Według channelingów na Ziemi wkrótce zaczną się "żniwa", czyli sąd ostateczny

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Atmosfera fin de siecle staje się tak nieznośna, że postawy dekadenckie przychodzą zupełnie naturalnie. Ludzie żyją w niepewności, bo nawet zatwardziali sceptycy podświadomie czują, że coś ważnego może się wkrótce wydarzyć. Oczekiwanie na 21 grudnia może się przerodzić w wielką histerię. Na nic uspokajanie przez naukowców. Jedni wypatrują zaginionej planety inni oczekują gwałtownego przebiegunowania a jeszcze inni oczekują przejścia do tak zwanej czwartej gęstości.

 

Ponieważ jest to teoria, o której nauka się nie wypowiada ogół informacji na ten temat czerpie się z przekazów zwanych czanelingami (channelings). To główne źródło wiedzy na ten temat. Wierzenia te zakładają, że istnieją kolejne gęstości, które są innym określeniem na wymiary. My jesteśmy teraz wraz z planeta Ziemia w trzeciej gęstości i mamy przejść do czwartej. Według zwolenników tej teorii celem naszego życia na Ziemi jest rozwój duchowy i przygotowanie istot na niej żyjących do przejścia w nowy wymiar.

 

Aby to było możliwe konieczne są w nas zmiany w kierunku odnalezienia w sobie pokładów miłości do siebie i otaczającego nas świata. Tylko takie istoty będą w stanie przejść razem z Ziemią do czwartej gęstości. Oznacza to, że gdy do tego dojdzie nastąpi coś, co Chrześcijanie nazywają Sądem Ostatecznym. Zwolennicy czanelingów na ten proces mówią "żniwa". Pierwszy przekaz na ten temat pochodzi z sesji z rzekomą istotą nazwaną Ra, która już w 1981 roku przekazywała, jakie zmiany czekają nasza planetę w latach 2011 - 2012.

 

Już wkrótce Ziemia wejdzie na nowy wzór wibracyjny. Transformacja mogła się już rozpocząć, ale na razie objawia się to jedynie poprzez zaburzenia postrzegania czasu, które mogą być właśnie wywołanie zmianami rezonansu Schumanna. Jak twierdza zwolennicy tej teorii procesy zmian są już nie do zatrzymania a przejście prędzej czy później i tak nastąpi?

 

Nie jest do końca jasne jak będą przebiegać te "żniwa", ale w tekstach z czanelingów bywają też nazywane "zbiorem". Jakieś istoty z jeszcze wyższego wymiaru mają podobno trzymać piecze nad ziemską ewolucją i to od nich pochodzi ta wiedza. Jako warunek przejścia do czwartej gęstości podany jest warunek w postaci tego, aby 51% czasu służyć innym a mniej niż 50% sobie. Bardzo podobne są założenia większości religii. 

 

Zwolennicy przekazów czanelingowych twierdzą, że z informacji pozyskanych w trakcie takich sesji, wynika, że w przeszłości żniwo było wykonywane kilkukrotnie na Ziemi oraz na Wenus i na Marsie. Planety te mają być już w innej gęstości a ich wizerunek w trzeciej gęstości jest po prostu emanacja czegoś, co czanelingowcy nazywają "prawem pomieszania". Planety musza mieć jakaś manifestacje w naszej gęstości.

 

Trudno powiedzieć jak właściwie będzie przebiegać ten czas żniw, ale można założyć, ze według nich chodzi o jakiś globalny kataklizm, który odmieni oblicze tej planety w obecnej gęstości być może czyniąc ja niezamieszkałą, a być może po prostu rozpoczynając nowy cykl z nowymi istotami. Teoria oparta o dane z czanelingów jest dużo bardziej skomplikowana i udokumentowana. W powyższym artykule udało się tylko zasygnalizowac pewne kwestie. Jedynie lektura tego materiału może pozwolić wyrobić sobie zdanie na temat tego czy jest to kolejna niedorzeczność, mit założycielski nowej religi, czy też objawienie uderzające obuchem prawdy.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika eellvveenn

Każdy czyn jest posadzeniem

Każdy czyn jest posadzeniem ziarna w glebie,każde ziarno wykiełkuje i wyda owoce a czy będzie to cierpienie innych istot czy ich radość i szczęście to już zależy od nas. Dzień sądu jest czymś w rodzaju otrzymania wynagrodzenia w jednym momencie za wszystkie nasze minione działania . Egzystencja oddaje nam to co daliśmy plus spory procent w formie bonusa. Dla każdej istoty czas takiego dnia sądu jest inny chyba że dojdzie do masowego kataklizmu. Tylko ten kto otrzymał taki zwrot może coś o tym powiedzieć,osobiście nie ufam czanelingowcom,klepią do wiadomości publicznej wszystko co usłyszą a nie wszyskie informacje są prawdziwe - o ile jestem skłonny doszukiwać się wymarłej kolebki ludzkości na marsie który miał niegdyś piękną atmosferę o tyle trudno mi uwierzyć w życie na wenus gdzie minimalna temperatura to ok 450 stopni celsjusza ;)Niektóre z tych przekazów nadają się na niezły dofcip.
Pozdrawiam

Portret użytkownika VANVON

Czym jest wszechświat gdyby

Czym jest wszechświat gdyby nie nasza egzystencja - moim zdaniem niczym. Co z tego, że świat jest ogromy i niesamowity jeżeli nie byłoby istoty poznawczej w postaci człowieka lub innej istoty rozumnej, która potrafi poprzez różne percepcje doświadczać tego, co sam wszechświat nie potrafi. Gdyby nie My lub inne istoty nikt by o nim nie mówił. Moim zdaniem, to istoty rozumne nadają sens wartości temu co widzą. Wszechświat nie zdaję sobie sprawy z tego, że istnieje, ale my jak najbardziej. Nic nie było planowane, a mimo to - powstało coś, co przewyższyło wszechświat i niczyje oczekiwania - a tym czymś jest każda osoba, która czyta te słowa. Ludzie przeciwieństwie do kosmosu są wstanie kreować rzeczy świadom, nie poprzez przypadki przyczyno - skutkowe. A teraz możecie po mnie jechać i bluzgać Smile

Portret użytkownika Marcie

Cześć. Twoja odpowiedź ma już

Cześć. Twoja odpowiedź ma już kilka lat, ale uważam że jest piękna i celna. W sumie to ma się wrażenie, że piszesz o Stworzeniu -Człowiek niczym o nas Bóg mógłby powiedzieć. Stworzył nas, ale bez nas nie było by podziwu i zachwuty nad stworzeniem, nad światem, nad kosmosem. Jest to logiczne. Dziękuję że mogłam przeczytać Twoja wypowiedź.

Pozrawiam

Portret użytkownika Mały Budda

Ludzie żyją w niepewności,

Ludzie żyją w niepewności, przez właśnie takie informacje. Dzicy sobie siedzą w lasch tropikalnych, i mają dokładnie wyjeba... na 21 grudnia bo nie mają kalendarza, a jak pierdol... meteor to będą może mieli godzinę strachu, a co mają neta już od miesięcy się niepokoją.  Będą żniwa, to będą dobrzy pójdą do nieba, a źli do piekła. A dzicy się tym nie martwią, bo niewiedzą co to piekło. 

