Zastanawiający obraz zarejestrowany ze stacji kosmicznej. Czy to dowód na użycie HAARP?

Kategorie: 

Od kilku dni w serwisie YouTube można oglądnąć intrygujący film nakręcony z pokładu stacji kosmicznej. Przedstawia on zastanawiająco regularne formacje chmur układające się w fale.

 

Całość sprawia wrażenia sztucznego tworu. Od razu pojawiły się przypuszczenia, że może to być dowód na działanie jakiejś technologii do wpływania na zmiany pogody. 

 

Wśród przypuszczeń najpopularniejsze zakłada, że to po prostu widoczny efekt działania instalacji typu HAARP. Wcale jednak nie jest pewne, czy jest to instalacja amerykańska, rosyjska czy może chińska. Jedno jest pewne, istnieje niewielka szansa powstania takiego tworu tylko w wyniku przypadku.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika prawda

Najprostrzym jezykiem i naj

Najprostrzym jezykiem i naj szybciej tłumacze to tak piramidy to agregaty energi odsyłam na strone misja faraon kture mają nam zapewnić osłone na rok 2012 głuwny generatobem jest piramida haopsa .tżeba ja uruchomić do grudnia tego roku .

Portret użytkownika Wojox

Jedno jest pewne, jonosfera i

Jedno jest pewne, jonosfera i inne warstwy strasznie zbielały, mamy już tak dużo aluminium ponad nami, że nie dziwię się dzisiejszymi anomaliami. Nie trzeba nawet HAARPa, już sam rozpryskiwany syf ponad nasze głowy robi swoje. Ziemia nie jest elektrycznie obojętna, więc odgrodzenie planety warstwą aluminium tworzy efekt kondensatora. Może to śmieszne, ale intuicja mi to podpowiada....

Portret użytkownika ananasxxx

HAARP.............  Niewiem

HAARP............. Niewiem co chcą tym dokładnie osiągnąć..............ale na rzeczy jest powiązanie tego systemu z odbiorem i identyfikacją określonych wibracji danej  społeczności na określonym obszarze do obserwacji jej nastroju.Tak więc zachowajmy narazie swój rozum. Osobiście nie dam się sprowokować nikomu Smilepzdr.