Niezwykłe nagranie UFO z Michigan w USA

Kategorie: 

Powyższe nagranie wykonał mieszkaniec Michigan posługujący się w serwisie YouTube pseudonimem jcattera. Twierdzi on, że uchwycił je za pomocą kamery znajdującej się na jego domu i niezwykły obiekt widział dwa razy, 2 i 12 października tego roku. Udało mu się to nagrać i można zobaczyć niezidentyfikowany obiekt poruszający się w niezwykły sposób a na dodatek emitujący jakiś rodzaj wiązki światła.

 

Zdaniem autora nagranie prezentuje UFO, które posługuje się jakąś wiązką koloru zielonego, która omiata okolicę. Obiekt zdaje się poszukiwać miejsca do lądowania. Autor nagrania twierdzi, że przy bliższej analizie można na nim nawet dostrzec jakąś postać.

 

Dokonano tez wizji lokalnej w celu ustalenia, czy istnieją jakieś dowody obecności w tamtym miejscu czegoś niezwykłego. Nie odnaleziono jednak niczego co mogłoby stanowić ślady tej niezwykłej aktywności. Podjęte dotychczas próby analizy tego materiału nie wykazały, że jest to oszustwo.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Samson

Badania Tesli o

Badania Tesli o antygrawitacji byly znane 80 lat temu, po jego śmierci wszystkie jego materiały skonfiskowali Amerykanie i utajnili. To co obserwujecie na różnych nagraniach z różnych zakątków świata, jest wynikiem tego co amerykanie zdołali zbudować dzięki badaniom i notatką Tesli. Rządy Stanów zjednoczony celowo oszukuje społeczeństwa, mówiąc o tych zjawiskach na zasadzie niezidentyfikowanych obiektów latających. Wszystko jest ściśle tajne, więc czego się spodziewacie, że powiedzą wam prawdę?

Portret użytkownika Lee

Ludzie, w tym i Baca kto Wam

Ludzie, w tym i Baca kto Wam dał prawo do obrażania innych i cały czas ta nienawiść do bliźniego, nawet tych ludzi nie znacie a już ferujecie wyroki. A kim Wy jesteście co tak oceniają ? Czyżby chodzące ideały na świecie? Trochę pokory do życia i wiecej miłości do bliźniego. Przestańcie obrażać a jedynie proszę o merytoryczną wypowiedź bo tym językiem to kojarzycie mi się z ekipą Macierewicza. Stań przed lustrem i powiedz sobie kim jestem i dokąd zmierzam? Czemu kpię z innych co mi zawinili? Czy jestem od nich lepszy? Nie, wszyscy jesteśmy z tej samej gliny

Portret użytkownika niebieskozielona

Pies za kazdym razem urywa

Pies za kazdym razem urywa sie, gdy swiatelko znika. Jak znam psy (a znam) to nie tak szybko sie zamykaja jak cos zobacza, przestrasza sie lub maja ochote czemus "popedzic  kota".  Bedzie dziamdzioli jeszcze pare minut. Moj nie jest plochliwy i szczekliwy, ale jak zobaczy swiatla na podjezdzie, albo zwierza zwietrzy to daje znac. Dla pewnosci szczeka ok. 2 min. po zdarzeniu. I tak robil kolejno  kazdy z moich psow. (szt.4). Piaty czekal bezszelestnie az natret sie do niego zblizy. Oczy mkial jak waz. Wink Skuteczny byl.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika jasnociemno

To zrób ciołku. Tak samo

To zrób ciołku. Tak samo baron z pląsawicą-wykonaj choć jedno nagranie lub wklej zdjęcia bo wiecznie czytam tylko że gdybyś chciał lub każdy może to lub tamto. Do dzieła trollu- postaraj sie mądralo  coś wykonać sam a nie tylko o tym gadać z pyszałkowatym zacięciem.

Portret użytkownika b@ron

ty się ciemnojasny chyba

ty się ciemnojasny chyba pomyliłeś ...ty dziękuj za wiedzę a nie oczekuj że ci wszystko podadzą jak na tacy ...to może trzeba ci jeszcze ekspertyzę na piśmie podesłac od jakiegoś ufologa dyplomowanego?...a jak ci się nic nie chce samemu ,tylko chcesz gotowca ,to guzik bedziesz wiedział ...ja tu już zdjęcia przedstawiałem ,więc jak mogłeś "wiecznie czytać"...i nie znaleźć...ot nie chce ci się i tyle ...a widzisz ja nawet nagrał bym ci to "UFO"...tylko że mi to zwissa i powiewa ,czy ty wierzysz w ufoludki ...no a jak jesteś ciekawy to sam upoluj ufoluda...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony