Znak krzyża zabija zarazki i zmienia właściwości wody

Kategorie: 

Rosyjscy naukowcy udowodnili doświadczalnie, że znak krzyża zabija zarazki i zmienia właściwości optyczne wody, pisze Rus Front.

 

Angelina Malakhovskaya spędziła dziesięć lat nad badaniem błogosławieństw kościelnych. Przeprowadziła dużą serię eksperymentów, które wielokrotnie ponownie sprawdzała przed opublikowaniem.

„Potwierdziliśmy, że stary zwyczaj czynienia znaku krzyża nad jedzeniem i piciem przed posiłkiem ma głęboki mistyczny sens” - mówi fizyk Angelina Malakhovskaya. „Ma to praktyczne zastosowanie. Krzyż oczyszcza żywność. To wielki cud, że to może dziać się każdego dnia”.

Doszła do fenomenalnych wniosków. Zidentyfikowała unikalne właściwości antybakteryjne krzyża przy święceniu wody. Uważa ona, że dodatkowe odczytanie Słowa Bożego przy wykonywaniu tej czynności przekształca strukturę wody, znacznie zwiększając jej gęstość optyczną w krótkim ultrafioletowym zakresie widma.

Samo przeprowadzenie tych badań było cudem, bo Angelina Malakhovskaya i jej zespół nie dostali żadnych grantów. Naukowcy wykonali dużą ilość pracy za darmo - po prostu dali ludziom okazję zobaczyć i poczuć uzdrawiającą moc Boga.

Naukowcy badali skutki modlitwy „Ojcze nasz” i oddziaływanie znaku krzyża prawosławnego na bakterie chorobotwórcze. Do badania pobrano próbki wody z różnych miejsc – ze studni, z rzeki i z jeziora. Wszystkie próbki zawierały bakterie E. coli, Staphylococcus aureus. Okazało się jednak, że "jeśli czytasz modlitwę „Ojcze nasz” i błogosławisz wodę krucyfiksem, ilość szkodliwych drobnoustrojów zmniejsza się 7, 10, 100, a nawet 1000 razy!".

Zaobserwowano korzystny efekt modlitwy i oddziaływania znaku krzyża na człowieka. Ustalono, że szczere błogosławieństwo potrafi ustabilizować ciśnienie i poprawia parametry krwi. Zauważono, że jeśli znak krzyża wykonywany jest niedbale, osiągnięcie efektów pozytywnych jest mizerne.

Naukowcy zmierzyli absorpcję wody przed i po nałożeniu na nią znaku krzyża, a także uświęcenia. „Okazało się, że gęstość optyczna w stosunku do jej wartości początkowej wzrastała od momentu poświęcenia” - mówi Angelina Malakhovskaya. „Oznacza to, że woda wydaje się odróżniać sens wypowiedziany w modlitwie nad nią, pamięta ten wpływ i utrzymuje go przez czas nieokreślony w postaci wzrostu wartości gęstości optycznej. Woda zdaje się być wówczas nasycona światłem. Ludzkie oko nie może oczywiście wyłapać tych zdrowych zmian w strukturze wody, ale spektrograf zapewnia obiektywną ocenę oddziaływania czynionych znaków”.

Znak krzyża zmienia gęstość optyczną wody prawie natychmiast. Gęstość optyczna wody pobranej z kranu po uczynienia znaku krzyża przez wiernych wzrasta prawie 1,5 -krotnie, a gdy czynności tej dokonuje duchowny aż 2,5 - krotnie. Woda potrafi odróżnić ponoć stopień wiary człowieka, który ją święci.

Ponieważ ciało ludzkie składa się z więcej niż dwóch trzecich wody, to znaczy, że Bóg w nas ustanowił tworzenie systemu kanałów fizycznych, które w organizmie regulują wszystkie procesy biochemiczne. Można powiedzieć, że znak krzyża to pewnego rodzaju lekki generator i dowód mistycznego oddziaływania Jezusa Chrystusa.
 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika PędnikNieŁągiewki

Nareszcie wiem!!! Wiem

Nareszcie wiem!!! Wiem dlaczego polskie szpitale w których - na etatach i na pensjach "dyrektorskich"! - pozatrudniani są kapelani Krk - wolne są od szeroko rozumianych zakażeń szpitalnych: doktorzy, profesorzy PamBucka się boją więc ropa błękitna, gronkowiec złocisty pod krzyżem na każdej sali wiszącym się nie ostoją!!

"Jeśli chcesz, by dom był ci jako przystań cicha przenigdy doń nie wpuszczaj klechy ani mnicha".

Portret użytkownika Fanka1

A ten znak ma zmieniać

A ten znak ma zmieniać właściwości umysłu tj. dodawać pomysłów i weny twórczej.
 

