Wzrosła ilość obiektów nieznanego pochodzenia identyfikowanych wokół Słońca

Kategorie: 

W ciągu ostatnich kilku dni doszło do bardzo dużej ilości obserwacji przedstawiających trudne do identyfikacji obiekty. Jedno ze zjawisk świetlnych uchwyconych za pomocą SOHO wprost przypomina wizerunki Nibiru pozostawione w artefaktach starosumeryjskich.

 

Wspomniana dziwna obserwacja miała miejsce 20 lutego. Widzimy tam obiekt, być może astronomiczny, który w LASCO C2 wygląda zupełnie jak wizerunki sumeryjskie.

Oczywiście nie jest to raczej mityczna Nibiru, i prawdopodobnie jest to Merkury, ale podobieństwo między wizerunkiem ze starożytności a tym widocznym wczoraj jest uderzające i gdyby rzeczywiście pojawiła się taka duża planeta, jakiej oczekują zwolennicy teorii Nibiru to z dużym prawdopodobieństwem na niebie mogłoby to wyglądać podobnie. Trzeba przyznać, że to daje trochę do myślenia.

Jednak jest to tylko jedna obserwacja a w sumie było ich tak dużo, że wystarczyło na przygotowanie siedmiominutowego filmu. W pierwszej jego części można zobaczyć wielką kolekcję tak zwanych "artefaktów obrazu". Warto poświęcić kilka minut i wyrobić sobie zdanie na temat natury tego zjawiska.

Oficjalnie to niedoskonałości matrycy CCD, ale dziwi to, że zamiast nieregularnych zakłóceń składających się z losowych pikseli widzimy regularne kształty obiektów często symetrycznych. Jest tego tak dużo, że uznanie, iż to nie fantomy cyfrowe a rzeczywiste obiekty implikowałoby konieczność zgłębienia przyczyn obecności tych tworów w bezpośredniej okolicy naszej gwiazdy.

Wszelkie zdjęcia wykorzystane do kompilowania tego materiału filmowego znajdują się na oficjalnych serwerach NASA. Zostały one wykonane za pomocą następujących urządzeń rejestrujących:  LASCO C2, LASCO C3, SOHO, STEREO Ahead & Behind w filtrze EUVI 195. Gdy widzi się tak duża ilość niezidentyfikowanych kształtów i to obserwowanych za pomocą różnych satelitów to są tylko dwie możliwe interpretacje tego faktu, albo ludzkość posiada bardzo wadliwe koronografy, albo jest tam coś jeszcze, czego do końca nie rozumiemy.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika nanashi

Jestem ciekaw co by zrobił

Jestem ciekaw co by zrobił rząd światowy gdyby się wszyscy, absolutnie wszyscy zbuntowali. Wydaje mi się że potraktowali by nas HAARP'em i koniec imprezy. Nic nie możemy zrobić. Ale spróbować zawsze można. Jakiego wydarzenia potrzeba aby coś zrobić. Później może być za późno. Ponadto jak zrobić ruch choćby 1 miliarda buntownikó. Jak go stworzyć. Zwróćmy uwagę ile ludzi nie wierzy w NWO. A ci co wierzą mają podzielone idee. Rząd prowadzi z nami wojnę informacyjną. Przy buncie trzeba zapomnieć o wszystkim, o religii, historii, fizyce, komputerach i wszystkim innym. Jest jeden cel. Poprawić nasz BYT. To co teraz jest nie można nazwać życiem. Mamy szansę, ale jak zrobić blok miliarda buntowników. W tym bloku wszyscy muszą być równi, ale znając życie będzie problem z przywództwem. Równe prawa. Każdy nawet przywódca muszą mieć równe prawa. Przywódcą musi zostać ktoś z łbem na karku, a nie jakiś chciwy głupiec. Tak powinien wyglądać świat. Po pierwsze absolutnie trzeba zlikwidować pieniądze. Nie będę się rozpisywał, ale zapomnijmy o teoriach i zjednoczmy się. Nie polegajmy na Bogu, kosmitach czy innych tylko na nas samych.

Portret użytkownika Basketo1

Do Cholery jasnej !!!

Do Cholery jasnej !!! Powiedźcie mi Czy to wszystko jest falsa ?? Bo Szlak Mnie trafia jeżeli dysponuje sie takimi materiałami to czemu do cholery rząd się wypiera wszystkiego a większość ludzi ma to w Dupie, bo po co mieć jakieś ambicje lepiej zapierd......ć w pracy po 8 godzin 5 dni w tyg. A niektórzy jeszcze więcej i żyć tak jak by sie nie żyło !! I zamiast na takich stronach pisać coś fajnego w Temacie to przylezie Kilku pacanów i bęcwałów i zaczną nadawać na bace, a baca jako światowy znawca nic nie wnosi tylko wszystkiemu zaprzecza jak jakaś maszynka podkręcająca bezsensownie tematy !!! Zróbmy Coś Bo jak nie my to Kto jak nie teraz to kiedy ??!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Tak jest... ZRÓBMY COŚ!!!

Tak jest... ZRÓBMY COŚ!!! zalecam zimny okład na czoło...przepraszam, nie chciałem urazić... Też kiedyś dałbym w ryja komuś jesliby zaprzeczył zyciu w kosmosie... oziębłem na podstawie faktów i przemysleń... polecam zwrócic uwagę na to co robią z nami nasze rządy... i nie dać jej sobie odrócic bzdetami... Oni z Was się śmieją do rozpuku...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Witam magi... ale muszę Cie

Witam magi... ale muszę Cie rozczarować... To ziemski filmik... naiwne oszustwo... Porównywanie znaleziska na ziemi z utworem kamiennych " kręgów" bestii to tylko sugestia. Nic takiego na MARSIE NIE ZNALOEZIONO...  POZDRAWIAM

Portret użytkownika Zenek

"Bliźniacze z pozoru dla

"Bliźniacze z pozoru dla naszego oka gwiazdy, przybędą z kierunku naszego północno zachodniego nieba.
Owszem z pozoru bliźniacze gwiazdy, Niebieskawy do granatu - Nibiru-Marduk i błękitnawa do niebieskiego kometa, korą zagłębiając się w nasz układ słoneczno - planetarny stanie się biała i zabłyśnie na firmamencie jako drugie słonce.
Przybędą z za Słońca, kiedy nastąpi zaćmienie Księżyca wtedy będąc dostrzeżone.
 
Wraz z tymi bliźniakami, przybędzie jak głoszą Hopi sporo latających tarcz, ( czyli powłok gwiezdnych wraz z ich zawartością. Będą nas gnębić, podsycając nasze pragnienia i nasze konflikty."
(http://muki.salon24.pl/432236,przepowiednia-i-wiara)
 
+
"Otóż wszystko można spychać na NWO iluminatów, etc. ALE NIE O TO CHODZI aby mówić że wszystko jest O.K. i nic się nie dzieje. Nie twierdzę jednak, że w okolicy 31 marca 2013 nastąpią trzydniowe ciemności. Ale z tą datą jest związanych za dużo różnych zbiegów okoliczności.


  1. Myślę że należałoby je wszystkie wymienić:1.Koniunkcja górna Wenus2.Pełnia uranowa w koniunkcji z Marsem i Wenus w kwadraturze do Plutona3.Końcowa data przedziału tzw złotego podziału z 21.12.2013 (14.07.2012-31.03.2013)4.Pierwszy dzień Wielkiejnocy –święta Zmartwychwstania5.Kod Kurukszetra ( takie samo zgrupowanie planet w znaku Barana wokół gwiazdy Dzeta Piscium podobne jak 18 lutego 3102 p.n.e. w znaku Wodnika6.13 Ahau wypadający właśnie 31.03.2013 wg systemu Quiche7.Konfiguracja Palca Bożego podobnie jak 28 grudnia 20128.Symbolicznie okres zimy 2012/wiosna 2013 zawarty był pomiędzy dwoma palcami bożymi9.Patrząc na koło będąc na szczycie cyklu w Koziorożcu 10 okres od 10 do 12 to spadek z tej góry bo działa dodatkowo grawitacja."(http://nnka.wordpress.com/2013/02/21/ciekawy-komentarz-dopiero-31-marca-2013-r/)

