym czerwonym, zielonym, niebieskim i pomarańczowym. Obiekty obserwowano w kilku hrabstwach stanu.

[ibimage==15357==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Źródło: www.ufosightingsdaily.com

Około 8 wieczorem do obiektu dołączył kolejny, który również zmieniał kolory w podanych powyżej barwach. Okoliczna Scott Air Force Base poinformowała, że w chwili obserwacji obiektów nie były prowadzone żadne operacje lotnicze.

 

 

Źródło: http://wtvr.com/2012/10/24/man-snaps-pics-of-ufo-near-hecker-il/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

To po prostu testy ekranu

To po prostu testy ekranu kontrolnego przed uruchomieniem BLUE BEAM. Najpierw trzeba potestować proste wzorki i kolorki, a potem seans na całego.
Niebo "wyświetlacz" już przygotowane dzieki chemitrailom do projekcji.
Dźwięk już też testują na całym świecie...głownie basy słyszalne jako dziwne dźwięki.
Pierwszy seans będzie 21-12-2012.
To takie moje luźne przemyślenia opisane na wesoło, a nie drwiny i ironia.

Portret użytkownika matias

Tak co do tego rozbłysku to

Tak co do tego rozbłysku to też to widziałem . Szedłem spokojnie klatką na zewnątrz padało i nagle niesamowity jasnoniebieski błysk byłem tyłem do okna a i tak troszkę mnie zamroczyło a potem ogłuszający kilkusekundowy grzmot . Cała klatka się zatrzęsła . Pomyślałem że to burza no ale jak zauważyłem że to się nie powtarza i przestało padać to się też nad tym zacząłem zastanawiać. Troszkę przerażające to było Sad
 

Portret użytkownika taurusjanin

Taka może informacja nie na

Taka może informacja nie na temat ale ostatnio miałem informacje od wielu osób że zjadły dobre na 100% grzyby i mimo wszystko wystąpiły dolegliwości ...czy to nie przypadkiem wpływ opadającego syfu ze smóg chemicznych?...to moje przypuszczenie oczywiście, ale swego czasu po Czarnobylu też grzyby zostały zatrute i być może są do tej pory, radioaktywność siedzi w glebie dziesiątki a nawet setki lat... ciekawe czy ktoś z Was terż coś takiego słyszał...Pozdrawiam

Portret użytkownika taurusjanin

To co było zakryte staje sie

To co było zakryte staje sie widzialne, to tak jakby stopniowo przechodzic z kompletnego mroku stopniowo do jasności widać więcej i więcej aż nowa rzeczywistość objawi się nam w całej okazałości, jedni przyjmą to z podziwem inni nadal nie będą wierzyć inni zwariują..

Portret użytkownika sara

witam dzisiaj ok.18 nad

witam dzisiaj ok.18 nad Gdańskiem był duzy rozbłysk jasno-niebieski na niebie,
potem spory huk aż alarmy się włączyły. Dodam że padał snieg i nie było żadnej
burzy w całej europie.

Portret użytkownika raf

Tak niedlugo wyladuje cała

Tak niedlugo wyladuje cała masa kolorowych ludzikow!!cos podobnych jak avatar bacy! tylko bez tego magicznego wąsa.!:)
a te zdjecia powyzej hmmm...to chyba naukowcy pomylili i wypuscili choinke w przestrzen bo juz im swieta w glowie:)

Portret użytkownika Basketo1

A mi się zdaję że Po prostu

A mi się zdaję że Po prostu im bliżej tej daty 21.12.2012 tym Coraz Częściej i mniej skrycie to wszystko się Ujawnia. To tak jak z Tamą ona nie pęka odrazu pierw są widoczne przecieki , coś trzeszczy a dopiero potem cała tama puszcza. Moge się mylić ale ja mam Takie zdanie na ten temat

Portret użytkownika baca

bardzo cieżka i niewdzięczna

bardzo cieżka i niewdzięczna jest praca dziennikarza w USA  obejrzyjcie wideo uważnie a zobaczycie że tego nieszczęśliwego reportera non stop dręczy jakaś niewidzialna istota pragnąca mu uniemożliwić opublikowanie tego arcyciekawego materiału.
jeszcze przed przesłuchaniem pierwszego swiadka, pani sklepowej która robi na kasie, niewidzialna istota najpierw policzkuje reportera z lewej aa zaraz potem reporter otrzymuje liścia z prawej i to wcale nie koniec bo w następnej chwili istota łapie go za nos i kręci jego głowa dookoła kilka razy.
to musiało boleć reportera - toteż kamerzysta przerwał litościwie filmowanie i pewnie pocieszał poza kadrem biedaka no i dał mu łyknąć wody mineralnej.
w tym czasie wypowiadali się kolejni świadkowie - państwo Judy i Jim, mieszkający na trawniku
i kiedy tylko reporter podszedł do świadków, niewidzialna istota aby nie dopuścić do ujawnienia ich historii zaczyna natychmiast łaskotać reportera w stopy - wyraźnie widać jak biedak staje na palcach usiłując uniknąć przykrych łaskotek a potem opada gwałtownie na pięty, i tak przez kilka razy aż do chwili w której mieszkańcy trawnika odchodzą do swojej nory.
 

Strony