Zsynchronizowany lot wielu niezidentyfikowanych obiektów

Kategorie: 

Powyższe nagranie pojawiło sie w serwisie YouTube dosłownie przed kilkunastoma godzinami. Niestety nie wiadomo gdzie je wykonano, ale po języku można wnioskowac, że gdzieś w Ameryce Południowej. Zostało ono nagrane 26 stycznia 2013 roku, tak przynajmniej wynika z licznika kamery wideo jaki równiez uwiecznił się wraz z filmowanym kadrem. Początkowo wyglada to tak jakby na niebie szybowały jakieś ptaki. Po chwili jednak staje się jasne, że mogą to być raczej jakieś pojazdy.

 

Szczególnie charakterystyczne jest to, że cześć ogonowa tych urządzeń latających zdaje się jaśnieć w jakiś sposób. Być może to część napędowa tych obiektów. W trakcie nagrania widać wyraźnie, że obiekty zmieniają kierunek lotu i wykonują skomplikowane ewolucje. Wśród komentarzy pod nagraniem część osób stwierdza, że to wspaniałe świadectwo o UFO a druga część upiera się, że to ptaki podając nawet prawdopodobny ich gatunek, pelikany.

Bez względu na to z czym mamy do czynienia w przypadku tej obserwacji jest to coś wymagającego przynajmniej chwili zastanowienia w celu zaklasyfikowania tego z czym tak naprawdę mamy do czynienia w tym wypadku. Jedno jest pewne, jeśli to pelikany, to wyglądały po prostu nieziemsko.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kolo21

Zwykłe ptaki z rakietowymi

Zwykłe ptaki z rakietowymi silnikami w d...ch.Wielkie mi co.Są nie które gatunki na wyginieciu a że migrują w dość odległe zakątki naszego globu i wiekszość z nich nie dolatuję do celu i ginie po drodze to im naukowcy w dupska silniki po utykali żeby szybciej się przemieszczali.I taki bociek leci sobie 2 machy.Silniczki te napędzają gazy trawienne ptaków.By mogli samoloty zacząć budować na podobnym schemacie.Pasażerowie pierdzieli by w takie rury i samolot by leciał.

kolo21

Strony