Wyraźne dwa słońca zarejestrowane na kilku filmach w Wielkiej Brytanii

Kategorie: 

Wciąż wiele osób oczekuje, że nadleci planeta Nibiru. Bez względu na to, że kończą się kolejne terminy, które wyznaczają czas, od kiedy drugie słońce będzie już widoczne dla wszystkich to nadal nie maleje liczba zapaleńców śledzących najdrobniejsze ślady potwierdzające poprawność tej teorii. Oto najnowsze nagrania z Newark w Wielkiej Brytanii, przedstawiają coś, co wielu uznaje za ostateczny dowód, że dwa Słońca to prawda a nie mit.

 

Nagranie zostało wykonane 25 stycznia 2013 roku. Zarówno Słońce jak i coś mu towarzyszącego udało się sfilmować za chmurą. Dzięki temu nie ma mowy o efekcie lens flare, który zwykle uzasadnia większość obserwacji rzekomych dwóch słońc. Tym razem to na pewno nie to. Może to być jednak zawsze CGI, czyli grafika komputerowa.

Niestety rozwój technologii i komputeryzacja powoduje, że stworzenie takiego drugiego słońca jest dziecinnie proste a słowa klucze, które pewnie pojawi się i pod tym artykułem to "after efect). Jeśli ktoś szuka powodów, żeby w to nie wierzyć jest ich aż nadto, ale zawsze pozostanie element niepewności.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Endor

W Fatimie był cud Słońca,

W Fatimie był cud Słońca, który objawił Matkę Boską i orędzie dla świata !
 
http://www.youtube.com/watch?v=uzRpvkNz6pw
 
 W 1910 r., a więc siedem lat przed objawieniami Matki Bożej w Fatimie, władzę w Portugalii przejęła masoneria. Rządzący postanowili zniszczyć Kościół katolicki w ciągu dwóch pokoleń. Nowa, walcząca z Bogiem władza ogłosiła, że katolicyzm jest największym wrogiem ludzkości, opium dla ludu, i dlatego należy go jak najszybciej unicestwić.
     Kiedy masoneria przejęła władzę w Portugalii, rozpoczęło się okrutne prześladowanie Kościoła, represjonowanie osób duchownych i świeckich; wiele z nich poniosło śmierć męczeńską. Prymasa Portugalii oraz najbardziej niewygodnych biskupów i kapłanów wypędzono z kraju. Lizbona została ogłoszona w 1915 r. ateistyczną stolicą świata. Rodzinę królewską wymordowano do ostatniego dziecka. I właśnie wtedy, gdy w Portugalii trwało wielkie prześladowanie ludzi wierzących, gdy cała Europa była terenem krwawych walk pierwszej wojny światowej, a władzę w Rosji przejmowali komuniści, Pan Bóg w nadzwyczajny sposób zaapelował do ludzkich sumień poprzez objawienia Matki Bożej w Fatimie. Maryja ukazywała się tam trojgu małym dzieciom: dziesięcioletniej Łucji, dziewięcioletniemu Franciszkowi i siedmioletniej Hiacyncie.
     Ateistyczne władze, przestraszone rozwojem wydarzeń w Fatimie, zaaresztowały Hiacyntę, Franciszka i Łucję. Pod groźbą strasznych tortur starały się wymusić na nich zeznania, że nie ma żadnych objawień Matki Bożej. Dzieci pozostały jednak nieugięte i dlatego po kilku dniach wypuszczono je na wolność.
 
http://adonai.pl/maryja/?id=41
 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika milo0sz222

Rewizjoniści uważają, iż mimo

Rewizjoniści uważają, iż mimo nagłaśniania od lat 40-tych istnienia w obozach koncentracyjnych komór gazowych do masowego uśmiercania ludzi (głównie, a w zasadzie wyłącznie Żydów i Cyganów), przez długie lata nie istniały żadne ekspertyzy techniczno- kryminalistyczne poświęcone tym szczególnym narzędziom mordu. Przełomem okazały się dopiero badania Leuchtera i Rudolfa. Ich wspólna konkluzja jest jednoznaczna: nie było możliwe uśmiercanie gazem milionów (a nawet setek tysięcy) ludzi w pomieszczeniach przedstawianych obecnie wycieczkom w Oświęcimiu, czy na Majdanku jako komory gazowe. Decydują względy techniczne, chemiczne i fizykalne.
Pomieszczenia uznawane za komory gazowe nie miały stalowych drzwi, nie były uszczelnione, co groziło śmiercią wszystkim znajdujących się w pobliżu, także SS- manom. Ściany nie były pokryte odpowiednią warstwą izolacji, nie było urządzeń zapobiegających kondensacji gazu na ścianach, podłodze czy suficie. Komory posiadały zupełnie zwyczajną wentylację, całkowicie nieprzydatną do usuwania mieszaniny powietrza i gazu na zewnątrz budynku, tak, aby nie groziło to życiu obsługi i SS- manów. W ścianach tzw. komór gazowych nie ma prawie śladów cyjanowodoru.
Ze sprawa komór wiąże się oczywiście użycie przez Niemców preparatu Cyklon B, czyli wspomnianego cyjanowodoru. Cyklon B był w czasie wojny stosowany przez Niemców jako środek zabijający wszy. Stosowano go w komorach do odwszawiania (ale nie gazowania ludzi!), w koszarach itd. Z wielu względów jego zastosowanie w technice mordowania ludzi było niemożliwe. Cyklon jest mało inteligentny” (długi, 2 godziny czas wydzielania gazu z granulatu, jeszcze dłuższy bo 20 godzinny czas usuwania tegoż z pomieszczeń, a przecież Niemcy nic tylko gazowali i gazowali!). Poza tym byłaby to bardzo kosztowna (towar deficytowy) i niebezpieczna operacja, wymagająca od ekip więźniów wyciągających ciała użycia masek przeciwgazowych z filtrami i ubrania specjalnych uniformów ochronnych oraz rękawic (gaz działa przez skórę).
I jeszcze o usuwaniu zwłok, czyli krematoriach.
Zbudowane w Oświęcimiu krematoria miały służyć do spalania zwłok zamordowanych (zagazowanych) żydów. Aby to wykonać musiałyby jednak, przy podawanej oficjalnie liczbie zabitych przez Cyklon B, mieć przepustowość kilkanaście razy wyższą od najnowocześniejszych, sterowanych komputerowo krematoriów współczesnych! Takich obozy nie posiadały.
Podsumowując ten wątek możemy więc stwierdzić bez popełniania większego błędu, że Cyklon B stosowano w obozach do dezynfekcji, nie zaś mordowania ludzi (tak więc słynna selekcja do gazu” była zwykłym podziałem nowoprzybyłych według wieku, płci, stanu zdrowotnego)” łaźnia służyła w obozie do kąpieli, nie była miejscem gdzie mordowano ludzi” opowiadania ocalałych więźniów jakoby widzieli gazowanie ludzi są bezwartościowe. Jest to dramatyzowanie i tak już dramatycznej sytuacji podobnie rzecz się ma z zeznaniami oskarżonych po wojnie SS-manów- kajających się ulegających presji przesłuchujących, chcących odgrywać w obliczu szubienicy rolę "piekielnych facetów"-przypadek Rudolfa Hoessa).
Wniosek ostateczny nasuwa się sam: w obozach ludzie głównie umierali na skutek chorób wynikających z niedożywienia, złych warunków higienicznych, morderczej pracy, a ciała palono w krematoriach by zapobiec epidemii.
3.Ilu Żydów ginęło podczas II wojny światowej na terenach okupowanych przez III Rzeszę?
Dane dotyczące Żydów, którzy ponieśli śmierć na skutek polityki władz III Rzeszy w okupowanej Europie muszą dotyczyć następujących przypadków: choroby i epidemie wywołane sztucznie przez władze okupacyjne (zamykanie i zagęszczanie gett, głodowe racje żywnościowe dla przygniatającej większości ludzi), praca ponad siły (obozy koncentracyjne), brutalność deportacji do gett i obozów, uśmiercanie podczas walk Żydów- uczestników ruchu oporu oraz osób zupełnie nieaktywnych, mających jednak nieszczęście przebywać na terenach będących areną działania Einsatzgruppen. Dodajmy do tego ofiary zbrodniczych eksperymentów medycznych oraz Żydów zabitych przez kolaboranckie szumowiny społeczne (aryjskie i żydowskie). Powyższe, tragiczne wyliczenie nie będzie więc obejmować ofiar sowieckiej polityki wobec polskich, litewskich, łotewskich, estońskich i rumuńskich (besarabskich) Żydów w latach 1939-1941 (a znacząca to liczba, nie wiedzieć czemu przypisywana Holocaustowi dokonanemu przez Niemców), ludzi zmarłych z przyczyn naturalnych bez związku z okupacyjną rzeczywistością, czy wreszcie ofiar wypadków drogowych, utonięć, zatruć medykamentami itd. (do tej pory wszystkie te przypadki były włączane do hekatomby Holocaustu). Zsumowując poszczególne kategorie, uwzględniając żydowskie ofiary pacyfikacji, obozów koncentracyjnych, tragicznego, okupacyjnego bytu, wydaje się, że liczba 2,5 miliona Żydów- ofiar Holocaustu nie będzie daleka od prawdy.

Portret użytkownika metody11

  Nie upierałbym się, że to

 
Nie upierałbym się, że to fałszywka, jednak nie jest to Nibiru, ponieważ Nibiru nie istnieje jako planeta i co innego oznacza. Jednak, co przemawia za tym, że to prawdziwe zdarzenie to, to, że tam jest więcej tego typu obiektów. Różnią się tylko wielkością i widać przy średniej klasy sprzęcie, że pobiera ten duży obiekt plazmę ze słońca, co sprawia wrażenie drugiego słońca. Inne od niego lub też ze słońca pobierają plazmę, to wszystko widać przy tzw., negatywie. Na pewno są to obiekty nam nie znane i pozaziemskie bez wątpienia. Cieszy mnie, że jest ich coraz więcej, ponieważ zostały zbudowane przez wyżej rozwiniętą cywilizację dla ochrony przede wszystkim własnych interesów my tylko przy okazji skorzystamy, gdy będzie B. duży rozbłysk słońca. Co jakiś czas wybuch na słońcu zmienia życie w naszej galaktyce i ten proces nazywali starożytni Nibiru.

Portret użytkownika kefir78

spoko mamy dwa Slonca ktorych

spoko mamy dwa Slonca ktorych nei odkryl zaden amator astronom a ktorych istnienie ukrywa NASA i kilkaset innych obserwatoriow na swiecie Smile kolejna super teoria spiskowa. Informacja na poziomie Davida Icke o zajaszczurzenia Ziemii Smile poziom artykulow na tej stronie jest tak nierowny ze masakra , czasem ma sie wrazenie ze mlodszy brat admina ma dostep do konta i pisze sobie co mu slina na jezyk przyniesie .

Portret użytkownika tropheus

tak szczerze to osobiscie

tak szczerze to osobiscie widze codziennie dwa czarne słonca Smile serio ,bo w taki sposób wypaliłmi sie ekran Tv w prawym gornym rogu  i w dolnym prawym Smile mniejszcze srednicy 4cm i 5cm Smile wiec jesli wierzyc telewizji Smile ...  Smile
pozdrawiam:)

Portret użytkownika tropheus

Screwdriver :)  domyślam sie

Screwdriver Smile  domyślam sie do czego zmierzasz Smile dziwną masz miare Smile  odpocznij sobie Smile bo Twe ostatnie posty wiele mówia Smile strasznie sie szamoczesz ostatnio Smile
co do tv Smile 26 cali ok pięcioletni samsung Smile  i co zmieniłes zdanie  nie pasuje Ci juz do mnie ?
pozdrawiam Smile
ps.zanim wyskoczą lolki z klimatem ze niepotrzebny tv i ilu juz sie go pozbyło Smile odpowiem tak Smile słuzy mi do poznawania ,,wroga " Smile moze byc ?

Strony