Na Ziemi żyje kilka tysięcy wampirów

Kategorie: 

Amerykańscy naukowcy twierdzą, że nasza planeta jest domem dla tysięcy wampirów. Eksperci z University of Idaho uważają, że na świecie żyje mnóstwo ludzi, żądnych cudzej krwi, pisze New York Post.

 

Profesor Williams przez jakiś czas obserwował wolontariuszy, którzy przyznali się do wampiryzmu. Według niego, osoby te nie przypominają postaci z filmu Zmierzch i często nie różnią się od innych.

Korzystają oni z usług dobrych prawników i lekarzy. Zawsze czują się zmęczeni, więc szukają darczyńców, którzy ofiarowują swoją krew. Krew uzupełnia i dostarcza im energii.

Wolontariusze twierdzą, że lubią krew od urodzenia. Profesor Williams zidentyfikował jedenaście takich przepadkach, ale jego zdaniem, na świecie funkcjonuje kilka tysięcy wampirów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Zaczniemy hodować

Zaczniemy hodować niewolników, zamiast ich uprowadzać. W tym celu potajemnie zaczniemy doić naszych dzikich krewniaków z ich spermy i ovule, a następnie klonować z tego "podrzędnego" materiału reprodukcyjnego rodzaj genetycznie udoskonalanych niewolników, jakich potem będziemy otwarcie eksploatowali na naszej planecie. Owych genetycznie usprawnionych niewolników przebiegle nazywali będziemy "biorobotami" - aby przypadkiem nie poczuwać się winnymi, że są oni dziećmi naszych bliskich krewniaków, zaś my ciągle wykorzystujemy ich w taki bezduszny sposób.
       Oczywiście, aby uniemożliwić dzikim krewniakom zorientowanie się, co się dzieje, doić będziemy ich spermę i owule w taki sposób, że oni nawet tego nie odnotują. W tym celu uprowadzali będziemy ich do naszych wehikułów w środku nocy, kiedy zatopieni będą we śnie, zaś cały proces pozyskiwania ich surowców genetycznych dokonywali będziemy po uprzednim ich zahipnotyzowaniu. Przed zwróceniem ich do łóżek, najpierw też starannie wymażemy ich pamięć. Aby utrzymywać dokładny rachunek, czyja kolej do wydojenia ze spermy lub owule, każdy osobnik z planety niewolników wybierany do "dojenia" będzie specjalnie oznaczany, w podobny sposób jak rolnicy na Ziemi oznaczają swoje krowy, mianowicie przez przypięcie do niego numeru. W tym celu w kość nogi każdego dzikusa, pomiędzy kolanem a kostką, wprowadzali będziemy "implant identyfikacyjny" z miniaturowym nadajnikiem telepatycznym. Na sygnał z naszego wehikułu, nadajnik ten odpowiadał będzie danymi identyfikacyjnymi danego dzikusa. W rezultacie wprowadzenia tego nadajnika do nogi, każdy z oznakowanych nim dzikusów posiadał będzie niewielką bliznę na swojej nodze. Blizna ta u męskich dzikusów będzie położona na prawej stronie prawej nogi, w wysokości około 27.5 (±3) cm od podłogi, podczas gdy dla żeńskich dzikusów będzie zlokalizowana na lewej stronie ich lewej nogi, również około 27.5 (±3) cm od podłogi. Wygląd owej blizny pokazany został na pierwszym zdjęciu ze stronu internetowej o UFO. Owych oznakowanych mężczyzn i kobiety uprowadzali będziemy regularnie co około 90 dni, zawsze czyniąc to kiedy głęboko śpią i zawsze dokonując zabiegu "dojenia" ich po uprzednim zahipnotyzowaniu. Ponieważ w mechanizacji tego zabiegu dosyć mocno przeszkadzałyby nam fałdy skóry okrywające męskie penisy, sprytnie wmanipulujemy w kilka religii planety niewolników "boski nakaz", aby skóra na ich penisach podlegała obrzezaniu z powodów religijnych. Tym zaś dzikusom, którzy nie będą wierzyli w żadną religię praktykującą obrzezywanie, wmawiać będziemy że ciągle jest ono wskazane ze względów higienicznych, seksualnych, lub aby zapobiegać gromadzeniu się piasku pod ową skórą. W rezultacie tego systematycznego porywania i dojenia z materiałów reprodukcyjnych, przykładowo każda dzikuska dojona ze swojej owule, w wieku około 40 lat będzie już dawczynią co najmniej 100 jajeczek. Z owych 100 jajeczek, za pomocą technik klonowania i przepoławiania, hodować będziemy około 1000 biorobotów, które niewolniczyły będą na naszej planecie. Proces ten będzie więc wystarczająco wydajny, aby być w stanie zaspokoić wszelkie nasze potrzeby na niewolników. Planeta niewolników dostarczałaby nam bowiem tak wielu "biorobotów", że każda pasożytnicza rodzina na naszej planecie mogłaby posiadać nawet aż kilka z nich.
http://www.totalizm.pl/evil_pl.htm

Portret użytkownika Rodak

Elity  i  banksterzy  to

Elity  i  banksterzy  to  najgorsze  wampiry  i  do  tego  wysługują  sie  skorumpoweanymi przez  siebie  osobnikami, którzy  dla  swojej  korzyści  gotowo sa  sprzedeawać  całe  narody, nie  mówiąc  o  indywidualnych  osobach.

Portret użytkownika Cabaj

To nie wampiry a

To nie wampiry a odszczepieńcy o różnych odchyłach.Z nadmiaru kasy przewraca sie w baniakach.Powinno sie powystrzelacć taki element a potem dół z wapnem i...spokój..No ale w sumie ktoś ich stworzył na swoje podobieństwo być może.Więc ten ktoś przyzwala na takie barabarzyństwo bo lubi od wieków jak sie krew leje.Im wiecej sie leje tym lepiej!

Portret użytkownika maxi172

Powiem wam szczerze drodzy

Powiem wam szczerze drodzy mili że, nie muszę już chodzić do kina na film, skrzętnie w plecaku przemycając browary, ( nie pije żubra - żubra pije plebs ),. Żeby się dobrze bawić. Wystarczy że otworzę moje ulubione piwo wieczorem i zapuszczę ten portal.... Satysfakcja gwarantowana albo zwrot ciasteczek na talerz. Poprostu ten portal zszedł już nie na psy, on zszedł już na ściek. A ja jak Stańczyk, tańczę wokół niego i się śmieje. 

Portret użytkownika superduper

Wiesz co maxi ? Normalnym

Wiesz co maxi ? Normalnym ludziom jak coś nie leży, to po prostu idą dalej, a Ty skoro zostałeś,  tańczysz i sie śmiejesz się, jesteś zwykłym idiotą. No ale nie przejmuj sie, kazde forum musi mieć jakiegoś.

Portret użytkownika Q...

Sezon ogórkowy... ale nie

Sezon ogórkowy... ale nie tylko. To również subtelne programowanie zachowań. Skoro można sobie  pociąć gębę żeby się do kogoś upodobnić to można też sobie wbić w pusty łeb że się jest "wampirem" gdy naogląda się perfidnie w tym celu produkowanych szmir w satanistycznej "fabryce snów" i jej ideologiczno - "artystycznych" filach. Produkcji o "zombie" i "wampirach" jest przecież cała masa.
Osób podatnych na sugestię, często  opętanych, bez wyrazistej osobowości na tym świecie nie brakuje. To wynika z rachunku prawdopodobieństwa.
Prawdopodobieństwo że wezmą za swoje to co im się sugeruje jest zwielokrotniane obróbką psychiczną "mas ludzkich" z użyciem mediów  (portale i blogi wszelkiej maści, gry, filmy itd.).
Tak więc ów "naukowiec" nie odkrył niczego nowego a stwierdził tylko oczywistość!.
Prawdą też jest, że jest na świecie gorzej niż było za czasów Noego. Ludzie plugawią się na potęgę a to  oznacza że "wraca nowe".

Portret użytkownika El Koto

Uczę się rosyjskiego obecnie

Uczę się rosyjskiego obecnie po tym jak dowiedziałem się iż prawdą jest to, że sanskryt i ruski to jedyne dwa najbliższe języki wywodzące się wprost z proto-pierwszej najstarszej jedynej mowy na tej planecie. Otrzymuje też przy okazji różne odpryski z Wed. 
*
Oto co wiem o wampirach: Tatarzy czyli mongoły-zachodnie umieją pożerać ludzką energię oczami, wywodzi się ta wiedza z Tybetu, ale tam jest ta wiedza zakazana jako zło. (Posługuje się tymi technikami tylko Bon. Osobiście poznałem ludzi w Polsce, którzy do dziś dnia umieją to robić.) Pożeranie energii polega na wyczerpywaniu świetlistej aury ofiary - robi się to oczami. Więcej o tej technice nie będę się rozpisywał, choć jest łatwa, bo nawet debil mongoł się jej nauczył. Uwaga! Umieją to robić ludy pierwotnie oparte na szamańskich praktykach czyli: mongoły, tatary chazary (prawdopodobnie wszyscy indianie) a także o zgrozo bardzo dużo ukrów z UPA gdyż nauczyli się tych mrocznych technik będąc niewolnikami przez 500 lat właśnie u okrutnych tatarów i chazarów! (Myślę że to jest źródło niekończącego się chazarskiego ZŁA na Ukrainie.) Pomyślcie dlaczego wszyscy papierze zwalniali Polaków z uczestnictwa w krucjatach do ziemi świętej? Mówi się o kwaśniejącym piwie ale to kłamstwo, tak naprawdę wszyscy bali się szamanów mongolskich bardziej niż ognia piekielnego, a także ich wojowników o dziwnie nadludzkiej skuteczności choć byli bardzo słabo uzbrojeni - dlatego rzymscy papierze chcieli by Polacy pilnowali od wschodu całej Europy przed Tatarską ordą.
 

