Dwa UFO zarejestrowane nad Puerto Rico przez amerykańskie służby

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Oto przykład zadziwiającego nagrania wykonanego podobno w Puerto Rico, z pokładu śmigłowca należącego do amerykańskiej bezpieki, Homeland Security. Na początku wydaje się, że to co obserwuje kamera śmigłowca to jakiś dron, ale po chwili okazuje się, że to wygląda zupełnie niezwykle.

 

Ewentualny dron ma kształt dyskoidalny, nie widać skrzydeł i porusza się z duża prędkością. Nie można oczywiście wykluczyć, że to jakaś ziemska technologia wojskowa. Sam incydent miał miejsce 26 kwietnia 2013 roku około 1:20 w nocy. Obiekty widać dzięki specjalnej kamerze przystosowanej do pracy w nocy.

 

Potem widać też, że obiekt znika z dużą prędkością w morzu, po czym wylatują nad jego powierzchnię już dwa takie UFO i oddalają się, aż operator kamery na śmigłowcu traci je z pola widzenia.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Io600

No, to akurat jest ciekawe.

No, to akurat jest ciekawe. Raz w roku jakieś ciekawe nagranie się trafi. Mógł być to dron, ale drony nie wlatują z dużą prędkością pod wodę i nie nurkują. Ptaki też. Chyba, że był to test nowego drona. Cholera wie, co tam teraz powymyślały te inżyniery.

Portret użytkownika milab

Witam was wszystkich upadlego

Witam was wszystkich upadlego krola zubra, admina itd mam dla was ciekawa analize zdjecia wizyty besti w polsce w raz z norydcka hybryda wstawiona na zlecenie tych oswieconych w szeregi polskiej mafii oczywiscie krola zubra internetow tzw bace to nie przekona ze wokol nas niego calego swiata zyja te osobniki a nawet podejrzewalbym ze jest on "baca" czescia ich jakiegos misternego planu ale to kiedy indziej was o tym poinformuje.  Załaczam link    _--------------------->     http://wiadomosci.wp.pl/gid,16651778,gpage,16,img,16653463,kat,1342,title,Barack-Obama-w-Polsce,galeria.html    
 Wskazowka dotycząca tego zdjecia jest taka ze trzeba zrobic zomm do 300% i mamy obraz blondyna mieszanca rudego jego lewe oko mowi wam to cos ?  i to nie moze byc blad obrazu odbicie czego w jego siatkowce zastanowcie sie glebko nad tym i wyrazcie swoja opinie na temat tego PRZYPALOWEGO zdjecia ktore wycieklo.

Strony

Skomentuj