Wrak statku kosmicznego na Księżycu i Apollo 20

Kategorie: 

W 2007 roku wypłynęła historia, która jest bardzo zaskakująca. Ujawnił się wtedy rzekomy astronauta NASA, który był na misji Apollo 20, tej, której oficjalnie nie było.

 

Mityczny lot Apollo 20 wraz z lądowaniem był utajniony, ponieważ jego celem miało być spenetrowanie czegoś, co sfotografowano podczas misji Apollo 15 a co wygląda na porzucony statek kosmiczny.

 

Wiliam Rutledge jest obecnie na emeryturze i mieszka w Afryce, To on postanowił ujawnić całą sprawę i opisał ze szczegółami swoje zaangażowanie w NASA w latach 70tych ubiegłego wieku. Rutledge twierdzi, że pracował w dwóch misjach księżycowych włączając w to nieudaną Apollo 19 i Apollo 20, które startowało w czerwcu 1976 roku z Bazy Sił Powietrznych Vanderberg.

 

Obie misje według Rutledge, miały status tajnych operacji łączonych z ZSRR, czego efektem była współpraca rządów amerykańskiego i rosyjskiego. Misje te nie pojawiają się w oficjalnej dokumentacji i jak twierdzi Rutledge z dobrych powodów.

 

Celem misji było zbadanie dużego obiektu na odległej części Księżyca o nazwie region Delporte-Izaaka. Podobno sfotografowano tam coś w trakcie misji Apollo 15. Pojazd kosmiczny, który tam rzekomo leży jest według tych rewelacji po prostu ogromny a celem misji miała być jego penetracja. Wszystko to brzmi jak scenariusz dobrego filmu fantastycznego, ale są osoby rozważające to bardzo poważnie.

[ibimage==10501==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Istnieją nawet filmy przedstawiające zwłoki domniemanej kosmitki wydobyte z wraku. Rutledge twierdzi, że on i Lexei Leonov ze strony sowieckiej wylądowali na powierzchni księżyca rosyjskim lądownikiem i weszli do wraku. Znaleziono kilka artefaktów i dwa ciała. Są nawet filmy przedstawiające wyglądającą jak posąg postać.

 

 

To rzeczywiście dziwne, że sprawa nie uzyskała zainteresowania. Możliwe, że jest tak, dlatego, że wiele osób uważa, iż jest to fałszerstwo.

 

Źródło: http://www.viewzone2.com/monalisa.html

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Nohan

I jakoś Was nie dziwi,

I jakoś Was nie dziwi, dlaczego kobieta miała nos bez nozdrzy (nonsens), a gmerający przy niej faceci nie mają skafandrów ciśnieniowych mimo, że odbywa się to rzekomo na Księżycu.

Portret użytkownika ja1321

Ta kobieta jeśli była by

Ta kobieta jeśli była by prawdziwa to na pewno pochodzi z Ziemi, a nie żadna kosmitka.
Jeśli na Księżycu jest jakis wrak statku w którym ją znaleziono, to znaczy ze w odległej przeszłości na Ziemi była cywilizacja zdolna latac w kosmos i tam polecieli, ale to byli ludzie a nie kosmici.

Portret użytkownika Bredzio

Faktycznie wiele ciekawych

Faktycznie wiele ciekawych rzeczy się tu dowiedziałem. Ale raz widziałem zdjęcie księżyca Jowisza lub saturna ale moge się mylić, w każdym razie jednego z księzyców Ukłądu Słonecznego w kształcie olbrzyiego dysku i nie mogę go teraz znaleźć a nazwy nie pamiętam. Może ktoś wie jak on się nazywa. A tu ciekawa stronka z opisami technicznymi dla majsterkowiczów.http://alternatywnepaliwo.pl.tl/Free-Energy-.htm

Portret użytkownika jerzyadamski

Masz zapewne nosa NEDDON,

Masz zapewne nosa NEDDON, Prastare artefakty istnieją zapewne na innych planetach i Księżycach naszego Układu Słonecznego. Ale nie trzeba sięgać aż tak daleko aby odnaleźć je też na Ziemi. Więc zanim powiem ci JAK - wspomnę tylko o czymś takim jak arka przymierza, którą podstępnie ukradziono i w rezultacie zniszczono. Wspomnę ci też o tak zwanym "wiekowym starcu" dzięki któremu Żydzi mogli przeżyć na pustyni chodząc po niej w kółko. Na koniec zaproponuję ci serię czterech lub pięciu filmów w youtube pt. "KOD PIRAMID" A na sam koniec wspomnę jeszcze że pojemnik zwany przez ortodoksyjnych archeologów i naukowców w wielkiej piramidzie w Gizie zwanym sarkofagiem w którym trudno by było pochować nawet 14-letnie dziecko, odpowiada idealnie wymiarom skrzyni w której była arka przymierza. To by było tytułem wstępu. A teraz przerażająca rzeczywistość. Jak już widzisz  z pierwszych słów tego postu, ktoś przetestował maszynę do produkcji manny na Żydach. Do dziś biedacy się szczycą że zostali wybrani przez boga, kompletnie nic nie rozumiejąc. I nie ma co się dziwić jeśli choćby popatrzeć na część społeczeństw chrześcijańskich. Tylko co po niektóry przeczytał Biblię i nawet ci najwytrwalsi w jej czytaniu mało z niej zrozumieli lub wcale. Nie pojęli jak zniszczono mury Jerycha, nie pojęli też wizji Ezehiela. Dlaczego ? Bo nie mieli wiedzy technicznej, koniecznej do zrozumienia zjawisk tam opisanych. Podobnie nie mogli pojąć nieuważnie obchodzący się z arką przymierza i umierali na chorobę popromienną. Teraz dopiero chyba dociera do ciebie i wielu innych że żyjemy w swiecie który został w jakiś sposób odcięty od reszty galaktyki i światów cywilizowanych. Zupełnie tak jakby ktoś się nas wstydził i starał się ukryć co dzieje się na Ziemi a nawet ukryć nasze istnienie w ogóle. Przerażające jest to tym bardziej gdy uświadomisz sobie że gdy przetestujemy już wszystko staniemy się zbędni i trzeba będzie pozbyć się dowodów na istnienie tej przerażającej koloni istot stworzonych tylko i wyłącznie do eksperymentów. NAS LUDZI. Mówi o naszych początkach i naszej z góry ustalonej roli pewna książka pt. 12 Planeta autorstwa Zachari Sithina. Kiedy więc nabędziesz wiedzy podstawowej możesz zacząć myśleć o ucieczce. W tym pomoże ci wiedza o takim urządzeniu jak pułapka plazmowa lub pułapka na plazmę wykorzystująca jako jądro wewnętrzne - dodatnie dobrze ci znaną rtęć. O ile ten post przetrwa. To wszystko co mogę napisać - podpowiedzieć. Jestem już za stary aby myśleć o wielkich skokach ale może jakiemuś młodemu zdolnemu człowiekowi się uda. tu pod spodem masz link, który powinien ci pomóc w dojrzeniu metody właściwej. Nie dojrzysz jej jednak bez odpowiedniej wiedzy technicznej.
http://www.youtube.com/watch?v=lKXXyVSUPXc 

Portret użytkownika Lak

"Modus operandi jak w

"Modus operandi jak w kpimanai wyborczej w 2007 rokuNiepodpisane bilbordy "informacyjne" PO, ktf3re wisiały w centralnych punktach dużych miast - "Rządzi PiS a Polakom wstyd"Nie tylko!W 2007r były b. podobne plakaty, tj. wielkie czarna płachta-tło z pojedyńczym napisem: "Nienawiść" albo "Agresja" i drobnymi akcentami nawiązującymi do PiS.To są metody oddziaływania na podświadomość opracowane przez specjalistf3w psychologii i ludzi od prania mf3zgf3w.To jest oblicze PO - kłamstwa sączone do podświadomości, manipulacje, oszczerstwa.

Portret użytkownika Bumba

strg pisze:Wszystko fajnie i

strg pisze:Wszystko fajnie i ciiewake, tylko punkt drugi ma wniosek z kosmosu. Zainstalowanie nowej elektrowni jądrowej nie zmniejszy ani o tonę emisji CO2 z elektrowni węglowych; podniesienie sprawności może tę emisję zmniejszyć prawie o jedną trzecią. .Powyższy cytat sugeruje, ze autor wiąże sprawność siłowni cieplnej z emisją CO2. Natomiast emisja w sposf3b oczywisty zależy od ilości spalonego węgla. Zatem zwiększając sprawności w elektrowniach węglowych zmniejszyłoby emisję CO2 o 1/3, ale wybudowanie elektrowni jądrowych na miejscu węglowych zmniejszyłoby emisję o 3/3, czyli 100%.Przyczepić też się muszę do prezentowanego poziomu sprawności. Wspomniane 30-31% zdarza się w polskiej elektroenergetyce, jednak wiele jednostek wytwf3rczych (i to niekoniecznie tych najnowszych na parametry nadkrytyczne, ale za to tych największych, działających w podstawie systemu) osiąga sprawność na poziomie 40%.Mylne wrażenie sprawia też sformułowanie o modernizacji' blokf3w węglowych. Nie da się elektrowni zmodernizować tak by jej sprawność zwiększyła się z 30 do 45 czy 50%. Realny potencjał modernizacji to pojedyncze punkty procentowe, a zeby osiągnąć sprawności znacznie wyższe starą elektrownię należy zburzyć a na jej miejscu wybudować nową.

Portret użytkownika Oho.

Ja sądzę że to jeden z wraków

Ja sądzę że to jeden z wraków statków, które wzięły udział w bitwie kilka tysięcy lat temu. Mity greckie opisują bitwy Zeusa z Tytanami., inne legendy starożytnych ludów też często mówią o bitwie bogów,  a jak starożytni ludzie mieli określić sobie kosmitów, dysponujących technoogią której nawet dziś nie pojmujemy.

Portret użytkownika kawagi

Znam ta sprawe. Chodzi o to,

Znam ta sprawe. Chodzi o to, ze gdyby wyszla na jaw to mialaby implikacje niszczace 95% tego co uwazamy dal nauki i polityki, spoleczenstwa, a nawet religii za niepodwazalne prawdy wiary. 
opierajac sie na tym, uwazam, ze jest to raczej prawda. Jeden z powodow zakazu lotu na Ksiezyc. 
Taki zakaz wydano w wlasnie po misji Apollo 20. Z tym, ze nie wiadomo, czy to Kosmici czy Ziemianie uznali, ze nie wolno latac na Ksiezyc. Mysle, ze kosmici. W koncu to oni zniszczyli ten statek, ktory zlamal prawo Gwiezdne. Musial byc zatrzymany przez wojsko, policje? Po prostu walneli jakas plazma czy czyms takim nawet gorszym i skonczyla sie podroz, ktorej celem prawdopodobnie byla Ziemia i zlamanie Embargo, czy zakazu lotow i kontaktowania sie z Ziemianami. Tak czy owak, to byli Obcy, moze nam pozytywnie nastawieni, ale obcy dla naszych kontrolerow. Zreszta oni maja bazy na Ksiezycu. 

Portret użytkownika jcob

Przypomina mi to sławetną

Przypomina mi to sławetną sekcję zwłok kosmity SmileMoim zdaniem jest to desperacka próba zwrócenia uwagi na temat, a raczej szerokie zagadnienie pt."kosmita". Lub jest to świetny sposób na odwrócenie uwagi "widza". Zauważcie że kiedy iluzjonista nie chce by patrzeć na jego lewą rękę stara się odwrócić uwagę gestem prawej dłoni. Wszyscy znamy z licznych przekazów działania naukowców w  "Strefie 51". I chyba nikomu nie muszę przytaczać wyjaśnień jakie padały w stosunku do dziwnych wydażeń. Najpierw twierdzili że nie ma żadnej "S51". Następnie pod wpływem pewnych wydażeń palnęli temat UFO by ukryć nowe technologie. A potem twierdzili że nie ma żadnego UFO i tym samym nakręcili machinę zwaną "rząd na pewno kłamie" i pozwolili by zapaleńcy gonili zielone ludki tylko po to by odwrócić uwagę od faktów i żeby tylko ktoś nie pomyślał że tam się tworzy technologie wojskowe. Wydaje mi się że cała ta historia wraku na księżycu ma tylko przykryć działania militarne i sprawić by można wytłumaczyć częste "wypady" na srebrny glob.

Strony