Wizerunek rzekomego "Chrystusa" na jednym ze wzgórz w Kolumbii nadal przyciąga wielu wiernych

Kategorie: 

Od marca w Kolumbii obserwowane sa dziwne skutki miejscowego osuwiska. Na wzgórzu pojawił się wtedy obraz, przypominający ludzką twarz. Do dzisiaj pielgrzymują tam ludzie, którzy są przekonani, że to nic innego jak twarz Jezusa Chrystusa.

 

Tysiące ludzi chce zobaczyć dziwne zjawisko na własne oczy. Pielgrzymi przyjeżdżają do Putumayo (Kolumbia) od wielu tygodni. Poinformowano, że „cud" przynosi spore zyski miejscowym przedsiębiorcom, którzy pobierają od turystów opłatę za dostęp do góry.

„Jeśli wierzysz w Jezusa, można zobaczyć jego twarz" - mówi Jimena Rosero Arango, jedna z wielu ludzi, którzy przyszli obejrzeć nietypowe zjawisko.

W celu uniknięcia incydentów, obszar ten jest chroniony przez policję.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

dobre "jeśli wierzysz w

dobre Biggrin "jeśli wierzysz w jezusa, możesz zobaczyć jego twarz" ...toż to logiczne, kto wierzy w niego, wie że bóg jest wszędzie...a jezus to osoba boża...więc dlaczego miało by go nie być na osuwisku ??? cud, byłby wtedy, gdyby go tam wierzący nie widzieli Wink

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Zbigniew Wybraniec

Dlaczego nie dopuszczają do

Dlaczego nie dopuszczają do dalszych badań archeologicznych!? To oczywiste że obsunięcie się zbocza góry otwarło bardzo starożytny pomnik jakiejś ważnej osoby. Wygląda bardzo podobnie do Europejskich rysów, a nawet bardzo podobne do Słowiańskich. Podobno gdzieś na tamtych terenach istniało niegdyś plemię o jasnych włosach i najczęściej niebieskich oczach, które mówiło jakimś starożytnym językiem Slowiańskim.