Portret użytkownika nanashi

Witam Przyznam że nie

Witam
Przyznam że nie czytałem tego newsu do końca. Te channelingi dla mnie są bezwartościowe, mieszają w głowie bardziej niż wypicie butelki wódki czy nauka w szkole. Jeżeli chodzi o Boga to każdy z nas nim jest (ostrożnie, nie bądźmy egoistami, gdyż rząd światowy za niego się uważa i oto mamy efekty). Najciemniej zawsze pod latarnią. Te gęstości, raz pisałem że rozwój duchowy jest obarczony ciężką pracą. Nie będę powtarzał. Co do wymiarów, nie komplikujmy i uznajmy że istnieją 4 wg teorii względności. Nie przeszkadza to w podróżach w czasie. Ja osobiście myślę że czegoś takiego jak czas i przestrzeń nie ma, są to pojęcia użyte dla naszej wygody.

Portret użytkownika dzyszla

Tak, poświęcenie 51% czasu

Tak, poświęcenie 51% czasu innym i <50% czasu sobie to rzeczywiście przekracza nasze pojęcie - no bo jak można mieć blisko 101% czasu ? ;p I jak tu nie posłużyć czasem innym 55% czasu?
 
A poza tym, skoro mymy przejść do czwartej gęstości, której nie pojmujemy, a sprawują nad nami pieczę istoty z piątej czy tam którejś gęstości, które najwyraźniej pojmują naszą trzecią gęstośc, to dlaczego my nie pojmujemy drugiej czy pierwszej gęstości? ;p

Portret użytkownika klaudia1505

Czy wiesz co oznacza slowo

Czy wiesz co oznacza slowo mniej???????????????????? Przecież wyraźnie napisali, że mamy mieć 51% dla innych a MNIEJ NIZ 50% dla siebie....MNIEEEEEEJJJJJJJ!!!! Czyli na przykład 49!!!!!!!!!! Więc nie wiem skąd twoje obliczenia typu 101% ????? Żeby magistrom trzeba było to tłumaczyć.... ILE KOSZTOWAŁA TWOJA PRACA MGR?:)
 

Portret użytkownika dzyszla

Mniej niż 50% to np 49,(9)%

Mniej niż 50% to np 49,(9)% Smile Poza tym skąd to 51%? Generalnie artykuł napisany jak przez przedszkolaka. Skoro mamy w coś wierzyć to niech to choć sprawia wrażenie fachowego i przemyślanego, a nie zbiorem literek i cyferek w stylu "nie trudno być mądrym wśród głupich".
 
Moja praca magisterska kosztowała mnie prawie rok pracy, ryzę papieru, pojemnik tuszu i to, co wziął introligator za oprawienie i wydrukowanie jeszcze jednej kopii w kolorze na laserze.
 
A co do mojego podpisu - to w całości jest tylko pseudonim używany od czasu podstawówki (i stanowi coś w rodzaju nazwy własnej, a nie tytułów ;p) - zapraszam do zapoznania się z historią pseudonimu Smile

Portret użytkownika enriju

To jest niuprawnione

To jest niuprawnione przyznawanie sobie tytułów a nie pseudonim naprawdę. Uważam tak ponieważ sam zaprzeczasz, że tytułujesz się, bo tylko zasłaniasz się tym, że jest to pseudonim. Tyczasem ja umiem badać duchy i wiem, że ta taka mowa trawa: ze niby tylko jest to pseudonim. Taką retorykę chowasz w zanadrzu na okazję spostrzeżenia się w tym przez mądrzejszych. Wstyd tak okazywać próżność i liczyć na wyrozumiałość. Nie pozdrawiam. 
PS - domniemam ze zawaliłeś tą pracę, o ile w ogóle wszystko to prwda Biggrin

Portret użytkownika dzyszla

Rozumiem, że nauczycieli w

Rozumiem, że nauczycieli w szkole średniej pozwałeś do sądu, bo nie protestowali, gdy zwracało siędo nich per panie/pani profesor/ze? Smile
A w ogóle skąd tyle zajadłości, złości, nienawiści? Jakby się okazało, że wyrzucili mnie ze studiów to będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie? A gdyby się okazało, że skończyłem także i doktorat, to wówczas zaczniesz poszukiwać informacji, jak zakupić broń, aby mnie zabić?
No i jak ten świat ma być lepszy, skoro nawet w zestawieniu z tekstami nawołującymi do zastanowienia się nad sobą, prezentujesz taki stosunek do innych?

Portret użytkownika ...

Pozytywnie-Myśli- według

Pozytywnie-Myśli- według ciebie bóg jest zły i karze ludzi za nic albo , ludzie innej wiary nie będą w niebie tylko w piekle . Nie masz racji bóg dał ludziom dekalog aby go przestrzegali a ci którzy nie będą go przestrzegać będą potępieni.
... ludzie innej wiary, oni jeżeli będą żyli zgodnie z prawem, (nie będą zabijać , kraść itp.) to też będą w niebie.
... wolna wola, przypatrz sie na zwierze . posługuje się ono instynktem. a człowiek , ma dusze dlaczego ma dusze ? bo bóg kocha każdego z nas i dał ją nam wszystkim.
...biblia , dla ciebie to sf, albo jakiś bestseller jeżeli byś usiadł i zaczą cytać to masz tam odpowiedzi na wszystkie pytania związane z życiem człowieka na ziemi, zasad jakich ma przestrzegać jeżeli chce iść do królestwa niebieskiego a jeżeli nie to czeka ich potępienie. masz też napisane co się będzie działo po śmierci, apokalipsa św. Jana , jest Św. jan  po objawieniu tego co widział napisał apokalipse przenośnią czyli użył w niej wiele różnych opisów które trzeba umieć rozumieć.
i wkońcu piszesz że chrystus nie pomaga. a prosiłęś go ? on ma przed tobą wielki plan czasami ci możę się zdawać że bóg nie istnieje , to pomyśl ... jak wszechświat powstał co było przed tym wielkim wybuchem ? czy to samo od siebie ?
a 21.12.2012 jest napisane nieznasz dnia ani godziny.

Portret użytkownika elo

Też muszę niestety przyznać

Też muszę niestety przyznać Bacy rację jeśli chodzi o religie. Choć w kwestiach zasadniczych to zdecydowanie mamy różne zapatrywania. NVM.
Coś wam powiem. Biggrin
KGB a ściśle wydział paranormalny w KGB, przeprowadzał w latach 1976 - 1989 niedaleko miasta Prypeć tajne eksperymenty z wpływem na świadomość. Do dziś dnia giną ludzie, którzy cokolwiek więcej wiedzą o instalacji Duga-3 oraz znają prawdziwe przyczyny "katastrofy" w Czarnobylu (niestety te wydarzenia raczej są powiązane ze sobą) Te anteny wysyłały niski wytłumiający sygnał w zakresie 7 - 19 MHz przez około 14 lub więcej lat nieustannie wycelowany w Europę zachodnią w tym i Polskę. Nawet było potoczne określenie na te sygnały "dzięcioł" bo fragment nadawanego sygnału był też czasem doskonale słyszalny nawet w lepszych domowych radioodbiornikach na skraju skali.
Niestety patrząc na ogólne zdebilenie to wydaje się że projekt ten wcale nie zakończył się fiaskiem ... patrząc na skrajną znieczulicę i ogólnie panujące ego (nie tylko w Polsce) i totalne zniechęcenie ludzi do poniesienia głowy znad koryta pełnego pomyj, uważam że projekt dzięcioł (bo tak się nazywał potocznie gdyż nadawany sygnał był podobny do stukania dzięcioła) odniósł doskonałe rezultaty i dosłownie wyłupał w waszych głowach biedne dzieci dziury przez które rozum z was uchodzi jak powietrze z przebitej dętki. Obecnie obserwuję żałosne tragiczne matołectwo, pijaństwo już w podstawówkach, marazm, brak właściwych reakcji na zło, które nie znają już granic. Dosłownie. Biedne dzieci, naprawdę zacznijcie zmieniać świat od zmiany samych siebie, tak wewnętrznie, a dopiero potem bierzcie AK-47 do ręki gdyż same nie wiecie co-i-kto steruje waszymi mrocznymi niskimi zapędami. Właśnie po to są wiara nadzieja i miłość aby przestać się bać różnych szaleństw tego świata, bo to jest nieistotne jak wielką krzywdę nam zrobią oraz jak bardzo nas okradną, trwa bitwa, ale ona jest o wasze dusze, a nie o jakieś ładnie zapakowane zabawki elektryczne które diabeł wam daje-i-odbiera, lepiej pamiętajcie o tym.
Duga-3
http://www.artificialowl.net/2008/12/abandoned-giant-duga-3-system-antenna.html

Portret użytkownika Mrowka

Mnie jedno pociesza: tak czy

Mnie jedno pociesza: tak czy siak te chanelingi, budowanie nowych religi potrwa jeszcze do 21.12.2012, a pozniej zostana wygwizdani, zbesztani, wysmiani. Takich chanelingowcow powinni palcami pokazywac, zdjecie i dane osobowe pokazywac jako naciagaczy i oszustow. W najlepszym przypadku do psychiatryka oddac.
Amen.

Portret użytkownika Mentalista

Bóg to nie jest gościu, który

Bóg to nie jest gościu, który komuś robi dobrze a komuś źle. Pomyślcie co byście zrobili tworząc życie by było sprawiedliwie ?
1. Bóg się nie może wtrącać w nasze życie bo wtedy cała logika  rozwoju ducha (wybieranie miedzy złem a dobrem) nie ma sensu , ponieważ z góry byśmy wiedzieli ze za dobre dostaniemy nagrode a za złe karę, a chodzi o to by samemu wybrać co jest lepsze  nie oczekując nic w zamian. W ten sposób następuje prawdziwy rozwój duchowy.
2. Często słyszę gdzie jest Bóg gdy giną dzieci ? powiem brutalnie , z punktu widzenia Boga nie jest to istotne, dlaczego ?  ponieważ dusza jest nieśmiertelna , a śmierć to tylko przejściem  kolejny "stan skupienia" jak to natura jest zbudowana. Człowiek jest wrzucony w wir świata ma określony czas na zdobycie doświadczeń, jedni więcej inni mniej(nikt nie wie ile , Bóg tego nie określa też)  i musi przez ten czas się uczyć jak najwięcej także  lepiej nie marnować czasu bo nikt z nas nie wie kiedy tu na ziemii szlag nas trafi.
3 Jest jedna wskazówka dotycząca rozwoju  ku lepszemu i została przekazana ludziom na samym początku. Chodzi mianowicie o zdanie "Szanuj bliźniego jak siebie samego" , "nie czyń bliźniemu tego co Tobie nie miłe" Gdyby wszyscy ludzie wyznawali tą zasade to wojny niemiałby sensu bo nikt  nie chce dla siebie cierpienia i innych złych rzeczy, których doświadczamy.
4.Ponieważ mamy wolną wolę to wybieramy między dobrem a złem jak to wyżej napisałem po śmierci sami stwierdzimy czy "odrobiliśmy lekcje" czy poraz kolejny skupiliśmy się na prostych rozrywkach tracąc czas na to co jest najważniejsze (zabieranie nam tego czasu to główny cel sił obecnie tu rzadzących , nie będe szedł za daleko niech każdy się domyśli o co chodzi)
 
Także podsumowująć  z punktu widzenia kogos logicznie myślącego lepiej się tego świata nie dało ułożyć i wszystko jest tu doskonale przemyślane i zrobione.  By uczyć się dobra trzeba zobaczyć czym jest zło, nigdy inaczej.
Pozdrawiam
 

Portret użytkownika arkadios

TO CO NAPISZĘ TO ODPOWIEDZI

TO CO NAPISZĘ TO ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA PODCZAS ROZMOWY WE ŚNIE Z ,,OSOBĄ,, ŚWIATŁA, CO NATYCHMIAST ZAPISYWAŁEM PO PRZEBUDZENIU...
 
. NIC NIE JEST ZŁEM A TY JEGO DOBREM... -  kazał mi to zapamiętać !
. POZNAJĄC PRZYSZLOŚĆ ,ZMIENIASZ JĄ...
. ŚWIATŁO INFORMACJĄ JEST A IGNORANCJA CIEMNĄ JEST...
. SYSTEM SIĘ NIE ZMIENIA A JEDYNIE PRAWA... 
. PROSTOTA SŁÓW W CENIE JEST...
. ŚWIATŁO MA WŁAŚCIWOŚCI SWOJE...
. TEN PRZECHYLI SZALĘ CO MA NAJMNIEJ DO POWIEDZENIA ...
. TO WY NADAJECIE ,,WARTOŚĆ,, W OGÓLE...
. WYOBRAŻNIA KSZTALTUJE PRZYSZŁOŚĆ ALE NIE DO...?  na pytanie.czy przyszłośc zmienić można
. Z NEGATYWU ŚWIATŁO POWSTAŁO JAKO EFEKT UBOCZNY...na pytanie czym jest i jak powstało światło tz.informacja
 
 

Portret użytkownika Pozytywne-Myśli

A zadam Ci bardzo proste i

A zadam Ci bardzo proste i bardzo szybkie pytanie. Jeżeli wierzysz w Boga. Pokaż mi go, chcę go zauważyć. I powiedz mi z czego powstał Bóg. Jak mamy w coś wierzyć skoro, nie mamy pewności czy to coś w ogóle istnieje. To, że mamy bibilę to o niczym nie świadczy. Biblię można potraktować jako bestseller science-fiction, bo ponoć to najlepiej sprzedająca się książka na świecie. Byłem wierzącą osobą. Rodzina i ksiądz mi mówił, że Chrystus pomaga w każdej sytuacji. Z moich obserwacji wynika, że to nie prawda. Problemy rozwiązywałem sam, bo rozwiązanie problemu sam wymyśliłem. Co za tym idzie bogiem może być mózg, bo utrzymuje nas przy życiu, dzięki niemu możemy wybierać rozwiązania, możemy kreatywnie myśleć, uczyć się i zapamiętywać. Dziwi mnie tylko jedno. Skoro Bóg dał nam wolną wolę to, dlaczego pod przymusem kary musimy w niego wierzyć. Nie wierzysz idziesz do piekła. Coś tu jest nie halo. Jeżeli wierzysz w Boga, prawdopodobnie trafisz do "nieba" A jeżeli nie wierzysz w nic, lub masz inne poglądy religijne to też nie powinniśmy mieć kary, ze względu, że mamy wolną wolę i możemy wybierać co nam odpowiada, a nie z góry mamy narzucone. Przypomina to troszkę rusyfikację podczas zaborów.....

