Zadziwiające UFO zarejestrowane w Brazylii

Kategorie: 

W sieci Internet pojawiło się nagranie niezidentyfikowanego obiektu latającego, który w biały dzień pojawił się nad miejscowością Tres Pontas w brazylijskim stanie Minas Gerais. Pojazd poruszający się po niebie nie przypomina konwencjonalnego samolotu.

 

Samo nagranie jest dosyć słabo wykonane. Kamera jest prowadzona bardzo niestabilnie. Mimo to da się uchwycić kilka szczegółów wskazujących na to, że obiekt ten może mieć dyskoidalny kształt. Wygląda to na coś dosyć dużego, jakiś rodzaj pojazdu latającego.

[ibimage==18856==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Jak słychać podczas nagrania, świadkowie początkowo są jedynie rozbawieni i zaciekawieni tym, co widzą, ale po chwili zaczynają już lekko panikować. Takie trudne do zaklasyfikowania obserwacje często powodują nagły wzrost poziomu stresu w związku z obcowaniem z nieznanym. Niektórzy specjaliści twierdzą, że strach i ucieczka jest najlepszym rozwiązaniem na wypadek takiego spotkania.

 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika szary

nie dawno obserwowalismy 2

nie dawno obserwowalismy 2 ufo ,ktore przelecialy nam nad głowami, wolno, centrum krakowa.. probowalismy to gdzies zgłosic.. zeby chociaz dowiedziec sie czy ktos to nagrał, bo leciały bardzo wolno i bardzo nisko..tak ze kazdy szczegół mozna bylo zobaczyc.. i co myslicie ze u nas jest inaczej? nikt sie tym nie zainteresowal. zglosilismy to nawet panu Januszowi Zagórskiemu . w odpowiedzi dostalem sms. "oddzwonie jz." i to tyle (oczywiscie nigdy nie odezwał sie).. nawet nie ma z kim pogadac o tym w polsce.. a juz dowiedziec sie cos ..? to tylko ciekawostki ze swiata, jako krzykliwe artykuly na stronach internetowych w sensie sensacji..ale profesjonalnego rejestrowania takich zdarzen nie ma u nas.. chyba ,ze nie wiem nic o tym.. są tylko po prostu łowcy sensacji jak wszedzie..
z poważaniem

Portret użytkownika vlad

I ja się chcę dołączyć do

I ja się chcę dołączyć do prośby zamieszczenia artykułu bacy. Co prawda jakoś namiętnie nie udzielam się na portalu ale chętnie czytam. A może masoneria, żydzi, reptalianie i tym podobni postraszyli admina. I już nie będzie zamieszczał artykułów, które skłaniają do choćby pomyślenia o czym o czym nie powinniśmy...

Portret użytkownika Takitam

Adminie, puść ten artykuł

Adminie, puść ten artykuł Bacy proszę. Ten portal bez Niego to jak żołnierz bez karabinu. Nie zawsze się z  Nim zgadzam ale cenię gościa choćby za to że ma swoje zdanie i umie go bronić.

Strony