Prezentacja projektu pomnika Szatana w USA

Tagi: SpołeczeństwoUSAAmeryka PółnocnaWiadomościpomnik

Redakcja internetowa

8.01.2014, 09:25


Drukuj
Poleć znajomemu
Dodaj do bloga

Prezentacja projektu pomnika Szatana w USA

 

Foto: The Satanic Temple

Amerykański kościół Szatana przedstawił projekt pomnika diabła, który jego zwolennicy zamierzają postawić w pobliżu budynku Kapitolu w Oklahomie, gdzie znajduje się rząd stanu.
Według pomysłu autorów, rzeźba o wysokości ponad 2 metrów ma zastąpić monument, poświęcony 10 przykazaniom biblijnym.
Szatan został przedstawiony jako Baphomet – istota z głową kozła, kobiecym ciałem, rozdwojonymi kopytami i parą skrzydeł. Baphomet siedzi na tronie, otoczony uśmiechającymi się dziećmi.
„Monument będzie miał funkcjonalne znaczenie – ludzie w każdym wieku będą mogli usiąść na kolanach Szatana, aby oddać się rozważaniom i otrzymać inspirację” – twierdzą autorzy projektu.

A niektórzy piszą tu, że nie ma Boga ani Szatana, he he he.
 

Portret użytkownika MAHAKALA

Krzyz doskonae dziala, robie

Krzyz doskonae dziala, robie to od lat z powodzeniem, na ceremoniach błogoslawie wodę i inne produkty. Na przesileniu letnim w 2010 w kamiennych kregach w Odrach wszyscy uczestnicy nabrali wody w Wdy po powodziach. Woda była brudna miala potężny negatyw i kolor wibracji czerwony. Po błogoslawienstwie i wykonaniu krzyza nad slojem po niecalej godzinie woda stala sie czysciutka krystaliczna, a jka smaczna. Wypilismy prawie cały słój tej wody. Resztę poszlismy wlać do rzeki żeby oczyscic Wdę. Można tez zamienić wodę w wino jak to czynił Yeshua.
MAHAKALA

Portret użytkownika El Sol

Ten autor tallinn wyraźnie

Ten autor tallinn wyraźnie widać mówi prawdę i opisuje rzeczywistość taką jak jest - skoro cały chór piekielnych obszczekiwaczy [ciach] napłodził aż 11 stron okrutnych komentarzy. Widać piekło wciąż jest zakute takie jak dawniej było czyli nabiera się na stare sztuczki z nożycami i stołem. Nawet mi was nie żal, a wampiry dalej zbierają rozsypane okruszki ... Następnym razem posiekamy wam na drobno zatęchłą kapustę i wymoczymy w świętym oleju, żeby wam tak dobrze nie szło zbieranie ...

Portret użytkownika ziemia

nawet z zaciekawieniem

nawet z zaciekawieniem czytałam. Do momentu w którym jest napisane, że jak krzyż czyni duchowny, to wpływ tego znaku jest większy. W tym momencie w zasadzie można wykasować wszystkie poprzednie info

Portret użytkownika RH+

to ja wrzucę zamiast kostki

to ja wrzucę zamiast kostki toaletowej... 
a w szpitalach powinno się wszystkim jahwistom dawać krzyżyki zamiast antybiotyków. Żywność też będziemy konserwować krzyżykami i modlitwami. 
w polskich noclegowniach też krzyżyki wiszą gdzie się tylko je da upchnąć (gęściej niż musze pszczyny) a smród tam niesamowity - widać teraz - sterylny smród. 
 
Pozdrawiam wszystkich nie będących krzyżowcami (krzyżyki ze śmigłem i bez), bo nam zdrowia potrzeba, nas krzyżyk nie uzdrowi. A jahwistom... zdrowia nie trzeba- krzyżyki mają. 
A fanka to nawet mówi, że modlitwami sie uzdrawia na jasnej górze(byłem ale tyle choroby i wynaturzenia to nawet w zamkniętych zakładach psychiatrycznych nie widziałem). 
 
Cóż - świat się radykalizuje. Upadająca nierządnica pokazuje coraz wyżej nogi, bo podstarzałe już piersi obwisły a łono nigdy nie mogło wydać owocu, goście zaś coraz łatwiej dostrzegają, że to nie piękna niewiasta, a tysiącletnia suka o pancernym karku i sprzedanym zadzie. Więc szczeka głośniej i różnymi językami. Ale pójdzie pod wodę wielka nierządnica z całą armią purpurałów, a każdy z nich uzbrojony w złoty kielich wypełniony szambem (sterylnym, jałowym, bo znakiem śmierci święconym). 
 
A krzyż jakim się żegnacie (głowa, serce, lewe ramię, prawe) zawsze, jakbym nie patrzył, ktokolwiek by się nie krzyżował - zawsze odwrócony wychodzi (ty się fanka nie oburzaj- raczej szyja twoja nie jest dłuższa od klatki piersiowej).
szczęśliwego nowego roku kochani ludzie....
a Wy, katolicy - oby jak najmniej was zostało po tym roku.
tym wytrwalszym życzę spotkania w konfesjonale z proboszczynem - spotkania ich dzieci z proboszczynem...

