W Chorwacji odnaleziono coś, co wygląda na głowę obcego

Kategorie: 

Rzekoma głowa obcego prezentowana przez burmistrza Ivana Stefica

W północnej Chorwacji, w regionie Medjimurje znaleziono coś, co zdaniem znalazców jest pozostałością głowy obcego. Dziwacznego znaleziska dokonano podczas kopania ziemi na cmentarzu w Zagrzebiu, w dzielnicy Donja Dubrava. Nikt nie ma pojęcia co odnaleziono, dlatego pojawiają się rozmaite dziwne wytłumaczenia.

 

Obiekt znaleziono na głębokości jednego metra podczas prac na cmentarzu. Pracownicy, którzy to wykopali byli tym bardzo poruszeni. Od razu stwierdzono, że wygląda to jak coś nie z tego świata. Miejscowi, którzy widzieli znalezisko, mówią, że głowa jest z materiału podobnego do miękkiej gumy. Zamiast ust ma według nich coś, co wygląda jak dziób ptaka.

 

Burmistrz dzielnicy, Ivan Stefic w wywiadzie dla lokalnego tabloidu 24 Sata stwierdził, że rzekoma "głowa" pachnie podobnie do męskich perfum. Do tej pory przechowuje on dziwną głowę w swoim biurze oczekując na przybycie ekspertów, którzy mogliby rzucić trochę światła na tą tajemnicę. Sceptycy już teraz jednak twierdzą, że nie jest to zmumifikowana głowa tylko dziwny korzeń drzewa.

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Lee

Baca, masz coraz bradziej

Baca, masz coraz bradziej denne komentarze, starzejesz się chłopie, idż na basen, albo zacznij uprawiać nirdick walking, wtedy nabirzesz siła witalnych i bęziesz miał umysł  bardziej trzeżwy i komentazre będą bardziej adekwatene do tematu. Ogólnie zanudzasz, a z Żydami daj sobie już spokój. Mierźisz mnie już. Walnij sobie lufę

Portret użytkownika b@ron

swoją drogą to burmistrz

swoją drogą to burmistrz dzielnicy, ma bardzo interesujące hobby...kolekcjonuje głowy odkopane na cmentarzu pod pretekstem zatrzymania do czasu przybycia ekspertów ...mam pytanie ...jacy eksperci badają głowy cmentarne? 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

na "cmentarzu" jest basen,

na "cmentarzu" jest basen, jest kawałek domu, sznur do suszenia bielizny, kwietniki ogrodowe, a nawet parasol lub stelaż pod altanę - tak chyba musi wygląć miesce gdzie każdy kosmonauta chciałby się po śmierci znaleźć...

Portret użytkownika Asiek

hahhahahahah Baca zawsze mnie

hahhahahahah Baca zawsze mnie potrafisz rozbawić.
 
Tak na poważnie to jakoś tak mi się skojarzyło, że widziałam to już w kilku filmach:
"Piraci z karaibów - skrzynia umarlaka", "obcy" - która część nie pamiętam i taki głupawy horror "to coś".
 
w piratach w momencie kiedy chłopak wchodzi na zniszczony statek wielorybników, zanim ten chodzący meduz wejdzie na pokład. W obcym taką twarz widać jak ktoś odrywa te małe pomykające gnidy rozrodcze od jakiejś twarzy, w ostatnim filmiku nie pamiętam w którym momencie.
 
Dziwne ...

Portret użytkownika tasm

To że przedmiot znaleziony

To że przedmiot znaleziony był na cmentarzu nie oznacza że jego zdjęcie musiało zostać zrobione również na cmentarzu... błąd logiczny.

Co do artykułu, jeśli ktoś patrząc na przedmiot który nie jest podobny do niczego ma pierwsze skojarzenie że jest to głowa obcego to chyba nie budzi mojego zaufania.

Strony

Skomentuj