Portret użytkownika taurus

Hej zadam ci pytanie,

Hej zadam ci pytanie, Rozumiesz jej istote?...wiara to łaska, co to jest wiara? wiara to łaska i nie każdy jej dostępuje wiary nie można kupić ukraść..ale mozna ja sobie wymodlić...Naiwnie pytasz pokażcie mi Boga...ależ on jest wszędzie..albowiem wszystko jest jego emanacja..po owocach go poznacie....popatrz na piękno i potęgę wszechswiata..w oczy dziecka...Bóg jest doskonałą miłościa i dal człowiekowi wolna wolę działania.. bo to jest sprawiedliwe..gdyby było inaczej zylibyśmy w niewoli..no chyba że ktoś ciągle uważa że Bóg to dziadek z broda na tronie w chmurach..na swiecie działa przeciwnik Boga..czyli ZŁY... i  wszędzie widać jego działanie czyli tylko wybór wielu ludzi którzy w ramach  wolnej woli danej od Boga wybrali czyny proponowen przez Szatana...mistrza kłamstwa i zwiedzenia...kto nie umie rozpoznac dobra zostaje zwiedzony i jak baranek idzie na rzeż..a tam baca z toporkiem czeka....:)

Portret użytkownika Mentalista

Dzięki za pytanie, ale źle

Dzięki za pytanie, ale źle odebrałeś to co napisałem wyżej.
Właśnie napisałem, że Ty sam decydujesz o swoim losie a nie Bóg  , Chrystus nie pomoże Ci w każdej sytuacji , i nie ma przymusu kary ,  dlatego ja nie zgadzam się z żadną religią opisującą Boga jako gościa, który tylko czeka , aby Cie ukarać lub nagrodzić lepszą wypłatą na koniec miesiąca bo byłeś cały rok dobry. Ja własnie napisałem to co sam zaobserwowałeś  Smile bo to są logiczne obserwacje każdego normalnego człowieka i są one słuszne wiec akurat zgadzamy sie w 100%.
Mówisz żebym Ci pokazał go,  też napisałem  w poprzednim poście że nie zobaczymy go  tutaj ani nikt nigdy nie udowodni jego istnienia tutaj na ziemii , ponieważ byłoby to bez sensu dlatego , że każdy byłby dobry wiedząc że po śmierci czeka go nagroda za to i wtedy wiara i wybieranie dobra nie miałabo miejsca bytu, a przecież to o wiarę i decyzję właśnie chodzi. Religia nie ma z tym nic wspólnego,  albo człowiek wierzy albo nie , religia jest tu zbędna.
Ja nigdy nie przepadałem za ludzmi , za tym światem bo uważam, że żyjemy w niezłym bagnie , ale to też wynika z moich doświadczeń wcześniejszych , później zastanawiając się jak każdy zapewne w odpowiednim wieku nad sensem istnienia doszedłem do wniosku, że Bóg istnieje (dla mnie, bo logicznie rozmyślając doszedłem do takiego wniosku )  a przynajmniej nie można wykluczyc tego , że nie istnieje i powiem Ci szczerze polubiłem bardzo ten świat , traktuje go inaczej i jest w porządku i nie jest to po prostu ostateczne wyjście bo życie mi sie nie układało,  nie . Po prostu doszedłem do tego wniosku a teraz mi sie układa normalnie . Sorry za ten wywód o mnie , ale chciałem trochę bardziej naświetlić sytuacje.
Każdy wierzy w to co chce na tym polega  wolna wola ,  bo do prawdy na tym forum nie dojdziemy Smile co najwyżej po śmierci się możemy przekonać kto z nas miał racje.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Gość

Słuszał zwon no nie znał gdie

Słuszał zwon no nie znał gdie on.. mawiają Rosjanie i mają sporo racji.
 
To co nazywamy Bogiem (czy Duchem Świętym), czyli Absolut to wszechogarniająca świadomość. Z definicji nie zajmuje się ani dobrem, ani złem (tym bardziej, że dobro i zło to złudzenia naszego ego - nie ma żadnego obietywnego dobra, ani zła). Z tego co pamiętam, Nagarjuna napisał, że "dobrymi są jedynie aktywności prowadzące nas do Oświecenia - a więc stanu, w którym nasz umysł jednoczy się z Absolutem, a więc w którym nasze ego przestaje istnieć, a wraz z nim rozróżsnienie na JA i OTOCZENIE, JA i TY, JA i WY itd.. po prostu stajemy się WSZYSTKIM, tak, jak Absolut. W sutrach porównano ten stan do rzek, które wpadając do Oceany otrzymują ten sam smak morskiej wody.
 
Jako owe rzeki, nasze strumienie świadomości nie mają ani początku (w czasie), ani końca. Dlatego też, zdefinicji jesteśmy wieczni (jak każda żyjąca istota) i jedyny problem z nami polega na tym, że jesteśmy oślepieni naszym własnym ego, które kiedyś sami sobie wytworzyliśmy, a nawtępnie umocniliśmy. Jeszcze raz - Przebudzenie (Oświecenie) to stan, w którym okazuje się, że nasze postrzeganie Wszechświata jest iluzją, wynikającą z ograniczeń naszej formy plus ograniczeń nakładanych przez nasze własne wyobrażenia, które zastępują nam rzeczywistość. Każdy z nas, czyli każdy ze strumieni świadomości, ma zebrane inne warunki i dojrzewa we własnym czasie, słowem jest mało prawdodpodobne, aby istniało coś takiego, jak jednoczesne "przejście" gdziekolwiek dla wszuystkich mieszkańców planety na raz. Tym bardziej, że zdecydowana większośc ludzkości nie jest nawet na etapie zainteresowania Oświeceniem, nie mówiąc już o praktykach duchowych czy świadomym dążeniu do Oświecenia.

Portret użytkownika Pozytywne-Myśli

Dzień 21.12.2012 będzie

Dzień 21.12.2012 będzie zwykłym dniem. Koniec świata został wymyślony i jest właśnie wykorzystywana dla zarabiania pieniędzy. Ale jeżeli wierzycie w sąd ostateczny który ma nastąpić, to pokażcie mi Boga. Channelingi to nic innego jak wytwór naszej genialnej podświadomości, do której we zwykłym stanie świadomości nie mamy dostępu. Wiara w cuda które bóg nam zsyła to jest działalność właśnie naszej podświadomości. Wszystkie tragedie naturalne czy nie, są tworzone przez nas. Media pokazują tylko bestialskie, smutne wiadomości, a potem się dziwią, że człowiek tak postępuje. To się nazywa sugerowanie jak ktoś ma myśleć. Te wszystkie smutne i mordercze wiadomości są przekazywane do naszej podświadomości, i działamy nieświadomie złem. Także jeżeli bardzo dużo osób wierzy w koniec świata, to prędzej czy później on nastąpi. Także człowiek ma bardzo dużą siłę z której nie każdy zdaje sobie sprawę. Jak w to nie wierzycie to zróbcie pewien test. Przez tydzień zaczynaj oglądać wiadomości na TVN czy tych innych stacjach, i wczuwaj się w te wiadomości, ile jest zła i przemocy. A drugi tydzień nie oglądaj w ogóle telewizji a jeżeli już to komedie, coś wesołego. Wpajaj sobie, że ten dzień jest kożystny w każdym aspekcie jego istnienia i przebywaj z osobami nastawionymy pozytywnie, a zobaczysz, że to gadanie na ekranie to nic innego jak manipulowaniem całym społeczeństem co ma się dziać na świecie.