Portret użytkownika Robaczkowa

W praktyce to dziala nieco

W praktyce to dziala nieco inaczej. Robiono badania bakteriologiczne różnych płynów i przedmiotów z którymi się stykamy. Do tych  najgrożniejszych z największą ilością bakterii (występujących w ludzkich odchodach E. coli) należą właśnie WODA ŚWIĘCONA  w pojemnikach w kościele i ( o dziwo) mydła w płynie w toaletach publicznych. Co dziwne na monetach prawie nie było bakterii.
Wierzę, w przechowywanie informacji przez wodę, ale nie jest to z pewnością efekt mogący dorównać środkom bakteriobójczym. Pewno też w praktyce wodę w kościołach święci się niechlujnie i od niechcenia.

Portret użytkownika sceptyyk

Tallinn,thx za ten art. Do

Tallinn,thx za ten art. Do wszystkich pieniaczy na tym forum- przez takich jak Wy nazywają nas polskimi głupkami.Tallin w tym art przytoczył wyniki badań  struktur wody (w tym obszarze jej zachowań) przez kolejnego- po Masaru Emoto- naukowca. Angelina Malakhovskaya- cziąc znak krzyża przy badanej wodzie,czyli jeden z najświętszych znaków od początku ludzkiego istnienia,dokonywała jednego ze znanych sposobów rewitalizacji wody. I tylko tyle... Po co to pieniactwo? Jesteśmy na portalu INNE MEDIUM !!!                                                                                                                    http://www.dobrawoda.pl/woda_rewitalizacja.htm                                                                                               http://www.cakitches.com/books/dr.-masaru-emoto-water.html

Portret użytkownika Obserwator 2

Najkrótsze możliwe

Najkrótsze możliwe wyjaśnienie.
1. Cała widoczna materia, to to samo, co niewidoczna energia. Pewien żyd Albert Einstein przedstawił to w równaniu E=mc2. Przyznał się do jednego błędu oświadczając, że wszyscy byliśmy w błędzie, gdyż materia to ta sama energia, lecz spowolniona do prędkości uchwytnej widocznej dla ludzkiego oka. Natomiast jak to żydzi mają w zwyczaju, celowo w równaniu pominął eter. Efekt jest taki, że do dzisiaj jest sfałszowanych wiele nauk, szczególnie fizyka kwantowa.
2. Wszystko co nas otacza, widoczne i niewidoczne, oraz my sami jest energią, która ma określone jako promieniowanie kształtu lub wibracje. Kolejność przejawów ludzkiej działalności to; pragnienia - myśli - słowa - czyny - przyzwyczajenia - całe życie. Każdy przejaw ma swoją energetykę. Szczególnie słowa, które w sferze astralnej stają się czynami. W Biblii jest to określone w jednym zdaniu "Słowo stało się ciałem". A więc niektóre znaki (grafiki) i modlitwy nie są obojętne dla otoczenia, gdyż dla materii, trzecia trójednia obejmuje elektryczność, magnetyczność i elektro-magnetyczność. Oznacza to, że podobne przyciąga podobne. Jest to jak wysłanie zamówienia. Więc w zakresie wibracyjnym otrzymujemy to, co wysłaliśmy jako pojedyncze osoby, jako grupy oraz jako cała ludzkość. Po tym, co się materializuje można poznać stan świadomości wszechświata np. gwiazd, planet, całej ludzkości oraz pojedynczych osób. Choroby, wojny i wszelkie inne tzw. ciosy losu wynikają wyłącznie ze stanu wibracyjnego danej osoby, grupy, narodu. Na tym polega magnetyzm, który dla osób niskowibracyjnych, przyciąga np. choroby; wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie, pasożyty. Natomiast osoby podnoszące swoje wibracje nie muszą się leczyć, gdyż patogeny nie są w stanie pokonać magnetycznej bariery ochronnej takiej osoby.
3. Znaki i modlitwy działają tak jak zostały narysowane lub wypowiedziane. I tu jest ukryty problem polegający na tym, że ojciec wszelkiego kłamstwa wg Tajemniczego Przymierza, sfałszował znaki, modlitwy oraz niemal wszystkie aspekty życia człowieka. Jak doszło do sfałszowania Biblii ukazuje m.in. opis odnalezienia w świątyni Księgi Prawa Pańskiego, która została powierzona sekretarzowi Szafanowi (czytaj Szatanowi), który wykorzystał szansę i pszenicy posiał swój kąkol. Również modlitwa powszechna pt. "Ojcze Nasz" została okrojona w taki sposób, aby ukryć budowę człowieka, szczególnie jego wielowymiarowość i tak zamotać, aby nie było wiadomo o co chodzi. I na koniec wyraźnie zaadresować modlitwę do demona o imieniu Amen, zamieszkującego w sferze astralnej i iglicach w; Watykanie na pl. św. Piotra, w Waszyngtonie przed Białym Domem oraz w Londynie. Ponieważ mało kto zna wersje zbliżone do oryginału, pozwolę sobie przedstawić dwie z nich z nich. Pierwsza zbliżona do Gnozy ukazuje upadłej ludzkości nazwy (imiona) oraz nazwy ciał, do których modlitwa ta się odnosi. Natomiast drugi tekt wg śpiącego proroka Edgara Cayce'a odnosi się do wewnętrznych organów ciała.
Tekst I.
Ojcze Nasz z pierwotnej nieupadłej ludzkości, któryś jest w Niebie, w szóstej sferze kosmicznej
Święć się Imię Twoje – Manas, Przyjdź Królestwo Twoje – Buddi, Bądź wola Twoja - Atma, jako w Niebie, w szóstej sferze kosmicznej, tak i na Ziemi, w siódmej sferze kosmicznej. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, dla naszego ciała materialnego, oraz promiennego chleba Twego niebiańskiego daj nam Ojcze na każdy dzień budowy nowej duszy. I odpuść nam winy naszego ciała eterycznego, Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź na pokuszenie naszego ciała astralnego, I wybaw nas ode złego myślenia ciała mentalnego.
Tekst II.
Ojcze Nasz ( przysadka), któryś jest w Niebie, Święć się Imię Twoje (szyszynka), Przyjdź Królestwo Twoje, Bądź wola (tarczyca) Twoja, jako w Niebie, tak i na ziemi, Chleba (gonada) naszego powszedniego daj nam dzisiaj, I odpuść nam nasze winy (nadnercza) Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom I nie wódź nas na pokuszenie (gr. Leydiga), Ale zbaw nas ode złego (grasica). Bo Twoje jest Królestwo (tarczyca), I potęga (szyszynka), I chwała (przysadka), na wieki wieków.
4. Wniosek badaczy dot. większej mocy oddziaływania przez osoby duchowne, nie może być prawdziwy, gdyż całe tzw. duchowieństwo, na czele z księżmi (czytaj czarnoksiężnikami) są wg. większości badaczy prawie wszyscy duchowni są pod całkowitym wpływem sił demonicznych. Zdarza się ,że w sporadycznie kapłani otrzymują większa moc, lecz wyłącznie w celu zwiedzenia. Wystarczy jeden rzut oka na ich czarne sutanny. Pod względem energetycznym, kolor czarny to zupełna pustka, brak jakiekolwiek światłości, całkowite zniewolenie. Wyjątek stanowi biała koloratka, umiejscowiona na czakrze gardła. Jest na celowo pozostawiona jako element stroju duchowieństwa, aby mogli poprzez piękne kazania zwodzić swoje owieczki i barany.
O2

