Zdjęcia duchów zrobione w Japonii w 2013 roku. Kim oni są?

Kategorie: 

Niektórzy ludzie wierzą, że istnieje równoległy świat zamieszkany przez demony i złe duchy. Mówi się o także o świecie dusz martwych ludzi, którzy z jakiegoś powodu nie byli w stanie dostać się innego świata i na zawsze pozostaną na „skrzyżowaniu jawy i rzeczywistości”. Na filmie, zmontowanym w Japonii, pokazane są zdjęcia duchów zrobione w tym kraju w 2013 roku.

 

Duchy to coś niewytłumaczalnego z punktu widzenia nauki. Jak pokazuje praktyka, duchy na tych fotografiach występują jako prawdziwi ludzie. Widoczne są ich zarysy uchwycone kamerami i aparatami cyfrowymi. Na jakość obrazu może wpływać brak lub nadmiar światła, warunki atmosferyczne lub drżenie rąk.

 

W dzisiejszych czasach ducha można też stworzyć przy pomocy programu graficznego. Jednak pojawienie się w naszym świecie paranormalnych stworzeń odczuwane jest w postaci mistycznego szeptu, dotyku, zapachu, hałasu, niewyjaśnionego wycia ... Od setek lat próbują to wytłumaczyć rozmaici badacze i naukowcy.

 

Co więc jest prawdą? Duchy istnieją, czy nie? Prawdopodobnie opinie w tej kwestii będą podzielone na tych, co naprawdę coś przeżyli lub widzieli i na tych, którzy będą z tego drwić i do niczego się nie dadzą przekonać. Temat duchów to tajemnica pozostająca niedostępna dla ludzkości.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika teresa

No to jeszcze jedno zdarzenie

No to jeszcze jedno zdarzenie z pogranicza świata duchowego.
Gdy odwiozłam chorą mamę ze szpitala do domu wracając do siebie wpadłam w poślizg, wyleciałam w powietrze samochodem byłam 4 kołami nad ziemią przechylona do poziomu o kąt 30 stopni najmniej i krzyknęłam przerażona Jezus Maria ratuj!... Po chwili wylądowałam na 4 kołach na pastwisku 20m dalej, ale samochód stał obrócony się o 180stopni w stosunku do kierunku jazdy. Jakieś 15min siedziałam i nie mogłam dojść do siebie.
W kilka miesięcy póżniej już po śmierci mamy starałam sobie przypomnieć jakiś swój dobry uczynek z ostatnich miesięcy i nie mogłam. Widziałam jak mama odchodzi, w ostatnich godzinach kazała zbierać na sali szpitalnej niebieskie kwiaty, bo mówiła, że ma je komuś zanieść i doszłam do wniosku, że to jej dobre uczynki. Poza tym wyciągała ręce i błagała: Maryjo weż mnie i tak kilkanaście razy.
Około 4 miesiące po tym zatrzymała mnie jak jechałam samochodem jakaś staruszka. Pomyślałam, że czegoś potrzebuje. Ona zapytała czy mogę ją podwieźć po rentę na pocztę. Ja byłam rozczarowana, bo myślałam, że chce jechać do szpitala. TAK W OSTATNIM CZASIE JEŹDZIŁAM TYLKO DO SZPITALA I NIE WYOBRAŻAŁAM SOBIE ŻE MOGĘ JECHAĆ NA POCZTĘ. Już chciałam odmówić kiedy jakaś jakby niewidzialna siła mnie zdzieliła po głowie i wydusiłam "tak". Pomyślałam, że trzeba ją będzie odwieźć z powrotem bo jak sobie poradzi, ale postanowiłam poczekać co ona zaproponuje. A ona pod pocztą powiedziała z naciskiem: ZROBIŁA PANI DOBRY UCZYNEK, a mnie ta wypowiedź poszła dosłownie w pięty.
I jeszcze jedno zdarzenie po tym: sylwester 2007 pijany były mąż wyjechał tym samochodem, wpadł w poślizg na moście rzeki San, wyleciał w powietrze z nasypu około 5m, przeleciał ponad drzewami i stanął na 4 kołach jakieś 60m dalej na łące - drzwi tylko podrapane i 4 koła do wymiany.

Portret użytkownika teresa

Może pomyślicie, że jestem

Może pomyślicie, że jestem wariatką, ale mi się często zdarzają kontakty z duchami i różne dziwne historie, długo musiałabym wszystko opisywać, a to tylko niektóre:
Dwa lata przed śmiercią taty słyszałam bardzo często na strychu tak jakby piłeczka pink-pongowa się odbijała kilka razy coraz to wolniej i wolniej, wszystko to tak jakby w zwolnionym tempie, później przed samą śmircią taty (około 2dni) otworzyły się same drzwi do łazienki i zaczęły się same otwierać bardzo szeroko, a co ciekawe to to, że one  jak były szeroko otwarte to się same zamykały, a więc otwierały się w przeciwnym kierunku do siły wyważenia.
Przed ważnym wydarzeniem (tzn. kiedy musiałam opuścić dom który dzieliłam z byłym mężem 20 lat,a jeszcze o tym nie wiedziałam) wcześniej przed tym dwa dni pokazała mi się w oknie kuchni na polu postać biała - miała kształt tak jakby postaci ludzkiej ale bez nóg (zawieszona w powietrzu) i obrys jej był jakby to powiedzieć nierówny, rozmazany i w ciągłym ruchu - tak na 2 sek zawisła i zniknęła, nie wiem dlaczego ale pomyślałam wtedy, że to teściowa i po co ona przyszła (zmarła kilka lat wcześniej). Kiedy się dowiedziałam, że były już w tej chwili mąż mnie zdradza kilka lat z kochanką starszą od siebie o kilkanaście lat, chodziłam po wsi w nocy i prosiłam zmarłych rodziców, żeby mnie stąd zabrali - gdziekolwiek nawet i do siebie. Na drugi dzień, gdy siedziałam zmartwiała na ławce podszedł człowiek ubrany na czarno i od słowa do słowa, które musiał ze mnie ciągnąć przywrócił mnie do życia (częściowo), później taka kobieta dosiadła się do mnie, pomogła mi odpiąć kolczyk - symbol znienawidzonego jarzma od męża, gdy mi go odpięła (bo sama się mordowałam z pół godziny i nie mogłam sobie poradzić) i rozmawiała ze mną to tak jakbym ją skądś znała, gdy odchodziła i zobaczyłam jej nogi z tyłu całe w żylakach jak u mojej matki (zmarłej), coś mnie olśniło, krzyknęłam za nią: ja wiem kim pani jest, a ona dwróciła się, uśmiechnęła się do mnie i poszła.

Portret użytkownika b@ron

teresa...to niekoniecznie

teresa...to niekoniecznie musiały być duchy, z tego co piszesz ,przeszłaś dużo złego ,prosiłaś zmarłych rodziców by cię zabrali ,po prostu byłaś nieszczęśliwa ,podświadomie mogłaś sprawić że niektóre rzeczy odbierałaś jako znaki ,bądź sama nadawałaś kształty...te które chciałabyś zobaczyć .czasem gdy życie traci sens ,podświadomie oczekujemy pomocy od tych na których nam bardzo zależy ...nawet chociaż czasem już ich nie ma ...pozdrawiam i szczęścia w dalszym życiu życzę.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Fanka1

Słyszałam dwa lata temu od

Słyszałam dwa lata temu od pewnej osoby, która sama od 1 roku już nie żyje, że trzykrotnie w swoim pokoju widziała w nocy inną bliską zmarłą niewiele wcześniej osobę w towarzystwie dwóch ciemnych zakapturzonych postaci. Nie były to postacie materialne ale raczej cienie. Osoba, która mi to za każdym razem opowiadała, nie była w porządku w stosunku do zmarłej osoby, kpiła z jej choroby i nie pożegnała jej za życia. 