+
"Fundacja Keshe nawołuje do konferencji "pokojowej 21.03 2013 grożąc tym co się nie rozbroją wojną"(http://nnka.wordpress.com/2013/02/06/postepy-w-fundacji-keshe-5-02-2013/)
 
"Od momentu podpisania porozumienia i złożenia przysięgi, żaden człowiek nie powinien tworzyć narzędzi do zabijania, czy też planować agresji na jakikolwiek obszar, nie mówiąc już o zabijaniu kogokolwiek. Rasa ludzka w tym momencie ma być dobrowolnie pozbawiona jakichkolwiek narzędzi do uśmiercania, a powinna zacząć się cieszyć całkowitym pokojem. (tak zamierzają zbałamucić ludzi wprowadzając zamordyzm NWO, NA POKÓJ I DOBROBYT - dlatego lichwiarze teraz kryzysy rozpętują by się głodni szybciej poddali bez walki)"
 
"Podpisanie porozumienie światowych przywódców planuje się na godzinę 12 w południe 31 marca 2013  tj. dokładnie na początek wiosny w północnej hemisferze.  Miesiąc później, tj. 21 kwietnia 2013 planuje się podobną przysięgę pokoju dla wszystkich mieszkańców Ziemi.
 
Głównym celem jest to by każdy człowiek na świecie szczerze się pod nim podpisał i go realizował. (TO BĘDZIE TO WIELKIE CHIPOWANIE)"
(http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/02/07/21-03-2013-swiatowa-konferencja-pokojowa-mehran-keshe-keshe-foundation/)
 
=
Wystarczy powiązac fakty z oczekiwaniem na Antychrysta.
IDZIE NA MIĘDZYGALAKTYCZNĄ WOJNĘ Z UDZIAŁEM NASZEJ PLANETYJak ci od Majan wygrają ludzkość przegra i bedzie w ramach "pokuty" składana żywcem w ofierze jak to było za semitów, druidów czy samych rzeczonych majów.
 
 
Keshe to wilk w owczej skórze. Zastawia pułapkę na całą Planete ze szczególnym uwzględnieniem Chin i Rosji (bo atomowa reszta to i tak w wiekszości pachołki i podnóżki angielskiego imperializmu). To co teraz widzimy to kolejna odsłona Mahabhjaraty i opisanej tam wojny między Asurami (bogami semitów, majów, nazistów ...) a Devami (bogami Słowian i pomagających im hindusów i federacji żółtych nacji). Będzie się działo. Wampiry i psogłowe wracają wesprzeć anglosaksońskich nazistów w "dziele" krzewienia złą na świecie. A masowe rozbrojenie jest im poto by ludzkość jak krówki dawała im się zjadać na każdym rogu ulicy. Po to też tak NACHALNIE MENDIA promowały ludzi w obojetności na krzywdy innych czy pomaganie w zadawaniu innym cierpienia.
 
I nie jest to ŻART jak sie może wydawać tylko krawedź urwiska w jaką lemingi albo wpadna albo zawrócą dalej zyć. Jesli chcecie przezyć to ostrzeżenie ....
 
Ci okołosłoneczni też się szukują na tę wojnę by nas bronić.
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Od początku Słońca wokół

Od początku Słońca wokół niego krążą coraz to nowe obiekty kosmiczne... żadne statki obcych cywiwlizacji... Nawet te "regularne " obrazy nimi nie są to tylko pewne zjaiwko optyczne rodzaju paralaksy daje ta symetrię...
 Słońce ściąga swoja grawitaca wiele obiektów i planet i komet, które  spadaja na nie i nie ma w tym nic szczególnego... Teraz to po prostu widzimy dzieki nowym technologiom obserwacyjnym...
( minus zbieram na nowy post)