Portret użytkownika Roman

Wspaniale ujęte sedno kreacji

Wspaniale ujęte sedno kreacji !  Dodam, iż wszystko to xco nas otacza, właściwie nie jest rzeczywiste i przestanie istnieć wraz z czasem i przestrzenią, gdy wszelka LUDZKOŚĆ WSZECHŚWIATA / SYNOSTWO podniesie swoje wibracje do rzeczywistego ich poziomu, gdyż taki jest sens iluzorycznego odzielenia od Stwórcy. W czasie to jeszcze chyba miliardy lat, ale dla Niego czas nie istnieje.

Portret użytkownika Jacoo

co do ubioru tzw księży to

co do ubioru tzw księży to fakt, stosują czarny aby się energetycznie zdołować.. hm znaczy ktoś ich tak omamił aby nie doznali oświecenia Smile przez noszenie czarnego i poziom energetyczny jest b.niski, efekt taki że stają się wampirami energetycznymi, a po co te msze, a raczej rytuały... dla skupiania energii ludzkiej
a z tą białą koloradką to ciekawe wytłumaczenie... nad wyraz logiczne Smile
niech jakiś kapłan odpowie na to, co jest powodem używania takich strojów

Portret użytkownika SAH

Jedno jest pewne tallinn

Jedno jest pewne tallinn jeżeli jesteś katolikiem i zostałeś ochrzczony to znak krzyża czyniony przez kapłana na twoim czole skutecznie wysterylizował Twój mózg z szarych komórek czyniąc Cię mocno intelektualnie ubogiego w porównaniu z innymi co tych praktyk nie stosowali . I z stąd teraz te Twoje artykuły na ZnZ i IM . 

Portret użytkownika lolep

Cudne... fachowiec od

Cudne... fachowiec od katolicyzmu na fachowcu, fachowcem pogania... z zerową znajomością doktryny katolickiej. Nawiasem mówiąc pani z artykułu jest prawosławną to skąd taki atak na KK? Przez litość nie wymienię nicka ale pan szermujący terminem "bestia yahwe" prezentuje masońskie podejście określające, że szatan to dobry bóg a "yahwe-adonai" zły. Taki manichejski dualizm w masońskim wydaniu. A sam termin YHWH oznacza nic mniej i nic więcej tylko to że: JESTEM. @Baca jak zwykle mądrzejszy od samego siebie. Pewnie jak i większość z szanownych państwa dopóki nie dostanie w porządnie w d... Wtedy przypomni się "stare przysłowie pszczół": jak trwoga to do Boga.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika lolep

Och... musiałem pomylić z

Och... musiałem pomylić z jakimś innym portalem, bo tu wszyscy pałają niewyobrażalną wręcz mniością lub ew. w najgorszym razie pełną życzliwości tolerancją do katolików. Znaczy "pięknie się różnimy"...  Ach, ach moja wina...
W każdym razie faktem jest to, że w/w badania prowadziła osoba prawosławna. Niemniej gdyby się wmyśleć w te wyniki, łącząc je jednocześnie z koncepcją świata holograficznego, takie wyniki niekoniecznie są nieprawdopodobne. A najśmieszniejsze jest to, że pojawiają się tu koncepcje istot nadświetlnych i inne takie pozamaterialne niekatolickie koncepcje budowy rzeczywistości, potężnych UFO i co tam komu do głowy przyjdzie, i zwolennicy tychże koncepcji zakładających myślowy wpływ na rzeczywistość jednocześnie kwestionują takie możliwości podawane przez osobe prawosławną nie mówiąc już o tym gdyby twierdził to katolik. Np. gdy katolik mówi o objawieniach to "śmiech na sali" ale gdy ktoś tu z pełną powagi determinajcą mówi o channeligu to to jest w pełni wiarygodne. A na jakiej podstawie, bo od strony technicznej - przekaz pozazmysłowy - jest to to samo? I też jakaś osoba mówi: mam widzenie. Pan David Icke też twierdzi, że wie. Na takiej samej zasadzie jak A. Bailey, chociaż się do tego formalnie nie przyznaje. Więc walczy z NWO czy nie walczy? - to tak przy okazji co do wiarygodności przekazów.
To tyle by się nie rozpisywać. "Koniec przekazu".

Portret użytkownika b@ron

ale gdzie ty lolep widzisz tu

ale gdzie ty lolep widzisz tu żeby channeling był w pełni wiarygodny???...albo czytasz pobieżnie ,albo na siłe starasz się komuś udowodnić że jesteś biednym pokrzywdzonym katolikiem...otóż rozczaruję cię ...czepiasz się pisząc...
"W każdym razie faktem jest to, że w/w badania prowadziła osoba prawosławna"
...jakbyś nie zauważył ,to w artykule jest jak byk napisane że "znak krzyża" zabija zarazki , ani słowa tam nie ma że to ma być katolicki znak krzyża...krzyż występuje nie tylko w religi katolickiej ,w prawosławiu też.
twój post jest o tyle ciekawy ,że da się z niego wywnioskować że jesteś katolikiem ...i jesteś urażony brakiem miłości i tolerancji do katolików...ale sam od siebie taką samą niechęć masz do prawosławnych  i niewierzących ...a więc???...czyżbyś był lepszy ???
niech każdy wierzy w co chce...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Vraiye

bełkot co do znaku

bełkot co do znaku symbolu:)
to intencje czyszcza wodę i jedzenie a symbolom i koloromom to my dajemy mistyczne znaczenie.
a tak z ciekawości dla trzeźwo widzącym wierzącym
który widzi żeby był faktycznie wykonywany znak krzyża, żeby krzyżujące się ze sobą belki (+)? Bo ja widziałam co innego przez całe życie i na każdej mszy ja widzę inny znak pionowa kreskę łączący się z swoim dołem poziomą (_|_)
a zresztą każde katolickie błogosławieństwo ma insygna trójcy lub trójkąta-starożytny symbol ubrany w szaty krzyża lub trójcy świętej
Ps krzyż też symbol to też stary symbol tj swastyka, czy krzyż zodiakialny w okręgu:)
najszybciej krzyż prawidłowy wykonują prawosławni
a u katolika to ten niedbały lub wykonany zamaszystym gestem jest już krzyż ale nie widziałam żeby katolik nad wodą lub jedzeniem jej wykonywał (tylko ten trójkąt) predzej jakiś ksiądz w środku wojny w misji misjonarskiej wykona żeby zdążyć przed zastrzeleniem.
A prywatny krzyż który wykonujemy w każdym pacierzu jeśli zauważyliście to jest krzyż do góry nogami Smile Smile Biggrin
Pozdrowienie noworoczne od Vraiye:)

Jesteś swoim jedynym mistrzem, któż jeszcze mógłby nim być…
 
 „Diamentowa Droga” nr 22, s. 28.

Portret użytkownika zed

gdy byłem dzieckiem uczono

gdy byłem dzieckiem uczono mnie że krzyż wykonujemy - czoło, okolica nad pępkiem, ramie, drugie ramie
tak poprawnie robi się znak krzyża, niestety większość robi znak niedbale i wychodzi co innego

Portret użytkownika Cezar

Krzyz z torunia i sluchanie

Krzyz z torunia i sluchanie torunskiego radia z ryjem napewno uzdrowi wszystkich i zmieni swiat.
Czy wyscie wszyscy powariowali na punkcie religii,religia to najbardzie idiotyczny wynalazek ludzkosci.
 

