Zniszczenie jednego UFO przez drugie zaobserwowane nad Sacramento w USA

Kategorie: 

Powyższe nagranie to jedna z tych obserwacji fenomenu UFO, które powodują, ze dziennikarze mainstreamowych mediów komentujący to w telewizji mogą się najwyżej głupio uśmiechać. Widzimy dwa obiekty, większy i mniejszy, po czym dochodzi do ataku w efekcie, którego jeden z nich rozpada się na wiele kawałków.

 

Wszystko to rozegrało się nad amerykańskim miastem Sacramento, 1 stycznia 2013 roku. Autorem nagrania jest Elijah Prychodzko, który obserwował niebo swoim teleskopem. To, co ujrzał przerosło jego najśmielsze oczekiwania, dlatego chwycił za telefon komórkowy, przyłożył go do okularu teleskopu i starał się nagrać to, co uznał za wyjątkowo dziwaczne.

Następnie podzielił się tym nagraniem z jedną z lokalnych stacji telewizyjnych. Jak sam twierdził, nigdy nie widział czegoś podobnego. Na niebie była jakaś kula światła, której po chwili zaczął towarzyszyć inny, mniejszy obiekt. Najpierw krążył wokół niego a potem zniszczył go zostawiając w powietrzu gromadę szczątków. Tego typu obserwacja nie może być zbyta wzruszeniem ramionami, zwłaszcza, że specjaliści do spraw astronomii zapytani o to jak interpretują to nagranie bezradnie rozkładają ręce stwierdzając jedynie, że nigdy czegoś takiego nie widzieli.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika promień

A może tam sa też roboty i

A może tam sa też roboty i jednemu coś się pomieszało i wziął swoich za obcych. A jeszcze myślę, że to mogła być nieudana próba powrotu na statek matka coś wysiadło w technice. I satek matka wypuścił z swojego pokładu inne maluchy co by nie stało się im coś złego. A może oni tu się szkolą, jakieś manewry przeprowadzają. 

Portret użytkownika dzyszla

Czyli patrzył w niebo,

Czyli patrzył w niebo, zobaczył jak jedno coś - zdawało mu się - zatakowało drugie coś i to drugie coś się rozpadło. Więc wpadł na pomysł, aby to nagrac telefonem. Wyciągnął go z kieszeni, właczył kamerę i nagrał to, co widział przed chwila. No zdolniacha, nie ma co!

Portret użytkownika zielonawyspa

Na stronie fundacji nautiljis

Na stronie fundacji nautiljis pojawił się text o ufo i Ojcu Pio
 
Warto przyponnieć, że słynny włoski zakonnik i stygmatyk - Ojciec Pio - został ogłoszony przez Jana Pawła II świętym. Zasłynął nie tylko ze swego życia pełnego cierpień i poświęceń, lecz także niezwykłych umiejętności (jasnowidzenie, uzdrawianie, a nawet zdolność do bilokacji, tj. przebywania w kilku miejscach naraz). We Włoszech jest to postać legendarna, której poświęcono setki książek.
 Na tle tej przebogatej literatury stosunkowo mało spopularyzowane wydają się wypowiedzi Ojca Pio dotyczące istnienia rozumnego życia poza Ziemią.
 Jeden z największych w historii kościoła katolickiego duchownych tak mówił na ten temat:
Pytanie: - Ojcze, słyszy się, że na innych planetach istnieją inne stworzone przez Boga istoty.
Odpowiedź: - A jakże. Chciałbyś, aby ich nie było, aby wszechmoc Boga ograniczyła się wyłącznie do planety Ziemi? Czy chciałbyś, aby nie istniały inne istoty kochające Boga?
- Pomyślałem - to rozmówca ojca Pio - że Ziemia jest niczym w porównaniu z gwiazdami i wszystkimi innymi planetami.
Odpowiedź: - Tak! My, którzy wychodzimy z Ziemi, również jesteśmy niczym. Pan nie ograniczył z pewnością swej chwały do tej jednej, małej planety. Na innych znajdują się byty, Które nie zgrzeszyły jak my.
 
Zdania te zaczerpnięte zostały z wydanej we Włoszech książki "Cosi' parlo' Padre Pio"(,.Tak mówi Ojciec Pio"), którą przygotował i opracował ksiądz Nello Castello.
 
Z innych objawień św. Ojca Pio (nieżyjącego od 1968r) dowiadujemy się, że na jednym z księżyców Jowisza - tam gdzie jest woda (nie mówi konkretnie, który to księżyc), istnieje Życie i Cywilizacja. Wskazuje, że to jedyne miejsce w Układzie Słonecznym, poza Ziemią, gdzie jeszcze znajduje się Cywilizacja Techniczna. Kiedyś kontakty ziemian z nimi były częstsze. Dysponują bardzo wysokimi zdobyczami technologicznymi. Posiadają szybkie statki kosmiczne itd. Życie ich jest jednak zdecydowanie inne od naszego.
 Wiedzą o tym, że Chrystus przebywał na Ziemi, pozostawiając naukę miłości. Ich gorącym pragnieniem jest rodzić się tutaj wśród nas. Oczywiście mają taką możliwość, ale nie wszyscy. Niektórzy z nich są już ludźmi i nawet chodzą do kościoła.
 Z tych samych objawień wiemy, że Wszechświat materialny wypełniony jest różnorodnymi cywilizacjami, które wszystkie dążą do wyzwolenia i zjednoczenia się z Bogiem. Ziemianie stanowią jedną z miliardów Cywilizacji. Ojciec Pio mówi, że prawie przy każdej gwieździe (Słońcu) istnieją układy planetarne a na nich życie. Wspomina też o satelicie Ziemi - księżycu, który... kiedyś został przesunięty ludzką ręką!
 
Św. Ojciec Pio podaje nam jeszcze jedną ważną i przełomową informację, jakże zbieżną z odkryciami archeologicznymi i teoriami naukowców. Mianowicie, że w minionej, dalekiej przeszłości na Ziemi kwitły wspaniałe Cywilizacje. Stały one na znacznie wyższym poziomie intelektualnym i technicznym niż nam współczesna. Dlaczego więc znikły i jakby ślad po nich zaginął? Ojciec Pio mówi, że to wskutek pychy wybuchały ogromne konflikty z użyciem przerażającej broni. Dokonano takich zniszczeń, że człowiek powrócił do kamienia łupanego. Minęło setki tysięcy lat. Ewolucja, filozofia, religia i nauka dokonała tego w czym obecnie żyjemy.
 

Portret użytkownika Enduro

Ręka pisząca po ścianie - czy

Ręka pisząca po ścianie - czy kotś w ogóle w to wierzy? Chyba nawet Ci, którzy to opowiadają, śmieją się z durniów, którzy to łykną.
 
Ale cel osiągnięty - zdobył zainteresowanie ludzi, teraz będzie starał się delikatnie przerzucić wszystkich na stronę Bilblii.
Mam wrażenie, że to sama Biblia jest Bogiem dla świadków Jehowy(jak można być świadkiem czegoś sprzed kilku tysięcy lat(!)), bo jedyne, co się od nich słyszy to: "Biblia to..., Biblia tamto..., w Biblii jest napisane...".

Portret użytkownika felicyta

Biblia sama w sobie, jest

Biblia sama w sobie, jest interesujaca, jesli ja badac jak np. Nassim Haramein, od strony "technicznej". Nassim wyjasnil ("Przekroczyc horyzont zdarzen" IV seria), ze tetragram JHWH wcale nie jest imieniem bozym, jak wciskaja niektorzy, a przedstawia schemat budowy Wszechswiata...(z grubsza ujmujac). Warto przesledzic wywody Nassima we filmie.

Portret użytkownika Yar

Tylko śmieszne jest -

Tylko śmieszne jest
- filmowanie iPhonem, dzwonienie i kontynuacja filmowania
- pytanie o to astrofizyka, który nie uwierzyłby w UFO nawet jesli ono by wylądowało na jego trawniku
- pytanie o to Watykanu

Portret użytkownika AnkaA

Nie chę więcje słyszeć o

Nie chę więcje słyszeć o żadnych przekazach galaktycznych pełnych miłosći. Żrą sie w całym kosmocie... jak zresztą podejrzewałam. I nie piszcie mi tu więcej o plejadianach tylko więcje o reptylianach. Musimy wiedzieć z czym walczymy.

Portret użytkownika Padael

Czy wystarczy by ktoś miał

Czy wystarczy by ktoś miał większe możliwości by był bogiem?to ludzie bogaci to bogowie,możliwości mają o niebo{nomen omen]większe aniżeli szerokie masy.
Osobiście współczuję zaślepienia religijnego,jak i każdego zaślepienia ograniczającego ducha.Nic gorszego jak czerpać garściami z drzewa manipulacji i hipokryzji,jakże smutnym poszukiwania pasterza,owcą się samemu czuć, strzyżoną w czasie pokoju i prowadzoną na rzeź podczas wojny.

Portret użytkownika felicyta

Endor, tylko "bog" z krwi i

Endor, tylko "bog" z krwi i kosci (kosmita zyjacy wiele tysiacleci) z niesamowita kosmiczna technologia mogl podpowiedziec we snie to i owo Jozefowi a takze miec wglad w przyszlosc (co i teraz niektorzy to potrafia).
Wierzysz, ze prawdziwy Stworca pradawny wybralby sobie jakis lud i go prowadzil, czy to byloby doskonale sprawiedliwe?
Pradawny Stworca jest raczej  bezosobowym Absolutem i wszechobecna swiadomoscia (przychylam sie do stwierdzenia-pelnym milosci ) no ale do konca nigdy go raczej nie poznamy.
Co do starotestamentowego boga, to przeciez kazdy normalny czlowiek zauwaza, ze to msciwy, morderczy psychopata jak i jego wybrancy, plemie zmijowe.
 
 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Yar

Twój Bóg w Biblii to byli

Twój Bóg w Biblii to byli Obcy, których prymitywne ludy wzięły za boga. Niestety potem powstał Kościół, który trzyma ludzi w ciemnocie i wysysa z nich kasę.
Mam tylko jedno pytanie:  czegoś uczepił się serwisu o UFO? Myślisz, że ludzi nawrócisz na ciemnotę?
 
pd. wcale nie twierdzę, że nie ma Boga czy nie mamy duszy. Ale religia ma z nim niewiele wspólnego.

Portret użytkownika JAROMIR

Gdy widze kolejny filmik o

Gdy widze kolejny filmik o ufo nie wiem czy się śmiać czy płakać. Super zaawansowana technologicznie rasa , doszli już do lotów na dużą odległość w kosmosie , ale do tej pory nie doszli jak uniknąć naszych radary (czyt. oczu).

Portret użytkownika Endor

To jest tajemnicze zjawisko

To jest tajemnicze zjawisko na niebie, nie wiadomo czy to była "walka" ufo czy może jakiś rodzaj tejemniczej działalności nieznanych świateł...?
Tajemnicze rzeczy się zdarzają cały czas, w Biblii jednym z niesamowitych tajemniczych zdarzeń była pisząca ręka, która się pojawiła podczas uczty Baltazara z Księgi Daniela.

Uczta Baltazara – obraz Rembrandta namalowany około 1635 roku. Inspiracją do jego powstania była historia ostatniego władcy Babilonii Baltazara z biblijnej Księgi Daniela (5: 1-6, 25-8).
 
Babiloński król Baltazar wydał ucztę na której zbezcześcił naczynia ze świątyni Jahwe. Ukazała się wtedy ręka pisząca słowa: Mane, Tekel, Fares. Było to proroctwo zapowiadające upadek Babilonu i śmierć Baltazara, co nastąpiło jeszcze tej samej nocy.
 
Wówczas na ścianie ukazała się dłoń pisząca na tynku ściany słowa Mane, Tekel, Fares. Baltazar bardzo się wystraszył. Zbladł, dygotały mu biodra i kolana. Jego pozorna odwaga i buta ustąpiła miejsce śmiertelnemu przerażeniu
Wezwał wróżbitów by przetłumaczyli napis. Za odczytanie i wyjaśnienie napisu obiecał purpurę, złoty łańcuch i stanowisko trzeciego w kraju. Wszystkie te atrybuty były związane z władzą. Baltazar w ten sposób wyznaczał swojego następcę. Zadanie wydawało się łatwe. Babilon był miejscem gdzie mieszkało wielu magów, astrologów i kapłanów. Posiadał też bogate zbiory różnych zaklęć, tajemnych znaków i rytuałów religijnych. W zamyśle Baltazara powinno to wystarczyć do rozwiązania zagadki.
Jednak nikt nie potrafił tego przełożyć ani wyjaśnić. Niepowodzenie największych mędrców państwa spowodowało zaskoczenie wśród króla i jego dostojników. Użyte tu aramejskie słowo מִשְׁתַּבְּשִׁין (szeb-asz') sugeruje wielkie zamieszanie, popłoch, wręcz panikę wśród obecnych.
Matka Baltazara poradziła mu, by wezwał Daniela, który kiedyś służył jego dziadkowi Nabuchodonozorowi. Baltazar uczynił to, choć niezręcznie było mu prosić o pomoc sługę Boga, którego niedawno obraził
Prorok Daniel przypomniał mu losy jego dziadka, który był potężnym władcą, ale za swoją pychę został ukarany przez Najwyższego Boga. Mimo, że Baltazar wiedział o tym, to jednak postąpił butnie i lekkomyślnie, co będzie go drogo kosztować. Daniel przełożył treść tajemniczego napisu i oznajmił królowi: MENE, MENE, TEKEL, FARES. Policzono, Policzono, Zważono, Rozdzielono. Takie jest znaczenie poszczególnych wyrazów:
MENE- Bóg obliczył twoje panowanie i ustalił jego kres.
TEKEL - zważono cię na wadze i okazałeś się zbyt lekki. (czyli trzeba być ciężkim ?)
PERES - twoje królestwo uległo podziałowi; oddano je Medom i Persom
Ponieważ Baltazar był współwładcą ze swym ojcem Nabonidem, stąd napis zawiera podwójne MENE. Daniel objaśnił je tylko raz, gdyż zwracał się do Baltazara, a Nabonid był nieobecny w Babilonie. Z tych powodów wyjaśniając użył liczby pojedynczej słowa PERES (a nie mnogiej FARES jak w napisie). Wyrażenie TEKEL odnosiło się tylko do Baltazara. Pomimo tragicznego wyroku, dotrzymał on słowa. Obdarzył Daniela purpurową szatą, złotym łańcuchem i mianował go trzecim w Babilonie Nie zmieniło to jednak wyroku Bożego.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika promień

Do tych wszystkich, którzy

Do tych wszystkich, którzy mówią, że Bóg i ufo to to samo. Ja myślę, że Bóg był jest i będzie. Nie byłoby nas na ziemi gdyby nie było Boga. Natomiast prymitywne ludy dawnych epok mając niski poziom wiedzy mogli wziąść ufo za Boga. /Wiemy jaki kit wciskali faraonowie swojemu ludowi choćby z zaćmieniem księżyca i wiemy, że okultyzm i magia nie były im obce, wszystko, żeby mieć władzę nad innymi/. Wiemy też, że jak przybyli biali na kontenent amerykański to indianie brali ich często za Bogów. No ale my dzisiaj już tacy prymitywni nie jesteśmy. Mamy wiedzę, której nie mieli przodkowie. I wiemy, że człowiek nie pochodzi z małpy. I trzeba z tej wiedzy korzystać. Każdy szanujący się naukowiec, który osiagnął pewien pułap wiedzy wierzy w Boga. Więc nie dajmy się omamić, że ufo to Bóg bo to urąga naszej wiedzy, inteligencji i współczesnej cywilizacji, która już jest trochę oświecona. I za nim się wypowiecie na temat istnienia Boga spróbujcie trochę się o nim dowiedzieć, bo chyba więcej wiecie o magi, ufo niż o Bogu, który was stworzył. Żyło i żyje wielu mistyków, którzy poznali Boga, mieli z nim osobistą relację i ta wiedza jest dostępna. Chociażby najbardziej znany św. Pio, czy siostra Faustyna. Szukajcie w źródłach, które mogą wam coś powiedzieć, jeżeli nie wierzycie temu o czy mówi biblia. Możecie nienawidzić żydów, ale to nie zmienia faktu, że Bóg istnieje. Bóg jest poteżny i mądry i jest Osobą, która zasługuje na szacunek, więc trochę pokory do swojego stwórcy. Pycha była pierwszym powodem upadku sztana, który chciał się wynieść ponad swojego stwórcę. 

Portret użytkownika Lord_J

To ja Tobie Endorze dedykuję

To ja Tobie Endorze dedykuję inny obrazek. Jest to widok  z naszej Ziemi w promieniu 500 lat świetlnych. Może z tej pespektywy dostrzeżesz to, że Stwórca jeśli już to ma poważniejsze zadania niż bawić się w jakieś pierdoły z bakteriami (czyt. ludźmi). Te włókna to super gromady galaktyk z zawartością miliardów tychże galaktyk, a każda galaktyka zawiera od 500 milionów do ponad biliona gwiazd. Przy takim rozmachu stwarzania to co piszesz jest wręcz imbecylne.

Portret użytkownika felicyta

Im mniejsza "bakteria" tym

Im mniejsza "bakteria" tym bardziej zauwazalna jest  wielkosc i boskosc Stworcy pradawnego, ktory zadbal o wszystko.
W Bibli mozna znalezc pare niezafalszowanych miejsc przekazujacych nam bezcenna wiedze np. o prawie przyciagania (Jezus nauczal, modcie sie tak jakbyscie juz otrzymali to o co prosicie...) albo o stworczej mocy milosci-wyklady Dana Wintera o implodujacym naszym DNA pod wplywem "blogosci".

Portret użytkownika elesio

Pięknie opisane panie Endor

Pięknie opisane panie Endor ale co ta bajeczka ma wspólnego z tematem .
Jesteś pan bardzo religijny i szanuję to ale nie należy przesadzać bo efekt może byc odwrotny do zamierzonego .
Troszkę umiaru bym prosił .
Ps. Czyżby jakaś walka się toczyła nad naszymi głowami bez pardonu ... hmm
 
 

Portret użytkownika kuzYn

felicyta ! Chyba nie chcesz

felicyta ! Chyba nie chcesz żeby Endor zwariował po przeczytaniu takich  prawd ostatecznych ?
Jak mu się w głowie pomiesza to zamiast  obrazków Matki Boskiej będzie wsyawiał 50 razy na tydzień zdjęcie maszynki do produkcji manny. Wtedy nic tylko zmienić portal na inny  Smile

 

Portret użytkownika baca

Endor wiem skąd jest źródło

Endor wiem skąd jest źródło twojej legendy więc ci opowiem abyś nie błądził bo w swojej niewiedzy straszliwie wszystko przekręcasz:
posłuchaj, w czasach tak dawnych ze juz prawie nikt o tym nie pamięta to u mnie na dzielnicy pojawiła się pewnego razu tajemnicza ręka pisząca po tynku i zagadkowy napis "Lech zdechł a jeb*ł go pies" - wszyscy co prawda podejrzewali w pierwszej kolejnosći świadków Jehowy, ale potem wezwano "naukowców" i dopiero po tym jak najtęższe umysły magików, jasnowidzów i wróżów kolejno wymiękały, to w końcu udało sie go rozszyfrować małotletnim kibicom. jak tylko to uczynili to wypełnione kocimi przesądami serca poznańskich kiboli już na zawsze struchlały. a było to w dawnych czasach zaraz po tym jak tamci swą pychą zbeszcześcili nasz stadion.
ich królewstwo zostało podzielone, kobiety sprzedane a smutasy spadli do III ligi - tak głosi starożytna legenda i księga Kibola
ps Endor inna sprawa, skoro piszesz że "Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania" - to dlaczego ty bytujesz na najniższym?
nazywasz "Ucztą Baltazara" kiść winogron na pięć osób?
tych czerwonych ktorych nikt nie lubi?
no to se nie poucztowali - Baltazar pewnie z głodu skonał a ty zaraz dorabiasz ideologię czerpiąc przeklamania z smętnych losów Lecha Poznań

Portret użytkownika dąb

no to baca jesteś do tyłu w

no to baca jesteś do tyłu w wiadomościach nazywając to legendą. Naukowcy odkryli że w tym czasie był Baltazar , chociaż greccy kronikarze o nim nie wspominali jako o władcy (okazało się , że jego ojciec oddał władze najstarszemu synowi Baltazarowi ale pozostał królem) , dlatego też Baltazar ofiarował tytuł trzeciego Danielowi bo on sam był drugim. A to że Baltazar przegrał spowodowane było tym , że wódz wojsk oblegających miasto odczytał przepowiednie , która mówiła , że najpotężniejsze miasto upadnie i już więcej się nie podniesie gdy wyschną wody rzeki która płynie przez to miasto , czyli wystarczyło wykonać kanał opływający miasto a wyschniętym korytem dostano się do środka. Ale jak można dyskutować z takim bacą , który nie mając argumentów obrzuca inwektywami innych. Tak robi tylko prymityw z klapkami na oczach. A już to , że wg bacy szatan jest lepszy od Boga bo nikogo nie skrzywdził to jest szczyt braku elementarnej wiedzy i braku zdolności odróżniania prawdy od kłamstwa , dobra od zła , itd.. Jest to typowe zachowanie ludzi subietywnie oceniających świat . Obrona wszelkimi sposobami własnej oceny rzeczywistości poprzez wybiórcze traktowanie dowodów świadczy o głupocie a nie o mądrości. Już dawno naukowcy doszli do wniosku że Biblia  jest kroniką wydarzeń , że Jezus był postacią historyczną itd. A ty tkwisz w ciemnocie socjalizmu i komunizmu ze swoimi wierzeniami neopogańskimi. Widocznie brakuje ci ofiar z ludzi (dzieci ) składanych Swarożycowi.