Znak krzyża zabija zarazki i zmienia właściwości wody

Kategorie: 

Rosyjscy naukowcy udowodnili doświadczalnie, że znak krzyża zabija zarazki i zmienia właściwości optyczne wody, pisze Rus Front.

 

Angelina Malakhovskaya spędziła dziesięć lat nad badaniem błogosławieństw kościelnych. Przeprowadziła dużą serię eksperymentów, które wielokrotnie ponownie sprawdzała przed opublikowaniem.

„Potwierdziliśmy, że stary zwyczaj czynienia znaku krzyża nad jedzeniem i piciem przed posiłkiem ma głęboki mistyczny sens” - mówi fizyk Angelina Malakhovskaya. „Ma to praktyczne zastosowanie. Krzyż oczyszcza żywność. To wielki cud, że to może dziać się każdego dnia”.

Doszła do fenomenalnych wniosków. Zidentyfikowała unikalne właściwości antybakteryjne krzyża przy święceniu wody. Uważa ona, że dodatkowe odczytanie Słowa Bożego przy wykonywaniu tej czynności przekształca strukturę wody, znacznie zwiększając jej gęstość optyczną w krótkim ultrafioletowym zakresie widma.

Samo przeprowadzenie tych badań było cudem, bo Angelina Malakhovskaya i jej zespół nie dostali żadnych grantów. Naukowcy wykonali dużą ilość pracy za darmo - po prostu dali ludziom okazję zobaczyć i poczuć uzdrawiającą moc Boga.

Naukowcy badali skutki modlitwy „Ojcze nasz” i oddziaływanie znaku krzyża prawosławnego na bakterie chorobotwórcze. Do badania pobrano próbki wody z różnych miejsc – ze studni, z rzeki i z jeziora. Wszystkie próbki zawierały bakterie E. coli, Staphylococcus aureus. Okazało się jednak, że "jeśli czytasz modlitwę „Ojcze nasz” i błogosławisz wodę krucyfiksem, ilość szkodliwych drobnoustrojów zmniejsza się 7, 10, 100, a nawet 1000 razy!".

Zaobserwowano korzystny efekt modlitwy i oddziaływania znaku krzyża na człowieka. Ustalono, że szczere błogosławieństwo potrafi ustabilizować ciśnienie i poprawia parametry krwi. Zauważono, że jeśli znak krzyża wykonywany jest niedbale, osiągnięcie efektów pozytywnych jest mizerne.

Naukowcy zmierzyli absorpcję wody przed i po nałożeniu na nią znaku krzyża, a także uświęcenia. „Okazało się, że gęstość optyczna w stosunku do jej wartości początkowej wzrastała od momentu poświęcenia” - mówi Angelina Malakhovskaya. „Oznacza to, że woda wydaje się odróżniać sens wypowiedziany w modlitwie nad nią, pamięta ten wpływ i utrzymuje go przez czas nieokreślony w postaci wzrostu wartości gęstości optycznej. Woda zdaje się być wówczas nasycona światłem. Ludzkie oko nie może oczywiście wyłapać tych zdrowych zmian w strukturze wody, ale spektrograf zapewnia obiektywną ocenę oddziaływania czynionych znaków”.

Znak krzyża zmienia gęstość optyczną wody prawie natychmiast. Gęstość optyczna wody pobranej z kranu po uczynienia znaku krzyża przez wiernych wzrasta prawie 1,5 -krotnie, a gdy czynności tej dokonuje duchowny aż 2,5 - krotnie. Woda potrafi odróżnić ponoć stopień wiary człowieka, który ją święci.

Ponieważ ciało ludzkie składa się z więcej niż dwóch trzecich wody, to znaczy, że Bóg w nas ustanowił tworzenie systemu kanałów fizycznych, które w organizmie regulują wszystkie procesy biochemiczne. Można powiedzieć, że znak krzyża to pewnego rodzaju lekki generator i dowód mistycznego oddziaływania Jezusa Chrystusa.
 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Nareszcie wiem!!! Wiem

Nareszcie wiem!!! Wiem dlaczego polskie szpitale w których - na etatach i na pensjach "dyrektorskich"! - pozatrudniani są kapelani Krk - wolne są od szeroko rozumianych zakażeń szpitalnych: doktorzy, profesorzy PamBucka się boją więc ropa błękitna, gronkowiec złocisty pod krzyżem na każdej sali wiszącym się nie ostoją!!

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Fanka1

A ten znak ma zmieniać

A ten znak ma zmieniać właściwości umysłu tj. dodawać pomysłów i weny twórczej.
 

Prezentacja projektu pomnika Szatana w USA

Tagi: SpołeczeństwoUSAAmeryka PółnocnaWiadomościpomnik

Redakcja internetowa

8.01.2014, 09:25


Drukuj
Poleć znajomemu
Dodaj do bloga

Prezentacja projektu pomnika Szatana w USA

 

Foto: The Satanic Temple

Amerykański kościół Szatana przedstawił projekt pomnika diabła, który jego zwolennicy zamierzają postawić w pobliżu budynku Kapitolu w Oklahomie, gdzie znajduje się rząd stanu.
Według pomysłu autorów, rzeźba o wysokości ponad 2 metrów ma zastąpić monument, poświęcony 10 przykazaniom biblijnym.
Szatan został przedstawiony jako Baphomet – istota z głową kozła, kobiecym ciałem, rozdwojonymi kopytami i parą skrzydeł. Baphomet siedzi na tronie, otoczony uśmiechającymi się dziećmi.
„Monument będzie miał funkcjonalne znaczenie – ludzie w każdym wieku będą mogli usiąść na kolanach Szatana, aby oddać się rozważaniom i otrzymać inspirację” – twierdzą autorzy projektu.

A niektórzy piszą tu, że nie ma Boga ani Szatana, he he he.
 

Portret użytkownika MAHAKALA

Krzyz doskonae dziala, robie

Krzyz doskonae dziala, robie to od lat z powodzeniem, na ceremoniach błogoslawie wodę i inne produkty. Na przesileniu letnim w 2010 w kamiennych kregach w Odrach wszyscy uczestnicy nabrali wody w Wdy po powodziach. Woda była brudna miala potężny negatyw i kolor wibracji czerwony. Po błogoslawienstwie i wykonaniu krzyza nad slojem po niecalej godzinie woda stala sie czysciutka krystaliczna, a jka smaczna. Wypilismy prawie cały słój tej wody. Resztę poszlismy wlać do rzeki żeby oczyscic Wdę. Można tez zamienić wodę w wino jak to czynił Yeshua.
MAHAKALA

Strony