Atak Terrorystyczny w Paryżu - Operacją Fałszywej Flagi?

Kategorie: 

internet

Jest wiele faktów świadczących o tym, że atak terrorystyczny na redakcję Charlie Hebdo nie był akcją zaplanowaną przez muzułmańskich islamistów, lecz kolejną operacją fałszywej flagi służb z nieislamskich krajów. W miarę bowiem jak opadają emocje i pojawiają się kolejne informacje przybywa dowodów na to, że ten zamach to była tylko kolejna partanina mossadu w ramach operacji fałszywej flagi, wymierzona w kolejne już społeczeństwo - tym razem francuskie.

 

Jest bardzo wiele spraw budzących wątpliwości co do prawdziwego przebiegu zamachu, z których największą jest niemal całkowity brak filmów ze zdarzenia. Materiały z zamachu są zaledwie dwa - "egzekucja policjanta" oraz "nagranie z dachu" - czy to nie zastanawiające?

 

Przecież zamach odbył się w Paryżu. Przecież w Paryżu jest mnóstwo ludzi - tym bardziej za dnia. Przecież każdy z nich posiada telefon. Gdzie oni wszyscy byli wówczas? Czy nikt z mieszkańców tych pięciopiętrowych kamienic na tamtym skrzyżowaniu nie był wówczas w domu?

 

To oczywiście bez sensu. W rzeczywistości powinno być setki niezależnych nagrań pochodzących z setek rozmaitych okien dokumentujących owo wydarzenie niezależnie - podobnie zresztą jak to miało miejsce podczas zamachu na WTC - nastąpił zamach a więc filmowano go z tysięcy zupełnie rozmaitych punktów.

 

Tego wszystkiego w Paryżu nie ma. Hmmm... jest lepsza technika, lepsze telefony niż 11 września a materiałów... brak.

1 - a więc brak niezliczonych filmów jest numerem jeden na liście dziwnych zjawisk.

Poza tym bardzo zastanawiający jest kompletny brak przechodniów na ulicach. Przecież to Paryż a nie Kolbuszowa z której wszyscy wyjechali na zmywak do Anglii. Ci którzy nie dojechali do Londynu myją przecież gary w Paryżu właśnie. Gdzie oni są, ci wszyscy?

 

Ich nie ma. Paryżan nie ma. Zniknęli z ulic nawet kloszardzi, rumuńscy żebracy oraz emigranci. Nikt nawet mandatów za złe parkowanie nie wystawia a samych tych zmotoryzowanych w rowery i umiejętność pisania wystawiaczy mandatów w Paryżu jest armia potężna

Jak zatem w praktyce sprawić brak przechodniów na ulicach?

No cóż, jest kilka sprawdzonych sposobów z których najbardziej pospolity w Paryżu jest jeden - zamknąć ulicę lub kilka ulic przy pomocy policyjnych blokad. Jest to tak częste zjawisko w tym mieście, że nie budzi u mieszkańców absolutnie żadnego zdziwienia, protestu lub zaskoczenia. Ulice Paryża zamykane są rutynowo i niezwykle często: z powodu parad patriotów, parad pedałów, parad komunistów, niezliczonych innych demonstracji, strajków, finałów Tour de France, maratonów, pseudo biegów różnej maści rowerzystów, oszołomów lub wrotkarzy lub... kręcenia filmów - bo co jak co ale Paryż jest miastem w którym kręci się najwięcej filmów na świecie - o ile się nie mylę nawet kilka dziennie.

 

Tak więc Paryż lub fragment tego miasta jest najłatwiejszym miejscem na świecie do odcięcia "od świata", jeśli tylko oczywiście ktoś posiadający wpływ na zmotoryzowaną w rowery policję chciałby uniknąć ciekawskich oczu przechodniów. I takiego właśnie wpływu nie mają rzecz jasna żadni islamiści - żadni terroryści. Taki wpływ posiadają oczywiście tylko służby no i oczywiście mossad.

2 - tak więc zamknięcie tych ulic to oczywiście robota wewnętrzna.

3 - trzecią zastanawiająca sprawą jest ogólnoświatowy "spontaniczny" skowyt wszystkich mediów głównego ścieku w obronie "wolności słowa".

Ha ha ha... tylko w świecie trzymanym za mordę na krótkiej smyczy przez masonerię mogą wystąpić takie zorganizowane pod publiczkę pseudo spontaniczne wyrazy poparcia dla zamordowanych dziennikarzy. Gdzie jest ta słynna wolność słowa u dziennikarskich hien na temat holokaustu? Gdzie jest ta słynna wolność słowa na temat syjonizmu? Masonerii? GMO? Chemicznych oprysków występujących nad Paryżem niemal codziennie? Gdzie są te wyrazy solidarności dla mordowanego przy pomocy zbrodni wojennych dzień po dniu narodu Palestyńczyków? Gdzie są te nieistniejące w mediach głównego ścieku karykatury... żydów? Gdzie są szydercze teksty z wyznawców judaizmu? Gdzie są listy najbogatszych na których byłby chociaż jeden z Rotschildów?

No i aha chwileczkę, chwileczkę... czy to nie we Francji właśnie zabroniono niedawno występów komikowi robiącemu w ramach wolności słowa szyderę z żydostwa?

http://www.polskatimes.pl/artykul/1086114,francja-komik-dieudonne-rezygnuje-z-kontrowersyjnego-spektaklu,id,t.html?cookie=1

To tyle o wolności słowa we Francji - w tej samej Francji w której panuje "wolność, równość, braterstwo" ale... za uderzenie żyda w kodeksie jest kara... dwa razy większa - równość pełną gębą normalnie... ale nieważne, bo...

4 - czwartą sprawą jest oczywiście rutynowy w przypadku operacji fałszywej flagi - kompletny brak materiałów pochodzących z publicznego monitoringu.

Tak samo jak zapis z kamer z 11 września znajdujących się w okolicach Pentagonu, tak samo jak zapis z kamer znajdujących się w londyńskim metrze, tak samo zapis z kamer w Paryżu - wkrótce okaże się że "dostał akurat" awarii i... bezpowrotnie zniknął lub co najwyżej będzie "ściśle tajny" i "niedostępny" bla bla bla dla "dobra śledztwa".

5 - piątą sprawą jest kabaretowy już nawet jak na partaczy z mossadu fakt rzekomego zgubienia dowodu osobistego przez jednego z zamachowców.

Heh... roztargnieni są ci terroryści... ci z Paryża jeszcze bardziej od tych którzy pogubili paszporty pod gruzami WTC - z samolotów uderzających w wieże powypadały im nie tylko turbany ale dokumenty - tak przynajmniej sugeruje najgłupszej części społeczeństwa piąta kolumna mossadu zainstalowana w FBI i CIA. Dla najgłupszych Francuzów natomiast piąta kolumna podrzuciła dowód osobisty jakiegoś kozła ofiarnego.

Świadczy o tym fakt, że inny z "zamachowców" sam się zgłosił na policję, kiedy dowiedział się z mediów, że on także figuruje na liście sprawców. Mimo iż są dowody że był wówczas w szkole w innej części Francji i ma setki świadków, nadal jest trzymany w jakimś lochu i jak znam życie - szybko dokona żywota w jakimś francuskim Guantanamo lub popełni wygodne dla wszystkich "samobójstwo". Los pozostałej dwójki też jest raczej przesądzony i szczerze wątpię czy "uda się" pojmać ich żywcem lub inaczej sprawić aby dożyli procesu i mogli coś w swojej obronie powiedzieć... mają na to szansę jak kula śniegu w piekle... zwłaszcza ze synek węgierskiego półżyda Sarkozego na pejs-zbuku publicznie nawołuje "Niech polowanie się rozpocznie" i pod spodem dodaje imiona podejrzanych którzy dla niego nie są podejrzanymi ale sprawcami lub zwierzyną łowną.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/je-suis-charlie/zjr5l

Tak więc francuscy i węgierscy żydzi już mają wytypowanych sprawców - i to nie jest wcale śmieszne...

No a teraz omówmy na spokojnie i szczegółowo filmy które... są.

6 -  egzekucja policjanta.

Ta egzekucja to parodia ze zdrowego rozsądku, bo każdy kto miał w rękach kałacha wie do czego ten karabin jest zdolny. Kałasznikow przebija każdą jedną kamizelkę kuloodporną no więc gdzie są plamy krwi trafionego i "zwijającego się z bólu" policjanta, który leży i kwiczy na chodniku?

Plam nie ma nigdzie! Koleś się zwija na boku i głośno jęczy co przy braku krwi nie wróży mu kariery w Hollywood za jakieś sensowne pieniądze. Dobrze że ma etat w policji bo z aktorstwa by nie utrzymał się na pewno. I dlatego właśnie został on w mediach głównego ścieku - pokryty mgiełką rozmazująca obraz - uniemożliwiającą obejrzenie szczegółów owej pseudo egzekucji. Sama egzekucja natomiast również jest pozbawiona logiki. Oto bowiem ta sama egzekucja bez zacierania obrazu w dość dobrej jakości oraz przy okazji szczegółowa analiza spraw budzących oczywiste kontrowersje.

Po wystrzale następuje uderzenie pocisku w chodnik ale uwaga... kilkadziesiąt centymetrów od głowy leżącego policjanta. Świadczy o tym biały obłoczek trafionej płytki chodnikowej no i brak błysku z lufy, który to brak właśnie, w odróżnieniu od filmów z Hollywood dowodzi że nabój nie był ślepakiem, lecz prawdziwym nabojem... ale uwaga nabojem który wyrzucił... prawdziwy pocisk, który jednakże minął się z celem. Innymi słowy gdyby nasz aktor dostał z kałacha w makówkę - główka by mu się rozprysła na milion kawałków (podobnie jak podczas egzekucji prezydenta Kennedyego) a chodnik pokryłby się natychmiast kolejną plamą krwi i kawałkami mózgu - których oczywiście nie ma. Nie ma również nierozerwalnie połączonej z trafieniem pociskiem - krwistej mgiełki - jaka występuje zawsze przy każdej takiej okazji. Taka mgiełka powinna być zupełnie jak tutaj:

http://www.liveleak.com/view?i=87a_1386675193

No ale w Paryżu jej nie ma.

Na drugi dzień jednak - kiedy powyższe fakty braku krwi pomknęły już na dobre przez internet - nagle "odnalazła się krew" i to ba... krew w olbrzymich ilościach. Odnalazł ją dla spragnionych wiedzy lemingów pewien dzielny dziennikarz z BBC - całkiem życzliwy koleś...

Innymi słowy - kabaretu ciąg dalszy i przed oczami staje pamiętna dziennikarka z BBC która ogłosiła po zamachu na WTC zawalenie się budynku WTC 7 (w który nie uderzył żaden samolot) jeszcze... przed jego zawaleniem. Jest to tak zwane dziennikarstwo proroczo śledcze Smile Ci z BBC wiedzą czego oczekuje publiczność... ale nieważne bo jest jeszcze...

7 - Nagranie z dachu

Na koniec drugie nagranie z zamachu - znikające notorycznie z jew-tuba - obnażające w sposób porażający partaninę mossadu.

http://www.dailymotion.com/video/x2eb9xj_france-false-flag-shooting-attackers-spliced-in-cops-cut-out-man-in-bullet-proof-vest-watches_news

Te nagranie to montaż a nie spontaniczne nagranie, bo w jego połowie widać ucięcie/wycięcie pewnego fragmentu - kluczowego ponadto. Ale mimo to i tak nagranie te pokazuje kilka wpadek organizatorów tej szopki dla lemingów i rodzi kilka kolejnych niewygodnych pytań:

- co na ulicy tuż przed pojawieniem się terrorystów - dosłownie na kilka sekund przed ich nadejściem - robiło... trzech policjantów?

- co na dachu robił agent mossadu - koleś o semickich rysach twarzy - ubrany w kamizelkę kuloodporną?

- czyżby kamizelkę zabrał rutynowo do pracy w biurze na wypadek ataku al-kaidy zamiast drugiego śniadania?

Ha!

Dla każdego myślącego ten zamach to kolejna syjonistyczno masońska szopka mająca prosty i logiczny cel - wynikający oczywiście z poprzednich tego typu zamachów - syjonistyczna masoneria pragnie wziąć kolejny kraj mocniej za mordę i wprowadzić w nim antyludzkie zamordystyczne zmiany w prawie umożliwiające jej jeszcze większą inwigilację społeczeństwa pod pretekstem urojonej wojny z terroryzmem.

Francuzi mają dość dużo praw i swobód - więc chodzi o to aby wzorem Amerykanów i Brytyjczyków im także je odebrać.

Sprawa jest świeża, bo minęły dopiero dwa dni od tego ataku ale to oczywiście nieuniknione że w miarę kolejnych dni takich matactw ujrzy światło dzienne dużo więcej...

"Obława" na terrorystów trwa i zmobilizowano wszystkich francuskich policjantów... nawet tych na czterech kółkach...

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika vovo

Heh. rozpisałbym się

Heh. rozpisałbym się blablabla ale widze że za dużo tu "betonu" umysłowego. Dodam tylko ten link
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/francja-zastrzelil-sie-komisarz-policji-prowadzacy-sledztwo-w-sprawie-charlie-hebdo-2015-01

 Przypadek? nie sądze... Pewnie biedny chłop odkrył coś czego nie powinien.
Baca bardzo dobry art, już w dniu tego "zamachu" po obejrzeniu tych filmików wiedziałem że to wszystko robota pejsów ale pewnych szczegółów( które wymieniłeś w artykule lub w komentarzach - jak te z linią) nie dostrzegłem.
Good Job ! Smile
 Ten cały Juszka, ciekawe ile dostaje w łape od naczelnego Rabina za takie, za przeproszeniem pierdo..... TOTALNY brak logiki, sensownych argumentów jak chociażby w rozmowie z użytkownikiem  A.C. No cóż, zawsze sie trafi jakiś błazen, no ale od czego jest błazen? od błaznowania.
 Generalnie wchodze już na tą strone od dłuższego czasu, czytam komentarze ale zabardzo sie nie udzielam z powodu braku czasu. Jednak dzis postanowiłem się przemóc po tym jak szanowny profesor znawca wszystkiego Juszka zaczął swoje wywody, tak mnie to wciągło i zarazem rozbawiło że przeczytałem wszystkie komentarze(z reguły jak widze pare stron komentarzy to czytam tylko z 1 :P) No ale "miszcz" Juszka dał popis któremu sie nie mogłem oprzeć.
 Nie wiem czy to pejsy, czy taki beton umysłowy, ale aż szkoda gościa(jak i innych nawiedzonych tutaj) widząc taki "beton" umysłowy... Miałem się nie rozpisywać, no ale cóż. Smile
Pozdrowienia dla wszystkich z otwarym umysłem.
vovo

Portret użytkownika baca

minęło znowu kilka dni i są

minęło znowu kilka dni i są kolejne sprawy świadczące że to była operacja fałszywej flagi - w dodatku fuszerka na całej linii...
8 - gdzie są ofiary tego ataku na szmatławca Charlie Hebdo? Czy ktoś w ogóle widział kiedykolwiek ich ciała w jakimś szpitalu lub kostnicy?
9 - dlaczego w tv nie ma szlochających wdów, dzieci, matek, ojców, rodzin zabitych podczas ataku terrorystów?
10 - dlaczego nigdzie nie ma wagonów psychologów którym rodziny ofiar mogłyby sie wysmarkać w rękaw?
11- gdzie są te wszystkie ciała rannych i zabitych?
12 - czy aby nie powinny już być niemal tydzień po ataku jakieś pogrzeby? Demonstracje? Orkiestry żałobne? Jakieś przemówienia? Wieńce? Otwarte trumny? Paradne orszaki żałobne?
13 - dlaczego Helric Fredou komisarz prowadzący sprawę tego ataku - "zabił się" natychmiast po spotkaniu z rodzinami "ofiar"?
14 - jakim cudem autorem filmu "egzekucja policjanta" okazał się obywatel Izraela - agent mosadu pracujący pod przykrywką korespondenta izraelskiej gazety Haarec?
15 - dlaczego kochanką rzekomo zamordowanego redaktora naczelnego Charlie Hebdo jest żydówka Jeanette Bougrab zasiadająca w zarządzie kilku firm Rotschildów?
16 - Jakim sposaobem prezydent Francji dotarł na miejsce ataku sześć minut po nim i oznajmił pochopnie: "że to nie robota islamistów ale iluminatów"?
Strach pomyślec ile przyszłość jeszcze dołozy pytań do tej listy...

Portret użytkownika stopklatka

Albo masz konto na

Albo masz konto na prawda2.info, albo bezczelnie spisujesz to co ktoś napisze i używasz jako swojego artykułu.A tak nawiasem mówiąc jak umrzesz to pierwsze co zrobie to pójdę i zrobie ci zdjęcie w kostnicy i wrzuce do netu- pkt8.
Pkt 9- cenzura, nie chcą robić z tego afery ( a powinni)boją się
10 wagony psychologów są, już do Ciebie jadą bedziesz im smarkał w rękaw ile będziesz chciał
11- pewnie niedługo na cmantarzu
12- otwarte trumny? Chory jesteś? Demonstracji było kilka.
13- słaba psychika - co Ty byś zrobił jakbyś zobaczył rodziny ludzi którzy zostali zamordowani, a wcale nie musieli zginąć
14- przypadek, skąd wiesz że był On agentem? ( ahh te Twoje teorie spiskowe...) Baca wie wszystko..
15-skąd masz takie informacje?z tvn-u? Nie mógł mieć kochanki innego wyznania?
16- nic takiego nie miało miejsca

Portret użytkownika siostra

Wygląda jak prawda, brzmi

Wygląda jak prawda, brzmi logicznie. BACA czy są jakieś źródła, prasa/radio/tv/internet którym w jakimś istotnym stopniu "ufasz"? Co byś polecił żebym nie błądziła/otworzyła oczy. Proszę bez śmiesznych i wymijających odp typu "mapa" Wink

Portret użytkownika benet

Myśle, że większośc zamachów

Myśle, że większośc zamachów ostatnimi czasy to zamachy zainscenizowane, a syjonistyczne media celowo podkręcają strach przed terrorystami i państwem islamskim, które  ot tak, sobie wyrosło z niczego, ciekawe kto ich sponsorował i dostarczał broń ? Państwo islamskie to celowo stworzony twór tak samo jak al kaida.  

Portret użytkownika benet

Czyli popaprańcy tak jak było

Czyli popaprańcy tak jak było do przewidzenia Wink  a takich juszków, którzy to niby uważają, że twardo stapają po ziemi a jednocześnie dadzą sobie każdą papkę wcisnąć jest bardzo wiele i to  przeraża, widać dla nich jest problemem przyjęcie faktów innych niż te z tv 

Portret użytkownika kuzYn

"Wolna Polska" nie jest

"Wolna Polska" nie jest wiarygodną stroną, przynajmniej dla mnie, tym nie mniej również podejrzewam że za tym mógł stać Mossad. Izrael mógł upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze,  zastraszyć Francję i pozbyć się niewygodnych rysowników z nielubianej gazety, po drugie skłócić francuzów z ludnością  muzułmańską.  I to ma sens. Pozostają jeszcze różne organizacje prawicowe którym również zależy na zachwianiu równowagi politycznej zarówno we Francji jak i całej Europie

 

Strony

Skomentuj