Portret użytkownika tajemniczy gosc

kontynulujac -  jest

kontynulujac - 
jest powiedzane  ze bog stworzyl nas na swoje podobienstwo
no  to ja sie pytam ze niby jakie to podobienstwo ?
no bo chyba nie chodzi  o to  ze  bog   wyglada jak czlowiek ?
a pewnie sie przyczepicie  do tego ze jednak  wyglada  bo  ze niby jezus   byl bogiem
no to ja zadam  pytanie   dlaczego  bog bedacy na krzyzu  mowil  do  swojego ojca  czyli siebie  "wybacz im bo nie wiedza   co czynia   czy  cos tam podobnego"
ja wiem  ze   jezus  byl  synem   boga    swojego  ojca
a  to bluznierczy koscol zrobil zniego boga zeby zwodzic  takie owieczki  jak wy
no to dalej  co do podobienstwa   do boga  
wiec  logicznie skoro  bog nie  jest  materialny   nie jest czlowiekiem  a jest kims   wiec   logicznie jest  dusza zyjaca w ojczyznie niebie
a  ze  kazda  wcielona  dusza z tamtat  pochodzi i jest na podobienstwo stworzona    to cala mowa o podobienstwie tyczy sie  wylacznie duszy
no a  skoro  bog i my   jako dusza tak samo wygladamy   i narodzilismy sie    w tym samym miejscu  to w czym jestesmy  gorsi od  boga  co nas  rozni to pozostawiam    wam zebyscie sobie  pomysleli
 

Portret użytkownika tajemniczy gosc

mega prosty trick  a

mega prosty trick 
a mianowicie   zaluzmy  ze jestes kelnerem na  bankiecie
i nie mozna ci  sporzywac wina a tylko wode  mineralna   ktura  gdzies  tam jest na zapleczu    i nagle  stanie jakis    wikszy koles  i powie   na  glos  dajcie im  wina niech sie napija
w ten sposob  zamienil   wode  w  wino proste  no nie ?

Portret użytkownika tajemniczy gosc

LUDZIE CZY UWARZACIE  ZE BOG

LUDZIE CZY UWARZACIE  ZE BOG  JEST AZ TAKI PRUZNY ZE  WYMAGA OD WAZ  MODLITW BLAGANIA  GO O COS   ITP ???
NO  RUSZCIE  TA  GLOWA !!!
TWIERDZICIE ZE   JESTESCIE  LUDZMI  Z WCIELONA  DUSZA  A  SKAD SIE WZIELA TA  DUSZA   CZY  WOGULE  KTOS  TO WIE ?
gdzie  powstal;a narodzila sie    no  chyba w niebie no nie   w ojczyznie puzniej   zostala  zeslana na  ziemioe i wcielona   w cialo  ludzkie
no ale  poco  to    no tak z logiki  chyba nie poto  zeby sie modlic  zeby wrucic    do ojczyzny  skoro juz  tam  byla  czy  ccic  bo  jesli by o to chodzilo  to by mogla to  rownie   dobrze  robic w ojczyznie w niebie no nie ?
wiec jak by nie patrzec  cel   jest inny jak pomyslicie  to go znajdziecie
 

Portret użytkownika Jacoo

to niech jeszcze zrobią test

to niech jeszcze zrobią test jak znak krzyża wykonuje robot, wtedy będą wiedzieć skąd ta moc pochodzi albo kto jest jej przekaźnikiem. bo tytuł jest debilny wskazujący że to "symbol" zabija zarazki.. 

Portret użytkownika Sara

Bzdury. Nie dajcie się nabrać

Bzdury. Nie dajcie się nabrać na tę "magię"- Bóg nie ma nic wspólnego z tymi "cudami". żadne tam "magiczne" gesty ani "magiczne znaki" nie zmieniają niczego, nie zabijają bakterii. Owszem, Bóg czasem uzdrawia, czasem odpowiada na molditwę wierzącej osoby, która ufa Mu i powierza Mu swoje życie. Ja wierzę w Boga, Jezus jest moim Panem. Ale to, co tu przeczytałam to fałszywe znaki i cuda, sugerujące, że każdy może sobie machnąć nad wodą krzyż(najlepiej krucyfiksem) albo odklepać mechanicznie 'Ojcze nasz", żeby zadział się "cud". I nie trzeba nawet wierzyć w Boga...
 
Więc jeszcze raz powtarzam- Bóg Jahwe, Ojciec , Syn i Duch Swięty nie mają nic wspólnego z magią i okultyzmem. Uwierzcie w Jezusa i wyznajcie Mu swoje grzechy, a On oczyści was swoją świętą krwią- abyście mogli narodzić się na nowo i zyć wiecznie z Nim. A nie wierzcie w fałszywe cuda i "badania naukowców"...

Portret użytkownika Obserwator 2

... Więc jeszcze raz

... Więc jeszcze raz powtarzam- Bóg Jahwe, ...
Saro, nadszedł czas ujawniania prawdy m. in. o Twim bogu Jahwe. Dlatego wskazuję Ci m. in. potral Prawda Serca, abyś poznała swoich bogów odartych z szat i wielu masek pod ktorymi się ukrywali od ponad 300 tys. lat:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://prawdaserca.wordpress.com/
Zbyszek /  30 Grudzień 2013

Dodatkowe informacje dla Henryka i in. nt. komety ISON.

W momentach zbliżania się ludzkości do przebudzenia, nasi tzw. bogowie niszczyli całe cywilizacje, aby do tego niedopuścić. Była to stara sprawdzona metoda stosowana przez cywilizacje gadoidalne. Ostatnią totalną zagładę znamy jako biblijny potop. Jeden z wariantów ich planu przewidywał wykorzystanie komety ISON do kolejnej zagłady. Jednak wiele negatywnych planów jest neutralizowanych. Więcej informacji nt. nowej ery, zadań jakie wykonała kometa ISON oraz nowej matrycy wszechświata, która coraz skuteczniej neutralizuje wszystko, co odbiega od nowego wzorca, można uzyskać m. in. w;
Audycji NTV
Tadeusz Owsianko pt. “Moja Wiedza o Wszechświecie” Suplement nr 23 – “Kometa nadlatuje” z dn. 5.10.2013 r. pod adresem:
http://niezaleznatelewizja.pl/2013/11/oblicza-duchowosci-7-11-2013/
Audycji TV WL
Joanna Rajska i Jacek Czapiewski pt. “Rozmowy Zaawansowane” – “Podsumowanie efektów fali cz.II – Rozmowy Zaawansowane 26.12.2013″
http://www.youtube.com/watch?v=az7fuIxDEog#t=479
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najtrafniejsze cytaty biblijne ukazujące jak wygląda miłość w wykonaniu Twojego boga Jahwe (Jehowa). http://kodczasu.pl/viewtopic.php?t=1566
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 20:58   Miłość Boga Yahve w Biblii
Miłość Boska
Ponieważ katolicy nie czytają biblii pozwolę sobie z tej świętej księgi zacytować kilka wybranych przez siebie fragmentów. Dla porządku przypominam ze chrześcijaństwo to religia miłości bliźniego a całe Pismo święte zostało natchnione przez samego Boga który jest miłością i bardzo kocha wszystkich ludzi.

Księga Ozeasza 14. 1
"1 Samaria odpokutuje
za bunt przeciw Bogu swojemu:
poginą od miecza, dzieci ich będą zmiażdżone,
a niewiasty ciężarne rozprute."

Księga Liczb 31. 7
7 "Według rozkazu, jaki otrzymał Mojżesz od Pana, wyruszyli przeciw Madianitom i pozabijali wszystkich mężczyzn.

Księga Liczb 31. 17
17 Zabijecie więc spośród dzieci wszystkich chłopców, a spośród kobiet te, które już obcowały z mężczyzną. 18 Jedynie wszystkie dziewczęta, które jeszcze nie obcowały z mężczyzną, zostawicie dla siebie przy życiu."

1 Księga Samuela 15.2
"2 Tak mówi Pan Zastępów: Ukarzę Amaleka za to, co uczynił Izraelitom, jak stanął przeciw nim na drodze, gdy szli z Egiptu. 3 Dlatego teraz idź, pobijesz Amaleka i obłożysz klątwą wszystko, co jest jego własnością; nie lituj się nad nim, lecz zabijaj tak mężczyzn, jak i kobiety, młodzież i dzieci, woły i owce,wielbłądy i osły."

Księga Ezechiela 9.5
Do innych zaś rzekł, tak iż słyszałem: Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! 6 Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu! Nie dotykajcie jednak żadnego męża, na którym będzie ów znak. Zacznijcie od mojej świątyni! I tak zaczęli od owych starców, którzy stali przed świątynią. 7 Następnie rzekł do nich: Zbezcześćcie również świątynię, dziedzińce napełnijcie trupami! Wyszli oni i zabijali w mieście.

Oczywiście to tylko próbka miłości Bożej w biblii jest tego bardzo dużo, zachęcam do lektury.
jakoś dziwnie inny jawi się nam Bóg , od tego z lekcji religii. Jakub
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Życzę Ci, aby w nowym roku szerzej otworzyły Ci się oczy, gdyż nic nie jest taki jak Ci się wydaje.
O2

 

Portret użytkownika tajemniczy gosc

bog nic nie  robi bo nie moze

bog nic nie  robi bo nie moze  dal  wolna  wole i nie moze  w nia ingerowac  bo by zlamal to co ustanowil a oczywistym  jest ze tego nie uczyni wszelakie  cuda     to  robaota tych  co ingeruja i lamia wolna  wole czyli  negatywnych
bog  to  bog  
jahwe  to calkiem inny koles - byt  astralny
bog  jako0  ojciec  tak  ale tych 2 popularnych  synow    jezusa i lucka
duch  swiet  a  co to takiego ? 
duch  to cialo astralne  a takowych swietych niema
dusza  to dusza istota wywodzaca sie  z ojczyzny  czyli z nieba
jesli ktos nie rozpoznaje   tej  roznicy pomiedzy  dusza  a duchem  no cuz  tej osoby problem
swiety okreslenie nazwa  wysana z palca
co to  wogule znaczy ?
 
 

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Zajebiście! Wreszcie odkryli

Zajebiście!
Wreszcie odkryli skuteczną broń na wszelkie organizmy Smile
Teraz trzeba obliczyć jakiej wielkości krzyż zabija człowieka, a potem jakiej wielkości krzyż potrzebny jest do unicestwienia państwa no takiego na przykład jak israelll Smile
 
Wychodzi na to, że jak krzyż jest zbyt mały to nie zabija tylko uszkadza tkanki szczególnie mózgu co widać na przykładzie tego wiszącego w sejmie. Wytłuc tej hołoty nie daje rady, ale co pouszkadzał niektórych to pouszkadzał. 
Trzeba napisać petycję by powiesili większy. Może nawet z jakiegoś żelastwa by miał większą moc ? Albo jeszcze lepiej by każdemu przybili taki średni do fotela Smile
 

Portret użytkownika kasiek

Oczywiście, że modlitwa

Oczywiście, że modlitwa "Ojcze nasz" zadziałała, bo to stara i potężna modlitwa pobudzająca 7 głównych czakr w naszym organizmie. Pierwotnie odmawiając tę modlitwę, modliłeś się do siebie (Ty jesteś Bogiem). Idzie za tym potężna energia i nic dziwnego, że te bakteryjki na nie zareagowały. Odmawiając ją musisz się koncentrować na odpowiednich czakrach, kiedy wymawiasz poszczególne wersy tej modlitwy. Nie pamiętam jak to szło dokładnie, ale mam gdzieś to zapisane, jakby ktoś był zainteresowany.

Portret użytkownika tajemniczy gosc

ojcze nasz to modlitwa do

ojcze nasz to modlitwa do lucka !
" i nie wudz nas na pokuszenie "
czy  bog wodzi na pokuszenie ? sam zadaj sobie pytanie kogo o co prosisz ?
pezenanalizuj  slowo po slowie ta  modlitwe 

Portret użytkownika gość z przypadku

... I nie wódź nas na

... I nie wódź nas na pokuszenie...

Takimi słowami modlimy się, codziennie odmawiając modlitwę Ojcze nasz, której Pan Jezus nauczył Apostołów. W nowszych tłumaczeniach Ewangelii wg św. Mateusza czytamy jeszcze inną wersję tej modlitwy: „Nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie” (Mt 6, 13). Takie tłumaczenie wydaje się być lepsze od tradycyjnego, ponieważ nie sugeruje nawet, że Bóg mógłby kusić człowieka, On jedynie dopuszcza możliwość kuszenia człowieka przez złego ducha.

Portret użytkownika zulus

Krzyz chrzescijanski o

Krzyz chrzescijanski o dlugiej nozce kojarzy mi sie z cierpieniem, z umartwianiem sie cale zycie, z tym, ze ojciec zabil swojego syna za to, ze byl mily. Z grzechem i zniewoleniem. Z inputacja, ze nawet noworodek czysty jak krysztal nosi grzech i tylko rytual tenze odczyszcza. Z kwasna mina babci jojczacej zdrowaski nad bolaca noga zamiast szybkiej wizyty u lekarza. Z energia cierpienia i zaklamania ziejaca z kosciolow.. Chwalenia ubostwa plawiac sie w luksusach. Niby wiary, a tak naprawde pokazowka, kto, w czym, z kim i kiedy.

Krzyz rownoramienny, jako znak ma wielka energie przeciecia jej kanalow. Symbol punktu, mocy, symbol wyryty w ludzkiej podswiadomosci jako zrodlo energii, tej dobrej, zanim zawladnal postrzeganie strach..

Zycze wszystkim wiecej dystansu do siebie i usmiechu z tym Nowym Roku. Wink

Portret użytkownika Fanka1

Wszystkim życzę zdrowia na

Wszystkim życzę zdrowia na ten nowy rok, a w przypadku zagrożeń promieniowaniem pomyślcie o zakupie dla rodzin tabletek z jodem i innymi składnikami "KELP", natomiast w przypadku niezdrowego powietrza (pewna ilość cyjanowodoru)z powodu resztek ISONa również bez recepty witaminę B2 oraz B12. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Portret użytkownika Robaczkowa

Tutaj (w Polsce) jodyna,

Tutaj (w Polsce) jodyna, kelp lub płyn lugola nic, a nic nie da. Akurat jod z fukuszimy nam w Polsce nie grozi, bo jego okres połowicznego rozkładu jest bardzo krótki. Po około dwóch miesiącach prawie nic z niego nie zostanie. Zanim do nas dotrze to się rozłoży. Gorzej może być z innymi pierwiastkami o zdecydowanie dłuższym czasie połowicznego rozpadu. Jodem to się mogą skutecznie ratować Japończycy i mieszkańcy okolicznych wysp na oceanie.

Strony