Wyjątkowo wyraźny obiekt w kształcie cygara

Kategorie: 

Powyższy film przedstawia prawdopodobną obserwację UFO. Obiekt jest filmowany z samochodu. Słychać, że świadkowie są zaskoczeni tym co widzą. 

 

Obserwujący po chwili postoju próbują jechać za oddalającym się powoli UFO. Początkowo obiekt wygląda jak samotna chmura w oddali, ale po chwili filmującym udaje się zrobić całkiem dobre zbliżenie. Ujawnia ono, że mamy do czynienia z czymś posiadającym u dołu nieregularny kształt. Żadna chmura tak nie potrafi.

[ibimage==11652==Oryginalny==none==self==null]

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Pseudonim

Co w tych filmach zawsze mnie

Co w tych filmach zawsze mnie irytowało to to, że nigdy nie było nikogo, kto stałby pod tym statkiem albo blisko i filmował.Zawsze to jest gdzieś z 5 5kilometrów od obserwatora, zawsze jakaś kropeczka, talerz, cygaro, gdzieś w oddali, gdzie nigdy nikogo niema. Bez sensu, ponieważ takie niezidentyfikowane obiekty latające są często zauważane również nad miastami.

Portret użytkownika gash

Przech wilę naprawdę nie

Przech wilę naprawdę nie przychodziło mi nic do głowy, jak by to racjonalnie wytłumaczyć. Oczywiście, jakość nagrania nie daje możliwości w 100% uznać, czy jest to np statek obcych czy też coś innego. Ja jednak zaproponuję takie rozwiązanie:Na filmie ważna jest pozycja obserwatorów. Są na jakiejś górze i wbrew pozorom filmują coś z góry (świadczą o tym drzewa, druty oraz droga, która jest ewidentnie poniżej). Zresztą jak, trawa z takiej perspektywy, może przesłaniać coś, co jest na niebie?. Po chwili zastanawiania się, skojarzyłem pewien widok, który kiedyś widziałem będąc we Włoszech. Otóż, we Włoszach są skaliste, wysokie wyspy, z których można zaaobserwować niezwykły widok, a mianowicie - zamglenie (zagubienie horyzontu). Jest to niesamowity widok, gdyż nie wiadomo, gdzie kończy się morze a gdzie zaczyna niebo - jest gładkie przejście, coś w tym stylu: http://winnica.redblog.gazetalubuska.pl/files/2010/11/9.jpghttp://pixdaus.com/pics/1276576037571VCMx.jpg . Z tego powodu proponuję następujące rozwiązanie: tak naprawdę nikt nie nagrywa nieba, tylko właśnie zamglone morze, a przez mgłę poprostu nie widać horyzontu. To co tam jest widoczne, nie jest UFO, tylko statkiem, pływającym po wodzie, natomiast oberator próbuje nas oszukać złudzeniem optycznym, że filmuje niebo Wink Pozdro