Zestrzelenie jednego UFO może się zakończyć gwiezdnymi wojnami

Kategorie: 

Paul Hellyer w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku był ministrem obrony Kanady. Oznacza to, że zarządzał siłami zbrojnymi tego kraju w kluczowym dla bezpieczeństwa świata okresie znanym pod nazwą "zimnej wojny". Gdy odszedł ze służby wsławił się tym, że publicznie oświadczył, iż nie jesteśmy jedyna cywilizacja we Wszechświecie. Teraz polityk ostrzega przed groźba międzygwiezdnego konfliktu zbrojnego.

 

Co więcej Hellyer twierdzi, że obcy żyją na Ziemi, ale ponieważ starają się być dyskretni nie zauważmy sposobu, w jaki mieszają się w nasze sprawy. Jego zdaniem UFO nie jest jakąś efemerydą, tylko realnym zjawiskiem.

 

Kanał telewizyjny Russia Today przeprowadził wywiad z kanadyjskim politykiem. Wypytywano go w jego trakcie o możliwość wybuchu "gwiezdnych wojen" z tymi hipotetycznymi obcymi. Zdaniem Hellyera jest to całkiem prawdopodobna ewentualność. Jego zdaniem wystarczy, aby jakiekolwiek ziemskie siły zbrojne zdołały zestrzelić któryś z pojazdów UFO i będziemy mieli konfrontację.

[ibimage==19955==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Paul Hellyer już wielokrotnie wypowiadał się na te tematy i zawsze w podobnym tonie. Wygląda na to, że albo wie o czymś, o czym nie jest informowany ogół społeczeństwa, albo uczynił z tego zagadnienia sposób na wzbudzenie zainteresowania mediów, co skutecznie mu się udaje.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Bajki - gdyby tak było, to

Bajki - gdyby tak było, to ilość UFO jakie z Ziemi nie powróciły/eksplodowały/rozbiły się tu czy uległy awariom i np. utonęły już dawno stałoby się pretekstem do totalnego ataku na nas!!

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Sylwia

Witam wszystkich,   czytam

Witam wszystkich,
 
czytam często ZM, INNE MEDIUM ITP. W końcu zdecydowałam się napisać Smile
Pozwolę sobie napisać, zanim przejdę do konkretów, że: nie jestem nawiedzoną kobietą spędzającą noce na dachu w oczekiwaniu na zielonych i nie jestem dobra w dzieleniu się własnym zainteresowaniem w temacie UFO oraz WSZECHŚWIATA. Staram się być speptyczna i nie brać wszystkiego do siebie.
 
Zaczęłam Was czytać oraz interesować się tą tematyką po pewnym zdarzeniu w 2011 roku. Nie wiem co to było, trudno mi to określić do dnia dzisiejszego. W 2011 roku wyjechałam do Rzeszowa z pracy na 2 tygodniowe szkolenie.
Wieczór spędzałam samotnie w pokoju rozmawiając z mężem przez telefon. Nie znam tej ulicy w Rzeszowie, to było blisko centrum, z okna 4 piętra widziałam duży Kościół. Okno miałam otwarte, siedziałam na parapecie, w chwili kiedy spojrzałam przez okno w stronę Kościoła zobaczyłam (nie wiem jakim słowem mam to określić) 5 obiektów różnego koloru. Nie wiem co to było. Latały jeden za drugim, czasami tworząć koło gdy po chwili zmieniały kierunek tak jakby się goniły. Kolory jakie zauważyłam to: czerwień, zieleń, typowy żółty. Latały tak prawie godzine, nie tylko ja je widziałam bo po jakiejś chwili coraz więcej osób zaczeły je dostrzegać. Szkoda, że nie posiadam filmu, wprawdzie miałam nawet dwa nagrane na telefon, ponieważ w momencie kiedy dostrzegłam to coś rozłączyłam się, bo mój mąż nie wierzył w to co mu mówie. Nagrałam dwa filmy, ale telefon został po jakimś roku sprzedany razem z filmami Smile Szkoda, to było ekscytujące przeżycie.
Czy to mogły być balony meteorologiczne ?
 
Pozdrawiam serdecznie
 
Sylwia

Portret użytkownika logik

UFO? Jakie tam UFO - gdyby

UFO? Jakie tam UFO - gdyby kosmici nas  odwiedzali w latajacych statkach zwnaych UFO - już dawno nawiazaliby z nami kontakt albo nas zaatakowali
Ale nic takiego nie miało miejsca, a temat UFO pojawia sie od wieków.
Juz w starozytnosci podobno obcy pomagali nam budowac piramidy : )
Zamiast szukac sensacji i popadac w teorie spiskowe - myslmy samodzielnie i wyciagajmy logiczne wnioski
Jesli jakims cudem kosmici nas odwiedzaja to jedynym wytłumaczeniem ich ukrywania sie jest to ze prowadza na nas badania
Po co te badania? Moze to ich hobby.
Podobno niektórzy widzieli UFO na własne oczy - jeśli tak to z pewnoscia UFO zostało zarejestrowane miliony razy przez kamery, satelity, na zdjeciach fachowców obserwujacych przestrzen powietrzna naszej planety, ludzi roznych narodowsci
Czemu mieliby oni to ukrywac przed mediami?
Smierdzi to kompletna paranoja
Kosmici to abstrakcja, a UFO to ewentulanie jakas pilnie strzezona technologia wojskowa, by nie została skopiowna przez konkurencje
W erze wyscigu zbrojen jest to logicznie wytłumaczalne.
A jesli ktos przypadkiem cos zobaczy na niebie mozna łatwo zamydlic mu poczy ze widział UFO pełne zieolnych kosmitów : )
 
 

Portret użytkownika Ziber

To sie kupy nie trzyma , jak

To sie kupy nie trzyma , jak niby mielibyśmy zestrzelić ich statek? wystarczy ze cywilizacja byla by minimum starsza od nas o 500 lat  to nic byśmy nie mogli zrobić. To tak jakby łucznik ze średniowiecza miał zestrzelić F-16, bajka poprostu.

Strony