Portret użytkownika Juszka1980OGL

proszę odpowiedz mi na kilka

proszę odpowiedz mi na kilka pytan ja i wiele osob dalo dowody na to ze Ziemia (gwiazdy) jest pełna teraz twoja kolej na podanie jakiś fizycznychdowodów, badania ze jest pusta a nie tylko hipotezy same slowa nie okraszone dowodami

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Juszka dawno skończyłem z

Juszka dawno skończyłem z toba dyskutować, bo o ile moje "religijne " wymyslone podstawy nieudowodnieone sa naukowo, to twoje bzdury sa udowodnione naukowo, czyli społecznie szkodliwe.. bo proawdzce do udaru inteleigencji któras u ciebie wystąpiła. Nie jest smy sobie równi... Ty wysoko w kosmosie, ja malutki w pustej ziemi..

Portret użytkownika Zdun

A nie widziałeś starożytnych

A nie widziałeś starożytnych rysunków ze średniowiecza ? Widziałeś i ignorujesz je! Mało tego podstawiasz do tego jeszcze swoje dziwne teorie o jądrach i w ogóle  . Potrafisz wyjaśnić dlaczego ziemia ma eliptyczną orbitę albo dlaczego wenus  obraca się w inną stronę niż inne planety ?

Portret użytkownika Juszka1980OGL

ponieważ tak powiedział

ponieważ tak powiedział Kepler Smile
 
powaznie to tak.. Spróbuje wyjasnic to w miare dokladnie i zrozumiale. jak wiadomo w ognisku z kazdej z planet anjduje sie Słońce w drugim ognisku nie ma nic. Ziemia jak kazde inne cialo posiada swoja mase tak samo slonce (a na kazde dziala sila wzajemnego przyciagania sie - sila ta rowna jest sumie mas tych cial podzielona przez kwadrat odleglosci miedzy ich srodkami) Ze masa planety jest mniejsza od masy Slońca to planeta próbuje spaść na Słońce, ale je mija i jak kulka na gumce  z powrotem wraca do apherlium. Zwiazane to jest z ruchem polowym planet. Kazde cialo poruszające sie po orbicie w równych odstepach czasu zakresla rowne pola, wyznaczane przez promin wodzacy (slonce planeta) II prawo keplera.do tego dochodzi jeszcze srodek ciezkosci ukladu ktory zalezy nie tylko od Ziemi ale rowniez od wszystkich cial krazacych wokol Słonca
Wenus ale i też tu niespodzianka Uran obraca się w przeciwnym kierunku niz reszta planet - dokladnie nie wiadomo dlaczego tak jest jedna z hipotez to udezenie duzego obiektu - stad tez przekrecenie osi planety Wenus 180 stopni Uran 90stopni, druga werja z najpopularniejszych to to ze tak jest w kosmosie ze nic nie jest identyczne - ta wersja do mnie nie dociera ale moze jest prawdziwa
pozdrawiam Juszka 
 

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Dokładnie wiadomo dlaczego

Dokładnie wiadomo dlaczego tak jest. Opawiadasz dyrdymałki z piątej klasy nauki fizyki o tym sie uczyłem. Prawisz przedszkolna wiedzę która mami umysly do dziasiaj Nie jest tak jak prawisz, a przynajmniej nie całkowicie.  Venus, Uran obracaja się w innym kierunku i są niezliczone układy słoneczne, gdzie planety wiruja w innym kierunku niz pozostałe a bieże sie to stąd, że gamniu nie bylo Wielkiego Pierdnięcia. Zrozum rtto wreszcie. Wszechświat zatriumfował w zaplanowanej osnowie punktów  skupienia strun magnetycznego środowiska konwerując energię korpuskularną, która tracą c prędkość uzyskała masę , czyli uformowała sie materia.
/ ... / wiesz i powtarzasz  przedpotopowe mantry. Obecnie fizyka kwantowa i teoretyczna dochodzi do tych wnisków co ja w sposób badawczy i dosyc pokrętny, by wyłudzać środki publiczne na badania...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Tak tak bujaj w obłokach to

