Fizyka kwantowa pomaga zrozumieć istnienie życia pozagrobowego

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Większość z naukowców deklaruje swój ateizm. Zwłaszcza często czynią to biolodzy, którzy uważają, ze są w stanie pojąć wszystkie aspekty ludzkiego życia i śmierci. Jednak wśród braci uczonych są i tacy specjaliści, których pogłębione badania wręcz zbliżają do pojęcia świata pozagrobowego. Mowa o fizykach kwantowych.

 

Ktoś, kto zetknął się z dziwnościami świata kwantowego i stara się pojąć probabilistyczną naturę rzeczywistości prędzej czy później zda sobie sprawę, że to, co opisują mu słupki równań matematycznych odsłania świat tak niezwykły, że wszelkie szkiełka i oczy dowolnych zapalonych ateistów po prostu sprowadzają się do roli śmiesznego pseudodowodu. Właśnie wśród fizyków kwnatowych jest najwięcej wiary w istnienie jakiegoś bytu nadrzędnego. Im bardziej odkrywają naturę rzeczywistości tym bardziej oczywiste się to robi.

 

Profesor Robert Lanza twierdzi, że odpowiedź na odwieczne pytanie o istnienie życia pozagrobowego leży w fizyce kwantowej, a konkretnie w teorii zwanej biocentryzmem. Lanza jest pracownikiem Wake Forest University School of Medicine w Północnej Karolinie. Według niego dowód leży w idei, że koncept śmierci tkwi w naszej świadomości.

 

Innymi słowy śmierć jest według niego iluzją stworzoną przez nasz umysł. Profesor Lanza uznaje, że ludzie wierzą w śmierć, bo ich tego nauczono, lub dlatego, że umysł ludzki jest związany z praca narządów wewnętrznych. Jego teoria zwana biocentryzmem wyjaśnia, że osoba, która nie rozumie tego pojęcia nie może jej doznać.

Lanza twierdzi, że życie i biologia są kluczowe do poczucia rzeczywistości i to życie tworzy wszechświat, a nie odwrotnie. To z kolei oznacza, że ludzki umysł jest w stanie wpływać na rzeczywistość poprzez determinowanie jej. Tym samy jest w stanie determinować kształt i wielkość obiektów we Wszechświecie. Konkluzja związana z fizyką kwantową jest taka, że to wszystko nie może istnieć bez twojej wiedzy.

 

Takie podejście do teorii wszystkiego oznaczałoby też nowe rozumienie kwestii przestrzeni i czasu. Z tego punktu widzenia byłyby tylko fantomami umysłu. Zdaniem Roberta Lanza, gdy tylko ludzie pojmą tą teorie zrozumieją, że śmierć nie istnieje.

 

Naukowiec porównuje też człowieka do kwiatu, który kwitnie w multiwesum, czyli w nieskończenie dużej ilości światów, które poszły innym torem. Dodaje on, że fakt istnienia multiświata jest kolejnym dowodem na to, że śmierć nie jest czymś ostatecznym.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Fanka1

Zdesperowany młody człowieku.

Zdesperowany młody człowieku. Podobne problemy to prawie wszyscy mają, również tacy co mają na utrzymaniu dzieci i se krzywdy nie robią. Jak "starzy" jeszcze żyją, to chyba masz co jeść... A jak mamroczą, to nie traktuj tego tak poważnie... czasem trzeba wypuścić drugim uchem. Pomyśl o tym, co zrobić, by zarabiać na swoje potrzeby. Może kurs językowy i zagranica? Masz przecież marzenia, jesteś chłopem - spręż się... Widzisz... mnie wszyscy zmarli, mam astmę i arytmię a jednak się nie daję... i chcę żyć. Pozdrawiam.

Portret użytkownika Fanka1

Zdesperowany człowieku, który

Zdesperowany człowieku, który napisałeś na forum, że chcesz się powiesić. Nie rób tego. Nie istnieje taki problem, który wart byłby odebrania sobie życia. Życie jest najcenniejszym darem jaki ma człowiek. Napisz, co Cię gnębi. Pozdrawiam.

Portret użytkownika bert

Jestem ateistą,ale zaczynam

Jestem ateistą,ale zaczynam odkrywać,że to wszystko samo powstać nie mogło.Ciekawe jest to,że nawet dziś wszystko musi mieć swój projekt i nakład .Cały świat oparty jest na matematyce i skomplikowanych wzorach co już nie jest przypadkiem,nie wspominając o kodzie DNA.Żadna nauka nie powinna stawiać sobie granic.

Portret użytkownika b@ron

jeśli śmierć jest iluzją , to

jeśli śmierć jest iluzją , to życie też ...wszelkie duchy ,zjawy itp nie muszą być kimś z zaświatów ...kimś kto umarł być może to zazębianie się światów równoległych ,które też są iluzją ...jak dla mnie po śmierci nic już nas nie spotka ,chociaż obym się mylił...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zico169

ogulnie życie pośmierci

ogulnie życie pośmierci istnieje ,eksperyment jaki został kilka tysięcy lat temu zrobiony i opisany efekt został w księdze umarłych tybetu i egipcjan. tybet pokazuje ze człowiek po śmierci staje się energio powoli zanikająco i zeby się odrodzić musi się zmienić w kule energii by wejść w ciało. schematem koła nieskończonej energii jest koło darmy. egipcjanie pokazują ze zeby stać sie energią trzeba mieć czyste sumienie i dobre serce ,poniewaz by stać się energią trzeba skupić sie tak mocno i nic nam niemoze przeszkodzić, gdy zaś proces przemiany zostanie zakłucony to zje naszą dusze bestia kturej imie nicość

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika zico169

wiedzą dzięki zawansowanej

wiedzą dzięki zawansowanej technologi kryształów i kontroli elektronów nie swobodnych włoku atomu metalu. kryształy te posiadają indianie hopi ukryte w jaskiniach północnej ameryki, kamienie te są w egipcie iranie i w tajlandii pod nazwą naga-eye. mnich z khon kaen jest straznikiem paru jaskiń i posiada pare kamieni. dla ciebie to bajki a dlamnie czysta nauka

Portret użytkownika Homo sapiens

Zawsze lubię jak admin zada

Zawsze lubię jak admin zada nam zadanie do komentowania i jakiegoś profesora opisującego coś ciekawego...
Jeżeli się już przekonamy do świata stworzonego to pojawią się kolejne trudne pytania. Osobiście aż sie boję pisać o zjawiskach, które wielu ufologów omija szerokim łukiem. Występuje bowiem w zjawisku ufo obok ładnych fotek pokazujących gwiezdne statki w kształcie spodka inna strefa tego nierozpoznanego fenomenu. Ci którzy chcą badać ufo i świat w którym żyjemy muszą oprzeć swoje badania na solidnym fundamencie, tym fundamentem dla chrześcijan jest Jezus Chrystus. Napisałem to bo zamierzam państwu przedstawić ufologiczną sprawę dla jakiegoś ufologicznego badacza typu "Jackowskiego Krzysztofa", inny wymiar zjawiska ufo może wskazywać na istnienie istot UFO, które powinniśmy opisywać jako "niezbyt przyjazne" by nie okreslić tego dosadniej. Należałoby oczywiście także wspomnieć na te istoty UFO które są "przyjazne ludziom" i mogą nas obronić w jakimś wymiarze przed tamtymi. Trzeba jednak pamiętać że dla ludzkości, a zwłaszcza dla chrześcijan najważniejszą osobą ratującą nas przed tamtymi jest wyżej wspomniany Jezus Chrystus. Rózne organizacje ufologiczne zajmują się sprawą istot z pojazdów ufo lecz mała jest opisów ciemnej strony tego zjawiska, zresztą nie wiemy czy to nie jest powiązane generalnie ze wszystkimi przybyszami ?
Część z was zna sprawę okaleczeń zwierząt przez zjawiska zwane UFO, lecz są też sprawy które opisują okaleczenie śmiertelne ludzi przez UFO !
oto zdjęcia okaleczenia zwierząt przez UFO:


pokazane zdjęcia przedstawiają sobą straszliwą śmierć przez pokrojenie i usunięcie organów wewnętrznych z ciał zwierząt, wyssanie krwi co może być jakimś wyjaśnieniem legendy o wampirach ! jednak najgorsze jest to, że zdarza się iż z ludzmi robią to samo !

tu jest link ze zdjęciami !
http://panoffolin.wordpress.com/2012/12/10/warning-this-is-a-ufo-related-human-mutilation-case-which-is-graphic-in-content-and-pictorial-content/
[...]The complete set of the forensic color photographs, and the autopsy report, proves that the typical “cattle mutilation” type of wounds were inflicted WHILE THE VICTIM WAS ALIVE AND CONSCIOUS![...]
Zajmowanie się ufo to bardzo niezwykłe zajęcie, jednak trzeba mieć na uwadze to by się zabezpieczyć duchowo przed kimś lub czymś co jest niezwykle niebezpieczne a co z całą pewnością ma wymiar także duchowy lub jest  pochodne Kogoś lub czegoś co miało miejsce na Ziemi w starożytności ! Osobiście sądzęże badacze zajmujący się ufologią powinni starać się o wsparcie Duchowe od Istoty Niebiaskiej, która zmartwych wstała i zabrała ze sobą swoje ciało do innego wymiaru.
http://popotopie.blogspot.co.uk/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
film video w tej tematyce:
http://www.youtube.com/watch?v=8oQHBXFHPig
 
Najnowszy tekst Marzulliego w języku angielskim na ten temat
http://lamarzulli.wordpress.com/
 
Wcześniej już pisałem że część z ufo może być tymi starodawnymi demonami...:
Słowo demon jest wielu mało znane więc proszę się zapoznać, z krótką definicją, bo mówi ona nam coś interesującego o naszych wizytorach !
Demon- istoty występujące w wielu wierzeniach ludowych,mitologiach i religiach, które zajmują pozycję pośrednią między bogami a ludźmi, między sferą ziemsko-ludzką, materialną, a sferą boską, czysto duchową; istoty o cechach na wpół ludzkich, na wpół boskich; najczęściej są to nieprzyjazne człowiekowi duchy, związane pierwotnie z pojęciem nieczystości sakralnej, czyli zanieczyszczenia jakiejś świętości. W historii religii można zaobserwować, że często demonami stawały się zdegradowane bóstwa. czyli istoty potężne !
 
Jeżeli w Polsce miały miejsce okaleczenia i wizyty chupacabry to możliwe że wkroczyliśmy na teren jakiegoś zanieczyszczenia sacrum ! Ktoś nas jako naród zatruwa i zanieczyszcza wprowadzając materializm oraz homoseksualizm zamiast duchowości, nie wspominając o aborcjach dzieci ! a to zjawisko wprowadza polskę w orbitę innych sił niż te które występowały do tej pory ! w orbitę jakiejś złowieszczej wizji gdzie ktoś z innego wymiaru okalecza istoty żywe w tym i ludzi !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika felicyta

@Trzeba jednak pamiętać że

@Trzeba jednak pamiętać że dla ludzkości, a zwłaszcza dla chrześcijan najważniejszą osobą ratującą nas przed tamtymi jest wyżej wspomniany Jezus Chrystus
 
-tylko, ze Jezus to tez dziecko kosmitow ze sztucznego zaplodnienia Marii podobnie jak Noe o czym mowi Ksiega Henocha...
 

Portret użytkownika Fanka1

Gdyby apostołowie nie

Gdyby apostołowie nie uwierzyli w Jego zmartwychwstanie i gdyby nie przebywał z nimi po zmartwychwstaniu, to żaden świadomie nie poświęciłby życia ale po prostu wywiałoby każdego z nich w inną stronę. Pokazał się też św. Pawłowi, który prześladował wyznawców Chrystusa i to odmieniło jego życie oraz też się poświęcił. Wierzyli, że jest Synem Bożym, bo zmartwychwstał. Świadków było wielu.

Portret użytkownika Fanka1

Dla mnie to wystarczy, by

Dla mnie to wystarczy, by uznać Go za wcielenie Boga. A i obecnie dzieją się tzw. cuda eucharystyczne, których nikomu nie udało się podważyć. Ta historia trwa nadal. On jest z nami, tak jak obiecał - po wszystkie dni aż do skończenia świata.

Portret użytkownika Fanka1

Fizycy coś tam ostatnio

Fizycy coś tam ostatnio mówią, że jest chyba 10 wymiarów. Jeśli ta technika jest z "górnej półki" - od Istoty Najwyższej, ja uznam ją za Boga a Ty może za kosmitę. Różnica pewnie taka, że nie może nie będziesz Jej czcić jako Boga ale też uznasz Jej istnienie i będziesz Ją szanować. Nie powinno się tylko atakować i zabijać innych w imię Boga, jakiego kto wyznaje lub nie wyznaje, wtedy świat byłby lepszy. I żyć starając się nie krzywdzić innych. A na marginesie, to uważam, że upadłe anioły mają technikę, są po części materialne i niematerialne. Pozdrawiam.

Portret użytkownika baca

poruszyłeś bardzo drażliwy

poruszyłeś bardzo drażliwy temat z tymi olaleczeniami zwierząt Homoś - wielkie brawo za odwagę
nie dorównam ci jeśli chodzi o studia nad szarakami, Czesławami, ufonautami, biblią, żydami lub czupakabrami ale dodam do twojej kolekcji tylko jeden ważny link do tych okaleczeń zwierząt i wiesz co?
to jest naprawdę robota obcych... ten film to dowód na ich zwyrodniałe metody i zamiłowanie do bezsensownego sprawiania niewyobrażalnych cierpień, brawo Homoś, jeszcze raz brawo za dobry temat...
http://www.youtube.com/watch?v=ARsWQAb0QyY
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika felicyta

Kolejna czesc (8) opowiesci

Kolejna czesc (8) opowiesci p.Gracjany z Hiszpanii. Tym razem m.in. o chemtrailach.
 
Moje doświadczenia z ET - Gracjana z Hiszpanii - 15.11.2013
https://www.youtube.com/watch?v=4VvqVb6yyJw#t=23
 
http://niezaleznatelewizja.pl/2013/11/ufo-oni-juz-tu-sa-15-11-2013/
 
komentarze
alec pisze:
15 listopada 2013 o 23:50

Tak jakby rzeczywiście coś się działo z tym chemicznym szajsem z nieba, tez załamywałem nad tym ręce i tez widziałem te ciemne niżej gromadzące się chmury, w kolorze jakby ciemnego, ciemnoniebieskiego atramentu, które były takie nienaturalne, ale potem gdzieś znikały i pojawiało się czyste niebo… Nie wiązałem jednego z drugim, ale proszę, życzenia z dołu zostały wysłuchane… świetnie!
 
16 listopada 2013 o 11:26

Pani Gracjano. Potwierdzam kondensowanie smug chemicznych również w Trójmieście nad morzem! Dokładnie to zjawisko obserwowałam kilka dni temu. Niebo było mleczne, bardzo mocno zasiane chemitralami, po czym chemikalia zaczęły się zbierać w ciemne, gęste smugi pozostawiając wokół błękitne niebo. Wyglądało to bardzo dziwnie, zwłaszcza, że naturalną tendencją jest to, że one się rozpraszają, rozrzedzają, a nie komasują. Tymczasem wyglądało to wręcz zabawnie, jakby wielką miotłą zostały zebrane do kupy i zamiecione w ciemną chmurę. Co potem stało się z tą ciemną chmurą już nie wiem, wróciłam do domu. Jednak pozostało we mnie takie wewnętrzne zdziwienie. Sama sobie tłumaczyłam to w ten sposób, że zaczęto rozpryskiwać jakieś nowe substancje, które mają inne właściwości, stąd ten niezwykły spektakl na niebie....
 
Jej strona:
 http://www.hellseher.es
i cytat z jej strony:
"Jestes tutaj na tej Planecie tylko Gosciem, "nie szarp sie..." ! , przyszedles tutaj NAGO i tez tak odejdziesz kiedy twoje wakacje tutaj sie skoncza, a kiedy bedzie tobie dane znow odwiedzic ta Planete Ziemia i tak "wyladujesz w innym miejscu, nie w tym samym gdzie teraz zaborczo wladasz.... - wiec rozejrzyj sie i zyj w Radosci, nie gromadz tego czego twoja Dusza wziasc ze sobe nie moze !, doswiadczaj i badz Przyjacielem dla Czlowieka, Zwierzecia i Natury, pomysl ze aktualny twoj "wielki problem" jest teraz i tutaj do rozwiazania i jest jak kropelka wielkiego Oceanu."
 
 
 
 

Portret użytkownika Fanka1

Ja też oglądałam, ale trzeba

Ja też oglądałam, ale trzeba bardzo ostrożnie podchodzić do jej rewelacji. Sama potwierdza, że Szaraki ją kilkakrotnie "czyściły" i sama nie wie z czego, prawdopodobnie chodzi o kontrolę jej wspomnień. Jak na takie fakty, jak zapładnianie jej czy jej córki - jest nienormalnie pozytywnie nastawiona do porywaczy. W najnowszym odcinku napomknęła wreszcie, że sprawa ma konoracje religijne i demoniczne. Zapowiadane jest nagranie z jej córką a później kolejne nagranie z panią Gracjaną - zdążyła wspomnieć o tunelu przez który przechodzą dusze i potem te demony zabierają je wpierw do jakiejś hali, stanowiącej pierwsze miejsce ich pobytu. Pamiętajmy, że diabelskie ciemne siły zawsze kłamią, a najbardziej niebezpieczna jest półprawda.
Mogła zostać nieświadomie użyta, by zbałamucić ludzi bez swojej złej woli. Wyczuwa się, że ona wierzy w to, co mówi.

Portret użytkownika baca

no rzuciłem okiem na pierwszy

no rzuciłem okiem na pierwszy filmik ciekaw co koczowniczka zapodała no i nie omyliłem się - jest tam stara farbowana żydówka, która ponad pół godziny opowiada o jej spotkaniach z iti - oczywiście spora dawka bełkotu, absolutne zero konkretów i tylko gigantyczna szpara miedzy zębami tej "Gracjany" jest bardzo ciekawa z punktu widzenia genetyki - bo ta szpara jest jedną z bardzo wielu dolegliwości genetycznych na jaką cierpią żydzi aszkenazyjscy - szpara żydówki Moniki Olejnik się nawet nie umywa - "Gracjana" rządzi i założę się że potrafi trysnąć jadem na kilkanaście metrów...
innymi słowy z tymi zębami to pani "gracjana" może robić za szczelinomierz w fabryce ciągników...
 

Portret użytkownika AndrzejPatryk

Szanowny Baco! Bardzo cenię

Szanowny Baco! Bardzo cenię Twe co poniektóre artukuły, szanuję Twoją wiedzę, widzę, że sporo się napracowałeś przed każdym artykułem, zastanawiam się jednak, po kiego czorta dajesz komentarze na takim poziomie. Trzymaj poziom. Pozdrówka!

Skomentuj