Znowu zaczynają się pojawiać kręgi w zbożu

Kategorie: 

Kręgi w zbożu to niewyjaśniony fenomen, o którym doniesienia pochodzą jeszcze ze średniowiecza. Wtedy ludzie uważali, że to sprawka diabła. Obecnie nie wiemy o tym zjawisku dużo więcej. Rozpoczyna się jednak nowy sezon na takie obserwacje czego przykładem jest przypadek z Tennessee.

 

Mekką światowych obserwacji kręgów jest bez wątpienia Wiltshire w Wielkiej Brytanii. Tam finezyjne wzory pojawiają się seryjnie. Co do niektórych z nich można mieć podejrzenia, że są one produkowane przez miejscowe władze, w celu pobudzania turystyki w regionie. Jednak są kręgi i KRĘGI. Niekiedy poziom komplikacji tych wzorów jest tak wielki, że sceptycy, aby wymyślić jak można coś takiego zrobić dochodzą do wniosku, że trzeba wyciągnąć magnetron z kuchenki mikrofalowej, zasilić go z plecaka z bateriami na plecach, użyć dokładnego GPS i kilkadziesiąt osób współpracujących z deskami do ugniatania.

Magnetron spowodowałby stwierdzone nadpalenia roślin a deseczki równo by je ubiły jeszcze zachowując wzór ubijania i skręcenie roślin. Po takiej operacji logistycznej według sceptyków  wychodzą rozmaite wzory. Sceptycy chcą, aby uwierzyć na dodatek, że dzieje się to nocą, gdy kroczenie z deseczką i nawigowanie po GPS jawi się jeszcze bardziej poronionym pomysłem.

Powyższe wideo również pojawiło się niedawno i przedstawia nieco chaotyczne twory w roślinności we Francji. Przynajmniej część z nich wygląda na efekt po ulewie, ale oczywiście okrąg, który widzimy na początku nie powstał raczej samoistnie i albo ktoś go wydeptał z deseczką albo rzeczywiście w okolicach Tiel we Francji pojawiło się coś ciekawego.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika SAH

Ludzie olać te piktogramy jak

Ludzie olać te piktogramy jak jełopy nie nauczyli się naszego języka mimo swojej inteligęcji to niech spadają ,,,,,,,,, jaj wszechświat przemierzają  wymiary inne światy a z nami ludźmi nie umieją się dogadac ????? dziwne .............

Portret użytkownika ktoś tam

Sam magnetron nawet w

Sam magnetron nawet w połączeniu z czaszą anteny satelitarnej i odpowiednio zasilony wysokim napięciem nie jest w stanie giąć źdźbła w tak krótkim czasie.Precyzja przemawia za tym,że jest to jakiegoś rodzaju ploter,którego narzędziem jest laser podczerwony.Urządzenie zamontowane na czymś latającym co potrafi zawisnąć nieruchomo w powietrzu.Te latające kulki to wiązki widooczne tylko przy ziemi.Zagadka wydaje się wyjaśniona.

Portret użytkownika chomik

Przeczytałem tytuł artykułu i

Przeczytałem tytuł artykułu i uważam, że cały artykuł jest świetny (kto wie czy po przeczytaniu nie okaże się jeszcze świetniejszy!).
 
Znowu zaczynają się pojawiać kręgi w zbożu
Proszę spojrzeć co za szyk, elegancja i forma!. "Znowu" och te słowo wywołuje u mnie lawinę wspomnień, poza tym jest powiązane z nowiem księżyca, co wskazuje na głęboką wiedzę astro(logiczna/nomiczną) autora. "Zaczynają" - od czynić - czyńcie to na moją pamiątkę - wszyscy znamy te słowa, ale co one oznaczają?. Ano  czynić nów księżyca - co jasno wskazuje na nienaturalny charakter naszego satelity - księżyca.
Kluczowe w całym tytule jest słowo "się", które wskazuje na życzeniowy charakter "czynić nów księżyca" co przekłada się na "Niech czyni się nów księżyca" - oto ukryta przed niewtajemnicoznym okiem starożytna prawda. Ale kim lub czym jest ten który potrafi czynić nów księżyca? - Na pewno szamanem korzystającym z magii, bowiem ludzkość nie umie czynić nowiu księżyca, potrafi to jedynie technologia która dla nas wydaje się czystą magią lub Naturą.
Reszta tytułu wskazuje wprost co ów nów księżyca dokonuje - kręgi w zbożu - zatem mamy dokładnie wyjaśnione, że kręgi w zbożu powstają gdy księżyc jest w nowiu (te najlepsze kręgi wówczas powstają), z czasem kręgi są coraz bardziej pospolite.
Ale czym jest nów księżyca jak nie grą światła słońca, księżyca i ziemi? Zatem jaki charakter ma owa istota, która na życzenie czyni nów księżyca? Na pewno ma charakter kosmologiczny, gdy odrzucimy nieracjonalne bajki o szamanach, magii i nadprzyrodzonych istotach jej charakter jasno wskazuje na jedyną instutucję na świecie, która mogła by sterować nowiem księżyca - jest to NASA. Wszyscy się zgodzą że charakter NASA jest wybitnie kosmologiczny, owa NASA za pośrednictwem nadajników HAARP, potrafi wpływać na tak ogromne obiekty w przestrzeni jak Słońce czy Księżyc, równocześnie precyzja nadajników HAARP jest na tyle duża by malować z ułańską fantazją ślaczki na polach nielubianych w NASA rolników, którzy opowiadają się przeciwko GMO.
 

Portret użytkownika Rubin

Baca Ty jesteś człowiekiem

Baca Ty jesteś człowiekiem ,czy bez myślnym Mułem, wręcz kamieniem bez serca i uczuć. Przykro mi to pisać, ale jeżeli jesteś ,aż taki maczo to po co Ci net i wirtualny świat i w jaki sposób pokażesz światu ,że jesteś w swym ego nad człowiekiem. Ja jestem prostym człowiekiem ,bardzo wrażliwym na otaczająca mnie gaję. Nie masz pojęcia zupełnie o energii życia i koherencji wszystkiego ze wszystkim ,na poziomie energetycznym  , i duchowym. Gdyby ludzie świadomie zdawali by sobie sprawę jak bardzo sa ze sobą duchowo związani ,to dzisiaj świat wyglądał by zupełnie inaczej. A co do kwestii chłopacy nie płaczą ,to właśnie żal mi Ciebie Baca ,bo brak ci uczuć, nawet rośliny odczuwają choć są bez jaźni ,zwierzęta odczuwają mają jaź lecz nie są świadome swego istnienia. A ty jako homo-sapiens na jakim szczeblu pojmowania stoisz choć nawet nie rozpoznajesz prawdziwego sensu swego istnienia to przykre ,gdy widzi się upadek człowieka do poziomu kamienia!!!

Portret użytkownika baca

Rubin no nie biadol człowieku

Rubin no nie biadol człowieku - to nie baca tylko żydy Ci pszczółki wytruli - walą chemitralse bo szykują grunt pod monsanto, rozumiesz?
Twoje pszczółki im zwisają, Twoje uczucia czyli emocje oni kochają, a Twój żal ich śmieszy, gdybyś wykombinował sposób aby im odpłacić o widzisz... wtedy by się Ciebie obawiali... a ponadto szanowali bo by sie zaczęli z Tobą liczyć wiedząc ze nie dasz się zgnoić bezkarnie...
kombinuj Rubin, kombinuj jak by tu im sie "odwdzięczyć" bo niestety ale nadstawianiem drugiego policzka komopletnie nic nie wskórasz... wzbudzisz u tych co ci wykończyli pszczółki jeszcze wiecej śmiechu...
bądź optymistą: skoro jest problem znajdź jego rozwiązanie
roztrząsanie krzywdy nie pomoglo jeszcze nikomu ale adekwatna zemsta owszem... bardzo wielu
 

Portret użytkownika Rubin

Skoro przestałeś odczuwac to

Skoro przestałeś odczuwac to moze nauka Ci pomoże , ja juz dawno wyzbyłem sie zemsty bo znalazłem obrone i odwet na innym poziomie ,nie fizycznym , gdzie Twoje pojmowanie narazie tam nie siega , co Ci zycze zgłebi serca . Rewolucja jak proponujesz , walka ,odwet ,a i owszem ale na tylko i wyłacznie takim poziomie:
http://forum-przebudzenie.rozwojduchowy.net/?/p/7634/teoria-pola-morfogenetycznego
Nie potrzebowałem nauki akademickiej aby to zacząc odczuwac i działać, A płacz to reakcja na utrate czgoś co się bezwarunkowo kocha. A policzka nie mam zamiaru nadstawiać ,zło to przestrzeń którą i tak wypełnimy prędzej czy puźniej miłością! 

Portret użytkownika 85r

Tak rzeczywiście ten świat

Tak rzeczywiście ten świat zbudowany jest na miłości że ja wcześniej tego nie zauważyłem. Codziennie z miłości zjadam jakieś zabite wcześniej zwierze lub roślinę. Tak bardzo je kocham. One pewnie mnie też. Ludzie mówią o jakimś uduchawianiu a nie pojmują najprostszych zasad natury.

Strony