Film dokumentalny o cywilizacji Majów ostrzega ludzkość przed zbliżająca się katastrofą

Kategorie: 

Świątynia Calamkul - paradisiactrip.com

Pisma Majów nie przewidują końca świata, kiedy ich kalendarz dojdzie do końca w grudniu 2012 roku. Według producenta nowego, zapowiadającego się na sensacyjny, filmu o cywilizacji Majów, chcieli oni nam przekazać, że trzy czwarte populacji Ziemi zostanie zgładzona w ciągu najbliższych 15 do 25 lat.

 

Jak mówi Raul Julia-Levy, ci, którzy przeżyją będą musieli szybko kolonizować przestrzeń kosmiczną tak jak zrobili kiedyś Majowie. Film podobno już powstaje i jak wynika z zapowiedzi udowodni powiązanie między Majami a cywilizacjami pozaziemskimi. Julia-Levy wręcz twierdzi, że to, co ujawni to będzie horror dla archeologów, bo ich świat runie jak domek z kart.

 

Julia-Levy powiedział też, że film zrealizowany zostanie we współpracy z rządem meksykańskim i dzięki temu po raz pierwszy kamera pokaże wnętrze piramidy Majów w Calakmul, który dodaje, jest znana w Meksyku pod nazwą "Świątyni Majów z inskrypcjami obcych"

 

Podkreśla również, że Krajowa Rada Starszyzny Majów z Gwatemali zgromadziła wszystkich swoich 650 członków na nakręcenie sceny, w której otworzą swoje święte księgi na widok publiczny. Dodajmy, że są one według nich pozostałością starożytnej wiedzy sprzed 3750 lat.

 

Księgi te zawierają ponoć informacje o "początku upadku rasy ludzkiej", który nastąpi w ciągu najbliższych dwóch dekad. Jest oczywiste, że większość profesjonalnych archeologów do tych rewelacji podchodzi z pewnym lekceważeniem.  Niektórzy wręcz stwierdzają, że każdy, kto twierdzi, że istnieją jakieś związki między cywilizacją Majów a istotami pozaziemskimi jest po prostu zwykłym oszustem.

 

Raul Julia-Levy ustosunkowuje się do tego tak "Rozumiem, że ludzie są skłonni do sceptycyzmu, ale mam wiadomość dla wszystkich. To nie jest film dla fanów UFO. Zaprezentujemy dowody, fakty, prawdę".

 

Według Rady Majów archeolodzy z całego świata i kłamią, aby ukryć ogólną sytuację. Poza tym jak twierdzą, oni nie umieją czytać pisma Majów, ani nie wiedzą, co wie Rada Majów. Ich wiedza, oparta jest na księgach sięgających czterech tysięcy lat.

Jednym z najważniejszych objawień, które są złożone w księgach Majów, są podróże kosmiczne. Jak twierdzą twórcy dokumentu ta planeta nie jest przeznaczona dla siedmiu miliardów ludzi. Według nich te księgi zachęcają do odkrywania i kolonizacji innych planet. W ten sam sposób, w jaki zrobili to Majowie. Podobno film moze się opierac też na publikowanych już na łamach tego portalu zdjęciach artefaktów prezentowanych przez Nassima Haramein.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Gaja

" Miedzy Chaosem a

" Miedzy Chaosem a Swiadomoscia: HIPERFIZYKA " -w tej ksiazce zawarta jest jeszcze inna wersja wydarzen na Ziemi w najblizszym czasie. Podobno  ta wiedza ,pochodzi od obcych cywilizacji.

Portret użytkownika trele12

'Kurcze zwiedzanie kosmosu

'Kurcze zwiedzanie kosmosu nie jest taka latwa sprawa. i to nie chodzi o wiedze. Sam mam wiedze i wszelkie podstawy by zrobić statek antygrawitacyjny. Osobiście znam 4 technologie. I co z tego skoro nie mam glupiego miliona żeby to zrobić. Być może za połowę tej kwoty by się dało. I weź tu żyj i patrz jak ten świat idzie w proch.. "WoW szacun ziom, to może skoro znasz aż 4 (O.o) to je komus odprzedaj >.<

Portret użytkownika ARTUR

Cała sytuacja nie dotyczy

Cała sytuacja nie dotyczy tylko Majów ale i zniknięcia pokrywy żyznej ziemi z terenu Australii ,wybrania gruntu w USA gdzie pozostał teren pod nazwą Wielki Kanion .Tlumaczenia naukowców w tych tematach są jak zwykle mętne i starają się kreować rzeczywistość do swoich teorii ukrywając niektóre fakty .

Portret użytkownika Joenna

Cos mi sie

Cos mi sie tu...hm....kojarzy... Ototz Phil Schneider mowi o planach Replitian dotyczacych zmniejszenia liczby ludnosci na Ziemi w najblizszych latach, bodajze do 2029. Zbiegiem okolicznosci wedle Majow Powinnismy sie ,,zredukowac'' mniej wiecej w tym samym czasie... A moze Majowie mieli kontakt wlasnie z ta obca rasa??  To link to wypowiedzi zmarlego w krotkim czasie po wystapieniu Phila http://www.youtube.com/watch?v=SLgjp6o5p20  .  Taki oto mamy dziwny zbieg okolicznosci...Podobnie jak Replitianie , Majowie mieliby nas strazyc swoimmi przepowiedniami?? Cos mi sie tu przestaje zgadzac...

Strony

Skomentuj