Tak tak bujaj w obłokach to dostrzeżesz jeszcze pterodaktyla, choć może pamietasz z lat dziecinstwa... nie ma innego wytłumaczenia dlaczego planety krązą po elipsie, a jak masz to napisz wzór, daj dowody w postaci badań nic nie masz. 
kto tobie powiedział że to przeciwny kierunek , przeciwny wzgledem naszej planety i nie jest to stała gamniu!!! 
strun magnetycznych nawet ie wiesz co to jest- opisz to wzorem zebym zrozumiał Biggrin
konwerując energię korpuskularna??? cos wymyslasz i nie wiesz co przecież to zaprzecza magnetyzmowi a do tego jest maslem maslanym heheheh ale idiotyzmy...
nawet nie wiesz co to jest konwerowac
twoja wiedza z fizyki to totalne dno

Portret użytkownika Rasta4Peace

co ty wogóle bredzisz

co ty wogóle bredzisz człowieku? "Słońce ściąga swoja grawitaca wiele obiektów i planet i komet" chłopie no przecież że mamy tyle tak ogromnych komet w naszym otoczeniu systemu słonecznego, mijamy TYLE PLANET które wpadają w słonce nie mówiąc o tych obiektach które wychwytuje SOHO czy inne. Człowieku wiesz jak duże te obiekty musiały by być? pozatym nie jedne nagrania były z tymi obiektami WYLATUJĄCYMI z słońca, odwrócona grawitacja czy jakie wytłumaczenie ci ślina na język przyniesie?
masz tu jedno z wyraźniejszych nagrań i powiedz mi że to komety,planety czy śmeci kosmiczne:
http://www.youtube.com/watch?v=LnSfOi2OsC4&list=PL6FB49895930B1B78&index=1
 
Te obiekty latają regularnie w obrębie słońca i nie ima się ich żadna jego grawitacja

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Przeglądałem ten filmik wiele

Przeglądałem ten filmik wiele razy i jestem pewien, że jest puszczony co najmniej z 1000 krotnym przyspieszeniem i sądzę Przyjacielu, że to Ty bredzisz i reszta entuzjastów obcych super-cywilizacji...
 Wybacz nie chcę tu nikogo obrazić ... A co do tego osoby, która mi zarzuca, że "przecztałem w książce"... to ... nie czytam książek... piszę je... może kiedyś wydam...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

głabie jaki film ty nie masz

głabie jaki film ty nie masz pojecia o astronomi a dalej sie wypowiadasz po co się jeszcze bardziej blażnisz, satelity (bo z tamtąd pochodza obrazy) robią zdjęcia w odstepach 30s, 1 min, 2 min lub 5 min, to co ty piszesz poraża za kazdym razem coraz bardziej, ciebie swiat kopał całe zycie to teraz zwaniaczysz w necie robiąc z siebie barana

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Przyznam, że

Przyznam, że zastanawiające... Z tym, że nie wiesz w jakiej to odległości nastapiło i z jaka prędkością ów film został puszczony...  To, że wygląda, iż leci za Słońcem... wcale tak byc nie musi....

Portret użytkownika Rasta4Peace

Tak to musi być następny

Tak to musi być następny syjonistyczny spisek! Może ja też jestem jednym z "nich".. A może cały świat jest wielkim syjonem a ty jak w tym filmie "truman show" jesteś robiony w bambuko.
Chodzi mi tylko o to że to niemożliwe że tyle obiektów regularnych można ot tak sobie wytłumaczyć, przecież nie tylko satelity NASA obserwują słońce a również ukazują się tam kształty przypominające jakieś pojazdy, nie wspominając o starożytnych rysunkach np. sumerów pokazujących "coś" wylatującego ze słońca.
Nie mówie że sam nie raz myślałem o tym że wkręcają to ludziom ale po pewnych zdarzeniach zwątpiłem w tą  teorie, są rzeczy które twórcom science-fiction sie jeszcze nie śniły, a to wszystko przed nami.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Reptiluś

Jest takie porzekadło: "Mów

Jest takie porzekadło: "Mów do słupa, a słup dupa". Pasuje tutaj idealnie. Tłumacz mu dalej, to cię obrazi, wyzwie od żydów albo syjonistów i będzie negować każdy twój komentarz. To jego logika: ktoś się nie zgadza - jest durniem. On przeczytał w jakiejś książce, że życia w kosmosie nie ma i tak bardzo w to uwierzył, że nie akceptuje żadnych innych poglądów w tym temacie. Wszelkie próby dojścia do porozumienia, kompromisu albo przekonania go, że nie może tego wiedzieć nie mają najmniejszego sensu, tak jak ta osoba sensu nie ma. On ma racje i kropka. Nikt inny racji mieć nie może, bo to przeciesz kolejny internetowy bóg, który jest arcy cudnie wszechwiedzący i wszystko wie lepiej od innych.
Jest jak ci naukowcy z telewizji. Wszystko wiedzą tak bardzo, że nie wiedzą nic Smile

Portret użytkownika milo0sz222

Nie obraźcie sie ale

Nie obraźcie sie ale koresponduje z p. P.GERYLEM OD JAKIEDOŚ CZASU I pomyłka w obliczeniach - nie patrika ale w średniowieczu przesunięła koniec baktuna o trzy miesiące . Papiez zatrzymał kalendarrz . Sorry ale taka jest prawda i  koniec kalendarz M. to 31-03-2013

Portret użytkownika zibi

Był wysyłany sygnał w kosmos

Był wysyłany sygnał w kosmos w poszukiwaniu istot poza ziemskich no i są oby nie pozamiatały ziemią i jakieś niewolnictwo,to jest portal o dziwnych obiektach widzianych jak zdunowi nie podoba się to niech  / ... /  na wp tam może buntować i drażnić ludzi tam są same jadki,wole popatrzeć w takie dziwne obiekty a nie w tuskowe kłamstwa i obietnice wiesz zdun jak się nudzisz to włącz sobie tvn i poglądaj sobie te bajki, bo tam to są naprawdę bajeczki

Portret użytkownika Zdun

Widzisz ja w przeciwieństwie

Widzisz ja w przeciwieństwie do ciebie potrafię myśleć i nie daje robić się w ... na każdym kroku . Patrz sobie na te dziwne obiekty na filmach z youtube . Rajcuj się tym ile chcesz ale to takie same manipulatorstwo jak i wszędzie a ty już dawno stałeś się bezwolną masą która służy tylko do płacenia podatków i płodzenia następnych podatników . Wiesz co? Popatrz sobie jeszcze.

Portret użytkownika pako1205

Ciekawy materiał,jednak nie

Ciekawy materiał,jednak nie należy zapominać co przedostaje się z materiału jakim te instytucje dysponują w rzeczywistości,gdyż poważnie mogłoby to zachwiać postrzeganiem otaczającego nas świata bez bliskiego spotkania z twórcami tych obiektów...

Portret użytkownika Rasta4Peace

Cały plan NWO możesz porównać

Cały plan NWO możesz porównać do jednego człowieka który próbuje powstrzymać fale tsunami, to się nigdy nie wydarzy. Nasza rola tutaj dopiero się zaczyna a ci którzy próbują wprowadzić swoją władze manipulują homo-sapiens od nie tak dawna ich rola też siętu kończy zdarzenia przyśpieszają wraz z mniejszym upływem czasu.
Co do całości planu nas tutaj nikt prawdopodobnie nie wie wszystkiego wystarczy się nie bać póki co bo tylko opóźniamy tym zmiany na lepsze.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Valdi

Jeżeli ja byłbym Nibru i

Jeżeli ja byłbym Nibru i chciał podejść do pewnego obiektu tak aby nikt mnie nie zauważył to zrobił bym to pod wiatr lub od strony obiektu oslepiajacego obserwatora. Napewno nas wiele czeka, sporo niespodzianek - wybory nowego papieża, bankruty poszczególnych krajów w tym USA i wielkie zmiany co do świadomości ludzi u jednych wzrastajaca, a u innych kompletna ciemność umysłu...czas tyka ale nastroje ludzi przyspieszają...