W Kanadzie archeolodzy znaleźli ślady człowieka sprzed 13 tys. lat

Kategorie: 

W Kanadzie naukowcy odkryli dziesięć odbitek ludzkich stóp, które mają więcej niż 13 tys. lat, podaje CTV News.

 

Autorami odkrycia są eksperci z University of Victoria. Ślady znaleziono w prowincji Kolumbia Brytyjska na zachodzie Kanady. Konieczne będzie przeprowadzenie dokładniejszych badań, ale jeśli założenia archeologów zostaną potwierdzone, odkryte ślady będą najstarsze na kontynencie.

Oprócz śladów znaleziono resztki węgla i popiołu, których wiek szacowany jest na 13 200 lat. Wcześniejsze odkrycia w tym zakresie w Ameryce Północnej dotyczyły znalezisk sprzed 11 tys. lat.
 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Pozostałości poprzedniej

Pozostałości poprzedniej cywilizacji technicznej na Ziemi którą UFOnauci zdołali zniszczyć, tak jak obecnie starają się zniszczyć naszą dzisiejszą cywilizację:
       Mamy również całe to morze dowodów materialnych, na temat których książki Erich'a von Däniken były napisane. Najbardziej okazałe z tych dowodów, to istniejące na Ziemi do dzisiaj ogromne budowle megalityczne, ze wzniesieniem których miałaby trudności nawet nasza dzisiejsza zaawansowana technika. Aby podać tutaj kilka ich przykładów, to należą do nich: piramidy egipskie i amerykańskie, podniebna twierdza z Machu Picchu w Peru, jakby "Mury Chińskie" (tzw. "Great Wall of the Incas" z Boliwii, oraz tzw. "Wall at SANTA" z Santa w Północnym Peru) z Południowej Ameryki, gigantyczne kamienne głowy negroidalnej cywilizacji Olmec z meksykańskiego stanu Veracruz i Tabasco oraz przylegających do nich obszarow Środkowej Ameryki, Rysunki z płaskowyżu Nazca, poprzycinane góry w Sri Lanka (tzw. "Citadel of Sigiriya"), miasto "Petra" z Jordanu całe wyrzeźbione z litej skale, gigantyczne posągi z Wyspy Wielkanocnej, itp., itd. Są one badane przez tzw. "Ancient Astronauts Society" (tj. "Towarzystwo Astronautyków Starożytności") która to organizacja badawcza w dziwny sposób jest zmuszana przez kogoś niewidzialnego aby prowadzić swe badania wyłącznie w "konspiracji" i to na prywatny koszt jej członków (czyli aby dokonywać badań na tych samych zasadach jak ja). Innymi dowodami na istnienie przed obecną cywilizacją, jeszcze jednej wysoko zaawansowanej cywilizacji ludzkiej, są opisy latających maszyn z Indii (przykłady takich latających maszyn omawiane są w podrozdziale P5 z tomu 13 monografii [1/4]), opisy prastarej Atlantydy która dysponowała maszynami sterowanymi ludzką myślą, a także najróżniejsze znaleziska archeologiczne obiektów których poziom techniczny dorównuje lub przewyższa poziom dzisiejszy (np. patrz zasada działania tzw. seismografu Zhang Heng'a której nie potrafi wyjaśnić ani zreplikować nawet dzisiejsza nauka i technika na Ziemi). Ów prastary materiał dowodowy bardzo jednoznacznie ujawnia, że przed naszą obecną cywilizacją na Ziemi istniała jeszcze jedna ludzka cywilizacja, która była nawet znacznie bardziej zaawansowana niż nasza. Niestety, UFOnauci zdołali ją zniszczyć dokumentnie jakieś 12500 lat temu, tak że ludzkość zmuszona została aby zaczynać wszystko od samego początku, zaś UFOnauci mogli ją okupować bez przeszkód przez dalsze 12500 lat.
       Warto tutaj dodać, że niektóre pozostałości owej poprzedniej cywilizacji technicznej na Ziemi są omawiane i ilustrowane w punkcie #D3 na totaliztycznej stronie eco_cars_pl.htm - o bezspalinowych samochodach naszej przyszłości.
http://www.totalizm.pl/evidence_pl.htm

Portret użytkownika taj

"Wszędzie na tych zgliszczach

"Wszędzie na tych zgliszczach zalega warstwa ziemi, świadczy to o tym, że Biblia nie kłamie ! Jeżeli nie kłamie to inne rzeczy w niej zawarte są także prawdziwe ! "
 
Bardzo ciekawa logika....
Czyli jeżeli powiem, że 2+2=4, to znaczy że nie kłamię i na podstawie tego można wnioskować, że 2+3=4 także?

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika w.k.

Zgadzam się z Tobą,że Biblia

Zgadzam się z Tobą,że Biblia mówi prawdę,potwierdzają to liczne wykopaliska. Tylko jedno mnie zastanawia. Według Biblii świat liczy 6 tys.lat. A ja miałam w dłoni artefakty starsze. Jest to dla mnie pewien dyskomfort, ponieważ jestem ewangelicznie wierzącą osobą i wierzę,że Pśw. to Boże Słowo, a więc niepomylne. Masz może jakieś wyjaśnienie tej "niezgodności". Może jest pozorna tylko ja jeszcze nie spotkałam się z wyjaśnieniem,któe by mnie przekonało.
Pozdrawiam.

Portret użytkownika H.R.

Pozwolę sobie zauważyć a

Pozwolę sobie zauważyć a propos wiary, że swoim stwierdzeniem o trzymanym w ręku artefakcie, dotknęłaś(łeś) bardzo istotnej sprawy. Otóż, skoro padło stwierdzenie, że Biblia nie kłamie, bo potwierdza to jeden fakt z dziedziny znalezisk, to na tej samej zasadzie "logiki", przypadek z twoim artefaktem dowodzi czegoś przeciwnego, tzn. że Biblia kłamie, a wynikająca z niej wiara jest tyle samo warta, co zapewnienia polskiego rządu w dowolnej sprawie. Współczuję.

Portret użytkownika Arek

Poszukaj w youtube "Mlody

Poszukaj w youtube "Mlody wiek Ziemi" albo "Kent Hovid", sporo Ci to wyjasni. To, ze ktos Ci powiedzial czy tez napisal ze cos ma xyz tysiecy lat, wcale nie oznacza ze to prawda Smile pozdrawiam

Portret użytkownika Homo sapiens

Na całym świecie istnieje

Na całym świecie istnieje ogromna liczba zasypanych ruin, tajemniczych pozostałości całkiem innej cywilizacji, opartej o inny rozum, o inny świat ! Gdyby zebrać wszystkie miejsca megalityczne to ich ilość jest ogromna, a cały czas odkopuje się nowe ! Cały czas ! Należy podkreślić słowo ODKOPUJE ! Wszędzie na tych zgliszczach zalega warstwa ziemi, świadczy to o tym, że Biblia nie kłamie !

Jeżeli nie kłamie to inne rzeczy w niej zawarte są także prawdziwe ! Cała cenna i tajemnicza wiedza starożytnych jest tam umieszczona !

http://popotopie.blogspot.com/2014/12/cudowny-swiat-ziemia-schodzace-z-nieba.html
Cywilizacja przedpotopowa była odmienna od naszych wyobrażeń o niej, nie wiemy co tak naprawdę robili, o czym myśleli i w co wierzyli ? Część z pewnością wiedziała o YHWH ! Wiedział o Nim Noe i Strażnicy !
„Szkielet kobiety z Guadeloupe” jest dobrym przykładem wystąpienia biblijnego potopu, który uwięził człowieka podczas tego strasznego zdarzenia, gdy gigantyczne masy wody i błota grzebały ludzkość.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony