Złapano kolejnego podróżnika w czasie

Kategorie: 

Impreza na zdjęciu z 1941 - otwarcie prowincjonalnego mostu South Fork Bridge, który został zbudowany w miejsce przeprawy zniszczonej przez powódź. W tłumie ludzi wyróżnia się jedna postać i to ona przyciąga uwagę społeczności internetowej.

 

Kontrowersje wzbudza facet, który wyglądem odbiega od innych. Mężczyzna wyraźnie pochodzi z innej epoki i z innego obszaru zamieszkania. Świadczy o tym jego nowoczesna fryzura, t – shirt z nadrukowanym logo, sweter w modnym kroju, przenośny aparat i okulary, pochodzące raczej z dwudziestego pierwszego wieku.

Siedemdziesiąt lat temu ludzi, takich jak ten opisany powyżej, raczej na pewno nie było. Nasuwa się oczywisty wniosek, że facet musi pochodzić z przyszłości.

Obraz zbadali eksperci. Poddano go analizie komputerowej. Sprawdzono, czy nie składa się on z wielu części. Przez porównywanie tła poszczególnych kawałków, można ustalić, czy podejrzana postać nie znalazła się tam za sprawą Photoshopa.

Okazało się jednak, że obraz nie zawiera śladów „imprintingu”. Wszystko wskazuje na to, że obce ciało jest autentyczne. Młody człowiek stał w tłumie w chwili robienia zdjęcia. Entuzjaści odkrycia są zgodni, że podróż w czasie jest możliwa, a to bardzo inspiruje…

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

W tym człowieku i na nim,

W tym człowieku i na nim, wszystko jest z tamtej epoki. Okulary, typowe, amerykańskie z tamtych lat. Bluza pod swetrem, popularna w wtamtych latach typu baseball z różnymi nadrukami. Sweter, jak sweter. To, co sie teraz nosi, to wielu nie wie, że było noszone w latach 50-tych i 40-tych.  A fryzura? Typowa z tamtych lat z "podgoleniem" z tyłu. Tą "sensację" wymyśliły chyyba jakieś małolaty, bo widać że głupawe i bez cienia wiedzy o nie tak dawnym świecie.

Portret użytkownika pilip

admin, że tobie wstyd nie

admin, że tobie wstyd nie jest za wstawianie takich artykułów... już nie licząc faktu ze to zdjecie krazy po necie od lat i każdy normalny wie ze z podróżnikiem czasu on nic wspolnego nie ma.

Portret użytkownika marczaj

qrna, koleś odkrył pojazd

qrna, koleś odkrył pojazd pozwalający na podróże w czasie, wskakujesz na rower zwany ukraina i heja gdzie dusza zapragnie, co do pierwszego to jakoś liche zainteresowanie odmiennym odzieniem, przy mnie jak by ktoś stał inny ze spodniami na głowie lub jeszcze inny "inny" to choćbym ogłądał otwarcie "seksszopu" w pułtusku to z charakteru jaki mamy smiał bym się z "kretyna" i palcami wytykał.

Portret użytkownika Dr Piotr

News fakt starawy, ma kilka

News fakt starawy, ma kilka lat. A tak w temacie fałszowania zdjęć...jedną z technik uzyskania "prawdziwego" zdjęcia jest wykorzystanie malarstwa hiperrealistycznego. Najpierw artysta tworzy obraz o danej treści, np. przerysowując jakieś zdjęcie i dodając z innych jakieś potrzebne szczegóły, potem robimy zdjęcie i mamy "prawdziwe" zdjęcie nie poddawane żadnym obróbkom cyfrowym. Takie stare czarnobiałe zdjęcia bardzo prosto się tak obrabia, równie dobrze, artysta mógł tam wrysować Dartha Vadera i też by wyszło naturalnie i "prawdziwie".

Strony