Wielka Stopa na zdjęciach Google Earth?

Kategorie: 

Ludzie są podekscytowani. Część z nich uważa, że to przekonujący dowód na istnienie Wielkiej Stopy. W sieci opublikowano film na ten temat, podaje Mirror.

 

Rozpalające wyobraźnię zdjęcie zrobiono w okolicach trans – kanadyjskiej autostrady w Kolumbii Brytyjskiej. Na zdjęciach widać, że w gąszczu lasu w sąsiedztwie odcinka drogi jest duża, ciemna istota lub przedmiot. Opublikowany film zdobył wielu fanów i przyciągnął rzesze ciekawskich sceptyków. Pierwszą wiadomość o pojawieniu się nowych dowodów na istnienie Wielkiej Stopy przyjęto entuzjastycznie.

 

Bardziej szczegółowa analiza nieznanego obiektu jest trudna, ponieważ wokół jest pełno roślinności. Co ciekawe, tajemnicze stworzenie widać tylko pod pewnym kątem. Brytyjscy dziennikarze są zainteresowani tajemniczym, ciemnym stworem i poprosili czytelników, aby ci słali swoje oceny i wersje wytłumaczenia zjawiska. Jeden ze sceptyków Larry Hind zareagował na film bardziej powściągliwie - on dobitnie stwierdził, że jest to tylko pień lub jakiś kikut.

 

Należy zauważyć, że nie jest to pierwsze pojawienie się dziwnego stworzenia w Kolumbii Brytyjskiej. W górach Kanady kilkanaście tygodni temu sfotografowano ogromną, czarną, dziwnie poruszającą się postać. Najnowszy film pojawił się po to, aby ustalić wreszcie kto lub co żyje naprawdę w lasach Ameryki Północnej.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika paparazzi

zaden przedmiot czy istota.. 

zaden przedmiot czy istota..  zwykła ciemna przestrzeń miedzy krzakami - obok widac podobne..  Niestety nie pasuja do kształtu wielkiej stopy - bo już bysmy mieli zdjecia ze zlotu/zgrupowania Wielkich Stop Smile Pozdrawiam.

Strony