W Chorwacji odnaleziono coś, co wygląda na głowę obcego

Kategorie: 

Rzekoma głowa obcego prezentowana przez burmistrza Ivana Stefica

W północnej Chorwacji, w regionie Medjimurje znaleziono coś, co zdaniem znalazców jest pozostałością głowy obcego. Dziwacznego znaleziska dokonano podczas kopania ziemi na cmentarzu w Zagrzebiu, w dzielnicy Donja Dubrava. Nikt nie ma pojęcia co odnaleziono, dlatego pojawiają się rozmaite dziwne wytłumaczenia.

 

Obiekt znaleziono na głębokości jednego metra podczas prac na cmentarzu. Pracownicy, którzy to wykopali byli tym bardzo poruszeni. Od razu stwierdzono, że wygląda to jak coś nie z tego świata. Miejscowi, którzy widzieli znalezisko, mówią, że głowa jest z materiału podobnego do miękkiej gumy. Zamiast ust ma według nich coś, co wygląda jak dziób ptaka.

 

Burmistrz dzielnicy, Ivan Stefic w wywiadzie dla lokalnego tabloidu 24 Sata stwierdził, że rzekoma "głowa" pachnie podobnie do męskich perfum. Do tej pory przechowuje on dziwną głowę w swoim biurze oczekując na przybycie ekspertów, którzy mogliby rzucić trochę światła na tą tajemnicę. Sceptycy już teraz jednak twierdzą, że nie jest to zmumifikowana głowa tylko dziwny korzeń drzewa.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Strony

Skomentuj