Astrolog z Indii twierdzi, że Trump wygra w przyszłym miesiącu i zostanie ponownie wybrany

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wiele krajów pogratulowało już Joe Bidenowi zwycięstwa w następnych wyborach, jednak według indyjskiego astrologa prezydent USA zostanie wybrany ponownie. Donald Trump zostanie nim raczej po raz drugi.

 

Według Vijaya Jyotisha, w połowie grudnia będzie to trudny okres dla Trumpa. Zostanie on ocenzurowany, a jego konta w mediach społecznościowych mogą zostać zablokowane. Sytuacja zacznie się poprawiać po 20 grudnia br., kiedy Sąd Najwyższy udzieli pierwszej pomocy byłemu prezydentowi.

 

26 grudnia możliwa jest militarna reakcja władz na rozwój wydarzeń. Stanie się jasne, że prezydentura Trumpa to bardzo realny wynik. 30 grudnia br. może być pierwszym tak dużym i spektakularnym zwycięstwem w Sądzie Najwyższym.

 

Ostateczna decyzja sądu zapadnie 5 stycznia 2021 roku. Już w dniach 6 - 13 stycznia 2021 nareszcie okaże się, kto obejmie prezydencję. Wszystkim wydarzeniom towarzyszyć będą różne protesty, od których należy się trzymać z daleka. Astrolog radził zakończyć rok pod ciepłym kocem w domu, bo i tak jesteśmy ograniczeniami obostrzeniami w związku z pandemią koronawirusa.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeśli Trumpowi uda się

Jeśli Trumpowi uda się pokonać NWO, to wykosi wszystkich zdrajców, bo przyjaciół patriotów poznaje się w biedzie ! Niech admin albo redaktorzy sprawdzą, bo głośno jest o tym, że Trump przed tym jak by mu odebrano urząd prezydenta to chce ujawnić wszystkie dokumanty o UFO ! To go że do tej poty nie zamordowali lucyferianie jest tylko oznaką, że chroni go Jezus Chrystus !

Nadchodzi Wiek Hybryd - tworzonych przez tajne bractwo UFO bafometa - Ważne kazanie Ks. Natanka

https://www.youtube.com/watch?v=iVkITvTBAXM

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj