Już 1 czerwca 2014 Ziemia może zostać zniszczona przez czarną dziurę

Kategorie: 

zeitnews.org

Jednym z możliwych końców świata, które przewidują naukowcy miałby miejsce wtedy gdyby nasza planeta została wchłonięta przez czarną dziurę. Niektórzy naukowcy twierdzą, że mogą nas czekać kłopoty ze strony czarnej dziury i to szybciej niż nam się wydaje.

 

Astrofizycy nazywają czarne dziury, regionami czasoprzestrzeni o bardzo silnym polu grawitacyjnym. Co by tam nie trafiło już nie powróci. Nawet światło, i temu czarne dziury zawdzięczają swoją nazwę. Wchłaniają całe światło padające na nią i nie emitują własnego, więc wydają się całkowicie czarne. I do tego są one niewidoczne.

 

Ich istnienie zdradza promieniowanie, które emitują. Na przykład supermasywną czarną dziurę w centrum naszej galaktyki można wykryć, ponieważ w tym miejscu, co dzień znika materia międzygwiezdna. Czy czarna dziura pochłonie i nasz Układ Słoneczny? Na razie to dość wątpliwe. Ona jest jeszcze bardzo daleko. Zagrożenie jest jednak z innej strony. Czarne dziury potrafią również "pluć".

 

Astrofizyk z Uniwersytetu w Cambridge, Albert Shervinsky mówi, że w 2010 roku należące do NASA obserwatorium "Chandra" odnotowało ogromną chmurę pyłu o rozmiarach do 16 milionów kilometrów. To coś podobno zmierza w naszym kierunku z prędkością bliską prędkości światła, niszcząc wszystko na swojej drodze. I powinno dotrzeć na Ziemię 1 czerwca 2014 roku. Naukowiec uważa, że ​​ta chmura zostało wygenerowana przez działalność tej samej czarnej dziury w centrum Drogi Mlecznej.

 

Wpływ chmury na planety byłby zbliżony do tego, jakby ktoś chciał nakropić wody na odręczne pismo wykonane atramentem. Woda rozmyje słowa i zrobi bałagan. Według Shervinskiego całkowite zniszczenie materii w Układzie Słonecznym jest nieuniknione. Twierdzi on też, że NASA ukrywa dane pozyskane przez teleskop „Chandra”, aby uniknąć paniki.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika marioti

tak naprawdę nie wiemy co to

tak naprawdę nie wiemy co to czarna dziura. naukowcy "uważają" czarne dziury cyt: "regionami czasoprzestrzeni o bardzo silnym polu grawitacyjnym" tylko, że to wg mnie i wielu innych klasyczne a mówiąc dosadniej klasyczne, podejście do tego, że cały wszechświat utrzymywany jest przez słabiutką grawitację. Polecam zagłębić się w temat "elektrycznego" wszechświata a w zasadzie elektromagnetycznego. To całkowicie zmienia podejście do tematu "czarnych dzur"http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=MRya_6qMIic

Portret użytkownika vitt

Taaak...kolejne potwierdzenie

Taaak...kolejne potwierdzenie ,ze zbliza sie do nas jakis rodzaj energi..byc moze tzw Photon Belt i to pewnie zgodnie z terminarzem,czyli 21.12.2012 o czym swiadczy przesuniecie tej daty sporo w przód !!!!!

Portret użytkownika Rasta4Peace

skoro czarna dziura z centrum

skoro czarna dziura z centrum naszej galaktyki to "wypluła" i to niszczy całą materie na swojej drodze to jakim cudem wieksze pol naszej galaktyki wciaz istnieje? skoro leci od srodka to niszczy od srodka y jestesmy na obrzerzach, sranie w banie bujda, to musi byc co innego a oni uzyli tej sprawy do przestraszenia ludzi, jakies czastki ale nie niszczace materie, moze ja transformują? kto wie zobaczymy za 2 lata.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika nahalny

Witam Wszystkich 1 . Jakim

Witam Wszystkich1 . Jakim cudem  Czarna "Dziura " Smile   ( jakkolwiek to brzmi ) PLUJE   Smile ?    skoro  nawet światło z niej nie może sie wydostać . ?wogóle  jak to brzmi   kto to stwierdził  że prędkość materii pochłanianej przez tę-tą  czarną jakże dziurę  ma większą wartość niż prędkość światła ?2 .  Jakim cudem obłok pyłu gwiezdnego tz materii ma zbliżoną prędkość  do prędkości światła ?   Pył ?  kto to tam sprawdził ? Smile - Osobiście myślę sobie  że to raczej dupny  promień plazmy wyglądający  jak pył Smile  cokolwiek . Wiele zrozumieć   pomaga  Elektryczny model wszechświata   o czym  można sobie postudiować w opracowaniu  " Pioruny Bogów" ,  odsyłam nay- tobe . - Osobiście myślę  że nasza Nasa  znowu mydli nam oczy wiadomości mydlinami ....  ( od trześci po datę - bo jakie to będzie miało znaczenie pod koniec roku  jeśli wszystko sie skończy?  podanie takiej wiadomości z datą  za 2 lata ma wywrzeć określony wpływ - uspokoić opinie bysmy w myslach oddalali to co może jest nieuchronne w tym roku  i nie wpadali w panikę ... ) Może  ktoś dysponuje wiedzą natyle matematyczną  by  wyjaśnić  mi odpowiedzi na te  skromne pytania  bo być moze coś przeoczyłem ....Pozdrawiam Wszystkich 

Strony

Skomentuj