Nadciąga nowy koniec świata. Czy asteroida 1998 OR2 zderzy się z Ziemią już 29 kwietnia?

Kategorie: 

Źródło: pixabay

Ogólnoświatowa panika wywołana przez koronawirusa nie jest jedyną niepokojącą informacją z ostatnich tygodni. Z dalekiego wschodu docierają do nas informacje na temat ogromnej asteroidy, która zmierza w kierunku Ziemi i może zagrozić nam wszystkim. Skąd biorą się te doniesienia?

 

Okazuje się że jedna z indyjskich stron internetowych o nazwie Headlines India zaczęła ostrzegać swoich czytelników o "nieuchronnej" ich zdaniem kolizji Ziemi z asteroidą 1998 OR2, która ma mieć miejsce 29 kwietnia br. Źródło tej informacji upatruje się w artykule ze strony Daily Express. Autorzy tekstu rozważali w nim konsekwencje takiej kolizji oraz to jak bardzo prawdopodobna się wydaje. Ciało niebieskie o nazwie 52768 (1998 OR2), poruszające się z prędkością ponad 30 tysięcy km/h, zbliży się w okolice naszej planety pod koniec przyszłego miesiąca.

 

Problem z apokaliptyczną interpretacją indyjskiej strony polega na tym, że zgodnie z  szacunkami agencji NASA, obiekt ten minie naszą planetę w odległości około 16 odległości z Ziemi do Księżyca. Nie jest to więc szczególnie duże zagrożenie dla naszej planety, co nie przeszkadza jednak niektórym ludziom w dzieleniu się doniesieniami Headlines India. Wielu użytkowników Facebooka podzieliło się ich filmem na swoich tablicach czyniąc z niego internetowego virala.

 

Dyskusje na temat potencjalnego zderzenia obiektu wielkości Mt.Everest z Ziemią trwają więc w najlepsze, mimo iż w rzeczywistości nie ma wiarygodnego dowodu na to, że mamy się czego bać. Z drugiej strony, nie ma chyba co łudzić się, że gdyby faktycznie groziło nam jakieś niebezpieczeństwo, którykolwiek ze światowych rządów poinformowałby o tym ludzkość. Poddawanie się panice nie jest jednak rozwiązaniem, tym bardziej że gdyby faktycznie zbliżała się do nas olbrzymia asteroida, to tak na prawdę nie dysponujemy żadnym sposobem na jej zestrzelenie.

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika PPP

Pewien Jew który robił dla

Pewien Jew który robił dla Mossadu i ma znajomości we wszystkich pro amerykańskich służbach wywiadowczych.
Powiedział że jesteśmy zgubieni że w przeciągu 3-5 miesięcy może spaść na nas Czerwony Karzeł, jeżeli by nas ominął nie będzie lepiej gdyż będzie taka fala ciepła i energi że ziemia zacznie pękać i robić się w niej dziury.
I jeżeli sie nie zakopiemy to zginiemy dlatego to dawałoby sens czemu kilka lat temu mówiło sie o budowaniu w niemczech bunkrów itp.
Podobno najbezpieczniejszym miejscem na ziemi aktualnie jest najbardziej popularne miejsce na ziemi na której trwa wojna a zwie sie ona Syria.
Dlatego imigrantów wysyła sie do grecji i eu by ich sie pozbyć w tej apokalipsie i zrobić miejsce dla innych tam.

Portret użytkownika ŚZWWWej+++b

21.31...15.3.20:   

21.31...15.3.20:   

LICZBY!!!

                  29.4...2020... 52768...

Gdy na Ziemi przez DNI TRZY dzieją się straszliwe rzeczy,
Nieprawą bezwzględną siłą szatana i jego sług,
Kolorowe krystaliczne smugi są ratunkiem,
Dla wytrwałych w świętych liczbach Najwyższego Słowa!
Ich WIARA I MODLITWA uchroni świat przed zupełną zagładą,
Tylko dla nich nowa Ziemia i Wielka prorocza PRZYSZŁOŚĆ!
 

     ZiemiA-ApoKA LI PSA TU RN 96=88+8...???

???

   LICZBY...niosą SEN S?$$(=?44!) ...IST CHnie:DnIA aaaa...:

    57/75...!!!

    CZAS...LARwww Y...na ???

CZAS RR AKApeLLA?naVVA kaC?Jee:DzieMY Biggrin LOO???

Wylatowa!!!

   TAM 12.OO7.2020 r ...gdzie ma POWSTAĆ???

CENTRUM DUCHOWE ŚWI...a+++ A?K!!!

   DOOM...POkoJU!ŚZ?

   TO MO JA: 67 r ur!

KOD Wylatowa? 67 !  APOOłORZenie: 52.48...17.48...

BInGOOL!!!eC?HaHa...?ŚZczyTY TU:154 "M"!

Skomentuj