Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Wiolka

CYTAT z przypadkowej

CYTAT
z przypadkowej strony
10 listopada 2010 roku ludzie wierzący w przepowiednie wstrzymali oddech. To właśnie wtedy według bułgarskiej wieszczki wybuchnąć miała trzecia wojna światowa
 
Smile

Portret użytkownika ŚZWITT

23.25...Nieszczęścia zwalą

23.25...Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.
  Tyle już powiedziano o czasach KOŃCA...a czy wy cokolwiek robicie by nie dać się zaskoczyć i skończyć jak owi imigranci : w exodusie do nikąd ?
  Ziemniak jest wbrew pozorom bardzo pożywny i...extremalnie łatwy w uprawie...jeśli WIESZ co i jak !
  Otóż możesz go uprawiać w dowolnym miejscu byle tylko kawałek pow.ziemi i promieni sun  + ciepełko no i woda z odżywką ...
  Polecam sprawdzone OSOBIŚCIE takie cudo:
  znajdź kawałek trawnika...połóż na nim bulwę ziemniaka i przykryj czymkolwiek: słoma,trawą,liśćmi(te są naj!) tak z 5-10 cm warstwą...Dobrze posypać kompostem torfem gnojem etc.
Jeśli sucho można z raz czy 2 obficiej podlać wodą a...plon...jego OGROM zaskoczy cię MAX!
Bez maszyn,energii,orania i takie tam ! Usuwaj jeno stonkę jeśli się pojawi...chwasty masz z głowy bo ww warstwa całkowicie je usypia na AMEN!
Ziemniaki nader dorodne leżą na pow.ziemi pod ww warstwą ...tylko rozgarniasz i plon zgarniasz ...
  Jedzenie to podstawa...od tego więc czas mi nauczać was !

Portret użytkownika zLo3000

polska jest dzisiaj liderem w

polska jest dzisiaj liderem w kwestii wygnania mlodych zdrowych wyksztalconych i silnych za granice
powinnismy przyjac nawet 1kk imigrantow z syrii itp. wykasujemy od unii co sie nalezy za szt. 6k euro lub wiecej i wygnamy ich szybciej niz wygnalismy sąsiadów z bloku mamy doswiadczenie w tych sprawach... o co wam chodzi? czym wiecej idiotow ciagnacych do europy tym lepiej czym wiecej z nich da zarobic naszemu krajowi tym lepiej a uciekna z polski jeszcze szybciej niz z wlasnych domow uciekna szybciej z polski niz nasi koledzy/kolezanki a polska potrzebuje góry złota tylko dałny demonstruja przeciwko imigrantom na ktorych mozemy jako kraj zbic fortune

Portret użytkownika ŚZWITT

5.33+1 : piszę tak bo liczby

5.33+1 : piszę tak bo liczby ważne są...SĄ KODEM-językiem kosmicznego ROZUMU(= wielki duch,Bóg itp.).
Itak...34 nr.Nieznanego świata(jakby przed nami....) M.Rymuszki na okladce tytuł arta zamieścił Inf.TAKI:
 Uniwersytet potęgi ducha !
Od niego zacząłem też kolekcję...Odnotujmy też,że 3+4=7...a to już MOJA liczba ,która piętnuje mnie od ur !
   A co o niej BIG przepowiadacz przyszłości : NOSSS(trada mus sein?) ?
 Rok wielkiego 7-mego nr.obrócony...
 Pojawi się w czasie igrzysk hekatomby
 Blisko końca wielkiego tys.lecia...
 Kiedy zmarli będą wstawać z grobów !
   Sie składa...."koteczki" ,że....dokładnie,poza ową wielką Z-big 7-emką jąłem się ujawniać PUBLICZNIE ( nie znając jeszcze wtedy owego 4 w!) wiosną 1988r a dokładnie: 4.3(SI-Cod!).1988r pisząc 4w...do TV Poznań !
Oj sie działo...moje Z-dumienie i Z-dziwienie sięgały Z-enitu!
   A co takiego im podrzucałem ?Ano...Z-ainicjowałem....owe IGRZYSKA...!!!
 Czym one są ?Heka=100...hekatomba = PO-GROM !A wzięło się onosz powiedzenie od igrzysk starogreckich:
PRZED tymisz: zabijano...100 wołów !
 Prekursorsko(doceniacie FILOZOFIĘ...MMMistrza ?) bodaj w 2002 r(?) na ...igrzyskach zimowych w Turynie(siCod!) na ich rozpoczęciu: RUS...walił MŁOTEM w symboliczny łeb WOŁU= kowadło...100x!!!
   Pecunia=bydło...No a BYK ma jaja...wół nieTb!
Za czym ta nawała islamska(i nie tylko....) goni ? Za szmalem do...???WOŁU bez jaj=...???
  Ps:
       Z-agadkowe ale dla myślącego rozumu...MU:ŚZe:?
Co wg.was oznacza OBRÓT 7-emki ?
 Cóż KATem już i...żebrakiem się było...więc ????
 
g.SYN-naj...klaSZtor: 
...a polska będzie miała KRÓLA z krwi słowiańskiej...o wielkim umyśle i duchu...chu...
Chusteczka! Ile mam jeŚZcze:kaĆĆĆ ???
  

Portret użytkownika eat

Cabaj, mozna byc głupcem,

Cabaj, mozna byc głupcem, ignorantem który korzysta z ctrl itd., mozna być chamem ale ty masz wszystkie te cechy. Zastanów sie nad sobą, moze coś w domu nie tak? Jeżeli chcesz dorównac niezrównanemu Bacy ( jako jego antagonista uwazam że cham i żydożerca) to on ma to coś, czego ty nie zaznasz: inteligencji i polotu.
Nie masturbuj się, doucz, naucz szacunku a wtedy .... dyskutuj

Portret użytkownika Cabaj

Percepcja mojej mentalności

Percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dyskusji z tobą ponieważ nie stoisz nawet w brodziku moich potrzeb intelektualnych, co nie koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na ów temat, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty tej kwestii.A Bacy to możesz jedynie buty czyścić(o ile ci pozwoli).Przejedz sie pociągiem teleexpresu to może ci sie zwieracz poluzuje he he.

Portret użytkownika eat

Jak rzekłem... cham i

Jak rzekłem... cham i prostak, ale dzis inteligencji brak. Pokory niestety brakuje tobie i to sporo co wszyscy na tym forum wiedzą. A co do choroby sierocej: lepsza taka niż twoja.... no pomyśl. I nie wdawaj się w dyskurs bo zawsze dostajesz po gaciach

Portret użytkownika Sio

Uczcie się od Arona - każdy

Uczcie się od Arona - każdy odcierpi na ziemi za swe zło.
Każdy tu na forum nawet. Czyli każdy kto cierpi jest zły i ponosi karę za to co zrobił wcześniej albo pomyślał.
Czyli ci, którzy są złem nie są złem bo zadają cierpienie złym, którzy na to zasłużyli.
To jest myślenie ARONA HA, HA, hA
A na końcu dobry Bóg pokarze złych i zada cierpienie, które nie jest złem bojest karą dla złych.
Czyli jedynie sprawiedliwi i dobrzy to - źli, którzy ze złem nic nie mają wspólnego. Oni zaprawdę jedynie zadają cierpienie złym.
Toż to myślenie talibów oraz katolików. Ależ wspaniały program włożyli temu Aronowi

Portret użytkownika Bodziorek

 Wanga to raczyła sie

 Wanga to raczyła sie nalewkami niewiadomego pochodzenia i składu.Wiadome że dawniej ludziska wlewali w siebie rózny szitt a potem odlatywali.To samo ten Noterdamus czy jak mu tam...Też wąchałem ci ja klej w młodosci i nawet w piekle byłme raz na wagarach.

Portret użytkownika eldo

Czytajac wypowiedzi bacy,nie

Czytajac wypowiedzi bacy,nie moge wyjsc z podziwu,jak bystry chopok(nie mylic z inteligentnym)moze byc takim rasisto-nazisto(sadzac po awatarze)-rumuno-cyganem.Fajnie sie czyta jego teksty tu i owdzie zapozyczone,moze i cytowane ,a po polskiemu zywcem kopiowane,jego wypociny na glebokie tematy typu NWO itp sa czysto egoistycznym przejawem nadmiernego wplywu masturbacji na mlody,pewny siebie,zaborczy,zapewne zydowski umysl.Baco za bardzo starasz sie udowodnic wszystkim jak bardzo ogarniasz wszystkie tematy,pamietam jakis artykul pod ktorym sie wypowiedziales,bylo tam cos o billim ufo mayerze,pojechales po nim jak po mlodym kompletnie nie znajac jego historii,wygooglowales tylko jakies teksty,ktore go oczerniaja,a reszte juz znamy.O wszechwiedzacy Baco jesli znasz juz odpowiedzi na wszystko to prosze napisz mi tylko kto zabil JFK nic wiecej nie chce,a i najwazniejesze odpowiedz na pytania,ktorych jeszcze nie znamy,bo ja sam obserwujac ludzi,swiat dochodze do wniosku,ze w dupie bylismy i gowno wiemy jako egoistyczna ,zapatrzona w siebie,nic nie warta rasa mordercow i dziwakow,ale ogolnie baca mysli dosc pozytywnie jak na kogos kto tylko udaje kogos kim nie jest.

Portret użytkownika sceptyyk

eldo, a czy Ty, taki bystry

eldo, a czy Ty, taki bystry chlopok (nie mylić z inteligentnym)  Smile  nie słyszałeć o prowokacjach literackich?                        A tu jest inny przyklad takowych prowokacji...                                                                                                                                                                                                                                                              

Portret użytkownika Esperanto

Baca tak neguje Homosia

Baca tak neguje Homosia ponieważ jest jego największym idolem. Baca równocześnie podziwia Homosia jak i się go boi, a publiczne forum jest jedynym miejscem gdzie może mu ubliżać bez obawy że dostanie w swoją przysłowiową czapkę. Ponadto Baca stara się wmieszać w tłum na forum poprzez swoje oderwane od rzeczywistości artykuły i komentarze, stara się zyskiwać poklask i podziw poprzez wyśmiewanie i ubliżanie wszystkich możliwych tematów, natomiast głównym i ukrywanym celem obecności Bacy na tym forum jest ubliżanie religii i wiary katolickiej i wszelkich jej przejawów oraz negowanie dobroci przy równoczesnym cichym wychwalaniu wszelakich aspektów zła i upadku moralnego. Równocześnie krytykowanie Bacy jest poniżaniem się do jego upadłego poziomu, z czego ma zapewne satysfakcję.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

A co cię tak bola posty

A co cię tak bola posty bacy?? Czy z tego powodu twój napletek odrasta a pejsy są ubogie w zarost i nie chca sie zakręcac w knurzy świderek?
 Co ktoś taki jak ty ma u bacy krytykować?
 Oczywiście, że baca szanuje intelekt Homosia, tylko, że Homoś jest ortodoksem religijnym, co razi światłe umysły...
 

Portret użytkownika zadziwiony

i przemirzy pięść ognista

i przemirzy pięść ognista kraj złego brata od wschodu do zachodu,
i zatrzasną się drzwi przyjaciół, bo woda ogniem zaleje niemiłujących pana.
I powstanie brat przeciw bratu, siostra przeciw siostrze, jedynak przeciw...  hm ...jedynkom,
a złtoy blask mrokiem zakryje potęgę niewiernych.
I zwrócą swe oblicza na wschód, skąd zima przyjdzie sroga, gdyż z południa non stop pełznie trwoga!

Pisiąt groszy poporszę za git-przepowiednię.

Portret użytkownika erdwa

Do wszelkich przepowiedni

Do wszelkich przepowiedni Wangi dotyczących losów świata trzeba przykładac dużą poprawkę. Otóż po jej śmierci masowo zaczęto najprawdopodobniej przepowiednie fałszować ajako że ona była bardzo popularna w Rosji to tam ni z tego ni owego nastąpił wysyp 'proroctw' o przyszłosci swiata w którym zła jest zawsze ameryka a św jerzym okazuje się być Putin. To bzdury po prostu.
Niemniej jednak istnieją przekazy osób które sie z nia zetknęły i potwierdzają skuteczność Wangi w odczytywaniu zdarzeń w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem. Podobnie odczytywał Klimuszko i najprawdopodobniej obie te osoby miały jakieś zdolnosci czysto fizjologiczne które pozwalały im pokonywać umysłem czas i przestrzeń. I to wszystko. nauka nie neguje zdolności jasnowidzenia. NIe może zanegować w swietle faktów i prekazow a to ze nie potrafi tego wyjaśnić to inna sprawa.

Portret użytkownika baca

generalnie to w ostatnich

generalnie to w ostatnich latach jest spory wysyp ślepych jasnowidzów... aron jasnopomroczny, panjackowski, jakieś stado dzieci indygo no i oczywiście baba warga...
ta ostatnia przepowiedziała III wojnę światową na rok 2010... panjackowski widział po nowym roku jak bronek wygrywa wybory, tak było - parada odmieńców i blamaż szarlatanów trwa nieprzerwanie i tylko trochę żal że jasnopomroczek nie przewidział że go zabanują na pejs-zbuku albo baba warga że umrze na raka a zanim umrze straci wzrok od piasku który wpadł jej w oczy - no tego akurat baba jasno nie... widziała Smile
PS Odrobinka prawdziwej przepowiedni: Syria ani nie "pada" ani nie "upadnie" tylko jest szarpana po nogawkach przez stado wściekłych afrykańskich i afroamerykańskich psów, którym się  tylko marzy aby się to stało...
Rosja za dobrze zdaje sobie sprawę z faktu że gdyby padła Syria pod naporem żydomurzynów to ich droga ku Iranowi a potem Rosji stoi otworem - dlatego nie dopusci do tego i dlatego nie odpusciła Krymu - tam są bazy ku Syrii i duża flota...
i stąd żydomurzyni zmienili taktykę, czyli napuścili na Europę tak zwanych imigranów - cele są dwa po pierwsze zrujnować unię a zwłaszcza francję i niemcy wypuszczając "nihilistów" o których pisał mason pike w "planach III wojen światowych" a po drugie skoro młodzi kozojebcy będą mieli robotę przy dżihadzie w Europie to koczownicy będą mogli bez problemu wyciąć kobiety i dzieci tak jak to robią w Palestynie no i zająć wyludnione z mężczyzn kraje arabskie aby utworzyć tak zwany wielki izrael - i to jest główny cel tych "wędrówek ludów"... Europa upadnie niejako przy okazji narodzin tego nowotworu - biada tym którzy tego co oczywiste nie widzą bo widzieć nie chcieli - wszystkie dane leżą przed ich gałąmi a oni jak byli ślepi tak będą na najbardziej oczywiste fakty... a te są porażające: tylko 5% "uchodźców" to obywatele Syrii, reszta to zawodowi bandyci z izraela, kosowa i okolic... Syrii to oni nigdy na oczy nie widzieli, no bo bądźmy szczerzy: który normalny Polak, Syryjczyk w sile wieku uciekłby jak szczur kiedy ich ojczyznę napadają bandyci lub żydomurzyni?
ps "ojcied duchowy" "narodu" żydowskiego" niejaki abracham był etiopskim murzynem, gdyby ktoś lubił niespodzianki no i chciał je wiedzieć ha ha ha ha
https://www.youtube.com/watch?v=gqlSX17YPUo

Portret użytkownika aron jasnowidz

o ,a jeszcze niedawno baca

o ,a jeszcze niedawno baca twierdzil ze nic nam nie grozi i ze nie mamy czasów ostatecznych a tu prosze taka zmiana i żal ze jasnowidze mieli racje w 90% a w 10% sie mylili ,a raczej 10% to zmiana jaka ludzie przeprowadzili ,gdybys baco uwanizej czytal przepowiednie to wiedzial bys ze to scenariusze a nie ostatecznosc i ze kazdy z nich zalezy od ludzi i wielu isoto które sa na ziemi ,ale jak zaczeły sie wypelniac to jak myslisz która dotyczy ciebie ? moje konto zamkneli bo jego ogladalnośc była bardzo duża ,a to ze pisalem prawde nie spodobalo sie panom z usa ale jak zwykle nie zauwazyles paradosku ,zniknelem z facebooka ale moje posty tam są ,poczytnosc bloga wzrosla kilkaset procent wiec wszystko idzie tak jak ma isc a kiedy do konca roku bedziesz przebierał nózkami ze złosci ze trzeba sie jednak zmienic aby przezyc to będzie najpiekniejsza nagorda dla tych których obrazałes ,no chyba ze tak jak teraz bedziesz ignorował i wysmiewał jednoczesnie zawuazając że sie wypełnia ,Powiedziałem ci keidys ze najwiekszą porazką twoją bedzie przyznanie sie do tego zę moje imie nazwisko to nie grześ kazimierczak ktorego tak opluwales i na facebooku bylo one podane zanim usuneli strone do konca Smile i druga sie juz wypelnia ,czasy ostateczne które posporzątają nieanwiśc ,zawisc ,zazdrosc ,ale nie w tym roku ,tak wiec do konca roku bedziesz mial pobudke i przerabianie nózkami ,w przyszłym wypelni sie to co przepowiedzieli wszyscy ,tylko wierze ze jezeli tacy jak ty mogą sie zmienci aby przezyc to zmienią sie tez scenariusze które zsotały wam podane jako ostrzezenie .Chyba nie sadzisz ze zło jest takie wielkie ze panuje całkiem na swiecie ? jesli tak to wspólczuje losu ,ale jezeli widzisz ze śwaitło dokaldnie reaguje na to co robi zło i ludzie ,to bedziesz widzial pobudke dla takich jak ty ,która wstrząsnie tymi którzy wierzą tylko we własny zatruty rozum .mi zostało powiedziec ,a nie mówilem ze tak bedzie i ze mamy czasy ostateczne ? ze putinowi bedziecie dziekowac za to ze nie ma jeszcze wojny ? a co do wyborów ja przewidziałm wynik i to ze paweł kukiz bedzie liderem który aby osiagnac sukces musi zrzoumiec czas i miejsce tak samo zreszta jak ty i reszta w nic nie wierzących dzieciaków .wierze że uda sie przejśc wszystkim i że to co teraz wysmiewasz będziesz musiał przeprosić ,uderzyc sie w pierś i poprosić o pomoc ,zresztą tak jak wiele ludzi podobnych do ciebie .Wlaka dobra i zła na ziemi przybierze taki rozmair ze nie miesci ci sie to w głowie ale poneiwaz jestes inteligenty to zrozumiesz co spowoduje przyzycie i chcoby ze strachu przyjdzie ci poprosioc Boga o pomoc ,no chyba że pójdziesz w zaparte i poprosisz druga strone ,tylko dla twojej wiedzy ziemia ewoluuje w śwaitło i dobro wiec druga strona zostaje usunieta a wraz z nią wszyscy którzy jej służą ,dlatego czeka nas wojna o której na razie milcza wszyscy jasnowidze .

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

a wiesz co to śwait

a wiesz co to śwait alternatywny ? nie ,no włąsnie gdybys wiedzial i nie wysmiewał ultimatum które otrzymały rządy to dokaldnie wiedzial bys ze upadek usa juz od dawna jest i zapoczątkowal sie wtedy kiedy odrzucili ultimatum ,dali im rok na odejscie od tych pod ziemią a co oni zrobili ? ,pomysl zanim cos napiszesz ,kto jest złem na ziemi ? usa, myslisz ze to co mają pod ziemią szanuje ich i ich rządzących ? myslisz ze obama jest człowiekiem? jak ci pisałem jestes na tym portalu ale niczego sie nie uczysz ,niczego nie widzisz ,dlatego pobudka musi byc taka jak w przepowiedniach aby wami wstrząsnąc ,a ich upadek widac od dawna tylko ze maja taka sama szanse na pobudke jak wy i ludzie na całym świecie ,gdy czas odliczania dobiegnie końca zobaczysz katastrofy nautralne o jakich teraz czytasz i oczywiscie wysmiewasz ,wiec abym znów nie musial napisac a nie mówilem ze tak bedzie .a baca sie budzi szybciej niz ty ,to widac z jego słow ale musi trzymac swój poziom bo to człowiek ktory  nie przynaje sie do błedów nawet wtedy kiedy obala sie absurd jego myslenia ,jak mocno sie zagotował gdy pisał sowje posty o obych ,o orzechach ,demonach itd ,jak to jest że portal inne medium przewaznie okupuja ludzie którzy w nic nie wierza ,czytając o zajwiskach które nie mieszczą im sie w głowie ? na tym polega kontrola umysłow ,wyprzeć wszystko co nie pasuje do programu .dlatego strach ze domek zabiorą ,że rodzine zabiora ,że samochód zabiora jest duzy ,szkoda tylko ze jedni wiedza co zrobic aby nic wartościowego nie zabrali a inni szukają absurdalnych tłuamczen aby tylko zachowac swój sposób myslenia i porgram w głowie .no cóz ktoś musi być znakiem aby ktoś przejrzał na oczy a to dla ciebie i dla innych ,poczatek przedstawienia http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/tajemnicze-i-oszalamiajace-widowisko-na-niebie-takiej-chmury-nikt-wczesniej-nie/jd9txb

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika aron jasnowidz

ja doskonale wiem gdzie będe

ja doskonale wiem gdzie będe ,a ty ? wiem co nas czeka a ty? dlatego gdy odłączą kontrole umysłów wtedy bedziecie szukac Boga i wyjasnien i modlic sie gorliwie o przezycie ,tak jak zapowiedziano we wszystkich ksiegach i tak jak powiedzieli wszyscy jasnowidzowie ,nie ostanie sie nikt który nie będzie czystym żrodłem na ziemi .Nie marnuj czasu abys potem nie odpłynał wraz z własnym domem (widziałes japonie ).czas nieubłaganie płynie a wydarzenia na ziemi potwierdzaja wszystkie wasze obawy i lęki .A to dopiero poczatek enenrgi zwrotnej która ma wami wstrząsnąc ,oczyszczanie zacznie sie wtedy kiedy ludzie niczego sie nie nauczą ,kiedy beda wypierac wszystko tak jak ty i reszta dzieciaków na tym portalu i na sweicie .Kiedy nie odczytacie znaków ,kiedy zlekcwazycie zło ,kiedy oplujecie Boga wtedy zacznie sie to co postanowione i to widzicie i tego sie boicie zamiast juz sprzątac i rpzygotowac sobie bezpieczne miejsca ,ale cóż kazdy jest kowalem swojego losu i kazdy otrzyma to co posial . 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

wam (zniemczałym oszołomom)

wam (zniemczałym oszołomom) rzeczywiscie nic nie grozi - osoby upośledzone w islamie darzy się głębokim szacunkiem i okazuje respekt - tak samo będzie w republice islamskiej niemiec - to taka tradycja od czasów proroka mahometa chorego na padaczkę i pedofilię...
tak że nie bój się aronie muzułmanie nie zgwałcą cię w ramadan... ale nie dam ci gwarancji co do twojego kota - jak nie ma jeszcze siedmiu lat to lepiej go oddaj do burdelu - otworzyli już pierwsze w szkopach Smile

Portret użytkownika aron jasnowidz

hahahaha spłoszyła się

hahahaha spłoszyła się ptaszyna Smile ,tak to jest baco jak czyta sie o sobie i w srodku wie że to prawda ,bo dusza dokladnie wstrząsa zatrutym rozumem , mozesz wyprzec wszystko i zyczyc kotm zle Smile tylko ze wszystko co siejsz wraca do siebie ,zapamietaj jak bedziesz sie gorliwie modlił o przezycie i pytał Boga dlaczego ja ?  kazdy z was otrzyma szanse ,ostrzezenie i szanse na przezycie ,tylko od was bedzie zalezało czy ją wykorzystacie czy odrzucicie ,sąd dostateczny odbędzie sie tu na ziemi ,o tym ejszcze nie pisałem ,ale chyba juz o tym wiesz ,napisze po wydarzeniach gdy takich spłoszonych ptaszyn bedzie wiecej .pzodrawiam

Portret użytkownika El Koto

Starozakonnymi - chazry

Starozakonnymi - chazry napaliły w piecach 2 WŚ. Tych od Abrahama czarnucha z palestyny i okolic tzw sefardów jest obecnie około 10% z całej puli genowej - reszta 90% obecnie żyjących koczowników na całym świecie genetycznie pochodzi z Krymu Ukrainy i Polski. Baco-mongole mnie się zdaje, że koczowniki czyli twoje ziomki tu się przeniosą a tamte rejony porzucą w stylu typowym dla koczownika. Ziemia jest tam jałowa, chazry sypią 800 kg. nawozu na hektar żeby cokolwiek urosło. (Sprawdź które państwa stosują najwięcej nawozów sztucznych to dowiesz się kogo czeka jaki rodzaj przyszłości.) Tam nie ma wody i nie ma przyszłości. Wiesz ile razy była serwisowana drukarka co drukuje polskie paszporty w Izrahellu? Ciągle przegrzewa się bo z 170.000 tyś już wydrukowała i codziennie drukuje nowe. Po co im Polskie paszporty? Skoro planują ekspansje ... Wcale nie twierdzę że wiem na 100% jak jest i jak będzie, jednak mimo wszystko trzeba widzieć obie strony medalu przed wydawaniem jakiś opinii. A co do tzw uchodźców to się zgadzam.

Strony