Atak Terrorystyczny w Paryżu - Operacją Fałszywej Flagi?

Kategorie: 

internet

Jest wiele faktów świadczących o tym, że atak terrorystyczny na redakcję Charlie Hebdo nie był akcją zaplanowaną przez muzułmańskich islamistów, lecz kolejną operacją fałszywej flagi służb z nieislamskich krajów. W miarę bowiem jak opadają emocje i pojawiają się kolejne informacje przybywa dowodów na to, że ten zamach to była tylko kolejna partanina mossadu w ramach operacji fałszywej flagi, wymierzona w kolejne już społeczeństwo - tym razem francuskie.

 

Jest bardzo wiele spraw budzących wątpliwości co do prawdziwego przebiegu zamachu, z których największą jest niemal całkowity brak filmów ze zdarzenia. Materiały z zamachu są zaledwie dwa - "egzekucja policjanta" oraz "nagranie z dachu" - czy to nie zastanawiające?

 

Przecież zamach odbył się w Paryżu. Przecież w Paryżu jest mnóstwo ludzi - tym bardziej za dnia. Przecież każdy z nich posiada telefon. Gdzie oni wszyscy byli wówczas? Czy nikt z mieszkańców tych pięciopiętrowych kamienic na tamtym skrzyżowaniu nie był wówczas w domu?

 

To oczywiście bez sensu. W rzeczywistości powinno być setki niezależnych nagrań pochodzących z setek rozmaitych okien dokumentujących owo wydarzenie niezależnie - podobnie zresztą jak to miało miejsce podczas zamachu na WTC - nastąpił zamach a więc filmowano go z tysięcy zupełnie rozmaitych punktów.

 

Tego wszystkiego w Paryżu nie ma. Hmmm... jest lepsza technika, lepsze telefony niż 11 września a materiałów... brak.

1 - a więc brak niezliczonych filmów jest numerem jeden na liście dziwnych zjawisk.

Poza tym bardzo zastanawiający jest kompletny brak przechodniów na ulicach. Przecież to Paryż a nie Kolbuszowa z której wszyscy wyjechali na zmywak do Anglii. Ci którzy nie dojechali do Londynu myją przecież gary w Paryżu właśnie. Gdzie oni są, ci wszyscy?

 

Ich nie ma. Paryżan nie ma. Zniknęli z ulic nawet kloszardzi, rumuńscy żebracy oraz emigranci. Nikt nawet mandatów za złe parkowanie nie wystawia a samych tych zmotoryzowanych w rowery i umiejętność pisania wystawiaczy mandatów w Paryżu jest armia potężna

Jak zatem w praktyce sprawić brak przechodniów na ulicach?

No cóż, jest kilka sprawdzonych sposobów z których najbardziej pospolity w Paryżu jest jeden - zamknąć ulicę lub kilka ulic przy pomocy policyjnych blokad. Jest to tak częste zjawisko w tym mieście, że nie budzi u mieszkańców absolutnie żadnego zdziwienia, protestu lub zaskoczenia. Ulice Paryża zamykane są rutynowo i niezwykle często: z powodu parad patriotów, parad pedałów, parad komunistów, niezliczonych innych demonstracji, strajków, finałów Tour de France, maratonów, pseudo biegów różnej maści rowerzystów, oszołomów lub wrotkarzy lub... kręcenia filmów - bo co jak co ale Paryż jest miastem w którym kręci się najwięcej filmów na świecie - o ile się nie mylę nawet kilka dziennie.

 

Tak więc Paryż lub fragment tego miasta jest najłatwiejszym miejscem na świecie do odcięcia "od świata", jeśli tylko oczywiście ktoś posiadający wpływ na zmotoryzowaną w rowery policję chciałby uniknąć ciekawskich oczu przechodniów. I takiego właśnie wpływu nie mają rzecz jasna żadni islamiści - żadni terroryści. Taki wpływ posiadają oczywiście tylko służby no i oczywiście mossad.

2 - tak więc zamknięcie tych ulic to oczywiście robota wewnętrzna.

3 - trzecią zastanawiająca sprawą jest ogólnoświatowy "spontaniczny" skowyt wszystkich mediów głównego ścieku w obronie "wolności słowa".

Ha ha ha... tylko w świecie trzymanym za mordę na krótkiej smyczy przez masonerię mogą wystąpić takie zorganizowane pod publiczkę pseudo spontaniczne wyrazy poparcia dla zamordowanych dziennikarzy. Gdzie jest ta słynna wolność słowa u dziennikarskich hien na temat holokaustu? Gdzie jest ta słynna wolność słowa na temat syjonizmu? Masonerii? GMO? Chemicznych oprysków występujących nad Paryżem niemal codziennie? Gdzie są te wyrazy solidarności dla mordowanego przy pomocy zbrodni wojennych dzień po dniu narodu Palestyńczyków? Gdzie są te nieistniejące w mediach głównego ścieku karykatury... żydów? Gdzie są szydercze teksty z wyznawców judaizmu? Gdzie są listy najbogatszych na których byłby chociaż jeden z Rotschildów?

No i aha chwileczkę, chwileczkę... czy to nie we Francji właśnie zabroniono niedawno występów komikowi robiącemu w ramach wolności słowa szyderę z żydostwa?

http://www.polskatimes.pl/artykul/1086114,francja-komik-dieudonne-rezygnuje-z-kontrowersyjnego-spektaklu,id,t.html?cookie=1

To tyle o wolności słowa we Francji - w tej samej Francji w której panuje "wolność, równość, braterstwo" ale... za uderzenie żyda w kodeksie jest kara... dwa razy większa - równość pełną gębą normalnie... ale nieważne, bo...

4 - czwartą sprawą jest oczywiście rutynowy w przypadku operacji fałszywej flagi - kompletny brak materiałów pochodzących z publicznego monitoringu.

Tak samo jak zapis z kamer z 11 września znajdujących się w okolicach Pentagonu, tak samo jak zapis z kamer znajdujących się w londyńskim metrze, tak samo zapis z kamer w Paryżu - wkrótce okaże się że "dostał akurat" awarii i... bezpowrotnie zniknął lub co najwyżej będzie "ściśle tajny" i "niedostępny" bla bla bla dla "dobra śledztwa".

5 - piątą sprawą jest kabaretowy już nawet jak na partaczy z mossadu fakt rzekomego zgubienia dowodu osobistego przez jednego z zamachowców.

Heh... roztargnieni są ci terroryści... ci z Paryża jeszcze bardziej od tych którzy pogubili paszporty pod gruzami WTC - z samolotów uderzających w wieże powypadały im nie tylko turbany ale dokumenty - tak przynajmniej sugeruje najgłupszej części społeczeństwa piąta kolumna mossadu zainstalowana w FBI i CIA. Dla najgłupszych Francuzów natomiast piąta kolumna podrzuciła dowód osobisty jakiegoś kozła ofiarnego.

Świadczy o tym fakt, że inny z "zamachowców" sam się zgłosił na policję, kiedy dowiedział się z mediów, że on także figuruje na liście sprawców. Mimo iż są dowody że był wówczas w szkole w innej części Francji i ma setki świadków, nadal jest trzymany w jakimś lochu i jak znam życie - szybko dokona żywota w jakimś francuskim Guantanamo lub popełni wygodne dla wszystkich "samobójstwo". Los pozostałej dwójki też jest raczej przesądzony i szczerze wątpię czy "uda się" pojmać ich żywcem lub inaczej sprawić aby dożyli procesu i mogli coś w swojej obronie powiedzieć... mają na to szansę jak kula śniegu w piekle... zwłaszcza ze synek węgierskiego półżyda Sarkozego na pejs-zbuku publicznie nawołuje "Niech polowanie się rozpocznie" i pod spodem dodaje imiona podejrzanych którzy dla niego nie są podejrzanymi ale sprawcami lub zwierzyną łowną.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/je-suis-charlie/zjr5l

Tak więc francuscy i węgierscy żydzi już mają wytypowanych sprawców - i to nie jest wcale śmieszne...

No a teraz omówmy na spokojnie i szczegółowo filmy które... są.

6 -  egzekucja policjanta.

Ta egzekucja to parodia ze zdrowego rozsądku, bo każdy kto miał w rękach kałacha wie do czego ten karabin jest zdolny. Kałasznikow przebija każdą jedną kamizelkę kuloodporną no więc gdzie są plamy krwi trafionego i "zwijającego się z bólu" policjanta, który leży i kwiczy na chodniku?

Plam nie ma nigdzie! Koleś się zwija na boku i głośno jęczy co przy braku krwi nie wróży mu kariery w Hollywood za jakieś sensowne pieniądze. Dobrze że ma etat w policji bo z aktorstwa by nie utrzymał się na pewno. I dlatego właśnie został on w mediach głównego ścieku - pokryty mgiełką rozmazująca obraz - uniemożliwiającą obejrzenie szczegółów owej pseudo egzekucji. Sama egzekucja natomiast również jest pozbawiona logiki. Oto bowiem ta sama egzekucja bez zacierania obrazu w dość dobrej jakości oraz przy okazji szczegółowa analiza spraw budzących oczywiste kontrowersje.

Po wystrzale następuje uderzenie pocisku w chodnik ale uwaga... kilkadziesiąt centymetrów od głowy leżącego policjanta. Świadczy o tym biały obłoczek trafionej płytki chodnikowej no i brak błysku z lufy, który to brak właśnie, w odróżnieniu od filmów z Hollywood dowodzi że nabój nie był ślepakiem, lecz prawdziwym nabojem... ale uwaga nabojem który wyrzucił... prawdziwy pocisk, który jednakże minął się z celem. Innymi słowy gdyby nasz aktor dostał z kałacha w makówkę - główka by mu się rozprysła na milion kawałków (podobnie jak podczas egzekucji prezydenta Kennedyego) a chodnik pokryłby się natychmiast kolejną plamą krwi i kawałkami mózgu - których oczywiście nie ma. Nie ma również nierozerwalnie połączonej z trafieniem pociskiem - krwistej mgiełki - jaka występuje zawsze przy każdej takiej okazji. Taka mgiełka powinna być zupełnie jak tutaj:

http://www.liveleak.com/view?i=87a_1386675193

No ale w Paryżu jej nie ma.

Na drugi dzień jednak - kiedy powyższe fakty braku krwi pomknęły już na dobre przez internet - nagle "odnalazła się krew" i to ba... krew w olbrzymich ilościach. Odnalazł ją dla spragnionych wiedzy lemingów pewien dzielny dziennikarz z BBC - całkiem życzliwy koleś...

Innymi słowy - kabaretu ciąg dalszy i przed oczami staje pamiętna dziennikarka z BBC która ogłosiła po zamachu na WTC zawalenie się budynku WTC 7 (w który nie uderzył żaden samolot) jeszcze... przed jego zawaleniem. Jest to tak zwane dziennikarstwo proroczo śledcze Smile Ci z BBC wiedzą czego oczekuje publiczność... ale nieważne bo jest jeszcze...

7 - Nagranie z dachu

Na koniec drugie nagranie z zamachu - znikające notorycznie z jew-tuba - obnażające w sposób porażający partaninę mossadu.

http://www.dailymotion.com/video/x2eb9xj_france-false-flag-shooting-attackers-spliced-in-cops-cut-out-man-in-bullet-proof-vest-watches_news

Te nagranie to montaż a nie spontaniczne nagranie, bo w jego połowie widać ucięcie/wycięcie pewnego fragmentu - kluczowego ponadto. Ale mimo to i tak nagranie te pokazuje kilka wpadek organizatorów tej szopki dla lemingów i rodzi kilka kolejnych niewygodnych pytań:

- co na ulicy tuż przed pojawieniem się terrorystów - dosłownie na kilka sekund przed ich nadejściem - robiło... trzech policjantów?

- co na dachu robił agent mossadu - koleś o semickich rysach twarzy - ubrany w kamizelkę kuloodporną?

- czyżby kamizelkę zabrał rutynowo do pracy w biurze na wypadek ataku al-kaidy zamiast drugiego śniadania?

Ha!

Dla każdego myślącego ten zamach to kolejna syjonistyczno masońska szopka mająca prosty i logiczny cel - wynikający oczywiście z poprzednich tego typu zamachów - syjonistyczna masoneria pragnie wziąć kolejny kraj mocniej za mordę i wprowadzić w nim antyludzkie zamordystyczne zmiany w prawie umożliwiające jej jeszcze większą inwigilację społeczeństwa pod pretekstem urojonej wojny z terroryzmem.

Francuzi mają dość dużo praw i swobód - więc chodzi o to aby wzorem Amerykanów i Brytyjczyków im także je odebrać.

Sprawa jest świeża, bo minęły dopiero dwa dni od tego ataku ale to oczywiście nieuniknione że w miarę kolejnych dni takich matactw ujrzy światło dzienne dużo więcej...

"Obława" na terrorystów trwa i zmobilizowano wszystkich francuskich policjantów... nawet tych na czterech kółkach...

 

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika vovo

Heh. rozpisałbym się

Heh. rozpisałbym się blablabla ale widze że za dużo tu "betonu" umysłowego. Dodam tylko ten link
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/francja-zastrzelil-sie-komisarz-policji-prowadzacy-sledztwo-w-sprawie-charlie-hebdo-2015-01

 Przypadek? nie sądze... Pewnie biedny chłop odkrył coś czego nie powinien.
Baca bardzo dobry art, już w dniu tego "zamachu" po obejrzeniu tych filmików wiedziałem że to wszystko robota pejsów ale pewnych szczegółów( które wymieniłeś w artykule lub w komentarzach - jak te z linią) nie dostrzegłem.
Good Job ! Smile
 Ten cały Juszka, ciekawe ile dostaje w łape od naczelnego Rabina za takie, za przeproszeniem pierdo..... TOTALNY brak logiki, sensownych argumentów jak chociażby w rozmowie z użytkownikiem  A.C. No cóż, zawsze sie trafi jakiś błazen, no ale od czego jest błazen? od błaznowania.
 Generalnie wchodze już na tą strone od dłuższego czasu, czytam komentarze ale zabardzo sie nie udzielam z powodu braku czasu. Jednak dzis postanowiłem się przemóc po tym jak szanowny profesor znawca wszystkiego Juszka zaczął swoje wywody, tak mnie to wciągło i zarazem rozbawiło że przeczytałem wszystkie komentarze(z reguły jak widze pare stron komentarzy to czytam tylko z 1 :P) No ale "miszcz" Juszka dał popis któremu sie nie mogłem oprzeć.
 Nie wiem czy to pejsy, czy taki beton umysłowy, ale aż szkoda gościa(jak i innych nawiedzonych tutaj) widząc taki "beton" umysłowy... Miałem się nie rozpisywać, no ale cóż. Smile
Pozdrowienia dla wszystkich z otwarym umysłem.
vovo

Portret użytkownika baca

minęło znowu kilka dni i są

minęło znowu kilka dni i są kolejne sprawy świadczące że to była operacja fałszywej flagi - w dodatku fuszerka na całej linii...
8 - gdzie są ofiary tego ataku na szmatławca Charlie Hebdo? Czy ktoś w ogóle widział kiedykolwiek ich ciała w jakimś szpitalu lub kostnicy?
9 - dlaczego w tv nie ma szlochających wdów, dzieci, matek, ojców, rodzin zabitych podczas ataku terrorystów?
10 - dlaczego nigdzie nie ma wagonów psychologów którym rodziny ofiar mogłyby sie wysmarkać w rękaw?
11- gdzie są te wszystkie ciała rannych i zabitych?
12 - czy aby nie powinny już być niemal tydzień po ataku jakieś pogrzeby? Demonstracje? Orkiestry żałobne? Jakieś przemówienia? Wieńce? Otwarte trumny? Paradne orszaki żałobne?
13 - dlaczego Helric Fredou komisarz prowadzący sprawę tego ataku - "zabił się" natychmiast po spotkaniu z rodzinami "ofiar"?
14 - jakim cudem autorem filmu "egzekucja policjanta" okazał się obywatel Izraela - agent mosadu pracujący pod przykrywką korespondenta izraelskiej gazety Haarec?
15 - dlaczego kochanką rzekomo zamordowanego redaktora naczelnego Charlie Hebdo jest żydówka Jeanette Bougrab zasiadająca w zarządzie kilku firm Rotschildów?
16 - Jakim sposaobem prezydent Francji dotarł na miejsce ataku sześć minut po nim i oznajmił pochopnie: "że to nie robota islamistów ale iluminatów"?
Strach pomyślec ile przyszłość jeszcze dołozy pytań do tej listy...

Portret użytkownika stopklatka

Albo masz konto na

Albo masz konto na prawda2.info, albo bezczelnie spisujesz to co ktoś napisze i używasz jako swojego artykułu.A tak nawiasem mówiąc jak umrzesz to pierwsze co zrobie to pójdę i zrobie ci zdjęcie w kostnicy i wrzuce do netu- pkt8.
Pkt 9- cenzura, nie chcą robić z tego afery ( a powinni)boją się
10 wagony psychologów są, już do Ciebie jadą bedziesz im smarkał w rękaw ile będziesz chciał
11- pewnie niedługo na cmantarzu
12- otwarte trumny? Chory jesteś? Demonstracji było kilka.
13- słaba psychika - co Ty byś zrobił jakbyś zobaczył rodziny ludzi którzy zostali zamordowani, a wcale nie musieli zginąć
14- przypadek, skąd wiesz że był On agentem? ( ahh te Twoje teorie spiskowe...) Baca wie wszystko..
15-skąd masz takie informacje?z tvn-u? Nie mógł mieć kochanki innego wyznania?
16- nic takiego nie miało miejsca

Portret użytkownika siostra

Wygląda jak prawda, brzmi

Wygląda jak prawda, brzmi logicznie. BACA czy są jakieś źródła, prasa/radio/tv/internet którym w jakimś istotnym stopniu "ufasz"? Co byś polecił żebym nie błądziła/otworzyła oczy. Proszę bez śmiesznych i wymijających odp typu "mapa" Wink

Portret użytkownika benet

Myśle, że większośc zamachów

Myśle, że większośc zamachów ostatnimi czasy to zamachy zainscenizowane, a syjonistyczne media celowo podkręcają strach przed terrorystami i państwem islamskim, które  ot tak, sobie wyrosło z niczego, ciekawe kto ich sponsorował i dostarczał broń ? Państwo islamskie to celowo stworzony twór tak samo jak al kaida.  

Portret użytkownika benet

Czyli popaprańcy tak jak było

Czyli popaprańcy tak jak było do przewidzenia Wink  a takich juszków, którzy to niby uważają, że twardo stapają po ziemi a jednocześnie dadzą sobie każdą papkę wcisnąć jest bardzo wiele i to  przeraża, widać dla nich jest problemem przyjęcie faktów innych niż te z tv 

Portret użytkownika kuzYn

"Wolna Polska" nie jest

"Wolna Polska" nie jest wiarygodną stroną, przynajmniej dla mnie, tym nie mniej również podejrzewam że za tym mógł stać Mossad. Izrael mógł upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze,  zastraszyć Francję i pozbyć się niewygodnych rysowników z nielubianej gazety, po drugie skłócić francuzów z ludnością  muzułmańską.  I to ma sens. Pozostają jeszcze różne organizacje prawicowe którym również zależy na zachwianiu równowagi politycznej zarówno we Francji jak i całej Europie

 

Portret użytkownika Tomek4rr3443

Lubie tu wchodzić i czytać te

Lubie tu wchodzić i czytać te artykuły i komentaże np."zielonawyspa" po tem sie zastanawiam kim są Ci ludzie i co jarają :)najlepsze jak administrator ładuje tutaj artykuły, które są na pierwsz rzut oka ściemą i ściemnia jak idzie żeby zrobić z tego materiał do czytania.Mistrzowie wyobraźni Smile

Portret użytkownika zielonawyspa

Jeżeli to była akcja

Jeżeli to była akcja ustawiona to za sprawą Ufonautów, którzy kontrolują masonerię i rządy ! UFOnauci praktykują w swoim życiu niezwykle zgniłą filozofię, nazywaną "szatańskim pasożytnictwem". Dokładniejszy opis tej filozofii zawarty jest na stronie internetowej parasitism_pl.htm oraz w rozdziale JD z tomu 8 monografii [1/4]. Generalnie rzecz biorąc filozofia ta sprowadza się do stosowania w życiu zasady "nie wypełniaj niczego, do wypełniania czego nie zostaniesz jakoś przymuszony". Praktycznie to oznacza, że szatańscy pasożyci są ateistami jacy nie wypełniają w swoim życiu ani praw moralnych, czyli praw ustanowionych przez Boga, ani zasad etycznych, ani też niczego co utrzymuje w dyscyplinie i moralności normalne społeczeństwa. W rezultacie konsekwentne stosowanie tej zasady w ich życiu prowadzi do absolutnie zgniłej moralności jej wyznawców. Wyznawcy ci przekształcają się w społeczeństwo złodziei i bandytów pozbawionych wszelkich zasad i żyjących wyłącznie z uciskania oraz rabunku innych.
       Z powodu wyznawania owej moralnie zgniłej filozofii "szatańskiego pasożytnictwa", UFOnauci faktycznie są rodzajem kosmicznych bandytów i rabusiów. Rabują oni i okradają ludzi na tysiące sposobów. Tyle tylko że aby ukryć swoje niecne działania, bez przerwy przed nami się ukrywają, zaś jeśli przyłapani zostają na gorącym uczynku wówczas wmawiają naiwnym ludziskom, że przybywają na Ziemię aby nam pomagać. Gdyby jednak faktycznie ludziom pomagali, tak jak w to wielu naiwniaków wierzy, wówczas nie musieliby się przed nami ukrywać.
http://ufonauci.w.interia.pl/

Na Ziemi "pracuje" tylu UFOnautów zatrudnionych przy rabowaniu i zniewalaniu ludzkości, że jeden UFOnauta przypada na każde około 25 ludzi. Z kolei jeden wehikuł UFO przypada na każde około 100 ludzi. Okupacyjne siły UFOnautów na Ziemi są wiec ogromnie liczebne. Tyle tylko, że zgodnie z twierdzeniami osób uprowadzanych do baz mieszkalnych UFOnautów, istoty te faktycznie wcale nie mieszkają na Ziemi, a swoje bazy odpoczynkowe posiadają na najbliższych planetach, szczególnie na Wenus i na Marsie. (Jednak z powodu ogromnej szybkosci ich wehikułów UFO, "dojazd do pracy" UFOnautów z tamtych planet trwa krócej niż nasze przejazdy do miejsc zatrudnienia.) Dokładne obliczenia liczebności sił UFOnautów na Ziemi przytoczone zostały w podrozdziale U3.1.1 z tomu 15 monografii [1/4]. Natomiast dosyć zgrubne ich obliczenia przytoczone zostały w monografii [8] oraz w traktacie [7/2]. Zapraszam tu do osobistego zweryfikowania poprawności tych obliczeń. Powodem dla jakiego normalnie nie widzimy owego ogromnego zmasowania UFOnautów i wehikułów UFO na Ziemi, jest że oni się nieustannie ukrywają przed ludźmi.

Portret użytkownika Miki Mous

Co do tej kreski z filmu z

Co do tej kreski z filmu z policjantem, to nie kreska a zwykły wyciek z klimy. Sam film jest  zmanipulowaną żenadą. Jeśli celem bandyty jest zabić a tym bardziej jeśli zadanie jest zlecone i całe państwo islamskie patrzy na łapy , to rzekomo wyszkolony dzichadysta upewnia się i ewentualnie dobija kolesia a nie urządza głupawy truchcik. Kula ewidentnie trafia w chodnik. Co do braku krwi to akurat może się stać. Kiedyś prosto przed moje okno na moich oczach gostek wyskoczył z okna. Głowę miał roztrzaskaną ale zanim krew wypłynęła to trochę potrwało. Jeszcze sprawa kolesia co to filmował. Nagrał akcję ale samej kwesti pomocy policjantowi już nie , a przecież to brak puenty i każdy by do końca śledził przebieg zajścia. Jedna wielka lipa. Celem myśliwego jest zabić cel i mieć pewność że go osiągnął. Nieudolni aktorzy zrobili to jak umieli ale kupa gówna z tego wyszła. Pomijam już fakt że na końcu jeden z aktorów chwyta kałach jak żołnierz marines brodzący w wodzie. Tak przy okazji to czy ktoś wie na jakiej ulicy się to stalło bo chciałbym zobaczyć teren w stretwiew

Portret użytkownika m65

Już w ścierwomediach

Już w ścierwomediach pojawiają się informację że "to jeszcze nie koniec!" i żeby zadbać o bezpieczeństwo obywateli, trzeba wprowadzić w życie specjalne programy kontroli. SAMI TO MÓWIĄ! Zatem ruszcie czachą wszyscy ci, co uważacie że to zwykły przypadek i akt terroru dwóch pionków z Al-Kaidy. Kaganiec na ryj i krótsza smycz po prostu. Takie rzeczy sprawdzają się idealnie do przeforsowania podobnych metod.

Portret użytkownika Surun

Izraelskie władze, pod

Izraelskie władze, pod kierownictwem chabadników, zatwierdziły książkę o mordowaniu gojów.
Doradca prawny rządu izraelskiego Yehuda Weinstein nakazał zamknięcie sprawy rozpoczętej przeciwko autorom książki „Torat a-Melech” (Prawo króla), rabinom Josefowi Elitzur’owi i Icchakowi Shapiro, a także przeciwko rabinom uzasadniającym i popierającym tę publikację.
Książka „Torat a-Melech” omawia halachiczne orzeczenia dotyczące zabijania nieżydów w czasie pokoju i wojny. Poczynając od przypomnienia o istnieniu zakazu podobnego zabójstwa, autorzy szybko przechodzą do rozważania sytuacji w których zabijanie jest dozwolone. Stacja radiowa „Kol Israel” poinformowała 28 maja, że Weinstein uznał za niemożliwe udowodnienie złej intencji autorów książki. Byli oni podejrzewani o podżeganie do rasizmu ale doradca prawny uważa, że trudno jest przekonać sąd co do tego, że właśnie podżeganie było celem autorów książki. Książka „Torat a-Melech” była wydana w 2009 roku i natychmiast wywołała duży skandal. Sami rabini niejednokrotnie oświadczali, że  nie naruszyli prawa, nie zajmowali się podżeganiem jedynie tylko „interpretowali przepisy halachy, nie wchodząc w politykę”. Halacha albo alacha to jest tradycyjne judejskie prawo, całość praw i przepisów judaizmu regulujących religijne, rodzinne i społeczne życie żydów.
Książka o mordowaniu gojów została przedstawione do Państwowej Nagrody Izraela. 
Nie zdążył się pojawić komunikat o tym, że grupa deputowanych Knessetu z partii prawicowych i religijnych, włącznie z partią „Likud”, przygotowała projekt ustawy dającej rabinom immunitet przed odpowiedzialnością karną za wszelkie wypowiedzi, komentarze i opinie, związane z halachą i Torą.
Jak rozentuzjazmowani ciemni fanatycy przeszli do ataku pragnąc wykorzystać sukces: Rav Yakov Yosef, jeden z najwybitniejszych rabinów obozu prawicowego i syn rabina Yosefa Ovadia, wezwał do przyznania Nagrody Izraela autorom książki „Torat a-Melech” (Prawo króla), która zawiera przepisy dotyczące zabijania gojów. Na swoją cotygodniową lekcję, w dzielnicy bucharskiej Jerozolimy, zaprosił on głównego rabina Kiriat-Arby, Dova Liora, co przekształciło to zdarzenie w demonstrację siły z udziałem licznych zwolenników. W odpowiedzi na nakaz aresztowania rabinów, którzy wyrazili swoje poparcie dla książki „Torat a-Melech” (Prawo króla) rabin Yakov Yosef powiedział, że jego ojciec otrzymał Nagrodę Izraela za serię halachicznych książek w których zawarte są analogiczne wypowiedzi. Na przykład powiedział on o wypowiedzi ojca według którego nieżyd, nieprzestrzegający siedmiu przykazań potomków Noego, nie ma prawa do istnienia. W ten sposób, w jego opinii, książka „Torat a-Melech” także zasługuje na Nagrodę Izraela. „Władze”- powiedział on- „pozwalają określonym grupom zajmować się podżeganiem przeciwko Izraelowi ale ścigają rabinów wyrażających „opinie Tory” „…
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/36758-izraelskie-w%C5%82adze-zatwierdzi%C5%82y-ksi%C4%85%C5%BCk%C4%99-o-mordowaniu-goj%C3%B3w

Portret użytkownika antifa

I prosze, kolejne bezsensowne

I prosze, kolejne bezsensowne wodolejstwo, lanie obrzydliwego jadu, nienawiści i antysemityzmu na prawo i lewo za swoje niepowodzenia życiowe. Nie wiem naprawdę, jakim trzeba być kretynem żeby wierzyć, że całą akcję sfingował Mossad. Mam rozumieć, że to agenci Mossadu po negocjacjach wystawili się policji by dać się zastrzelić? Śmiech na sali! Może sam waści baca by tak zrobił (a dobrze by było).
No i aha chwileczkę, chwileczkę... czy to nie we Francji właśnie zabroniono niedawno występów komikowi robiącemu w ramach wolności słowa szyderę z żydostwa?
Masz na to jakieś dowody? Naprawdę z takimi wielkimi oczami śledzisz Charlie Hebdo skoro twierdzisz że nic o żydach tam nie rysują? Skończ już waść dorabiać takie absurdalne ideologie spiskowe bo obrażasz wszelką inteligencję, która by chciała cokolwiek wartościowego tutaj przeczytać. Co do reszty tego wywodu to nawet tego nie skomentuję. Jak zwykle masowe plucie na Żydów nie poparte żadnymi dowodami a jedynie osobistą subiektywną nienawiścią wynikającą z niepowodzeń życiowych. Porażka.
Mossad to najwyżej może do autora zapukać za takie lanie jadu i szerzenie faszyzmu.

Portret użytkownika El Koto

Jew-Media zupełnie nic nie

Jew-Media zupełnie nic nie piszą o tym że Prawy Sektor wyszedł z parlamentu Ukraińskiego i zapowiedział na wiosnę br walkę zbrojną przeciw niemieckim żydo-chazarom co okupują obecnie Ukrainę. Ciekawe jak wam się gebelsom i płatnym zdrajcom polski (np tym z antify) uda przerobić rezunów z UPA i OUN na zielonych ludków co przybyli z Rosji? Powodzenia życzę. Oj będzie się działo na wiosnę. Z tego co wiem to rezuny dostały szału jak zobaczyły na własne oczy do czego chazry są zdolne.

Portret użytkownika baca

ten plugawy i pseudo

ten plugawy i pseudo satyryczny szmatławiec - obrażający wszystko co możliwe z wyjątkiem... żydostwa o nazie charlie hebdo był poniżej krytyki... to tylko warty podtarcia dupy kolejny produkt zdeprawowanego żydostwa, stworzony przez żydostwo, prowadzony przez żydostwo i przerabiany obecnie na męczenników przez żydostwo...
a skoro ta zgraja "redaktorków" którzy zostali zabici była żydami to jak myślisz kto ich zabił? no kto to taki?
bo ja myslę że to byli antysemici, że to byli murzyni, islamiści, dżihadyści, terroryści, że to byli faszyści... ci wszyscy sprowadzeni do Europy przez... żydostwo....
jak jesteś antifaszystą żydowską no to nie jęcz jak ciota po forach gdzie nie ma tych wszystkich bandytów tylko jedź do Francji i wyłap ich wszystkich Smile 

Portret użytkownika antifa

Haha, i kto to mówi Póki co

Haha, i kto to mówi Smile Póki co widzę, że tylko ty jęczysz jak ciota na Innemedium od ilu to już? 3 lata robisz obciach i niesmak, no nie? No właśnie. Bełkot i słowotok pokroju ś.p. arona jasnowidza (a może on to twoje multikonto?).
bo ja myslę że to byli antysemici, że to byli murzyni, islamiści, dżihadyści, terroryści, że to byli faszyści... ci wszyscy sprowadzeni do Europy przez... żydostwo....
No to w końcu Mossad czy ci co wymieniłeś? Zdecyduj się bo sam sie już plączesz w tym co piszesz i myślisz (o ile to drugie zachodzi wogóle w twojej głowie). A o francuskich muzułmanów się nie martw, wyłapię ich wszystkich zaraz po tym jak ty złowisz wszystkich tych syjonistów i tych innych tam Wink Więc nie bądź ową ciotą i zrób ten pierwszy ruch Smile
 
 

Portret użytkownika drako_tr.

Twój artkuł baco, (jak dla

Twój artkuł baco, (jak dla mnie) jest więcej, niż prawdopodobny.
Syjoniści, podszywający się pod żydów, nie mają nic wspólnego z „ludźmi”, mimo, że są do ludzi łudząco podobni, brak w nich jakiegokolwiek człowieczeństwa, czy czegokolwiek co z ludźmi się wiąże, bo czy zwykły, normalny człowiek, byłby zdolny do tego…?

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/okupacja-zydowska-ludobojstwo-na-polakach-w-polsce-zbliza-sie-2013-04
 
Syjonistom, jak widać mordowanie dzieci, nie sprawia większego problemu.
Te BESTIE w ludzkich skórach, nienawidzą prawdy…nienawidzą wszystkiego co dobre, normalne, LUDZKIE…niszczą wartości, przekłamują historię, tworzą podziały…
Dla nich życie ludzkie nie ma najmniejszej wartości, chyba że…czerpią z niego korzyści.
 
Ale „dopóty dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie”…a ono, już ledwo się trzyma.

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika Juszka1980OGL

No i źle wyprofilowane drogi,

No i źle wyprofilowane drogi, pijani kierowcy, oblodzenie...... to też spisek. Spisek spisek widzę wszędzie spiski. A pamiętasz czarnucha który w Londynie odciął głowę żołnieżowi w imie allacha?? Też spisek. 
Każdy naród ma rękach krew. Każdy. 
Takich zdjęć mogę zamieścić sporo więcej jak isis zabija dzieci, a to co dzieje się w Afryce, albo meksyk zobacz pakistan..... 
Masz rację żydy mordują bez przerwy palestyńczyków i należy to mówić otwarcie ale te ciapate szmotogłowe islamskie swinie mordują na całym świecie.

Portret użytkownika drako_tr.

„Każdy naród ma rękach krew.

„Każdy naród ma rękach krew. Każdy „
Tak…? ... Wobec tego oświeć mnie Juszka, i powiedz, czyją krew na rękach mają POLACY, CZESI, SŁOWACY, CHORWACI, BÓŁGARZY…???
Islamiści i żydostwo…i jedni, i drudzy mordują ludzi na całym świecie… i jedni, i drudzy są siebie warci, bo i jedni, i drudzy, są wyznawcami ZŁA, co w moim przekonaniu eliminuje ich z miana człowieka. Niewiele się od siebie różnią, może tylko tym, że, ci pierwsi są głupi, i pokonanie ich, pomimo pozorów ich „siły” nie stanowiło by większego problemu…za to żydostwa należy się bardzo obawiać, nie z powodu ich rzekomo najlepiej wyszkolonej armii na świecie, ale z powodu ich przebiegłości, niestety są mistrzami knucia…
Wracając do artykułu…. jeżeli faktycznie żydostwo to uknuło, to powodem tego zamachu(i zapewne następnych) jest to:

http://www.fronda.pl/a/zydzi-uciekaja-z-francji-sa-przesladowani-przez-islam-i-panstwo,45871.html
Całą winę i tak zwalą na ciapatych...

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika Juszka1980OGL

W histrorii każdego państwa

W histrorii każdego państwa znajdą się ciemne karty i jeżeli nie znasz historii swojego kraju to zastanó się kim jestes? 
ot chocby takie przykłady powstanie chmielnickiego i kilkadziesiąt tysięcy ukrainców zamordowanych przez polskie wojsko, albo jeńcy po bitwie warszawskiej..... trzeba tez i o tym pamietac.
Ale o chorwatach i bułgarach to pojechałeś: ostatnia wojna w byłej jugosławi i morderstwa na serbach? bułgaria i IIWŚ nie pamiętasz? A czesi ot chocby śląsk cieszyński...... Wszystkei kraje mają takie karty.
Ale masz rację że zydzi a zwłaszcza cipaki sa na pierwszych miejscach na tej liscie. I masz racje w ostatnich latach to oni są największymi terrorystami.
ps. przeczytaj książkę "Kaci Hitlera" Christofera Hale a dowiesz się jak wojna zmienia ludzi i to niezależnie od wyznania, pochodzenia...

Portret użytkownika sb1234

Autorze. Moim zdaniem mało

Autorze.
Moim zdaniem mało egzekucji sie naogladales, nie za kazdym razem krew natychmiastowo wyplywa, zalezy jakie zyly/tetnice zostaly przerwane, w jakim miejscu i w jaki sposob. Krwawa mgielka to jest w GRACH. 
 
Reszta ciekawa jako inny punkt widzenia.

Portret użytkownika vector

Biedo intelektualna ! Kiedy

Biedo intelektualna !
Kiedy nastepuje najintensywniejsze krwawienie ?
Ano wtedy, gdy serce pracuje. W pół minuty po "egzekucji" nie było widać śladów krwi, to kiedy powstała ta kałuża wielkości kilku metrów kwadratówych ?

Portret użytkownika baca

naprawdę matołku? no to

naprawdę matołku?
no to zobacz uważnie jeszcze raz wyreżyserowany film z "egzekucji policjanta" - tym razem zrób to uważniej i przyjrzyj się ulicy gdzie stoi "skradziony" samochód...
http://www.liveleak.com/view?i=bc6_1420632668
a zobaczysz że scenę kręcono co najmniej dwa razy bo:
- za pierwszym razem auto stanęło na wyznaczonej czarnej lini, ok? (to taki znak dla aktora stosowany w przemysle fimowym)
- za drugim podejsciem, czyli kiedy terroryści już powracają do auta, są już tam wymalowane na krzyż dwie linie
jakieś pytania?

Portret użytkownika Sylar

Jest jak mowisz, tak jak w

Jest jak mowisz, tak jak w Londku gosciu "obcial" glowe wojskowemu nie bylo krwi na chodniku tylko na rekach i rozne znaczniki pojawialy sie na drodze i chodnikach tak samo tutaj. A teraz maja pretekst do kontrolowania lemingow.

Portret użytkownika kuzYn

Ja juz 7 stycznia to

Ja juz 7 stycznia to zauważyłem w newsie z ZnZ i wydało mi się to dziwne. Pomyślałem wtedy że to może z winy pogody albo ustawienia kąta obiektywu kamery. Ale przecież to raczej mało prawdopodobne

 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Co wwy za brednie piszecie,

Co wwy za brednie piszecie, ta boczna krecha to jakieś złudzenie, załamie światła, sprawdz na tym filmiku:
http://www.liveleak.com/view?i=bc6_1420632668
Daj na pełny ekran i sprawdź jak kolesie wsiadają do auta i odjeżdzają klatka po klatca, ba wystarczy zatrzymywać spacją filmi a przekonasz się o czym mówię.
Śmieszni jesteście.
No i jak chcecie to zamieszczę zdjęcia z moich polowań a przekonacie się że postrzał z broni nie zawsze powoduje duzy wypływ krwi, po niektórych strzałach śmiertelnych zwierzę puści kilka kropel krwi. Widzieliście amerykańskie horrory typu "meksykańska masakra piłą mechaniczną" i na nich opiera się wasza wiedza. Co za brednie i ty jeszcze uwierzyłeś nie podejrzewałem ciebie o to kuzyn. 

Portret użytkownika b@ron

Juszka1980OGL..."ta boczna

Juszka1980OGL..."ta boczna krecha to jakieś złudzenie, załamie światła" ...głupszego wyjaśnienia nie mogłeś wymyślić...był już film z egzekucji uprowadzonego reportera, któremu po podcięciu gardła krew nie chciała płynąc...problem jest własnie tego typu, że ci co kręcą takie "dokumenty" mają ludzkość już za bezmózgów, którzy wszystko łykają

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Juszka1980OGL

NIe słyszałeś? To powiedz mi

NIe słyszałeś? To powiedz mi dlaczego ta boczna krecha się zmienia (kształt,wielkość) kiedy przemieszczają sie koło niej 2 przedmioty to znaczy auto i ciapak?
ps. nie widziałęm tego filmiku z podcięciem jakiegoś reportera.
Czekam na coś mądrego.

Portret użytkownika A.C.

A gdzie odpryski rozerwanej

A gdzie odpryski rozerwanej pociskiem czaszki,tóre na tym tle byłyby dokładnie widoczne.A te polowania to gdzie uskuteczniałeś?W centrum miasta strzelałeś do leżącego na chodniku zwierza i nie zostało po strzale ani kropli krwi,czy w lesie z odległości 100m do stojącej sarny,gdzie krew rozbryzła się na krzaki,liście,ściółkę,trawę lub też zwierze po postrzale pokonało jeszcze jakiś dystans opuszczając miejsce postrzału?
No i teraz pomyśl kto bredzi i kto jest śmieszny.

Portret użytkownika baca

juszek to tylko nieszczęśliwy

juszek to tylko nieszczęśliwy kłusownik, który nie odróżnia wojskowego naboju ze stalowym rdzeniem do kałasznikowa od śmiesznej śrutowej para amunicji, jakiej używa do swojej dupeltóffki.. troluje żeby trolować - jeszcze nigdy nie powiedział czegoś sensownego...

Portret użytkownika A.C.

Eksperymentator z ciebie jak

Eksperymentator z ciebie jak ci dwaj panowie.Widzisz to co chcesz widzieć.Pierwszy pocisk uderzył w rurę prostopadle, rura upadła zgodnie z kierunkiem lotu pocisku.Drugi pocisk odbił się rykoszetem w lewą stronę a rura upadła na prawo.Filmik godny polecenia.

Portret użytkownika NewAgeFucker

Ktos taki jak ty nie powiniem

Ktos taki jak ty nie powiniem nigdy dostać pozwolenia na broń.Chwalisz się tym zawsze jak dziecko co zabawkę dostało.100% albo tatuś kłusownik albo dziadzia ci to załatwił.
Pamieta ktoś artykuł pod którym wkleiła swoje zdjęcie pani juszka z tą bronią?

Portret użytkownika A.C.

Energia to energia a rykoszet

Energia to energia a rykoszet to rykoszet.Znów zmieniasz temat zamiast powiedzieć co naprawdę widać na filmie.
Nerw cię ponosi z braku argumentów(pismo jakby nie polskie).A ja strzelałem i z kałacha i z broni krótkiej i ze sportowej.Więc nie pisz mi tu o pistoletach na wodę, bo może strzelałeś więcej ode mnie, ale niestety tylko ci się wydaje że jesteś ekspertem.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Nudzi mnie ta rozmowa bo nic

Nudzi mnie ta rozmowa bo nic ciekawego nie wnosisz. Po pierwsze dokształć się co to jest rykoszet. Po drygie to był film przykładowy. 
taaaa strzelałęś chyba w CSie i nigdzie poza. 
Nie będę tobie więcej tłumaczył jak jakiemus dzieciakowi z podstawówki, masz google i tam dostaniesz odpowiedzi na twoje infantylne pytania. 
Dziecinna wymiana zdan mnie nie interesuje więc panu już dziękuję.

Strony

Skomentuj