Niezidentyfikowany obiekt przekroczył barierę dźwięku pod wodą

Kategorie: 

Źródło: innemedium

W późnych latach 90., Bob McGwire, profesor z Virginia Tech oraz pracownik Instytutu Analiz Obronnych, doświadczył niezwykłego zdarzenia podczas pracy nad klasyfikowanym projektem na pokładzie okrętu podwodnego USS Hampton. Według jego relacji, zaobserwował on niezidentyfikowany zanurzony obiekt (USO), który przemieszczał się szybciej niż dźwięk pod wodą.

 

McGwire stwierdził, że takie prędkości powinny były zniszczyć okręt, lecz zdawało się, jakby stali w miejscu​ ​. To zdarzenie, które trwało tylko kilka sekund, McGwire opisał jako "bardzo dziwne i wyraźne".

 

osoba posiadająca wiedzę na temat systemów pokładowych”, która prawdopodobnie monitorowała technologię sonaru, ogłosiła, że ​​coś właśnie przeleciało obok łodzi podwodnej z prędkością większą niż prędkość dźwięku, powiedział McGwire w wywiadzie dla YouTube. Dźwięk rozchodzi się szybciej w wodzie, około 5330 km na godzinę, ponieważ ciecz jest około 1000 razy gęstsza od powietrza. Jedynym porównywalnym obiektem stworzonym przez człowieka byłaby rosyjska torpeda Szkwał, ale może ona osiągnąć prędkość jedynie 300 km na godzinę.

 

A najszybszym zwierzęciem morskim jest żaglica, która potrafi pływać z prędkością 100 km na godzinę. Lehto powiedział, że McGwire „ma rozległe doświadczenie w marynarce wojennej” i pracował z tajnymi częstotliwościami radiowymi. McGwire służył także jako oficer wywiadu o wysokim poziomie bezpieczeństwa i posiada stopień doktora. z Uniwersytetu Browna.

 

Choć relacja jest dziwna, w oświadczeniach McGwire’a nawiązuje się do filmu z 2021 r., na którym widać personel marynarki wojennej USA podczas bliskiego spotkania z niezidentyfikowanym obiektem latającym (UFO). Obiekt został sfilmowany przez kamerę znajdującą się na pokładzie USS Omaha podczas rejsu u wybrzeży San Diego w lipcu 2019 r. Słychać było, jak dwóch niezidentyfikowanych członków załogi krzyczało: „Wow, rozpryskało się” po tym, jak piłka wykonała kontrolowany lot nad oceanem , następnie wpadł do morza i zniknął pod wodą. Filmowali obiekt wykonujący kontrolowany lot nad wodą przez dłuższy czas, zanim w końcu wleciał do oceanu.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj