Złowieszcze proroctwa Wangi nagle zaczęły się spełniać

Kategorie: 

Proroctwa bułgarskiej Vangi wciąż nie dają spokoju wielu jej biografom. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku przepowiedziała ona śmierć dużej liczby ludzi.

 

Baba Vanga, ślepa jasnowidzka z Bułgarii zostawiła po sobie wiele przepowiedni. Jest ona bardzo popularna w kulturze pisanej cyrylicą. Oto jedno z nich.

„Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.

Jeśli niedawno tłumacze jej słów byli pewni, że mówiła ona o trwającym globalnym kryzysie finansowym, ale teraz uważają, że Baba Vanga mogłą mieć na myśli obecny potop uchodźców.

Vanga o Syrii.

Wydaje się, że wiedziała ona też o przyczynie tej sytuacji, czyli o wojnie, wywołanej przez Zachód w Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przewidziała też prawdopodobnie pojawienie się „Państwa Islamskiego”, które zawojowuje nowe terytoria, zniszczy dziedzictwo kulturowe i historyczne zabytki.

„... Przyjdą trudne czasy. Ludzie podzielą się według wiary ... Syria upadnie u stóp zwycięzcy, a zwycięzca będzie nie ten ...... brat przeciwko bratu idzie, a matka porzuci swoje dzieci. Każdy będzie szukał drogi ucieczki w samotności ... "- przepowiednie Vangi zapisała jej stenotypistka Bojko Tswetkowa w 1978 roku.

Vang o Europie w 2016 roku.

Co do kryzysu w Unii Europejskiej, spotęgowanym przez napływ uchodźców, to na tym tle, przypomnieć trzeb następujące słowa Vangi: „To, co łączyło, rozpadnie się na kawałki i zlokalizowane jest to obok Rosji". Wcześniej uważano, że Vanga miała na myśli Unię Europejską, ale w ubiegłym roku w mediach pojawiło się założenie, że jasnowidzka mówiła o Ukrainie.

Ponadto, Vanga prorokowała, że „w wyniku opadów radioaktywnych na półkuli północnej nie ostaną się żadne zwierzęta i roślinności. Potem muzułmanie zaczną toczyć wojnę chemiczną przeciwko pozostałym Europejczykom”. Do tej pory eksperci wyrażają realne obawy, że terroryści „Państwa Islamskiego” przechwycą technologie jądrowe i skonstruują śmiercionośne bomby. Jednocześnie, zdaniem Vangi, „w 2043 roku w Europie zaczną rządzić muzułmanie”.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Wiolka

CYTAT z przypadkowej

CYTAT
z przypadkowej strony
10 listopada 2010 roku ludzie wierzący w przepowiednie wstrzymali oddech. To właśnie wtedy według bułgarskiej wieszczki wybuchnąć miała trzecia wojna światowa
 
Smile

Portret użytkownika ŚZWITT

23.25...Nieszczęścia zwalą

23.25...Nieszczęścia zwalą się zewsząd i będą dotyczyć wszystkich ludzi ... Ludzie będą chodzić boso i nago. Będą żyć bez jedzenia, paliwa i światła ..." - powiedziała prorokini.
  Tyle już powiedziano o czasach KOŃCA...a czy wy cokolwiek robicie by nie dać się zaskoczyć i skończyć jak owi imigranci : w exodusie do nikąd ?
  Ziemniak jest wbrew pozorom bardzo pożywny i...extremalnie łatwy w uprawie...jeśli WIESZ co i jak !
  Otóż możesz go uprawiać w dowolnym miejscu byle tylko kawałek pow.ziemi i promieni sun  + ciepełko no i woda z odżywką ...
  Polecam sprawdzone OSOBIŚCIE takie cudo:
  znajdź kawałek trawnika...połóż na nim bulwę ziemniaka i przykryj czymkolwiek: słoma,trawą,liśćmi(te są naj!) tak z 5-10 cm warstwą...Dobrze posypać kompostem torfem gnojem etc.
Jeśli sucho można z raz czy 2 obficiej podlać wodą a...plon...jego OGROM zaskoczy cię MAX!
Bez maszyn,energii,orania i takie tam ! Usuwaj jeno stonkę jeśli się pojawi...chwasty masz z głowy bo ww warstwa całkowicie je usypia na AMEN!
Ziemniaki nader dorodne leżą na pow.ziemi pod ww warstwą ...tylko rozgarniasz i plon zgarniasz ...
  Jedzenie to podstawa...od tego więc czas mi nauczać was !

Portret użytkownika zLo3000

polska jest dzisiaj liderem w

polska jest dzisiaj liderem w kwestii wygnania mlodych zdrowych wyksztalconych i silnych za granice
powinnismy przyjac nawet 1kk imigrantow z syrii itp. wykasujemy od unii co sie nalezy za szt. 6k euro lub wiecej i wygnamy ich szybciej niz wygnalismy sąsiadów z bloku mamy doswiadczenie w tych sprawach... o co wam chodzi? czym wiecej idiotow ciagnacych do europy tym lepiej czym wiecej z nich da zarobic naszemu krajowi tym lepiej a uciekna z polski jeszcze szybciej niz z wlasnych domow uciekna szybciej z polski niz nasi koledzy/kolezanki a polska potrzebuje góry złota tylko dałny demonstruja przeciwko imigrantom na ktorych mozemy jako kraj zbic fortune

Portret użytkownika ŚZWITT

5.33+1 : piszę tak bo liczby

5.33+1 : piszę tak bo liczby ważne są...SĄ KODEM-językiem kosmicznego ROZUMU(= wielki duch,Bóg itp.).
Itak...34 nr.Nieznanego świata(jakby przed nami....) M.Rymuszki na okladce tytuł arta zamieścił Inf.TAKI:
 Uniwersytet potęgi ducha !
Od niego zacząłem też kolekcję...Odnotujmy też,że 3+4=7...a to już MOJA liczba ,która piętnuje mnie od ur !
   A co o niej BIG przepowiadacz przyszłości : NOSSS(trada mus sein?) ?
 Rok wielkiego 7-mego nr.obrócony...
 Pojawi się w czasie igrzysk hekatomby
 Blisko końca wielkiego tys.lecia...
 Kiedy zmarli będą wstawać z grobów !
   Sie składa...."koteczki" ,że....dokładnie,poza ową wielką Z-big 7-emką jąłem się ujawniać PUBLICZNIE ( nie znając jeszcze wtedy owego 4 w!) wiosną 1988r a dokładnie: 4.3(SI-Cod!).1988r pisząc 4w...do TV Poznań !
Oj sie działo...moje Z-dumienie i Z-dziwienie sięgały Z-enitu!
   A co takiego im podrzucałem ?Ano...Z-ainicjowałem....owe IGRZYSKA...!!!
 Czym one są ?Heka=100...hekatomba = PO-GROM !A wzięło się onosz powiedzenie od igrzysk starogreckich:
PRZED tymisz: zabijano...100 wołów !
 Prekursorsko(doceniacie FILOZOFIĘ...MMMistrza ?) bodaj w 2002 r(?) na ...igrzyskach zimowych w Turynie(siCod!) na ich rozpoczęciu: RUS...walił MŁOTEM w symboliczny łeb WOŁU= kowadło...100x!!!
   Pecunia=bydło...No a BYK ma jaja...wół nieTb!
Za czym ta nawała islamska(i nie tylko....) goni ? Za szmalem do...???WOŁU bez jaj=...???
  Ps:
       Z-agadkowe ale dla myślącego rozumu...MU:ŚZe:?
Co wg.was oznacza OBRÓT 7-emki ?
 Cóż KATem już i...żebrakiem się było...więc ????
 
g.SYN-naj...klaSZtor: 
...a polska będzie miała KRÓLA z krwi słowiańskiej...o wielkim umyśle i duchu...chu...
Chusteczka! Ile mam jeŚZcze:kaĆĆĆ ???
  

Portret użytkownika eat

Cabaj, mozna byc głupcem,

Cabaj, mozna byc głupcem, ignorantem który korzysta z ctrl itd., mozna być chamem ale ty masz wszystkie te cechy. Zastanów sie nad sobą, moze coś w domu nie tak? Jeżeli chcesz dorównac niezrównanemu Bacy ( jako jego antagonista uwazam że cham i żydożerca) to on ma to coś, czego ty nie zaznasz: inteligencji i polotu.
Nie masturbuj się, doucz, naucz szacunku a wtedy .... dyskutuj

Portret użytkownika Cabaj

Percepcja mojej mentalności

Percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dyskusji z tobą ponieważ nie stoisz nawet w brodziku moich potrzeb intelektualnych, co nie koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na ów temat, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty tej kwestii.A Bacy to możesz jedynie buty czyścić(o ile ci pozwoli).Przejedz sie pociągiem teleexpresu to może ci sie zwieracz poluzuje he he.

Strony