Portret użytkownika baca

to że uczysz się rosyjskiego

to że uczysz się rosyjskiego to znak że będzie z ciebie dobry kotek...
hańbą natomiast jest niesłychaną fakt że jakiś kuźwa język niemiecki - ten bełkot przypominający szczekanie owczarka - nie wiadomo nawet kiedy stał się obowiązkowym językiem !!! w polskich gimnazjach - to jakieś kuriozum normalnie - dziwne że nikt jeszcze w tym kraju nie napisał o tym skandalu ani jednego artykuła!!!
możesz Ty to zrobić kotek - wypełnić lukę na temat tej przymusowej germanizacji naszej młodzieży no i zasmakować sławy kocura przecierającego w służbie prawdy ścieżki w dżungli bezprawia - pozdro...

Portret użytkownika eat

Głupoty sie zdarzają, brak

Głupoty sie zdarzają, brak czasu lub niedyspozycja doprowadzają niekiedy do paraliżu umysłowego lub tzw. automatyzmu. Mam kilka pytań do autora tego arcy ciekawego "artykułu", zajawki?
 
Amerykańscy naukowcy twierdzą, że nasza planeta jest domem dla tysięcy wampirów.
Jacy naukowcy? Dom dla wampirów?
Eksperci z University of Idaho uważają, że na świecie żyje mnóstwo ludzi, żądnych cudzej krwi, pisze New York Post.
Kiedy to napisali? Aaaaa prawda! Takich grup jest sporo: bankierzy,producenci broni, politycy, wodzowie religijni różnych maści itd.
 

 

Profesor Williams przez jakiś czas obserwował wolontariuszy, którzy przyznali się do wampiryzmu. Według niego, osoby te nie przypominają postaci z filmu Zmierzch i często nie różnią się od innych.
Wolnotariusze czego? Ho ho to wybitny naukowiec capnął wolnotariusz i zbadał.
I sie nie różnią, ba, maja schowane krwioczujki!

Korzystają oni z usług dobrych prawników i lekarzy. Zawsze czują się zmęczeni, więc szukają darczyńców, którzy ofiarowują swoją krew. Krew uzupełnia i dostarcza im energii.
A to ci sensacja, dostarcza energi? Nuklearnej? 

Wolontariusze twierdzą, że lubią krew od urodzenia. Profesor Williams zidentyfikował jedenaście takich przepadkach, ale jego zdaniem, na świecie funkcjonuje kilka tysięcy wampirów.
Ach te wolnotariusze, to nagadali czcigodnemu Williamsowi że lubią od kołyski az po ... grobowiec? I przebadał a oni się dali wbrew prawnikom i lekarzom. Ha
TELEFON 112 - DZWONIĆ I CZEKAC NA POMOC

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika El Koto

Homoś. Polacy już są

Homoś. Polacy już są robolami, a to coś znacznie gorszego niż niewolnictwo. Niewolnictwo jest ekonomicznie nieopłacalne. Do tego z niewolnictwa można się uwolnić, uciec i zostać dzikim człowiekiem, a z bolszewickiego robolstwa nie ma ucieczki żadnej innej poza śmiercią z przepracowania albo śmiercią z chorób, depresji lub przepicia. Piszesz że Jezus Król coś pomoże, ok dobrze by było, ale podejrzewam że są to jedynie iluzje, bo jak tylko ON się tu pojawi to go znowu ci sami bezlitośni ''biznesmeni'' zlikwidują. Jezus by miał jakieś szanse z sporą armią oddanych sprawie wojowników z których każdy jeden nie boi się śmierci, szkoda tylko że nie widać nigdzie choć 1 takiego, więc pozbądź się złudzeń. Zresztą sam Jezus mówił że ta cywilizacja należy do szatanów, więc jedyne co może być to gwałtowne czyszczenie (od-pasożytowanie) powierzchni i pobliskich podziemi.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.             
  

Portret użytkownika eat

Kaczyński i PiS to dawcy

Kaczyński i PiS to dawcy energi zyciowej. Wzrosnie nam niedługo wszystko, rozkwitnie, nowe szkoły, budynki, szpitale, wzrost płac, obniżki podatków, bezpłatne prawie wszystko. W technikolorze dla głupców Wink

Portret użytkownika zlasarna

Wybierzcie Potwory i Spółke a

Wybierzcie Potwory i Spółke a sprawa Skoków (~3 000 000 000 PLN straty funduszu bankowego)bedzie  kropelka, PiS jako strażnik złodziei z Watykanu (dlatego wszsytkie katolickie panstwa sa biedne) pokaze swoje prawdziwe oblicze jak ukradna nawet koryto .

Portret użytkownika DYING BR33D

Nikt tu nie mówi że za rządów

Nikt tu nie mówi że za rządów PISu będzie lepiej będzie [ciach] tak samo bo to jedna wielka banda! Czas coś zmienić  wyjść na ulice (w końcu) i zacząć walczyć a nie tylko narzekać.

Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują.