Już 20 tysięcy osób czeka na koniec świata w okolicy Bugarach we Francji

Kategorie: 

Bardzo duża liczba ludzi wierzy, że pewna francuska góra jest bazą ufonautów, którzy uratują ich 21 grudnia 2012 roku. Tą górą jest Pic de Bugarach. Lokalni mieszkańcy są trochę przytłoczeni wzrastającym zainteresowaniem, jakim darzona jest ich okolica. Widzą w tym jednak szanse dla rozwoju turystyki w regionie.

 

Według grup gromadzących się w okolicach Bugarach góra jest w istocie bazą rasy obcych. Ludzie gromadzą się tam, ponieważ gdy już dojdzie do tego dnia, na który wszyscy czekamy zamiast końca świata będzie to dla nich początek nowego życia. Osoby te wierzą, że obcy pochwycą ich i uratują.

 

Francuskie władze obawiają się trochę skali zjawiska, bo jest tam już ponad 20 000 zwolenników New Age. Dochodzi też do samobójstw, ludzie rzucają się z góry podobno w wyniku napięcia towarzyszącego oczekiwaniu na koniec świata. Ludzie narzekają też, że w okolicy prowadzone sa jakieś "dziwne rytuały". 

Góra Pic de Bugarach jest interesująca również z innego powodu. Wyższe partie góry są starsze niż te na dole. Wygląda to tak jakby ktoś lub coś wywróciło całą górę na druga stronę. To tylko wzmaga teorie o znajdującej się w jej wnętrzu bazie UFO. Podobno góra ta zainspirowała zarówno Juliusza Verne z jego "Podróżą do wnętrza Ziemi" oraz Steven Spielberga z filmem "Bliskie spotkania trzeciego stopnia"

 

Wśród legend dotyczących tego miejsca są tez i takie, że w latach czterdziestych, Niemcy, prowadzili w okolicy Pic de Bugarach jakieś tajne odwierty. Ma to sugerować, że Naziści wiedzieli o tym, co się znajduje w Bugarach i próbowali spenetrować górę.

[ibimage==12865==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wczoraj pojawił się film przedstawiający rzekomo nagrany w okolicy Bugarach obiekt nieznanego pochodzenia. Jest to dość interesujące nagranie pokazujące przelatujący dyskoidalny pojazd nieznanego typu.

[ibimage==12873==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Może to być zgrabne CGI, albo prawdziwe nagranie uzyskane dzięki dużej koncentracji ludzi wpatrujących się w to miejsce. Jeśli ktoś lub coś tam wlatuje to jest teraz na ciągłym cenzurowanym. To już trzeci film z UFO nad Bugarach jaki pojawia sie w ciągu ostatniego tygodnia. 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika bugaraszanin

Witam. Mam 20 lat i mieszkam

Witam. Mam 20 lat i mieszkam we Francji, tak sie sklada ze mieszkam kolo 20 km od Bugarach... Odwiedzamy czasem to miejsce, i panuje tam bardzo dziwna atmosfera.. Ludzie mieszkajacy tam wiedza co sie dzieje w tej malej wiosce ale nikomu z zewnatrz nic nie chca mowic(moze ze strachu..). Ostatnio pracowalem u pani ktora tam mieszka i opowiedziala mi bardzo dziwne rzeczy. Czasami wieczorem po wiosce jezdza czarne auta(mercedesy) rzadowe i nikt nie wie co tam one robia.. nie mowie o dwoch czy trzech, ale o calym konwoju tych samych aut! i wszystkie kieruja sie na gore ( pic de Bugarach). Ta kobieta posiada tez zdjecia ''czegos co lata'' i nie wie co to jest. Tak czesto widac tam takie rzeczy ze zawsze przy sobie ma aparat - wszedzie gdzie by nie poszla. Ma setki zdjec na ktorych widac swiata na niebie, spodki i rozne inne dziwne pojazdy nie znane ''naszemu swiatu''. Oczywiscie ona nie mowi wprost ze to ''UFO'' ale widzi, ze dzieje sie cos niezwyklego i strasznego.. Wiem ludzie ze trudno wam moze w to uwierzyc, ale niestety istnieje pelno dowodow ktore wskazuja na to ze nie jestesmy samie ze wszechswiecie..zainsteresowanych prosze o przyjazd w to miejsce i zobaczenie na wlasne oczy

Portret użytkownika Rasta4Peace

Bardzo duży % ludzi na

Bardzo duży % ludzi na planecie obecnie wie o istotach które już od dawna się afiszują co do swojego zejscia gdyby "sytuacja wyrwała się z pod kontroli".Tyle co ja moge na ten temat powiedzieć to uważajcie, nie oceniajcie książki po okładce, statków po pieknym świetlistym wyglądzie bo nie wszystko musi być piękne co pięknie wygląda, wchodzą teorie że te istoty przedewszystkim podające się jako GFL są tak naprawde isotami eony lat przed naszą cywilizacją, czczimy ich na naszej planecie co zapewne daje im wiele sił, i swoj "kamuflaż" mogą mieć opanowany do perfekcji. Zmieniłem nieco swoje poglądy co do istot sąsiadujących z nami w tym wszechswiecie, lecz wiem ze istnieją istoty które znamy od początku i czekają tylko nasz powrót.Rozwijać swoje serduszka kochani bo 12sty rok przyszedł bardzo szybko, pamiętajcie nie musimy się poświecac dla zadnych istot, czczenie czy fanatyzm to nie rozwiązanie w opbecnym czasie. To MY jesteśmy potęgą równą tych istot a zapewne nawet większą.Pozdrawiam

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Renald

Ale panika i wiara w

Ale panika i wiara w głupkowate teorie.To, że ludzie około roku 1000 też panikowali, że nastąpi koniec jest wytłumaczalne. Natomiast to co wyprawiają teraz to jest chyba odpowiedź na brak życia Prawdziwą Wiarą. Człowiek szuka czegoś duchowego, dlatego odrzuciwszy Prawdziwe Objawienie się Boga, poszukuje jakichś erzatzów. Nie ma człowieka bez życia wewnętrznego, każdy jakieś ma, w tym przypadku rzeczywiście głupkowate.