Portret użytkownika MEJTRIXX

Niech Każdy Się Przekona,

Niech Każdy Się Przekona, myślę że dziś posługiwanie się wiarą to kreślenie nie na miejscu ponieważ kązdy może się przekonać i wysnuć własne wnioski ,jest dostępny sprzęt do tego a technologię bardzo się rozwineły w tym kierunku jak i odpowiednie procedury badawcze , najprostrzy sposób , wybieramy czas najlepiej rano lub w nocy idziemy w okolice cmentarza np na ławce ustawiamy dyktafon mikrofonem do góry , i zaczynamy prowokować zadajemy pytania np czy jest ktoś tu obecny z istot duchowych ? jęzeli tak mamy okazję się porozumieć teraz , proszę zostaw wiadomość jezeli zrozumiałeś co mówiłem, i czekamy do minuty potem zadajemy następne pytanie i tak do 15 minut maxymalnie , jeśli nie odrazu to z czasem napewno się uda i padną słowa , mało tego słowa będą odpowedziami na twoje pytania i to jest ciekawe , ale to jest dla osób raczej odwarznych , polecam fajna sprawa jeżeli sam tego doświadczysz inaczej spojrzysz na świat a to skłoni cię do dalszych badań w tym kierunku , oczywiście niesie to za sobą pewne ryzyko jeśli trafisz na ciekawskiego może złożyć ci wizytę w domu co sprawi że będziesz mógł robić już wtedy dalsze konwersacje w domu , ludzie lubią pisac wymieniać się poglądami itd ale dziś jest już możliwość sprawdzenia przekonania się a odpowiedni sprzęt pozwala zlokalizować ciało astralne i w którym miejscu się akurat znajduje specjalne skanery laserowe , detektory , mierniki , czujniki , Kamery i Apraty Ful Spectrum które widzą pełen zakres pasm niewidzialnych ludzkim gołym okiem , polecam wszystkim takie eksperymenty dają duż do myślenia , statystycznie zagrożenie jest minimalne a więc EVP-transkomunikacja to bezpieczna metoda, po co snuć domysły jak można samemu sprawdzić. Polecam ..Po co się wykłócać jak można samemu sprawdzić .

Portret użytkownika Kazek12

Zycie wokół nas toczy sie w

Zycie wokół nas toczy sie w rzeczywistościach równoległych, których my nie postrzegamy , z powodu ograniczonej percepcji częstotliwości , ale te światy równoległe wokół nas maja niebagatelny wplyw na to co dzieje się w naszej rzeczywistości postrzeganej przez nasze ograniczone postrzeganie spektrum częstotliwości.

Portret użytkownika fanka tej strony

Ja nawiedzonego rodzinnego

Ja nawiedzonego rodzinnego domu nie mialam. Po smierci dziadka slyszalam kroki na strychu dosc wyraznie.Wszyscy wtedy spali.Nie wiem czy dusza to tylko kula energii.Byc moze ale cos chodzilo niematerialnego i nikt mi nie powie, ze nie.
Jesli chodzi o koszmary senne to przezylam tzw paraliz senny.Przyszla do mnie jakas straszna istota i tak jakby przyduszala.Naukowcy twierdza, ze to wytwór naszego mózgu.Skutek zmeczenia.Wszystkie przypadki paralizu sa bardzo podobne.Mysle, ze to wampiry energetyczne, zle istoty.

Portret użytkownika DzieckoProwadzoneRękąBoga

Lecąca w naszą stronę

Lecąca w naszą stronę asteroida ISON swoimi odłamkami sprawi, że na naszym niebie pojawi się Ostrzeżenie, jakie przepowiedziała nam NMP w trzeciej tajemnicy Fatimskiej. Gdy pojawi się krzyż na firmamencie nieba po siedmiu dniach Bóg poprzez Ducha Św. sprawi że zobaczymy swoje grzechy, jakie w ciągu całego swojego życia popełniliśmy. Jest to ogromna Łaska Boża dla jego dzieci jakimi jesteśmy. Po trzydziestu dniach od pojawienia się znaku na niebie kolejna kometa, która już leci w naszym kierunku za asteroidą ISON rozpadnie się na kilka kawałków i uderzy w ziemię, spowoduje to wielkie kataklizmy! Więcej na ten temat znajdziecie na tych stronach http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/poland.html oraz http://paruzja.info/     Niech Bóg ma nas w swojej opiece.

Portret użytkownika mosiek431

Kiedyś będąc jeszcze

Kiedyś będąc jeszcze nastolatkiem zainteresowałem się tematem obe. Postanowiłem sprawdzić czy wychodzenie z ciała jest mozliwe itd.  Trenowałem miesiąc - bezskutecznie. Nic nie udało mi się osiągnąc totalne zero. Po jakims czasie coś się stało. Zaczeły mnie dręczyć straszne koszmary. Byłem atakowany przez bliżej nie opisane istoty których czułem obecność. Nie da się ich opisać słowami nie mogę powiedzieć ze "ich" widziałem lecz czułem. Czułem ich obesność bardzo wyraźnie i mogę z całą stanowczością powiedzieć ze nie były to przyjazne istoty.  DZis mija jakies 10 lat od mojego "trenigu" i co jakis czas podczas snu jestem przez "te" istoty "atakowany". Dziekuję za uwagę.
Ps. Mam także dar wyczuwania kiedy zdaży się coś złego dzien lub kilka godzin przed zdarzeniem.

Portret użytkownika drako_tr.

 MCRemek   Zdarzyło Ci się

 MCRemek   Zdarzyło Ci się kiedyś, będąc w jakimś nowym miejscu, mieć wrażenie, że już tu kiedyś byłeś? mimo, że wiesz na pewno, że jesteś tu po raz pierwszy??
Teraz mamy zaledwie „przebłyski” bo nasze zmysły są uśpione, a mózg nie pracuje(jeszcze) na „pełnych” obrotach…
Wniosek: sprawa wcale nie jest taka oczywista…

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika pulsar

W większości masz rację.

W większości masz rację. Ale,... i nie tylko kształt kuli.
Zapomniałeś że istoty te mają "ciała" z nieznanej nam energii, którą my nie widzimy w naszym zakresie widma.
Energię tę mogą zamieniać w DOWOLNY kształt,... stąd mamy pojazdy UFO, latające świetlne kule, różnorakie objawienia religijne, bajkowe postacie, czy nawet stwory i bogów z różnych mitologii, - tak więc, za wszystko to odpowiedzialne są jedne i te same stworzenia. Biblia nazywa je stworzeniami duchowymi (w tamtym czasie nie istniało pojęcie energii i wszystko co było inne jak materialne nazywano "duchem") i jednoznacznie wskazuje, że Bóg stworzył istoty materialne jaki i niematerialne [energetyczne] zwane w Biblii "duchowymi" - Napisano bowiem, "Jeżeli jest ciało fizyczne, to jest też duchowe." (1Kor. 15:44) PNŚ
Filmiki z YT tylko to potwierdzają.

Portret użytkownika baca

nie od dziś wiadomo że demony

nie od dziś wiadomo że demony mogą przybrać dowolne kształty ale wiadomo od dziś że jeszcze nie było demonów w kształcie elips...
całkiem sporo się tych elipsoidalnych bytów zamanifestowało w Japoni i co ciekawe niektóre mają aurę czarną a niektóre czerwoną albo tylko niebieską...
może to są aureole po tych wszystkich świętych którzy jednak przemyśleli sprawę i zdezerterowali do piekła...

Portret użytkownika pasjonat

bekowy filmik... z jakichs

bekowy filmik...
z jakichs powodow nie moga odejsc ?
- ciało umeczone = dusza umeczona ( dusza nie moze odejsc gdy rodzina oplakuje zbyt dlugo strate bliskiego)
- kiedy ktos umiera w gniewie, dusza zostaje w miejscy gdzie zmarł
o innych powodach nie slyszalem

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika peryhelion

Wcale nie bzdur. Japończycy

Wcale nie bzdur. Japończycy lubują się w takich graficznych sztuczkach, biorąc pod uwagę fakt że na większości tych zdjęć są ludzie młodzi oraz to, autorem jest także człowiek młody (do tego niezły grafik), a i większość horrorów japońskich również jest wykonana w podobnym klimacie, można sądzić że to zwykła manipulacja obrazem... ale cóż, oglądalność rośnie, a youtube płaci kasę za kliknięcia. ;)))  Tak na zdrowy rozsądek... Komu by się chcicało zbierać i montować dziesiątki zdjęć z różnych źródeł przedstawiających rzekome duchy? Mało tego, zdjęć z 2013 roku? Jeśli jakieś zdjęcie jest autentyczne, to zrobi furorę w pojedynkę, nie potrzeba montować slideshow.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika MEJTRIXX

Niech Każdy Się Przekona,

Niech Każdy Się Przekona, myślę że dziś posługiwanie się wiarą to kreślenie nie na miejscu ponieważ kązdy może się przekonać i wysnuć własne wnioski ,jest dostępny sprzęt do tego a technologię bardzo się rozwineły w tym kierunku jak i odpowiednie procedury badawcze , najprostrzy sposób , wybieramy czas najlepiej rano lub w nocy idziemy w okolice cmentarza np na ławce ustawiamy dyktafon mikrofonem do góry , i zaczynamy prowokować zadajemy pytania np czy jest ktoś tu obecny z istot duchowych ? jęzeli tak mamy okazję się porozumieć teraz , proszę zostaw wiadomość jezeli zrozumiałeś co mówiłem, i czekamy do minuty potem zadajemy następne pytanie i tak do 15 minut maxymalnie , jeśli nie odrazu to z czasem napewno się uda i padną słowa , mało tego słowa będą odpowedziami na twoje pytania i to jest ciekawe , ale to jest dla osób raczej odwarznych , polecam fajna sprawa jeżeli sam tego doświadczysz inaczej spojrzysz na świat a to skłoni cię do dalszych badań w tym kierunku , oczywiście niesie to za sobą pewne ryzyko jeśli trafisz na ciekawskiego może złożyć ci wizytę w domu co sprawi że będziesz mógł robić już wtedy dalsze konwersacje w domu , ludzie lubią pisac wymieniać się poglądami itd ale dziś jest już możliwość sprawdzenia przekonania się a odpowiedni sprzęt pozwala zlokalizować ciało astralne i w którym miejscu się akurat znajduje specjalne skanery laserowe , detektory , mierniki , czujniki , Kamery i Apraty Ful Spectrum które widzą pełen zakres pasm niewidzialnych ludzkim gołym okiem , polecam wszystkim takie eksperymenty dają duż do myślenia , statystycznie zagrożenie jest minimalne a więc EVP-transkomunikacja to bezpieczna metoda, po co snuć domysły jak można samemu sprawdzić. Polecam .

Portret użytkownika peryhelion

I widzimy i słyszymy. :) I są

I widzimy i słyszymy. Smile I są złe, owszem. Ale dobre też są. Ja wczoraj miałem takie doświadczenia na spotkaniu charyzmatycznym w Częstochowie podczas mszy świętej. Jak ktoś nie wierzy, można sobie sprawdzić w necie kiedy są następne, przyjechać i przekonać się na żywo. Smile W necie trzeba szukać wspólnoty MAMRE. W zasadzie ciężko zasnąć później po tym co się tam widzi i słyszy...

Portret użytkownika drako_tr.

Na przykładzie instrumentu

Na przykładzie instrumentu muzycznego, dostrojenie to: – …”regulacja wysokości dźwięków wytwarzanych przez instrument muzyczny, w celu zapewnienia wzajemnej zgodności harmonicznej interwałów pomiędzy dźwiękami w obrębie tego instrumentu oraz w celu uzyskania zgodności z innymi instrumentami przeznaczonymi do wspólnej gry w zespole instrumentalnym (np. orkiestrze).”
Jak zapewne wiesz, oko też jest swojego rodzaju instrumentem Wink
Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Strojenie_instrument%C3%B3w_muzycznych
 

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika drako_tr.

„…na początku ,człowiek

„…na początku ,człowiek widział wszystko” - właśnie tak uważam,  nie wiem co się wydarzyło(może pogoń za pieniądzem), że większość ludzi utraciła ową zdolność, ale wiem, że żyje na świecie sporo takich którzy „widzą” więcej od nas, lecz z obawy przed wyśmianiem, nie ujawniają się.

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika psełdonim

Na początku czlowiek widział

Na początku czlowiek widział wszystko, potem zabrano mu z DNA 10 nitek pozostawiając 2, wprowadzono religie a z nimi chrzest i inne sakramenty które zamykają ludziom zdolność widzenia, odczuwania (łączność ze światem duchowym)
Ludzkie oko widzi fizyczność, trzecie oko (miedzy brwiami) widzi to co niefizyczne, niestety podczas chrztu czakra ta jest zamykana, po to by juz od małego "nie widzieć". Wprowadzono tez mase chemi dodawanej do jedzienia, mającej na celu uszkadzać człowieka w różnych celach, jeśli mowa o wodzeniu energii, to kluczowym organem jest tu szyszynka, niszczona rtęcią oraz fluorem, po to wprowadzono pasty z fluorem i fluoryzację w szkołach, to zagłada dla szyszynki która od tego się zwapnia, przeciętny człowiek ma teraz szyszynkę wielkości grochu lub małej fasoli, kiedyśludzie mieli jąwilkości śliwki.
wiecej np tutaj
http://www.oobe.pl/park/index.php?showtopic=6078