Wyjątkowo wyraźne zdjęcia UFO z Chin

Kategorie: 

Chińczycy przyzwyczaili nas już do niesamowitych obserwacji UFO. Nie inaczej jest tym razem a zdjęcia wykonane nad Jing Xian są wyjątkowo interesujące.

 

Zdjęcia wykonano w grudniu tego roku. Przedstawiają serię ujęć obiektów nad pobliskim lasem. Pojazdy posiadają silne światła znajdujące się w ich części środkowej.

 

Zdjęcia należą do kategorii, jaką media klasyfikują, jako zbyt dobre, aby być prawdziwe. Mimo to obrazy wywołały poruszenie środowisk ufologicznych.

[ibimage==11167==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jak widzimy na powyższym zdjęciu po przyciemnieniu zdjęcia udaje się wydobyć więcej detali. Co tak naprawdę uwieczniono nad Chinami? Nie wiadomo, ale jeśli nie jest to oszustwo to należy zadać kolejne pytanie, czy nie jest to jakiś nieznany typ aparatury szpiegowskiej? Jeśli jednak nie da się odpowiedzieć na to pytanie w sposób autorytarny nazywanie tego zjawiska UFO jest jak najbardziej uprawnione.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Venture

"Nieznany typ aparatury

"Nieznany typ aparatury szpiegowskiej"? I do tego rozświetlony jak choinka Smile Coś słabiutko się ukrywa - bo chyba to jest domeną szpiegów? Masa tego lata w atmosferze, część to zwykłe zabawki czasami dla efektu owieszone światłami, inne należą do zmyślnych fotomontaży. No i też rzeczywiste obiekty, autonomiczne drony czy samodzielnie kierowane statki przez istoty, w większosći tzw. "Szarych".Dodatkowo dochodzą manifestacje istot z głębszych wymiarów w pojazdach zwanych merkaba (dwa nałożone na siebie czworościany foremne), np. tu jest częściowo widoczne:http://www.youtube.com/watch?v=mHpbJiGft9E

Portret użytkownika Paweł

Lekko zgłupiałem 2 dni temu

Lekko zgłupiałem 2 dni temu w Olsztynie widziałem na wysokim pułapie jak coś leciało i miało pomarańczowe podświetlenie. Po 30sek obserwacji znikło. Napewno nie ukryło się za chmurą ponieważ niebo było czyste w nocy. Nie wyglądało to na samolot ze względu na kolor podświetlenia...