Kenijski szaman odnalazł dwa dziwne stworzenia!

Kategorie: 

Źródło: Facebook/Bungoma Digest Read

W Kenii miały miejsce osobliwe wydarzenia, których świadkami były setki osób. Wszystko zaczęło się od tego, że w miejscowości Bungoma na drodze prowadzącej przez most Kamukuywa w strasznym wypadku zginęło 12 osób z tej samej rodziny. Miejscowy szaman obiecał znaleźć winnego, i jak twierdzi, dokonał tego 10 stycznia br. kiedy to na oczach tłumu wyciągnął z pod mostu dwa niezwykłe stworzenia, ogłaszając że są one winowajcami tej tragedii.

Szaman twierdzi, że pod mostem znalazł nory w ziemi, w których ukrywały się te stworzenia. Powiedział również, że stwory są winne innych wypadków na moście mających miejsce na przestrzeni lat. Zdjęcia opublikowane na facebooku przedstawiają ciemne i błotniste potwory. Pierwszy z nich posiada nawet ogon lub coś podobnego lecz stworzenie z drugiego zdjęcia ma już zupełnie inny kształt. Zdaniem niektórych, stworzenie z pierwszego zdjęcia przypomina nieco miniaturę Jabby z Gwiezdnych wojen.

Po wydobyciu stworów spod mostu, szaman zabrał je na pobliski targ i zaczął się tam modlić w otoczeniu setek mieszkańców wioski. Według prasy kenijskiej ludzie byli bardzo zaniepokojeni tym, niezwykłym znaleziskiem. Nie wiadomo, skąd szaman mógł wziąć te dziwne „zwierzęta” lecz sceptycy są pewni, że wszystko to było tylko inscenizowanym przedstawieniem, a rolę potworów odegrały zmasakrowane owce.

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (2 votes)


Komentarze

Portret użytkownika simon90

tallin pisze najlepsze

tallin pisze najlepsze artykuły nie ma co tylko czytać i zdobywać wiedzę

0
0
Portret użytkownika ono mat opeja

Hahahahahahahahahahha.

Hahahahahahahahahahha. Szamani afrykanscy to specjalisci manipulacji. Goebels moglby sie od nich uczyc. A moze bral od nich lekcje. Shok

 

1
0
Portret użytkownika mika

to  tak jak te chińskie

to  tak jak te chińskie miasta w chmurach , tysiące ludzi widziało a 2 zdjęcia mają....

 

 

0
0
Portret użytkownika baca

zadziwiająco dobre zdjęcia

zadziwiająco dobre zdjęcia czarnej dziury jak na robione dużo tańszym telefonem niż używa NASA....

da się tanio zrobić doskonałe zdjęcia?

da się!

brawo Kenia, brawo talinn, brawo my...

3
0
Portret użytkownika Nieważny

 Jabba na tle maszyny

 Jabba na tle maszyny kroczącej AT-AT.Może kręcą kenijską miniaturkę Star Wars, drugi fotosik to chyba Yoda, ale słabo im wyszedł.;)

0
0
Portret użytkownika suloru

To GÓWNO ważne.

To GÓWNO ważne.
Ważne że kliknąłeś Smile

0
0

Skomentuj