Znowu zaobserwowano UFO w okolicach Słońca

Kategorie: 

Mamy kolejną dużą ilość obiektów znajdujących się w okolicy Słońca. Gdyby przyjmować, że są to rzeczywiście namacalne pojazdy a nie tak jak chce NASA, zakłócenia cyfrowe, to moglibyśmy powiedzieć, że jest tam bardzo tłoczno.

 

Ilość ujawnianych anomalii wokół Słońca jest tak duża, że nie da się już dłużej udawać, że tego nie ma. Zastanawiający jest regularny kształt niektórych z tych "obiektów". Niektórzy twierdzą, że jest to dowód przemawiający za tym, że mamy do czynienia z obserwacjami UFO a nie z przekłamaniami na matrycy CCD.

Jak jest do końca nie wiadomo i każdy musi sam zadecydować czy w to wierzy czy nie. Faktem jest jednak, że tego typu obserwacje trwają już bardzo długo i praktycznie każdy dzień przynosi kolejne przypadki UFO w okolicach naszego Słońca.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Frank

Z tym Madagaskarem to wcale

Z tym Madagaskarem to wcale nie byl zly pomysl.Byl to olswpny projekt francusko-polski, zas przydatnosc Madagaskaru do osadnictwa i rolnictwa badala specyjalna komisja ( byli tam Francuzi, Zydzi, zas z polskiej strony m.in. Arkady Fiedler ).Ostatecznie sprawa upadla glownie z powodow finansowych a Starsi Bracia zamiast na Madagaskar pojechali do Palestyny.Odnosnie grenadiera Schimka - pewnie chcialaby Pani w to wierzyc, co sama pisze. Niemcy ogolnie byli bardzo mili w Polsce, np. kapitan Kloss to nawet kromke chleba dal polskiemu dziecku ...Co sie tyczy wspomnianych niemieckich przeciwnikow Hitlera - nie mam powodu, by po nich plakac.Akurat dla Polski bylo lepiej, ze zamach Stauffenberga sie nie powiodl.pozdrawiam

Portret użytkownika kamikadz77

Ale są filmy na yt z

Ale są filmy na yt z Soho.....wyraznie widac jak kule o wielkosci ziemi ale małej masie i nietopliwe zapewne, krazą wokół słonca na róznych wysokosciach heliograficznych. 

Portret użytkownika angelraphael

Gdyby NASA zamiast pokazow

Gdyby NASA zamiast pokazow slajdów udostępniała filmy na kórych można stwierdzić ruch obiektów prawda wyszlaby na jaw. Najlepsze jest to, że mamy super sprzęty mogące sięgać daleko do innych galaktyk i to w wysokiej rozdzielczości, a zdjęcia Słońca takie marne, choć jest tak blisko. Oni mają nas za idiotow?Pozdrawiam

Portret użytkownika raffi5000

Wyglada to, tak jak

Wyglada to, tak jak zachowanie w zatoce Ormuz. Przyczajka i rżniecie glupa, ze tak sobie plywaja i juz. Czyzby formowanie sie sil ? Coraz wiecej tego czegos.