Niezwykła obserwacja obiektu przypominającego kulę orb

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Kamera telewizji przemysłowej umiejscowiona na domu w okolicy Glendale w Kalifornii, USA, uchwyciła niezwykłą rzecz. Przed obiektywem pojawił się jakiś jasny obiekt, który przebywał przez pewien czas w okolicy jej pola widzenia.

 

Zdarzenie miało miejsce 29 października 2014 roku. Wszystko rozegrało się w godzinach popołudniowych, a całe zjawisko trwało około minutę. Obiekt jest bardzo jasny i ma kształt, który powoduje, że można go kwalifikować jako obserwację orbs.

[ibimage==23399==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Według niektórych teorii kule orbs są osobnymi bytami energetycznymi funkcjonującymi w międzywymiarowej przestrzeni. W rzeczywistości jednak wciąż brakuje wyjaśnień dla tego typu obserwacji.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika maxi172

Pracowałem jako operator

Pracowałem jako operator monitoringu na zmianie nocnej, jak i dziennej, w jednym z większych sklepów handlowych w Polsce. Taki temat jakie tutaj widzimy, nie stanowi dla mnie nic nadzwyczajnego. Kamera monitorująca dany teren, w tym konkretnym przypadku tak zwana ''stałka'', jest po prostu ustawiona na nieskończoność. Dla tego trudniej jest soczewce się zebrać by ogarnąć to, co w tym przypadku bardzo blisko znajduje się w jej obiektywie, i jest oświetlona przez reflektor halogenowy który jest w poblirzu tej stałki. Natomiast wszelakie robale, motyle itp, itd, czasami wręcz wprawiały mnie w zadziwienie. Tak że musiałem cofać nagrania, by być pewnym co tak naprawdę widziałem. 

Portret użytkownika Medium

Zadanie dla

Zadanie dla badacza:
Zamocować w pobliżu kamery "stałki" drugą kamerę pod kątem 90° do niej z ostrością ustawioną na obiektyw "stałki", zsynchronizować czas i nagrywać z dwóch kamer.
 

Portret użytkownika maxi172

To by nic tobie nie dało.

To by nic tobie nie dało. Optyka w obu kamerach była by ustawiona na ten sam monofokus, czyli jak ustwisz ostrość, taki on będzie. Przydałby się bezpośredni obserwator w tym terenie, albo zamontowanie przeciwlegle do stałki kamery z optyką dynamiczną, czyli autofokus, najlepiej obrotową typu ''speeddome''. Zamontowanie pod kątem 90 stopni innej stałki jak sugerujesz nic nie da, w dalszym ciągu jest to tak zwana zimna obserwacja, bez skupienia. Nawet jak ustawisz monofokus bezpośrednio na stałkę priorytetową, to w momencie zaistnienia sytuacji, optyka tak czy siak się nie zbierze by wyostrzyć sytuacje. Efekt będzie taki sam jak na oglądanym filmie. 

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Naturę tego pokazu opisałem w

Naturę tego pokazu opisałem w jednym z wpisów przy tym dziadku z Indii na którym jechał mroczny cień.Zwróćcie uwagę pod koniec filmu na ognisko pozorne ogniska projekcji,które synchronicznie towarzyszy mu pod koniec filmu.

Portret użytkownika pako1205

Bardzo mały

Bardzo mały pająk,bezpośrednio przy obiektywie,silnie oświetlony doświetlaczem IR,po za ogniskowaniem, ustawionym na większą odległość . Nić pajęczyny,może w takim przypadku nie być widoczna,ale synchronizacja z tym drugim punktem,który pojawił się z tego pierwszego,wskazuje,że są na "jednej lince".

Strony

Skomentuj