Portret użytkownika baca

nie proś Homo,

nie proś Homo, Zarejestrowanego, Endora oraz innych portalowych kapelanów o pokazanie boga bo tu jest pewien zbiór problemów:
1 - on jest "wszędzie" ale... go nie widać- ot ciekawostka przyrodnicza.
2 - on jest "wszechmocny" ale... nigdy jeszcze nie wpadł na pomysł konferencji prasowej aby się z każdym kto go lubi skontaktować lub każdego kto go nie lubi skasować
3 - on kocha "wszystkich" ale... jest zadrosny i mściwy - kolejny paradoks?
4 - on chce "dobrze" ale... jego prorocy zawsze mają tylko i wylacznie apokaliptyczne he he he wiadomosci
tą listę paradoksów można ciągnąć w nieskonczoność.
wszystkie religie pochodza ze wspólnego źródła - mają po pierwsze "wyłapać" ze społeczeństwa jednostki maksymalnie naiwne i po drugie przeprowadzić ich ubój. z regóły odbywa się to przy pomocy jakiejś wojny religijnej. wszystkie religie dają nagrodę swoim łatwoWIERNYM lemingom w postaci życia pozagrobowego,
pomijając juz to że wszystkie nie mogą być prawdziwe bo NAWZAJEM się wykluczają dziwi mnie tylko jedno:
skąd na rany ten cały kult żałoby i rocznic chociażby po śmierci papieża?
czy skoro on jest w niebie u boku swojego boga nie powinni się katolicy z chwilą jego zgonu... radowac?
dlaczego za wszelką cenę przedłużano mu zycie i cierpienie tutaj na ziemi?
dlaczego jego śmierć to niesłychana tragedia a nie... RADOŚĆ z tego powodu, że juz już jest ze swoim bogiem i nie musi się biedak męczyć?
odpowiedź jest oczywista - ponieważ te całe zbawienie i życie w raju to zwykla ściema i popierdółki!!!
gdyby tak było to w realu kapłanom od każdej religii wcale nie zależałoby na wyszarpanych od biednych ludzi dóbr DOCZESNYCH!
pamiętajcie lemingi - kapłanów cieszy każda jedna wasza złotówka bo ona idzie na ich dzieci a nie wasze. dając na tacę te parę złotóweczek macie gwarancję ze dzieci księdza będą miały o te kilka złotych lepsze dzieciństwo a dzieci wasze gorsze - ot nie będzie na książkę, lub parę owoców, jakąś tam zabawkę i być może na coś więcej - przez całe życie na pewno się uzbiera na studia dla dzieci księdza.- a wam zamiast podręcznika ofiarowana zostanie do nauki biblia.
religia, każda religia to tylko dla was nieszkodliwe placebo bo dla ateistów to po prostu złośliwy nowotwór - pożera 80 % waszych sił żywotnych, a kiedy się już nażre to zabija swojeg nosiciela - 2 tysiące lat badań klinicznych są na to dowodem Smile
badania psychiatryczne także bo jeśli ktoś rozmawia z bogiem to jest ok ale kiedy to bóg z kimś rozmawia to pacjent idzie do domu bez klamek - tak wygląda w realu "ekumeniczny dialog" z włożonym komuś do głowy bogiem.
A teraz módlmy się do logiki - boga ateistów Smile
Aleluja, aleluja, aleluja!
 
 

Portret użytkownika taurus

Ateisto Baco...powiem

Ateisto Baco...powiem krótko...chocby się Bóg przed Toba objawił i rozmawiał z Tobą i cuda czynił przed Twymi oczyma to nie uwierzysz...NIE BO NIE..I TYLE..TO TAK JAK SLEPEMU OD URODZENIA O KOLORACH OPOWIADAĆ..WIESZ CO SMIESZNY JESTES W bOGA NIE WIERZYSZ A W FASZYSTÓW Z PUSTEJ ZIEMI OWSZEM..CHA CHA....zrównujesz się z tymi pejsatymi drwiąc z wiary i tryskając jadem..takie wypowiedzi jak Twoje i Tobie podobnych jeszcze Bardziej upewniają mnie  w istnieniu Boga....

Portret użytkownika baca

Taurus ty sobie wierz w co

Taurus ty sobie wierz w co tam chcesz skoro ci w życiu doczesnym ciężko masz prawo do szukania pociechy w tym pozagrobowym, nie wnikam, ale twoi kapłani (i to nieważne od jakiej konkretnie religii) za cholere nie odpuszcza takim jak ja i wiedzac że gdzieś ktoś może być ich kolejna ofiarą zorganizują transport nawet przez ocean aby takie ofiary dorwać i wyssać Smile
ja krytykuje tworcow religii a nie ofiary.
kuźwa w Afryce brakuje chleba, wody i wszystkiego innego z wyjątkiem... kleru na misjach... w Polsce podobnie, nie ma pracy kasy a kosciolow przybywa szybciej niz bankow - nie dostrzegasz?
a co do pustej Ziemi - są ksiązki, sa filmy, sa zeznania podrózników, sa mapy cholerka, a nawet kroniki filmowe z czasow zanim temat został skazany na przemilczenie - i jest takze bardzo sensowna i logiczna do bolu teoria pustej ziemi - znacznie logiczniejsza od tej oficjalnej wlacznie z wewnętrznym sloncem, gdyby nie internet nikt już by o tym nie wiedzial, tak jak o Tesli i wolnej energii.
nigdy natomiast nie mowilem ze w Ziemi siedza faszysci, daj spokoj to zwykle gady - na pewno nie aryjskie Smile

Portret użytkownika oleole

Zastanawia mnie jedno ,

Zastanawia mnie jedno , dlaczego takie obraźliwe teksty z wyzwiskami od lemingów są tutaj publikowane a wiele moich opini nie? Dlaczego?Cenzura? Ja nikogo nie obrażałem , ale pewnie moje nie na rączke były komuś?

Portret użytkownika normalny?!

AMEN !!! Dodam tylko,że

AMEN !!!
Dodam tylko,że internet nie jest miejscem spotkań ludzi wyłącznie "dobrej woli" !!!  Widać to wyraźnie po komentarzach nawet tutaj,na innemedium.pl , gdzie również straszy się zarówno powrotem Jezusa z jego armią zbawienia(która odwali za NAS całą ciężką robotę i stworzy Raj na Ziemi gładząc niegodziwców i grzeszników),jak i iluminackimi planami depopulacji w formie inscenizowanego nalotu obcych - w celu stworzenia tzw.NWO !!!  Nostradamusa,Majów i resztę słynnych wieszczy sobie odpuszczę  Wink   Bójcie się ludziska,módlcie,wydawajcie oszczędności(nie macie ? zaciągnijcie korzystny kredyt ! pierwsza rata w przyszłym roku,którego możemy przecież nie doczekać),medytujcie,pracujcie nad sobą,zdobywajcie wiedzę,dbajcie o zdrowie,zróbcie badania okresowe - tylko przypadkiem nie MYŚLCIE SAMODZIELNIE !!!  Biggrin 

Portret użytkownika BioComp

Bzdura. I jeszcze chcą za to

Bzdura. I jeszcze chcą za to ok. 30zł. Mieliśmy już Panią Blossom i lądowanie jej obcych na ziemi w 2010 - blamaż na skalę światową. Mieliśmy Panią Łobos - z przekazów praktycznie nic nie wynika, a mieli kopać takie piękne labirynty pod piramidami. Po kilku wtopach channelingowców uważam, że nawet jeśli jest w tym ziarno prawdy, to oszustów jest znacznie więcej. A 21 grudnia jest idealnym momentem na zarobienie dużych pieniędzy (co widać nawet w sferze marketingu dużych firm i reklam w telewizji poruszających tą tematykę).

Portret użytkownika taurus

Wytłumaczę Ci to tak -

Wytłumaczę Ci to tak - przekazy channelingowe - część wydaje się OK reszta to ewidentne bzdury (wg. mnie)...trwa wojna między dobrem a złem i sytuacja zmienia się jak na froncie dlatego te przekazy nie spełniaja się w szczgółach..ale ich rdzeń jest jednakowy nastąpi UJAWNIENIE..i globalna zmiana świadomości wywołana tym UJAWNIENIEM co w efekcie PODNIESIE nas i planetę na wyższy poziom ewolucyjny..ale nie wszystkich..tylko tych co kochaja, miłuja bliżniego i pomagają innym..ci co nie odrobili lekcji ..niestety musza powtarzac klasę w 3 wymiarze..to bolesne..ale dusza kształtuje, hartuje się w cierpieniu...:)

Portret użytkownika Zenek

Ludziom każe sie "medytować",

Ludziom każe sie "medytować", otwierać portale a po drugiej stronie drzwi jak w kiepskim horrorze czai się stado CHUPAKABR spragnionych darmowej wyżerki.
 
Lemingi, wy chociaż wiecie w co was wkrecają i kto i jakie portale usiłuje pootwierać korzystając z waszych modłów?

Portret użytkownika promieńie

O żniwach i o tym co ma

O żniwach i o tym co ma nadejść to mówi Biblia. A czannelingowcy i wszyscy ufonałci próbują przerobić wiedzę z pisma św. na swoją modłę. To jest manipulacja. Tylko Bóg wie co będzie i jak będzie. Tylko Bóg może otworzyć bramy do nieba. Tylko Bóg może nas przemienić. Nic samo się nie zrobi. Jeżeli nie kochasz Boga, jeżeli nie ma w tobie miłości i jeżeli Bóg ciebie nie wybierze to choćbyś się skichał, żadne otwieranie czakr ci nie pomoże, jeżeli przeżyjesz to zostaniesz na ziemi i będziesz tworzył dalszą historię. Tylko Bóg może nam objawić prawdę, wszystko inne to zwodnicze duchy, które wiodą ludzi na manowce. Nie ma życia poza Bogiem. Diabeł, też wierzy w Boga i drży. Mało tego próbuje naśladować Boga i zwodzić ludzi. Ludzie obudźcie się w co wy wierzycie. Inny wymiar, to Boski wymiar, to raj, żniwa przyjdą na końcu czasów. Teraz ma być pierwsze zmartwychwstanie i pierwsze wzięcie do nieba. Ci, których to spotka za  życia będą w jednej chwili przemienieni, znikną z ziemi, albo przynajmniej nie będą widzialni dla tych, którzy zostaną. Co to znaczy przemienini? To znaczy, że to co materialne zamieni się w to co niemawterialne. Żaden człowiek sam tego nie dokona. Powrót do raju to jest przekroczenie pewnej czasoprzestrzeni, tak jak z tamtąd wyszliśmy tak wrócimy. Myślę, że to będzie tak jakbyśmy przeszli do innego pokoju. Bóg otworzy nam drzwi, które teraz są zamknięte. Zrobisz krok i już Ciebie nie będzie. Jeżeli ktoś będzie próbował iść tam na własną rękę nie przejdzie, no chyba, że po śmierci. Nawet jeżeli ktoś nie wierzy w Boga to i tak Bóg w nim mieszka. Bóg daje życie i stwarza światy. Bez Boga nie isnielibyśmy. Wszelkie życie jest manifestacją Boga. Bóg jest w nas i wszędzie. Wie o nas wszystko, wie kiedy wstajemy i idziemy spać, wie co myślimy. Dla wierzących tymi czasoprzestrzeniami może być piekło, czyściec i niebo. Wyższy wymiar to życie w obecności Bożej. I tu trzeba też oddzielić naukę, która rozumem chce dojść do pewnej wiedzy od tego co nam Bóg mówi i gdzie przebywa . Człowiek chce poznać świat, docierać do innych planet i galaktyk, zastanawia się czy są inne cywilizacje. Człowiek jest twórczy, bada szuka docieka i myślę, że Bóg na to pozwala, idzie to strasznie wolno, ale do przodu. Tylko, jeżeli nauka nie będzie współpracować z Bogiem, który jest źródłem wszelkiej wiedzy to dojdzie do nikąd, samozagłada, pustka. Człowiek do wszystkiego musi dorosnąć. Jak dorośniemy to pójdziemy dalej i Bóg pokaże nam całe swoje bogactwo. Być może, że nauka pójdzie kiedyś tak daleko, że będziemy latać na księżyc na wycieczki jak Bóg pozwoli. Być może, że bedziemy docierać do innych galaktyk. Ale co innego wsiąść w rakietę i lecieć na Marsa a co innego wrócić do raju. Nauka niech się rozwija byleby nam nie robili krzywdy. Natomiast czekanie na Mesjasza, jego przyjście, zmartwychwstanie przemiana i powrót do Boga, to jest zupełnie co innego. Wiara w Boga, wzrost duchowy, praca nad sobą, tęsknota za Bogiem, pragnienie Boga, życie w obecnoścci Bożej, czekanie na jego przyjście. Pytanie kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Nikt nie żyje dla siebie, żyjemy bo Bóg tak chce i jedni do tej wiedzy dorośli inni nie. Poza tym wiara jest łaską, nie można sobie na to zasłużyć. A z drugiej strony, kto szuka znajdzie, chcesz poznać Boga powiedz mu to, a da się znaleźć. Nikomu nie odmówi. Odnośnie czasoprzestrzeni. Nauka próbuje to zrozumieć. Myślę, że Bóg doskonale wie co robią naukowcy. Ja myślę, że przyjdą zmiany i Bóg nas do tych zmian przygotowuje. Bóg będzie nas przemieniał. Będzie zmieniał czas i naturę, po to aby dać nam nowy kod istnienia. I Bóg o tym mówi abyśmy byli świadomi tych zmian. Bóg daje czas na to abyśmy się przygotowali. Nowy kod istnienia, nowe zasady życia. Wszystko będzie miało sens jak się zacznie, jak sie zmieni. Być może, że kataklizmy, które maja być, będą dla nas w jakimś sensie czyścem. Nie wiem co będzie po kolei, ale napewno będzie przebiegunowanie ziemi, nie wiem z jakiego powodu i jak to będzie przebiegać, ale napewno ci którzy przeżyją zaczną od poczatku. Cała wiedza zniknie. I nie wyczytałam tego, powiedział mi to Jezus." Mamy wypatrywać tego co w górze. Dążymy do wieczności. Żyjemy dla Boga. Bóg przyjdzie pojednać świat ze sobą." Do Polaków: czyści bądźcie i przygotowani na dzień trudny, proście Boga o łaski przetrwania. Bóg oczyszcza ten czas z brudów innych Narodów, które przyszły aby nas zniszczyć." Lepiej słuchać Pana Boga niż ludzi.

Portret użytkownika taurus

Piszesz, że tylko Bóg ma

Piszesz, że tylko Bóg ma prawo to i tamto..nie odrobiłes lekcji religii..Bóg stworzył anioły i inne istoty duchowe na wysokim poziomie i to one wykonyja wiele we wszechswiecie i na Ziemi oczywiście zgodnie z wola Bożą..Syn Boży - Jezus Chrystus jest równy Ojcu i nie ma sprzeczności w tym że to on dokona "zniw" na Ziemi w imię Ojca-Boga.....tyle..radzę Nowy testament lepiej czytać....reszta tekstu ok....

Portret użytkownika kdbj

Naczytało się trochę

Naczytało się trochę transformacji, czasem nawet łezka spłynęła na myśl o "nadchodzącym" Nowym Wielkim Oczyszczeniu, itepe i sre. Po jakimś czasie zaczęły nasuwać się pytania, z grubsza o paradoksalność założeń czanelingowców, iż nikt nie może ingerować w naszą wolną wolę, ale mimo to, federacja gwiazdorów czuwa, aresztuje, i w odpowiednim czasie wziemięzstąpi. Joł. Potem przyszło następne pytanie: skoro, wedle założeń Religii Czanelu, jako Wyższe Jaźnie, sami wybieramy sobie schematy na kolejne życia (nie wgłębiając się już tutaj w zawiłe paradygmaty karmiczne), to dlaczego ten fakt nie mógłby być doskonałą pożywką dla władających ludzkim bydłem "pasterzy"? W końcu - przecież sam sobie wybrałem takie a takie życie (w przypadku większości z 7 miliardów bydła - życie, które trudno nazwać "życiem"), więc widocznie miało tak być, że całe to "życie" zapieprzam, nabijając kasę garstce "ludzi". Jupi. Co najmniej zastanawiające... Och, i ponoć "transformacja" odwlecze się jeszcze o prawie 10 lat... Teraz czytam te wypociny już tylko wtedy, kiedy chcę się pośmiechać, a jak szukam konkretów, to czytam Wasze komentarze. Pozdro.

Portret użytkownika micro

VII Santia Pioruna

[quote=VII Santia Pioruna]13 (109). Wszechniszczący Ogień Odpłaty Sił Światła, spali
sługi Świata Ciemności i wszystkich potomków Cudzoziemskich wrogów,
co pustką bezduszną napełniali
cały Świat Ludzki... niosąc na sztandarach swoich:
kłamstwo i wady, lenistwo i okrucieństwo,
życzenie cudzego i pożądanie,
strach i zwątpienie w siły swe...
i to będzie Wielkim Końcem Świata,
dla Cudzoziemskich wrogów,
przybyłych ze Świata Ciemnego...
I nastąpi Koniec Czasów Ciemności,
dla wszystkich Rodów Rasy Wielkiej,
i potomków Rodu Niebieskiego...

(...)

15 (111). Jeżeli Potomkowie Rodów waszych zachowają w pamięci słowa te,
i połączą Siły liczne w obronie
Wiary Mądrych praprzodków,
nic nie uratuje wrogów Rasy Wielkiej i Rodu Niebieskiego,
od rażącego Ognia Odpłaty Sił Światła...
Gdyż kto z Dzieci Człowieczych
idzie po Drodze Sił Światła, ten zostanie uratowany, a ten,
kto kroczy drogą Sił Ciemności - zagładę wybiera...

[/quote]
I wszystko jasne Smile

Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą - William Cooper

Portret użytkownika baca

te chanelingi to na 100 %

te chanelingi to na 100 % rodząca sie kolejna religia jako ze jest to maksymalnie podle.- to jest tylko pozornie słodki fajny, przyjemny, miły i niezwykle prosty sposob aby przeżyć "żniwa" czyli uzyskac inną gęstosć.
ha naiwni, kolejna pułapka na matołów już jest i to z przynętą
Tak naprawdę warunek wymieniony do przejscia w inną gestośc jest niemożliwy do realizacji (brak logiki to cecha charaktrerystyczna każdej religii poniewaz chodzi własnie o to w nich wszystkich aby usunąc z populacji idiotów) - a zatem to tylko przekręt aczkolwiek dosyć sprytny. działa tak jak każda piramida finansowa - bo o kase tutaj chodzi moi mili, o kasę.
kapucha rządzi.
a teraz niech każdy leming popatrzy sobie na chłodno co jak i kiedy się odbędzie bo to jego właśnie będzie dotyczyć:
skoro warunkiem przejscia do innej gęstości jest dawanie 51% lub więcej innym a mniej niz polowe sobie no to gdzie sie podzieją ci obdarowani tym procentem lub więcej?
no gdzie?
a ich będzie w cholerę!!!
będzie ich masakryczna większość!!!
jak w każdej piramidzie - popłyna prawie wszyscy.
jesli ktos nie lapie jeszcze o co chodzi oto dowód lopatologiczny na to, że ten chaneling to po prostu piramida -kolejny syjonistyczny przekręt mozliwy tylko do pewnego momentu.
ale po kolei. zacznijmy od samego poczatku żeby nawet najbardziej tępy leming nie mówił potem że "ja nie wiedziałem" lub coś - bo dla formalności nalezy uprzedzić wszystkich Smile
jest chaneling, Głupi Jasiu go bierze za dobrą monete i wciela w zycie bo juz taki mily z niego gostek
Jasiu nie trybi jak inne dzieci ale daje z siebie ponad polowe jako pierwszy, co sie dzieje?
ano to ze ten ktory od niego dostal "te nadwyzke" ma problem ktory wcześniej nawet nie istniał: musi sie tej nadwyzki szybko pozbyc bo go kolesie od chanelingow skoszą najpoźniej przy "dożynkach"
zeby nie bylo to tamto Głupszy Jasio musi się pozbyć o wiele więcej od Głupiego Jasia, ok? bo nie dość że ma swoją prywatną nadwyżkę to jeszcze tę od Głupiego Jasia co dostał
idzie więc szukac Jeszcze Głupszego Jasia ale nie znajduje bo jego nadwyzka jest juz "okropnie" wielka.
a zatem co robi?
ano znajduje ze dwoch lub nawet trzech nowych jeleni aby im wcisnąć te swoją nadwyżkę i każdy z nich już samodzielnie rozpoczyna nową linię Głupich Jasiów a linie rozgałęziaja się w postępie logarytmicznym.
po jakimś miesiącu wplątani w ten bałagan z nadwyżkami są już dosłownie wszyscy i nie ma JUŻ KOMU JEJ WCISNĄĆ
nawet Głupi Jasiu jej nie chce. Glupszy tym bardziej.
dlaczego?
bo tak się sparzyli na tej "połowie" że teraz kiedy jest panika, oni oddają już wszystko - 100% odaja żyby tylko nie podpaśc przy dożynkach. efekt jest taki że "nadwyżka" rośnie i każdy kto jest mądrzejszy niż Głupi i Głupszy też ma problem który wcześniej nawet nie istaniał : jak oddac kużwa ponad 100 % żeby Glupich Jasiów przebić?
następuje zatem etap masakryczny - lemingi otrzymują "swoje" obiecane żniwa bo to jest właśnie "dać z siebie wszystko" i giną Z POCZUCIEM WINY
jest wesoło jeśt śmiesznie bo widac jak na dłoni że: zamiast się ogarnąć i znaleźć winnych tych religijnych bredni - po raz tysięczny już chyba oni pozwalają winę wcisnąc sobie Smile
jak znam życie w kluczowym momencie ,czyli wówczas kiedy lemingi zobaczą etap masakryczny, jako ratunek pojawią się jakieś "istoty" "niezwykle fajne i galaktyczne" i one zgodza się łaskawie WYKUPIC Z BOZEJ ŁASKI te całe "nadwyżki"
po cenach hmm... kosmiczych  o ale kto nie zapłaci dla świętego spokoju no nie?
Glupi Jasiu zrobi "sprytną" minę i pobiegnie pierwszy.... tuż za nim ten Głupszy.... Smile
tych ktorych nie przekonał mój wywód logiczny niech przekona praktyczny:
Polacy od dwudziestu lat mają zus, vat, srat pit siedem podatkow drogowych i chuj wie co jeszcze i 70% lub więcej pieniędzy (czyli WŁAŚNIE czasu!) oddają innym !
pytanie: a gdzie czwarta gęstość?
 

Portret użytkownika taurus

Baco, wyobraź sobie ze

Baco, wyobraź sobie ze wchodzisz do WC w kompletnych ciemnościach i nic nie widzisz ( to 3 gęstość) i chcesz pozbyc się nadmiaru moczu (odczuwasz to parcie ale go nie widzisz), łapiesz za narząd wydalniczy..ale go nie widzisz ale czujesz w dłoni...to jest 4 gęstość nie widac jej ale juz czuć..nadchodzi wkrótce ONI zrobią pstryk zaswieci się swiatlo i zobaczymy co kto w dlo ni trzyma....) pozdrawiam mimo wszystko..wszystkie owce zabłąkane i baców też...błądzić jest rzeczą ludzką ponoć....

Portret użytkownika Asiek

Dobrze powiedziane.   Dodam

Dobrze powiedziane.
 
Dodam jeszcze taką uwagę a propos "dawania siebie". Zgodnie ze starą zasadą (uwielbianą przez popaprańców) "energia podąża za uwagą".
Normalnie człowiek żyjący w rodzinie powinien być skupiony na życiu tej rodziny i wszystko z siebie "oddawać" dla dobra członków rodziny. Jeżeli takiej osobie wmówimy że ma oddawać swoją energię, uwagę i to wszystko co tylko dobrego może z siebie zaoferować, komuś kogo nie zna, o kim nic nie wie, zaobserwujemy taką reakcję.
Najbliższe (takiemu lemingowi) osoby nie dostaną wystarczającej "dawki energii, uwagi" od zmanipulowanego leminga. Jaki skutek - ano poszczególni członkowie takiej rodziny są pozbawiani "parasola ochronnego". Zaczynają się ciężkie choroby, wypadki, wszelkie demonki mają nieograniczony dostęp do takich ludzi.
 
Uczucia i skupienie człowieka służy dokładnie do wytwarzania "parasolu ochronnego" wokół siebie i osób "na których skupiamy uwagę".
Obecnie wszystkim wmawia się że jest dokładnie odwrotnie. Służą do tego filmy. Np. w każdym filmie o miłości mówi się w kontekście dramatu (tragedii). Jest to absolutnym idiotyzmem bo co to za miłość która prowadzi do tragedii? To zwykła chuć a nie miłość. Natomiast "filmy o miłości" które dobrze się kończą - nauczono nas lekceważyć i traktować jak bajkę z litościwym uśmieszkiem (tak są pisane scenariusze aby wywołać dokładnie taką reakcję oglądającego).
 
Drugi przykład - symbole religijne. Zauważcie że w każdym filmie w którym jest pokazane że bohater ma na sobie jakiś symbol religijny i w "trudnych" chwilach używa go, sugerowany jest kompletny brak jakiegokolwiek skutku takiego "artefaktu". Każdy film zawiera tą sugestię, że symbole tak naprwdę nic nie znaczą, nic nie wywołują, nie mają żadnego wpływu na "bohaterów i przebieg akcji". Przykład: Film Omen (chyba pierwsza część), gdzie ksiądz tropiący antychrysta, zostaje "napadnięty", zaczyna się modlić i trzyma symbol swojej wiary przed sobą i w tym momencie ginie.
To jest wpieranie ciemnoty. Co to za religia, w której modlitwa nie daje żadnej ochrony? Co to za symbol "boga" który pozwala każdemu "złemu dup.kowi" zrobić z "wyznawcą" co mu się podoba. Co to w końcu za "bóg" który tym którzy walczą w jego imieniu i na jego polecenie nie daje żadnej możliwości obrony przez "złymi patałachami". Jak widać jedna scena a poziom głupot wciśniętych lemingowi (czytaj oglądającemu) jest w ilości hurtowej.
 
Wracając do chellingów - analogicznie jest to taki sam mit jak z tą Ameryką za komuny. Każdy kto żył w tamtych czasach pamięta z jakim namaszczeniem mówiło się o życiu w Ameryce. Co najmniej jakby był tam raj na ziemi. Tworzono taki egzaltowany mit (z dużą domieszką sentymentalizmu), że każdy "by chciał". Jako przeciwwagę tworzono kolejny mit o "piekle na ziemi" w takich np. Chinach.
Tak samo te rzekome przekazy opierają się na założeniu że te istoty gdzieś tam (nie wiadomo gdzie) są samą miłością , dobrocią i nie chcą nam nic złego zrobić (coś jak katolicyzm, czyli pod symbolem nieboszczyka na kiju mówi się o miłości, wybaczeniu i dobroci). To powoduje duży chaos w ludziach i jest zwykłą manipulacją. Odwraca się uwagę od tego że żyjemy tu i teraz dokładnie w tym miejscu w którym jesteśmy i dokładnie w tym otoczeniu i czasie w którym zostaliśmy postawieni. Tu i teraz musimy starać się o to aby było coraz lepiej (nie gdzieś tam).

Portret użytkownika Zenek

Zapomniano w "chanelingach"

Zapomniano w "chanelingach" wspomnieć, iż ci dobrzy dostaną obróżki, własnego chipa z numerem obozowym i dorodnego kapo ... tfu ... managera ich rozwoju duchowego. ha ha ha Dokładnie jak napisałeś, tak żmijowa hołota mosci sobie legowisko na kolejne tysiące lat nic nie robienia.

Portret użytkownika Guevara

Te, hitlerek, ty chyba jesteś

Te, hitlerek, ty chyba jesteś od rządów. Wyglądasz mi na jednego z tych, którzy odbierają nadzieję ludziom szlachetnym. W ten sposób poddają się i myślą, że nie ma szans na lepsze jutro.
Hasła klucz: "idiota", "debil" i ww. "matoł".
Nie więc zwracajcie uwagi, ludzie stosujący takie wyzwiska nie są zbyt inteligentni. Każdy ma prawo wierzyć w co zechce, a w tych czasach nastała zapaść, ludzie uciekają w inne światy, aby usprawiedliwić jakoś ten chaos.

Strony

Skomentuj