Zamaskowane UFO w pobliżu Słońca

Kategorie: 

Tropiciele słonecznych anomalii doczekali się kolejnego przypadku niezwykłej obserwacji. Kulisty obiekt został zarejestrowany przez satelitę SOHO. Agencja kosmiczna NASA w przeciwieństwie do Internautów, nie komentuje tej obserwacji.

 

Zdarzenie miało miejsce 22 stycznia 2014 roku. Kulisty kształt rzekomego obiektu interpretuje się jako jakiś rodzaj pola siłowego. Ewidentnie widać, że kula odkształca koronę słoneczną, dlatego obserwacja ta jest rzeczywiście unikalna.

[ibimage==20171==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Właściwie to nie jest pierwszy raz kiedy mogliśmy zobaczyć tę dziwną kulę. Wcześniej przynajmniej kilkakrotnie dochodziło do obserwacji podobnych anomalii, ale znacznie bliżej powierzchni Słońca. Wtedy niektórzy nazywali to przypadkami "tankowania" przez UFO. Trzeba przyznać, że sfera zarejestrowana przez SOHO jest zdumiewająco podobna.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Alphard z Hydry

Dlaczego ludzie to tacy

Dlaczego ludzie to tacy idioci. Szukaliście Nibiru, w 2012 roku, myśląc że z niewiadomo skąd nadleci wielka planeta. Tym samym jak wół, macie podane jak na tacy, że wokół słońca orbituje jakiś obiekt wielkości NEPTUNA, potrafiący w jakiś sposób się maskować, co możemy zaobserwować, gdy wiatr słoneczny omiata jego kształt.
 
Jeśliby było jedno nagranie lub zdjęcie, to sprzed kilku miesięcy, to zgodnie z metodologią naukową mogę coś podejrzewać ale nie udowadniać. Ale jeśli mam drugie nagranie identycznego obiektu, który w podobny sposób zostaje wykryty, to jakieś wnioski powinny się wyłaniać !
 
Ten pier*&#^ny "artefakt obrazu" zagina po raz DRUGI tor lotu WIATRU SŁONECZNEGO !
Czy tak robi "artefakt obrazu" ?
NO CHYBA NIE 
 
Ogłaszam publicznie i możecie to ku*#a kopiować, że wokół słońca oficjalnie lata ogromny zamaskowany obiekt, i mam ku temu dowody, w postaci nagrań i fotografii, przedstawiających ingerencję tego obiektu w strukturę korony słonecznej !
 
Do bacy : Brzytwa Ockhama to narzędzie dla umysłowych retardów, pokazująca wyjaśnienie najprostsze a nie prawdziwe !
Gdybyś w średniowieczu baca, jako naukowiec próbował rozwikłać kształt Ziemi, to co byś uzyskał ?
NO ŻE ZIEMIA JEST "PUASKA" BO TO WYJAŚNIENIE NJPROSTSZE.
......
 

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika tedi

Napewno nie jest to zludzenie

Napewno nie jest to zludzenie optyczne ani paproch na obiektywie! Moim zdaniem jest to miniaturowa czarna dziura kontrolowana przez tych co hoduja istnienia na Ziemi. Ssanie slonca ma na celu ochrone trzodki przed katastrofalnym CME. Czyz pasterz nie chroni swojej trzody po to by sam mogl pozniej zabic i nakarmic siebie??
Zycie na Ziemi nie powstalo przypadkiem. Ktos nas 'uprawia' . Pytanie w jakim celu. Karmia sie naszymi duszami??

Portret użytkownika Q...

Ludzie mówią że "zobaczyć

Ludzie mówią że "zobaczyć znaczy  uwierzyć". Nie wszystko jednak i nie zawsze. Sprawność "filtrów" jakimi dysponujemy  zawsze jest wątpliwa i trudno często samemu oceniać czy to co widzimy może być prawdziwe!.
Potrzeba dużo doświadczenia i niskiego poziomu naiwności by nasze mentalne "filtry" dorównywały sprawnością filtracji węglowi aktywowanemu!. A jest co odsiewać jak widać po teściach pokazywanych nie tylko tui!.

Poniżej dwa przykłady.  Pierwszy niemal na pewno prawdziwy!.  Było jakiś czas temu na różnych portalach o Strukturach Porowatych i ich wpływie na czasoprzestrzeń. Zainteresowani znajdą te artykuły jeśli nie w swoich archiwach to na pewno w internecie.  

Znalazłem, co poczytuję za prawdziwy dar losu, film z eksperymentów p. Griebiennikowa!:

"Viktor Grebennikov - Anti-Gravity & Levitation"
http://www.youtube.com/watch?v=hYJXE4FCm7Q

i drugi... na ochłodę - widzieć znaczy uwierzyć?.
"Prop Making: Anti Gravity Machine "
http://www.youtube.com/watch?v=Du85J2qyCKk

 

Portret użytkownika saturas 13

jak zwykle jedni widzą  tym

jak zwykle jedni widzą  tym potwierdzenie że nie jesteśmy sami inni się z tego wyśmiewają Nikt nikogo nie słucha i każdy przekonany jest do swojej racji Wielu mówi że to niemożliwe bo grawitacja itd...Tylko śmieszne jest to że na forach wyśmiewają nałukofców i ich teorie a póżniej wiedzą opartą na tezach tych nałukofców twierdzą że to niemożliwe Jeszcze nie tak dawno niemożliwe wydawało się ludziom że ziemia jest płaska Nie twierdzę że to dowód ostateczny ale przedstawcie solidne dowody że to nieprawda Rządy osiągneły co chciały ,okłamywały przez wieki i doszło do tego że nikt nikomu nie ufa i uznaje tylko swoją rację Nawet gdyby tu wylądowali to było by jak na tym forum część skomentowała by to że rządowa mistyfikacja a inni że wreszcie się ujawnili A wszystko nasza wina  bo pozwalaliśmy oszukiwać i pozwalamy nadal to tak rządom jak i duchownym Przy  tym uwierzyliśmy że wszyscy kłamią i już nie  ma wspólnego szukania odpowiedzi tylko duszenie przeciwnika Tak tylko ja mam rację a moje  jest zawsze mojsze niż twoje Na tym kończą się dyskusje w całym tym zasranym świecie

Portret użytkownika patol

Co do filmiku jest to totalna

Co do filmiku jest to totalna głupota i szukanie tanich sensacji, gdzie ich nie ma.
http://www.youtube.com/channel/UCiDa1Pvau5HpDlGhb9hjuKA
Pod w/w linkiem możecie znaleźć, w którymś z ostatnich filmików wyjaśnienie tego rzekomego UFO. Taki kształt uformowała plazma ze słońca podczas wybuchu. Ot takie UFO...
Co do zdjęcia to widziałem je już wcześniej i też przykuło moją uwagę. Było w jakimś filmiku dotyczącym portali na słońcu. Było tam pokazane jak wiele obiektów niewiadomego pochodzenia poprostu wlatuje w słońce. Jak dla mnie taka teoria nie jest pozbawiona sensu. 

Strony